mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 11:25 
Cytuj  
Cytuj:
patrz posty r_adm


No i ? Jedna osoba. Jedna. Inni pisze, ze szkoda, ale sobie poradza. Jeszcze nie powod, zeby jechac rowno po wszystkich magach.

Cytuj:
a mi obiecali:
- ze w kocie bede mogl robic dps, wiesz teraz znow mam 44reso i mimo bwl/zg/4d feral itemow moj dps ledwo przekracza 100.
- ze w misku bede tankiem, nie wyobrazam sobie drooda tankujacego vaela
- ze bede w oomkin form bede caster dmg dealer niestety nie dorastam magom/lockom do piet (mam +350dmg na boostach)
- w 1.10 priest bedzie robil long cast healer wiec jako healer tez zostane wyparty


Ad 1. Przespecuj sie na feral. Bedziesz robil dmg. Mam porownanie dwoch postaci. Rogue i druid na 40 lvlu. Tempo mordowania maja podobne, a opener druida jest MOCNIEJSZY niz opener rogue'a. Robie zajebisty dmg jak na pieprzony 40 lvl. Nie spodziewam sie ze to jeszcze dlugo sie utrzyma, ale nie jest zle.
Ad 2. To sprobuj. Zartuje oczywiscie. Gdzies na forum jest filmik jak druidzi robia Onyxie. Ktos ja tankuje, tak ? Mozesz ? - Mozesz ! A to ze sa tacy co robia to lepiej to oddzielna rzecz. Nikt ci nie mowil ze bedziesz BEST TANK.
Ad 3. Popatrz na itemki +dmg ktore milion razy linkowales w roznych miejscach na tym forum. To cloth , wyobraz sobie ze mozesz je nosic. Teraz spojrz na leather +dmg z AQ. Mozesz ? Mozesz.
Ad 4. I nagle pojawi sie pierdyliard nowych priestow, tak ? Gowno prawda. Heale beda potrzebne i tyle, a priesci na drzewach nie rosna. Wyparty nie zostaniesz, nie boj sie.

Zreszta powiedz mi czy spodziewales sie ze
- w kocie bedziesz best dmg dealer w rajdzie ?
- w misku bedziesz best tank ?
- w oomkinie bedziesz znowu best dmg dealer ?
- bedziesz healowal lepiej od priestow ?

Zeby tak sadzic musialbys byc nienormalny. Mozesz wszystko, ale troche gorzej od wyspecjalizowanych klas. To Ci obiecywal blizz i to masz.

Cytuj:
hmm wlaczylem ego metera ostatnio w AQ40 od wejscia do huhuran i wiesz kto zajol miejsca od 1 do 5 -> magowie. Wiec WTF?


Sure. Znaczy ni mniej ni wiecej ze sie inni opieprzali. Aha - i jeszcze jedno - poprawiasz czasem Astaxa a samemu ci "zajol" wyszlo .. Wstyd

Cytuj:
alez ja bardzo cenie magow wlasnie za ta wode bo to prawda


No i masz szczescie ...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 11:28 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
przyklad. walka z flamegorem, ktos rzucil na tanka bop (haha, posmiejscie sie gdzie indziej :P), bylem drugi na aggro liscie i boss mnie zteleportowal do siebie i zabil w ciagiu pol sekundy.


rotfl (sry ale nie moglem sie powstrzymac) to ciesz sie ze na flamegorze a nie na firemawie bo byscie wipneli a tak tylko ty zginoles.

Tu zawinil paladyn a nie przezywalnosc maga i blizzard.

Cytuj:
Z doswiadczenia wiem, ze inne klasy w podobnej sytuacji (np przeaggrowanie na broodlordzie) maja duzo wieksze szanse na przzycie.
Hunter i rogue zrobia fd/vanish, lock ze swoimi 6k hp pozyje na tyle dlugo, zeby healerzy zdolni byli zareagowac. warrior po porstu potankuje przez chwile.


w przypadku teleportu i instant kill w 0,5 sec to przezyje tylko warrior i moze ale to moze warlock. A jak przeagrujesz na lootlordzie to twoim zasranym obowiazkiem jest odprowadzenie bossa do tanka i g... lidera powinno to obchodzic ze miales na to 0,5sec.

