mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 23:22 
Cytuj  
Jaw3lz napisał(a):
Może i tak ale Undeady PVP zazwyczaj mają


Nie powiem ze nie , ale ilosc takich osob po stronie hordy jest naprawede znikoma . Po stroni aliantow widzialem duzo osob z tymi trinkieta , ktore pvp a lot . Nawet pvp undead rogue woli wlozyc hoj + trinkiet (nie pamietam nazwy ) co daje 2% do crytyka . Hordziaki maja o wile wiecje priestow i lockow niz alianty z tego co widzie w bgs . wotf jest co 2 min wiec taki undead na to prawie caly czas up . Czego sie tu obawiac ? szkoda slota

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 23:35 
Cytuj  
Cambel, jakiego moda uzywasz, ze widzisz stuff przeciwnika i ile servow zaliczyles, ze wiesz kto czego nosi wiecej, lol ? W czasie walki im sprawdzasz ( zakladam, ze slyszales o zmianie trinketow, lol ) ? Nie wiem z jakimi lolami grywasz, ale teamy, z ktorymi ja sie mierzylem mialy zawsze 2 priestow dwarfow, ktorzy wardowali wojow i magow, wiec zanim zaczniesz pisac, ze ktos pisze glupoty, spojrz na siebie. Boze, przyjdzie taki, walnie flood 5 postow na stronie i sie cieszy, ze mu epeen rosnie.

Peace.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 07:59 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Cytuj:
Cambel, jakiego moda uzywasz, ze widzisz stuff przeciwnika i ile servow zaliczyles, ze wiesz kto czego nosi wiecej, lol ? W czasie walki im sprawdzasz ( zakladam, ze slyszales o zmianie trinketow, lol ) ?


"z tego co zauwazylem to ostatnimi czasy nie nosza ze soba tego trinkietu"

myszko naucz sie interpretowac slowa , jezeli to znaczy dla ciebie granie na pirackich serwerach czy uzwanie jakiegos moda zeby sprawdzic co ma przeciwnik na sobie to naprawde przykro mi za ciebie , obserwuj to co dzieje sie w grze i wyciagaj wnioski

Cytuj:
Nie wiem z jakimi lolami grywasz, ale teamy, z ktorymi ja sie mierzylem mialy zawsze 2 priestow dwarfow, ktorzy wardowali wojow i magow, wiec zanim zaczniesz pisac, ze ktos pisze glupoty, spojrz na siebie.


a ty ciagle swoje , porownujesz rase ( gdzie okolo 50 % to gracze undead ) do clasy ( gdzie dwarf priest to ... no ile 1 - 2 % )
myslisz ze dwarf priestsci biegaja (world pvp , bgs , pug czy zorganizowana grupe) i spamuja fear ward na kazdego co chwile ?
LOL

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 09:16 
Cytuj  
ghul napisał(a):
Jak wyrwac sie lockiem ze stunlocka?
To proste, trzeba byc orkiem;)


jesli ci chodzi o resist na stun to niedziala w pvp


cambel napisał(a):
Neonin napisał(a):
No i nie bawię się inżynierią:):)
I małe pytanie jak castnąć Doty na roga który Cię trzyma w stun locku?


nie musisz byc inzynierem zeby uzyc flash bomb ale jezeli jestes na pvp serwerze i uwielbiasz pvp to powinienes zostac inzynierem / alchemikiem ( alt zbiera ziolo i metale )


flash bomb dziala tylko na bestie czyli np peta hutera a nie na rouge

cambel napisał(a):
Ja proponuje rozpaczac od (napier....my w ) Limited Invulnerability Potion . Dlaczego ? ( da to nam troche czas ) zanim sie ustawisz do niego przodem (on stara trzymac sie na naszych plecach i prawdopodobnie mamy na sobie slowing poison ) to bedziesz martwy , nastepnie uzywamy Howl of Terror + Elixir of Poison Resistance i biegniemy w przeciwna strone .


to te potiony nie maja wspolnego CD? oO. powodzenia z HoT :D
jesli juz jakis potion to free action

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 12:24 
Cytuj  
cambel napisał(a):
Demandread napisał(a):
Cytuj:
Cambel, jakiego moda uzywasz, ze widzisz stuff przeciwnika i ile servow zaliczyles, ze wiesz kto czego nosi wiecej, lol ? W czasie walki im sprawdzasz ( zakladam, ze slyszales o zmianie trinketow, lol ) ?


