mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 43
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 19:04 
Cytuj  
Jaki skill? No nie mow mi, ze Nihilum ma progress bo ma skill. Chodzi o czas jaki przeznaczasz na raidowanie. Moje pierwsze wejscie do Maghteridona wygladalo podobnie... na trashach wipe, wipe, wipe... a pozniej po trzecim wipie 4packi poszly bez problemow.
Jak tam sie rotujecie co 30minut to gowno zrobicie - bo moze przyjsc wyepixowany koles z niby skillem a gowno bedzie wiedzial o trashach czy bossie i zwipuje wam raid.

Co do potow to jest duzy buff, w TBC sporo bossow ma enrage lub cos podobnego jak Gruul, np. moja gildia nie zleje Gruula bez potow bo inaczej Gruul szybciej z 1shotuje Tanka.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 19:19 
Cytuj  
Progress = czas spedzany na raidowaniu.
Skill nic nie da jak raidy sa 5 razy w tygodniu, a nie 7.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 21:54 
Cytuj  
czyli mowisz ze randomowa gildia ktora nagle by chcial byc pro - zaczela spedzac w instancjach po 12h dziennie (rozwazanie typowo teoretyczne) - to byla by lepsza od Nihilum? i to ze oni przez ostatnie 2 lata siedzieli po pare godzin dziennie na rozgryzaniu nowych bossow nie da im przewagi?


liczy sie czas poswiecony - ale niektorzy potrzebuja tego czasu znacznie mniej - bo maja skilla


_________________
Obrazek


Posty: 43
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 22:02 
Cytuj  
maja doswiadczenie... nie myl tego ze skillem. Wogole co to jest skill w wowie?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 22:04 
Cytuj  
Inaczej, maja głowę na karku, dobrych liderów, zdyscyplinowany i umotywowany kolektyw. Akurat "skill" w pojęciu umiejętność zręcznego klikania, szybkiej reakcji w pve nie jest jakoś specjalnie potrzebny.

Skill to jest potrzebny (jakiś tam) w pvp.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 22:19 
Cytuj  
wierz mi ze skill jest wymagany w PvE. I nie mowie juz tu o sytuacjach,gdy osoby posiadajace taki sam sprzet roznia sie w DPS o 50 %. Tu raczej chodzi o pewne zachowania i dostosowywanie sie do aktualnej sytuacji jak sie rozgrywa. Ja to po prostu nazywam "mysleniem" podczas gry. U jednych z tym bardzo ciezko, u innych lepiej.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 22:21 
Cytuj  
Myslenie =/= skill.

Czy te osoby roznia sie w dps bo jedna naciska przyciski wolniej a druga szybciej ? Nie. Po prostu jedna zna dokladnie skille, zna swoją postać, wie co jak i kiedy używac.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 22:27 
Cytuj  
redlum napisał(a):
liczy sie czas poswiecony - ale niektorzy potrzebuja tego czasu znacznie mniej - bo maja skilla

Mhmm.
Gralem na veknilashu. Gralem w gildii, ktora miala najwiekszego skilla z ally. C'Thun padl w czasie 2giego raidu. Dla porownania - 2 inne gildie w ally, ktore przodowaly spedzily kolejno: 2tygodnie i 5dni na tym encounterze.
Nie mieli skilla. Ale mieli codzien 45+ online ludzi. Nam ledwo udawalo sie zbierac ludzi.

I osobiscie uwazam, ze gdyby jakas gildia siedziala 12h na dzien (majac przy tym tyle samo consumables co nihilum) to na pewno dorownaliby w progressie kolegom z Magtheridonu. Prawdopodobnie takze by ich wyprzedzili.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 22:35 
Cytuj  
Cytuj:
osobiscie uwazam, ze gdyby jakas gildia siedziala 12h na dzien (majac przy tym tyle samo consumables co nihilum) to na pewno dorownaliby w progressie kolegom z Magtheridonu. Prawdopodobnie takze by ich wyprzedzili.


Tu sie nie zgodze. Niektórzy sa naprawde ciężcy. Niektórzy potrzebują 2 prób na bossie żeby sie nauczyc idealnie co robić, niektórzy nie będą umieć i po 10 próbach.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 23:44 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Myslenie =/= skill.

Czy te osoby roznia sie w dps bo jedna naciska przyciski wolniej a druga szybciej ? Nie. Po prostu jedna zna dokladnie skille, zna swoją postać, wie co jak i kiedy używac.

Zabawne, wychodzi ze skill to szybkosc klikania. Dla mnie skill to oprocz szybkosci reakcji wlasnie myslenie, umirjetnosc nie tylko odpowiedniego do sytuacji zareagowanie ale tez przewidywanie co sie moze zdarzyc. To takze wiedze o swojej postaci.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 00:06 
Cytuj  
No dobra, może podszedłem do tego troche za bardzo FPS-owo.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 00:46 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Tu sie nie zgodze. Niektórzy sa naprawde ciężcy. Niektórzy potrzebują 2 prób na bossie żeby sie nauczyc idealnie co robić, niektórzy nie będą umieć i po 10 próbach.

Wiem, ze bossowie sa ciezcy. Wiem, ze niektorzy potrzebuja 10 razy wiecej czasu na jednego boosa niz inna gildia. Jednak tak dlugo jak beda raidowac 11 razy czesciej to beda prowadzic.