Cytuj:
i na przyklad to jest powodem whinu magow.


afaik macie talent na obnizenie aggro z arcane spelli :) a odnosnie tego Bop'a to zawinil paladyn i nie ma co gdybac bo przyznasz ze to anormalna sytuacja. a swoja droga dlaczego byles 2gi na aggro liscie a nie offtank ;-) [chyba ze nie korzystacie z offtanka]

Schirru napisał(a):
Musze nauczyc sie grac bo chce robic najwiekszy singel dps???


lol naucz sie korzystac z atutow swojej klasy (aoe) i naucz sie zyc z wadami.

Cytuj:
Wiec jesli ubieram sie na dmg kupuje eliksiry, enchanty, oli i flski zeby robic DD, staram sie nie agorowac a mimo to byc miec wysoki dps, prosic warlockow o CoE, to twoim zdaniem zle???


rotfl zdecyeduj sie czy piszesz o pvp czy o pve, bo co post to zmiana. A co do twojego stroju i podnoszenia dmg to ofc ze dobrze tyle ze im wiecej masz +dmg tym bardziej musisz umiec zarzadzac aggro i tu sie klania L2P jesli przeagrowywujesz tanka.

A skoro mowisz o PVE to zamiast ToEP uzyj MQG gwarantuje wiekszy wzrost dmg i stackuje sie z ZHC

Cytuj:
Ty to masz jakies dziwne doswiadczenia z magami w twojej guildii skoro oni tylko robia wode, portale i AoE. Najlepiej podziel sie z nimi swoimi pomyslami na mag bo widac ze bardzo duzo o nich wiesz.


rotfl a skad ty mozesz wiedziec jakie ja mam doswiadczenia z magami u mnie w gildii. Oni nie placza na dmg, odnosnie tego nerfa to na guild forum poplakali tylko tyle ze szkoda im dkp na ToEP bo teraz juz sie nie przyda.


Qraczek napisał(a):
Cytuj:
patrz posty r_adm


No i ? Jedna osoba. Jedna. Inni pisze, ze szkoda, ale sobie poradza. Jeszcze nie powod, zeby jechac rowno po wszystkich magach.


poczytaj forum magow na wow-europe :)

Cytuj:
Ad 1. Przespecuj sie na feral. Bedziesz robil dmg. Mam porownanie dwoch postaci. Rogue i druid na 40 lvlu. Tempo mordowania maja podobne, a opener druida jest MOCNIEJSZY niz opener rogue'a. Robie zajebisty dmg jak na pieprzony 40 lvl. Nie spodziewam sie ze to jeszcze dlugo sie utrzyma, ale nie jest zle.


przerespecowalem sie zeby potestowac na 11/33/7 i z przykroscia stwierdzam ze z w end gearze drood w cat form nie umywa sie do ble/green boya combat rogue z krolem w rece

Cytuj:
Ad 2. To sprobuj. Zartuje oczywiscie. Gdzies na forum jest filmik jak druidzi robia Onyxie. Ktos ja tankuje, tak ? Mozesz ? - Mozesz ! A to ze sa tacy co robia to lepiej to oddzielna rzecz. Nikt ci nie mowil ze bedziesz BEST TANK.


nie udawaj, sam wiesz jak wyglada walka z vaelem

Cytuj:
Ad 3. Popatrz na itemki +dmg ktore milion razy linkowales w roznych miejscach na tym forum. To cloth , wyobraz sobie ze mozesz je nosic. Teraz spojrz na leather +dmg z AQ. Mozesz ? Mozesz.


no to ci napisalem ile mam mysle ze wystarczajaco zeby deptac magom/lockom po pietach niestety odstawalem calkiem sporo

Cytuj:
Ad 4. I nagle pojawi sie pierdyliard nowych priestow, tak ? Gowno prawda. Heale beda potrzebne i tyle, a priesci na drzewach nie rosna. Wyparty nie zostaniesz, nie boj sie.


hehe nie nie pojawi sie ale moga zostac zrekrutowani z innych gildii (chodz nie sadze aby to sie zdarzylo w mojej ale znam jedna gildie ktora z pewnoscia to zrobi)

Cytuj:
Zreszta powiedz mi czy spodziewales sie ze
- w kocie bedziesz best dmg dealer w rajdzie ?
- w misku bedziesz best tank ?
- w oomkinie bedziesz znowu best dmg dealer ?
- bedziesz healowal lepiej od priestow ?