"z tego co zauwazylem to ostatnimi czasy nie nosza ze soba tego trinkietu"

myszko naucz sie interpretowac slowa , jezeli to znaczy dla ciebie granie na pirackich serwerach czy uzwanie jakiegos moda zeby sprawdzic co ma przeciwnik na sobie to naprawde przykro mi za ciebie , obserwuj to co dzieje sie w grze i wyciagaj wnioski

Zadna myszka nie jestem i nie sugeruje, ze grasz na piratach - chce tylko wiedziec z jakiego moda korzystasz do pogladania w czasie walki sprzetu przeciwnika, ktory ma na sobie + jaki ma w plecaku, ze jestes tak zajebiscie zorientowany co kto nosi. Zadnych wnioskow nie wyciagam.

cambel napisał(a):
Demandread napisał(a):
Cytuj:
Nie wiem z jakimi lolami grywasz, ale teamy, z ktorymi ja sie mierzylem mialy zawsze 2 priestow dwarfow, ktorzy wardowali wojow i magow, wiec zanim zaczniesz pisac, ze ktos pisze glupoty, spojrz na siebie.


a ty ciagle swoje , porownujesz rase ( gdzie okolo 50 % to gracze undead ) do clasy ( gdzie dwarf priest to ... no ile 1 - 2 % )
myslisz ze dwarf priestsci biegaja (world pvp , bgs , pug czy zorganizowana grupe) i spamuja fear ward na kazdego co chwile ?
LOL

Co Ty pier***lisz, stary ? Z dupy sobie bierzesz te liczby czy skad ? Pierwszy wiekszy i bardziej znany na tym forum server EU - BL - najwiecej priestow po stronie ally to dwarfy ( 38% ). Jak na super obeznaznego to cos slabe masz info. Nie pisalem o outdoor pvp ani o pugach, pisalem o preset teamach, bo tylko w takich kategoriach pojmuje jakiekolwiek PvP w tej grze. I nie, nie mysle, ze dwarf priesci biegaja i spamuja ward - ja to wiem, bo to widzialem - i nie, nie spamuja na kazdego, tylko jak napisalem, na magow i wojow + FC.

Bardzo Cie prosze, nie zabieraj glosu na tematy, o ktorych, jak widac, nie masz zielonego pojecia.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 11:42 
Cytuj  
Wracam do huntera i tego jak go pokonać:
mój lvl nie jest imponujący (34) ale znalazłem swoją własną drogę na pokonanie huntera na moim lub podobnym poziomie. Zaznaczam że to duel i mam czyste cooldowny:)
Mam 1,3 k HP.
Biorę do walki Voida. Duel start - 1 dot na hunterze (CoA). Sacrifice Voida (770 shielda i nie przerywa mi castowania) immolate, corruption jak zdążę to 2 bolty jak nie zdążę to jeden. Shield znika. Fel domination i nowy void - sacrifice voida (kolejne 770 shielda) poprawka dotów i bolty. Hunter dead. Jak mi zdąży z petem "zjeść" shieldy dobijam searing pain albo wandem. 2,7 k HP do zbicia to sporo - w odwodzie zostają healthstone leczący za 600 HP i pocik:)

Czekam na komentarze doświadczonych locków:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 17:20 
Cytuj  
Taktyka dobra ale tylko na danym lvlu i uwarunkowana od buildu wiec nie każdy może sobie tak hunterów tłuc :p


_________________
"Only the strong survive"


Posty: 33
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 19:34 
Cytuj  
Z resztą z tego co zauważyłem grając moim hunterem wszelkiego rodzaju doty przechodzą przez tarczę, na pewno przez magowską, a innych nie jestem pewien. Z drugiej strony nie rzucisz shadowbolta biegając za hunterem, który przezornie się oddali, a nie będzie czekał aż zaatakujesz.
Zaczniesz go gonić, to wpadniesz w pułapkę i sacrifice spadnie.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 23:44 
Cytuj  
Jak ma NF to puści :P


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 00:56 
Cytuj  
czlowiek napisał(a):
flash bomb dziala tylko na bestie czyli np peta hutera a nie na rouge

ja wiem ze to nie dziala na rouge , on pytal sie wtedy o hunter , sprawdz strona czy dwie wstecz

Cytuj:
to te potiony nie maja wspolnego CD? oO. powodzenia z HoT :D
jesli juz jakis potion to free action


nie sa ta tym samym cd


DO Demandread
ale ty nie kumaty jestest i uparty jak osiol
wlasnie zarobiles ignora

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 01:03 
Cytuj  
cambel napisał(a):
[...]
DO Demandread
ale ty nie kumaty jestest i uparty jak osiol
wlasnie zarobiles ignora

Urzekla mnie Twoja historia.