To o czym pisze jest czysto teoretyczne. Mam nadzieje, ze wszyscy to rozumieja. W praktyce niestety nie daloby sie raidowac po 20h na dobe :\

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 07:21 
Cytuj  
Gdyby nie buy gold przez Nihilum to by ludzie by wipowali na 1,2 bossie w kaza, oni opracowuja taktyke i pokazuja jak mozna ubic bossa. Potem all pve gildie probuja tak samo i moze im sie uda. To sa prekursorzy, chcialbym zobaczyc jaki by byl world progress jesli Nihilum by nie obmyslalo taktyk i nie kupowalo golda... zeby moc je stosowac.


_________________
Obrazek

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 07:41 
Cytuj  
Araye napisał(a):
Gdyby nie buy gold przez Nihilum to by ludzie by wipowali na 1,2 bossie w kaza, oni opracowuja taktyke i pokazuja jak mozna ubic bossa. Potem all pve gildie probuja tak samo i moze im sie uda. To sa prekursorzy, chcialbym zobaczyc jaki by byl world progress jesli Nihilum by nie obmyslalo taktyk i nie kupowalo golda... zeby moc je stosowac.

;]
Nihi tylko nagrywa walki z bossami dla gosci od modów i robi filmiki.
Wyciagniecie info nt. bossów (np. Leo) od gosci z nihi graniczy z cudem, nawet jeżeli z nimi się grało przez rok. ;>


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 07:55 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
osobiscie uwazam, ze gdyby jakas gildia siedziala 12h na dzien (majac przy tym tyle samo consumables co nihilum) to na pewno dorownaliby w progressie kolegom z Magtheridonu. Prawdopodobnie takze by ich wyprzedzili.


Tu sie nie zgodze. Niektórzy sa naprawde ciężcy. Niektórzy potrzebują 2 prób na bossie żeby sie nauczyc idealnie co robić, niektórzy nie będą umieć i po 10 próbach.


to ze sa ekstremalne przypadki nie ma wiekszego znaczenia, dla wiekszosci z nas wystarczy teoria+filmik i 1-2 proby na bossie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 09:27 
Cytuj  
A historie o tym jakoby Nihilum mialo 40 warlockow przed naxxem, zeby kazdy raid member mial SS, to sa prawdziwe ?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 09:47 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
A historie o tym jakoby Nihilum mialo 40 warlockow przed naxxem, zeby kazdy raid member mial SS, to sa prawdziwe ?

ludzie z servera im pomagali


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Posty: 43
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 10:00 
Cytuj  
Cytuj:
Dla mnie skill to oprocz szybkosci reakcji wlasnie myslenie, umirjetnosc nie tylko odpowiedniego do sytuacji zareagowanie ale tez przewidywanie co sie moze zdarzyc.

Zgodze sie do tego. I ciezko spotkac graczy wlasnie z takimi cechami. Przyklad Shade of Aran, w mojej kara grupie tylko 2 osoby ( wtym ja ;p )potrafily nie wpasc pod Blizzarda po 1st probie. Po 2miechach farmowania kara nadal kilka osob nie kuma, ze blizzard nie stoi w miejscu tylko porusza sie w ich strone i musze ich opieprzac aby ruszyli dupe po 1castcie, a pozniej placz ze Blizzard ich zjechal.

I moze Nihilum ma takich graczy co lapia kazdy szczegol walki po 1st... max 2nd probie, jak inaczej to gkick ;]

A wracajac do tematu do kupowania golda. Narazie jest to nielegalne, jak kupisz golda to lamiesz regulamin gry, powinno im sie zabrac te wszystkie first kille poniewaz te poty,elixiry,flaski to jest niezly doping i napewno nie zaliczyliby Lady Vashj bez kupowania golda bo skonczyliby na żebraniu pod AH na naprawe

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 10:06 
Cytuj  
pomagali za kase xD warlockowie dostawali za to golda


Posty: 1
Dołączył(a): 21.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2007, 11:27 
Cytuj  
Huragan prosze cie zamilcz bo tylko utwierdzasz wszystkich ze twoj rozwuj intelektualny zatrzymal sie na poziomie 12 latka
jezeli ktos tu flexuje to ty zawsze to robiles pamietam jak zrobiles film bijac z kumplami z mrocznego legionu pojedynczych graczy co bylo smieszne w tym jak spotkalicie bardziej ogarnieta osobe z LK mieliscie problemy zeby go zabic w 5+ osob a juz plakalem ze smiechu jak ten warrior prawie cie zabil z tego co pamietam nikt z LK LA czy NOC-y nie robile filmow z takich powodow takie przykladow jest wiele kazdy chyba pamieta ze Huragan zawsze chwali sie jak to bije low lvl
a teraz dwa cytaty

Huragan napisał(a):
Widze ze masz kompleksy... slawe zdobylem bo nie mialem litosci dla aliantow bez wzgledu na ich level... kazdy czerwony na drodze byl atakowany.




Huragan napisał(a):
zadna satysfakcja z wygrania ze slabszym i swiadczy o "dresiarstwie" danego gracza jedynie.

ten drugi mozna znales w temacie filmiki z WoW (nasze i cudze) strona 6

EOT z moje strony

co do tematu czy ktos ucierpial na tym ze Nihilium kupuje golda czy ktos na tym stracil wydaje mi sie ze nie jak juz to zyskali ci "pro gracze " co farmuja 10 godz dzienie na raid bo kto inny niz ta banda "oszustow" kupuje poty i skladniki na nie z ah ?
tak pozatym chcial bym miec dostap do dyskow twardych tej grupy ostatnich sprawiedliwych jestem przekonany ze znalazl bym tam jakiech pirackie gry/programy/mp3 a jezeli nawet nie to watpie ze zawsze zyli zgodnie z zasadmi nigdy zadnej nie lamiac
wiec przestancie oceniac jezeli sami nie macie czystego sumienia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.