Zeby tak sadzic musialbys byc nienormalny. Mozesz wszystko, ale troche gorzej od wyspecjalizowanych klas. To Ci obiecywal blizz i to masz.


hehehe a co wy chcecie uber single target to co ja nie moge? :D

Cytuj:
Cytuj:
hmm wlaczylem ego metera ostatnio w AQ40 od wejscia do huhuran i wiesz kto zajol miejsca od 1 do 5 -> magowie. Wiec WTF?


Sure. Znaczy ni mniej ni wiecej ze sie inni opieprzali.[/quote]

tip: tunel miedzy sartura a skorpionem robi duza roznice :)

Cytuj:
Aha - i jeszcze jedno - poprawiasz czasem Astaxa a samemu ci "zajol" wyszlo .. Wstyd


bywa, 1 blad na kilka postow to troche roznica niz kilka bledow w jednym zdaniu a czasem wyrazie.

Cytuj:
Cytuj:
alez ja bardzo cenie magow wlasnie za ta wode bo to prawda


No i masz szczescie ...


ale bardziej cenie lockow ktorzy maja imp ale nie do konca (1320hp) HS bo wtedy mam przy sobie 3 HSy rotfl :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 2 mar 2006, 11:45 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 11:32 
Cytuj  
Cytuj:
przyklad. walka z flamegorem, ktos rzucil na tanka bop (haha, posmiejscie sie gdzie indziej ), bylem drugi na aggro liscie i boss mnie zteleportowal do siebie i zabil w ciagiu pol sekundy. Z doswiadczenia wiem, ze inne klasy w podobnej sytuacji (np przeaggrowanie na broodlordzie) maja duzo wieksze szanse na przzycie. Hunter i rogue zrobia fd/vanish, lock ze swoimi 6k hp pozyje na tyle dlugo, zeby healerzy zdolni byli zareagowac. warrior po porstu potankuje przez chwile.

i na przyklad to jest powodem whinu magow.


Zabil Ciebie i zabije w wiekszosci przypadkow kazdego w takiej sytuacji. Shit happens - kropka.
I to nie jest powod whinu magow.
Mozna powiedziec, ze kazda klasa whinuje (i to jest prawda) bo chca
a) robic wiekszy dmg
b) robic go szybciej
c) byc niezniszczalnymi
To jest 99% sugestii na forach. Reszta to prosba o naprawienie bugow.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 11:53 
Cytuj  
Cytuj:
Tu zawinil paladyn a nie przezywalnosc maga i blizzard.


ja tego przykladu nie podalem po to, zeby pokazac kto jest winny a kto nie. chodzilo o zobraowanie sytuacji.

Cytuj:
A jak przeagrujesz na lootlordzie to twoim zasranym obowiazkiem jest odprowadzenie bossa do tanka i g... lidera powinno to obchodzic ze miales na to 0,5sec.


przyznam, ze mag ma tu maly easy mode bo robi blink i ginie tylko on, ale...

lock w takiej sytuacji biegnie do tanka, stoi i czeka, az tak dejmie bossa z siebie i zyje !!!

Cytuj:
afaik macie talent na obnizenie aggro z arcane spelli a odnosnie tego Bop'a to zawinil paladyn i nie ma co gdybac bo przyznasz ze to anormalna sytuacja. a swoja droga dlaczego byles 2gi na aggro liscie a nie offtank [chyba ze nie korzystacie z offtanka]


For the record: arc subtlety dziala tylko na arcane spelle a wiec jest malo uzyteczne. arc tree nie jest naszym glwonym drzewem, z ktorego zadaje sie dmg.

nie nie uzywamy offtanka.