Dobij chociaz jedna 60tke i pograj nia pare miesiecy na BG, to mozemy zaczac rozmawiac.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 12:22 
Cytuj  
Jaw3lz napisał(a):
Taktyka dobra ale tylko na danym lvlu i uwarunkowana od buildu wiec nie każdy może sobie tak hunterów tłuc :p


Wiem że to specyfika buildu Demonol. oraz mój lvl. W miarę rozwoju postaci trzeba będzie szukać innych rozwiązań:)

Hunterzy to mój główny problem na razie (o warkach i rogach ud nie wspomnę bo to temat wałkowany na forach tyle razy że szkoda czasu)

Pytanie z innej dziedziny - ktoś wyfarmił tę czapeczkę z Gnome? Jak się spisuje?:)
http://www.thottbot.com/?i=4485

Poproszę o opinie:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 12:25 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Pytanie z innej dziedziny - ktoś wyfarmił tę czapeczkę z Gnome? Jak się spisuje?:)
http://www.thottbot.com/?i=4485

Poproszę o opinie:)


jak z qmpel levelowalem drooda (on maga) to przyznam ze pare razy nam tylek uratowala mimo ze wyglada komicznie :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 13:17 
Cytuj  
I jeszcze jedno pytanie, które mnie męczy:)
Siphon life czy soul link?:)
Czy mogę siphon life rzucić na 10 przeciwników na WSG na przykład? jest jakiś limit mobów (ludzi na których mogę je rzucić?:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 4
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 21:04 
Cytuj  
co sadzicie o tym buildzie ?
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 5122520110

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 23:10 
Cytuj  
czlowieku nie ma co sie zastanawiac ;p wiadomo ze SOUL LINK >> ALL :D
mam locka lvl 49 ork 3,9k hp i na moim lvlu nikt nie jest wstanie mnie rozlozyc na solo zdaza mi sie rozwalic rogali na 60 raz nawet rozwalilem maga z 8 rankiem ^^ ktory mial exalted na ab

jednym slowem soul link rzadzi duzo bgsowalem na 40-49 przetestowalem wszystkie 3 buildy ktore uwazalem za sensowne ;P
full destruction(fajniutki ale czasem sa problemy z przeciwnikami :P)
full afli ( odpada za czesto klikam dark pakta wkurza mnie to :D)
full demonologist;P Soullink normalnie to jest to :D na buffach wyciagam 4,8k hp na bgsach spokojnie ubijalem 2 przeciwnikow zadazalo sie ubic 3 jak nie bylo cooldowna na mc cap :P rogale niesprawiaja najmniejszych problemow priestom konczy sie mana podczas walki :D i tez nie sa wstanie nic poradzic :P ( Nie wiem jak bedzie po patchu) hunter ;p obrzucasz korupcja i klatwa co dmg zadaje ;P fear na peta immolate drain life i czekasz az umze ;P

uzywam oczywiscie ( tylko na pvp) felhuntera purge + spell lock to to co tygryski lubia najbardziej :)


no to na tyle mam nadzieje ze nie zanudzilem i pisalem w miare zgodnie z ortografia ;P

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 23:28 
Cytuj  
Nie umniejszając twoim zdolnościom ale te 60 musiałybyć tępę :D


_________________
"Only the strong survive"

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 23:51 
Cytuj  
neonim : siphony mozesz rozdawac do woli i z kazdego celu bedziesz dostawal hp

mti : zapomnij o pyroclasm, jest totalnie bezuzyteczny .. no i warto by bylo sie zdecydowac, czy chcesz robic shadow dmg czy fire (nf + imp drain life + 5/5 imp searing pain jakos dla mnie nie ida w parze)

2540 : znajdz rogala, ktory wie na czym polega gra ta klasa bo przy 11 levelach roznicy i resistach z tego wynikajacych nie wyobrazam sobie co ten rogal musial robic, zeby przegrac


_________________
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 00:27 
Cytuj  
Siphon<SL, chyba że w mass zergach, kiedy spamowanie dotów jest dużo bardziej efektywne -i a w zorganizowanych BG przewaznie cele z Siphonem padaja zbyt szybko zeby zdazyl cokolwiek zdzialac IMO.
mti - to co drakar powiedzial, warto by sie zdecyowac co chcesz osiagnac, i do czego ma build sluzyc - bo to jest mocno gimpniety fire build a fire lockowi raczej średnio przydaje sie fel conc czy imp drain life (kk, fel conc jest dobra do farmienia shardow) - punkty z affliction mozna spokojnie przeznaczyc na dobicie do conflag i emberstorm - i tak, pyroclasm to porazka.
Generalnie zobacz postniete gdzies dookola buildy - i lockowe forum, gdzie jest ladna lista buildow z ocena
2540 - prawie 4k hp na 49 levelu, link do sprzetu plx? Bo ja mam bez buffow na 60 w tier 2 4.8?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 08:49 
Cytuj  
mti ja na swoim lvlu (34) mam taki build:

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0000000000

Nie jest to idealny build do lvlowania na pewno:) ale w moim wypadku się sprawdza:)
Dalej będę szedł najpierw w Demo do SL a później w affi do NF.

Edit:
Dzięki za info SL>siphon:). Chciałem się tylko upewnić bo mi locki w glidi w głowie namieszali:):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.