Cytuj:
A skoro mowisz o PVE to zamiast ToEP uzyj MQG gwarantuje wiekszy wzrost dmg i stackuje sie z ZHC


caydiem napisala, ze class trinkety tez nie beda sie stackowac.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 12:03 
Cytuj  
Cytuj:
poczytaj forum magow na wow-europe


poczytaj dowolne inne forum. DOWOLNE. Kazdy chce wiecej, szybciej i mocniej. Bez wyjatku. A to ze forum magow jest w tej chwili wyjatkowo aktywne to kwestia nerfa ZHC+TOEP. Zreszta ja sie nie dziwie (chociaz sam ani jednego ani drugiego nie mam - chociaz ZHC mi sie szykuje wlasnie) - TOEP to rare drop i ludzie sie mordowali i za przeproszeniem wysrywali z 6 miesiecznego DKP zeby go wziac. Teraz dowiaduja sie ze moga to spokojnie zastapic ZHC, ktore mozna wyjac z 3 godzinnej instancji, ktora mozna farmic w 20 osob raz na 3 dni. Dziwisz sie ?

Podobnie bedzie jak sie ludzie dopatrza laski z Ossiriana. Znowu 20man, znowu 3 dni cooldownu i znowu lepszy sprzet niz np. Staff of Dominance, o ktory ludzie tez sie swojego czasu zabijali. Porywalny z "wet dream" magow sprzed pol roku czyli Azuresongiem z dobrym offhandem, na ktore ludzie wywalali znowu polroczne dkp (jak toep nie dropnal). zreszta nie wiem czy sam bym z tego powodu nie wchodzil wkurwiony, gdyby np. moja gildia uzywala bidwarsow a nie zero-dkp.

Cytuj:
przerespecowalem sie zeby potestowac na 11/33/7 i z przykroscia stwierdzam ze z w end gearze drood w cat form nie umywa sie do ble/green boya combat rogue z krolem w rece
[...]
no to ci napisalem ile mam mysle ze wystarczajaco zeby deptac magom/lockom po pietach niestety odstawalem calkiem sporo


Fabianku, wybacz, ale znowu mam wrazenie ze (uwaga, trudne slowo) konfabulujesz. Chcesz mi powiedziec ze zebrales epicki "endgame" gear zarowno dla
- ferala
- oomkina
- resto

Cos mi sie nie wydaje ...

Cytuj:
nie udawaj, sam wiesz jak wyglada walka z vaelem


Nie udaje .. sam napisalem ze zartuje. L2Read.
A jako ciekawostke powiem Ci ze wczoraj podczas bicia Chroma z TLem Chrom polecial to TLu polecial w MT healerow i druid spokojnie odprowadzil go na tanking spot. Mozna ? Mozna.

Cytuj:
hehehe a co wy chcecie uber single target to co ja nie moge?


Chcemy, ale nie probujemy twierdzic ze jednoczesnie powinnismy miec mozliwosc leczenia i tankowania. A podkreslam ze macie to wszystko, tyle ze troche slabsze od klas wyspejalizowanych.

Cytuj:
tip: tunel miedzy sartura a skorpionem robi duza roznice


Tip taken. Mysmy ostatnio wpierdziel od wlasnie Sartury zebrali (juz wiem, dlaczego ludzie mowia na to roflcopter fight) to sie nie wypowiadam. Wiem z drugiej strony, ze tunel przypomina droge do Broodlorda - czyli aoe - wiec nie dziwie sie w takim razie ze magowie byli na gorze. Tylko ze to sytuacyjne, a wiekszosc walk to single target gdzie np. rogowie uciekaja mi w dmgu jak chca.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 12:05 
Cytuj  
i beda przodowac w tym... bo taki dagger rogal na buffach ustawi sie za mobem i klepie mu non stop backstaby z duzymi critami + finisz z combo pointow takze nie ma bata ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 12:08 
Cytuj  
Alez tracicie energii na ta dyskusje.

@Tor
Mag wcale nie jest glownym DD. Jesli by tak bylo to by nikt przeciez rogów nie bral do rajdu. Rogue ma kolosalny dmg na 1 target, mag robi aoe <- w tym jest ich sila. I w 100% zgadzam sie, ze mag ma byc uber w group PvP, w 1v1 nie ma szans z wieloma klasami o to jest imo "working as intended".

Ja jako warrior jeszcze nie wygralem w duelu z magiem (wszystkich innych raczej biję), ale caly czas learning2play.

Jako rogue zazwyczaj wsadzalem magowi dwa crity na wejscie (Abmush, BS), a potem mag robil blinka. Czesto zdarzalo mi sie, ze nie moglem do niego podejsc pomimo ze HP mial na jednego strzala (nie mowiac o Evi z 4 punktow, ktore mialem na podoredziu). Jedyna szansa byl sprint, albo swiftness potion (zawsze mialem dwa staki w kieszeni). Ale wiem, l2p . Przyznaje sie. PvPowalem niewiele.


_________________
Obrazek

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 12:10 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):

lol naucz sie korzystac z atutow swojej klasy (aoe) i naucz sie zyc z wadami.

rotfl zdecyeduj sie czy piszesz o pvp czy o pve, bo co post to zmiana.
co do twojego stroju i podnoszenia dmg to ofc ze dobrze tyle ze im wiecej masz +dmg tym bardziej musisz umiec zarzadzac aggro i tu sie klania L2P jesli przeagrowywujesz tanka.

A skoro mowisz o PVE to zamiast ToEP uzyj MQG gwarantuje wiekszy wzrost dmg i stackuje sie z ZHC


1. to ty zaczoles mowic o jakims single dmg nie ja, wiec ci odpowiedzilem, ja glownie mowilem o burscie.

2. dzieki ze mnie oswieciles ze moge zrobic overagro :lol:

3. do PvE radze sprawdzic cooldowny na ToEP i MQG.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 12:37 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
....
Dziwisz sie ?


nie dziwie sie whineowi ze rare drop moze byc zastapiony common dropem, dziwie sie whineowi ze " skoro sie nie stackuja to rownie dobrze mozemy wpisac /die"

Cytuj:
Podobnie bedzie jak sie ludzie dopatrza laski z Ossiriana. Znowu 20man, znowu 3 dni cooldownu i znowu lepszy sprzet niz np. Staff of Dominance, o ktory ludzie tez sie swojego czasu zabijali. Porywalny z "wet dream" magow sprzed pol roku czyli Azuresongiem z dobrym offhandem, na ktore ludzie wywalali znowu polroczne dkp (jak toep nie dropnal). zreszta nie wiem czy sam bym z tego powodu nie wchodzil wkurwiony, gdyby np. moja gildia uzywala bidwarsow a nie zero-dkp.


coz gra idzie do przodu, dla przykladu:
- kiedys dla wszysktich byla dostepna laska z DM (mage dream) a dla wybranych byl SoD, teraz dla wszystkich jest odpowiednik SoDa a dla wybranuych Staff of Shadow Flame.

Cytuj:
Fabianku, wybacz, ale znowu mam wrazenie ze (uwaga, trudne slowo) konfabulujesz. Chcesz mi powiedziec ze zebrales epicki "endgame" gear zarowno dla
- ferala
- oomkina
- resto

- feral - bwl/mc/zg/4d(mh)
- resto - mc/zg/bwl(off)
- oomkin - mc/zg/bwl(off) + ZHC (reset ego metera, odpalenie ZHC, nuuuke, koniec buffa, stop zapis ego metera -> makra ftw)

Cytuj:
A jako ciekawostke powiem Ci ze wczoraj podczas bicia Chroma z TLem Chrom polecial to TLu polecial w MT healerow i druid spokojnie odprowadzil go na tanking spot. Mozna ? Mozna.


rotfl wiesz jak widze komunikat: "AGGRO FROM ....." (ct_ra ftw) to instynktownie bear form i szukam jakiegokolwiek warka no i najczesciej przezywam.

Cytuj:
Chcemy, ale nie probujemy twierdzic ze jednoczesnie powinnismy miec mozliwosc leczenia i tankowania.


ale probojecie twierdzic ze jednoczesnie powinniscie miec najlepsze AoE.
WTT Tank skills for Mage's AoE skills.

Cytuj:
Mysmy ostatnio wpierdziel od wlasnie Sartury zebrali (juz wiem, dlaczego ludzie mowia na to roflcopter fight) to sie nie wypowiadam. Wiem z drugiej strony, ze tunel przypomina droge do Broodlorda - czyli aoe...


tyle ze z 0 sec respawn time ;-)

ta walka z sartura jest zajebista imho jedna z najfajniejszych jakie widzialem

Cytuj:
- wiec nie dziwie sie w takim razie ze magowie byli na gorze. Tylko ze to sytuacyjne, a wiekszosc walk to single target gdzie np. rogowie uciekaja mi w dmgu jak chca.


fakt ale do huhuran macie taka przewage ze nawet rogue z thunderfurry was nie dogoni.


Schirru napisał(a):
1. to ty zaczoles mowic o jakims single dmg nie ja, wiec ci odpowiedzilem, ja glownie mowilem o burscie.


ty zaczoles plakac na burst dmg, a burst dmg przydaje sie tylko na single target bo czary AoE dostaja takie penalty ze +%crit with spells je ownuje wielokrotnie

Cytuj:
3. do PvE radze sprawdzic cooldowny na ToEP i MQG.


w momencie jak masz odpalic te trinkety tzn ze masz nuuukowac a jak masz nukowac to g.... cie obchodzi ich cooldown bo masz nukowac bossa po to aby zszedl. No ale jesli ty uzywasz non-stop ToEP i ZHC to lepiej zacznij uzywac Briarwood Reed zamiast ToEP po przeliczeniu wyjdzie ci na to samo z mala przewaga Briarwood Reed :P, a zamiast ZHC jesli masz mozliwosc to Neltharion's Tear po przeliczeniu wyjdzie ze jestes zdecydowanie do przodu (matematyka sie klania a nie cyferki nad targetem), a jesli nie masz to zaden problem bo itak ToEP masz w plecaku.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 13:00 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):

w momencie jak masz odpalic te trinkety tzn ze masz nuuukowac a jak masz nukowac to g.... cie obchodzi ich cooldown bo masz nukowac bossa po to aby zszedl. No ale jesli ty uzywasz non-stop ToEP i ZHC to lepiej zacznij uzywac Briarwood Reed zamiast ToEP po przeliczeniu wyjdzie ci na to samo z mala przewaga Briarwood Reed :P, a zamiast ZHC jesli masz mozliwosc to Neltharion's Tear po przeliczeniu wyjdzie ze jestes zdecydowanie do przodu (matematyka sie klania a nie cyferki nad targetem), a jesli nie masz to zaden problem bo itak ToEP masz w plecaku.


O co ci chodzi, jakie AoE jakie critic ??? Chyba ustaliles ponad wszech miare ze magowi placza, chwala ci za to. Ale prosze oszczedz nam wywodow co jes lepsze kiedy i dlaczegom. Ja mam te wsztystkie trinket, jak chcesz o modelu matematycznym ich dzilani porozmawiac, prosze zaloz temat, chetnie podzele sie swoja wiedz na ten temat. Chetnie tez bym uslyszal od ciebie tego czego moze nie wiem.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 13:36 
Cytuj  
Jak rzadko zgodze sie z Fabiankiem. Ale tylko czesciowo :P
Jesli nie chodzi Ci o zabicie przeciwnika w pol sekundy to walkach PvE mozna zrobic taka symulacje

ZHC vs. Neltharion
Czas spamowania frostboltow - 2 minuty (czyli CD ZHC)
Bonus laczny z ZHC - 1016 dmgu (232 , 203 , 174 itd..)
Bonus z Nelthariona - 1750 dmgu (48 frostow po 36 dmgu do kazdego)
Czyli inaczej liczac NT staje sie bardziej uzyteczny po 27 frostbolcie :)

Briarwood vs TOEP
Czas spamowania - 1,5 minuty (czyli CD TOEPa)
Bonus laczny z TOEPa (6 frostow) - 870
Bonus laczny z TOEPa (7 frostow (teoretycznie mozliwe) - 1016 (lol - patrz ZHC)
Bonus laczny z Briarwooda - 684 (36 frostow po 19 dmgu do kazdego)
Czyli spokojnie wygrywa TOEP.

Czyli najlepsze kombo do walki trwajacej dluzej niz 3 sekundy to zdecydowanie ZHC (7 frostow z TOEPem jest watpliwe) + Neltharion.

A jako ciekawostka znalazlem takie cus
Spojrzcie na ten topic
viewtopic.php?t=9959&postdays=0&postorder=asc&start=460
i odpowiedz pana r_adm z Sro Sty 18, 2006 6:55 pm

Ja sie usmialem :P Odbilo sie :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 13:39 
Cytuj  
@Schirru ok skonczmy ta dyskusje bo jest bezcelowa.

A odnosnie twojego pytania co ma +dmg %crit with spells do AoE zapraszam na
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post75148
pamietaj ze crit with spells jest niezalezny od czaru jakiego uzywasz czy AoE czy single target.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 2 mar 2006, 13:51 przez Fabianek, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 13:43 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@Schirru ok skonczmy ta dyskusje bo jest bezcelowa.

A odnosnie twojego pytania co ma +dmg %crit with spells do AoE zapraszam na
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post75148
pamietaj ze crit with spells jest niezalezny od czaru jakiego uzywasz czy AoE czy single target.

Pytanie nie bylo o to jak to dzila bo wiem to bardzo dobrze, tylko o to co to ma do nerfa burst na trinketach i tyle...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 13:49 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Pytanie nie bylo o to jak to dzila bo wiem to bardzo dobrze, tylko o to co to ma do nerfa burst na trinketach i tyle...


Schirru napisał(a):
O co ci chodzi, jakie AoE jakie critic ???



@qra Frostbolt ma 0,81 przelicznik a Briarwood ma +29dmg wiec wychodzi 23,5 dmg na frostbolta czyli w sumie 846 no fakt ToEP nieznacznie wygrywa bo ma 850


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 14:06 
Cytuj  
Nie mam thotta w pracy numerki wzialem z pamieci (przyjalem 23 dla briarwooda i przelicznik 0,81).

Co nie zmienia postaci rzeczy ze mam racje , HA ! :D

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 14:11 
Cytuj  
ale marudzicie, i btw skoro ktos tam pisal ze byl drugi na aggroliscie, to chyba o dmg tez to swiadczy, co nie?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 14:19 
Cytuj  
@qra no masz racje o cale 4dmg przez 90sekund roznica druzgocaca :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 14:57 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@qra no masz racje o cale 4dmg przez 90sekund roznica druzgocaca :D


Jak to? Prajsless !


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 17:07 
Cytuj  
Zrobilem sobie taka mala symulacje:
16% crit
392 dmg
TOEP ZHC i Briarwood
PoM + AP czas 15
Freball PoM+Pyroblast Fireblast Freball Freball
Combo ZHC+Briarwood dalo o 900(srednio) mniejsze obrazenia niz ZHC+TOEP.

Nawet jesli to nie jest duzo, to czemu ten nerf mial miejsce?
Zeby taki Fabianek mial radoche, ze jego whin zostal wysluchany. Ta zmiana to ochlap rzucony whinerom, ktorzy maj problem ze w wow sie nieraz trzba odrodzic na cmentarzu.
Najbardzie mnie robawiaja sami magowi oczekujacy ze dzieki temu w pachte 1.11 dostan skille ala obecny test priesta.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 17:19 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Ta zmiana to ochlap rzucony whinerom, ktorzy maj problem ze w wow sie nieraz trzba odrodzic na cmentarzu.


skoro to ochlap, to czemu whinujesz i placzesz juz od 9 stron?

Schirru napisał(a):
Najbardzie mnie robawiaja sami magowi oczekujacy ze dzieki temu w pachte 1.11 dostan skille ala obecny test priesta.


ale w 1.11 na pewno bedzie mag...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.