mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 00:53 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Hmm shs rzadzi. Czujesz evis za 2k bez crita w cokolwiek? nawet w warka? Wystarczy imp expose armor, odpowiedni trinkiet, ... 5 cp... shs ....2k evis...bezcenne ;P a jak sadzie crit to pod 3,5k podchodzi...

Pozatym warka nie jest ciezko teraz zjechac. Owszem, potrafi zbic 50% hp w 3-4 sec...ale to czysty luck..jak wszystko zreszta..ale jak pojdzie tak jak ma isc, to war padnie.

Ja robie tak... prem, garrotteeee....i jest 5 cp...evesion, expose armor...pare hemo , tak zeby znow 5 cp...rupture...szybki vanish, a jak krawimy, to odpowiedni moemt...CS, hemo, Shs, i evis...... no nie ma szans zeby koles stal jeszcze...a my mamy 2 x evesion..podejzewam ze z 35% hp i cheat death wiec nie ma co pekac..a jak trinkiet na hp stoi nie ruszony to juz mozna otwierac szampana...gdy delikwent ma jeszcze okolo 15%, moze byc ciezko...ale o ile doty zeszly, to mozna rzucic blinda i po sprawie...potrenujcie, a jak juz "zaczaicie" to szybko padnie kazdy woj...


Warek ściągający 50% w 3-4 sekundy z leathera to nie czysty luck tylko tak warki biją w otwarte karty...

IMHO nie warto Expose Armor na warriorów, zależność % zmniejszonych obrażen od ilości armoru jest funkcją nieliniową, taki warrior przy około 8k armoru niewiele więcej będzie dostawał po Expose, moim skromnym zdaniem lepiej od razu Rupture, które bardzo karci z Serrated Bladesami.

Piszesz, że wchodzisz Garrote i od razu Evasion a potem, że masz jeszcze 2x Evasion...

Ja warriorów takim buildem montuje dosyć oldschoolowo:
Prem, Garrote, Rupture, 5-8 kite ; )
Trzeba tylko uważać na gnomy z Escape Artist -> Intercept : )

PS.
Ten post nie miał za zadanie nikogo urazić, jest to tylko wyrażenie mojej skromnej opinii, która niekoniecznie musi być słuszna.


_________________
30 DNI PREPAID DO WOWa!
55zł (poza allegro)
56zł (na allegro)
O szczegóły pytać na gg lub mailem.
(gg: 4557077)
(mail: [email protected])

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 00:57 
Cytuj  
hmm... nie ?
Mowilem tu tylko o evision, i vanish - blind w skrajnych przypadkach.Pozatym vanish nie musi byc, czsem tylko.Pozatym to sa defensywne cdsy..

Narzekasz na CD, a BM hunter co ma powiedziec. Mag bez Peta, czy Ib...

Lock bez DC, pala bez bubble...

Na arenie, duelu, nikt ci nie zabraznia uzywac CD, wiec w czym problem. Co mam plakac bo warek ma x (nie wiem ile, ale duzo : ) )amoru, 13 k hp i crity po 2k...overpower, death wish,

tak btw, jak sie ma wielki luck, to mozna bez evesion, bez jakiegokolwiek cd dziada zjechac. wiec go ahed,



up up, hmm...bijesz z expose armor NAWET o 15% wiecej...sprawdz sam. ja zawsze uzywam, i nigdy nie zaluje. Takim expose 3k zdejmuje + 1k ignore amor z talntow, gearu, daje sumke 4 koła, a to juz jest sporo...

Zrob taki test..wez jakiegos dobrego warka...uzyj expose armor, i niech sadzie na ziemie...sprawdz ile bijesz, tak 2-3 hemo, pozniej, niech siadzie bez expose, i walnij znow 2-3 hemo, roznica bedzie ogromna...nawet 300dmg przy cricie...a sprawdz bez crita, tez wchodzi wiecej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 09:19 
Cytuj  
generalnie fajne te opowieści ale to chyb ao zabijaniu woja przy fladze na AB, bo jak wchodzi na arene to ma healera i kite plus bleed nie wiele vs warrior się zda.
widziałem pare filmów i rogal w ressi poprostu jedzie warka na evasionie (s3 vs s3) oczywiście używa wszystkich trików ale walka jest krótka tzn zakładając ze już nei ma trinkietów koleś zjeżdza warka na 30 % healerowi blind potem jego priest wchodzi na luzie i poprawia fearem i warka nie ma. oczywiscie jest to extremalnie trudne

co do 1vs1 crity warka to nie luck tylko wynika to ze skila overpower po dodge ma jebnięcie za 2-3k, jednak ogólnie warto używać evasiona bo ostatecznie 6x2000 to 12k wiec jest masa czasu żeby nie umrzeć. warek bedzie miał mase missów i ma długiego swinga, mortal ma 6 sek cd overpower podobnie. mało coś piszecie o ghostly strike i shiv - shiv szczególnie po shadowstepie

to da sie robić ale nie jak warek ma 35%crita a rogal ponizej 300 resi bo go rozjebie critami (mówie o zabijaniu woja kiedy ma leczenie)

chetnie posłucham jak zabijacie na arenie warka z pałką :wink:

btw prosze o poprawienie mojego buildu tak zeby był cheat death
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1213531051


_________________
psn


Posty: 5
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 10:00 
Cytuj  
Ja pisałem oczywiście o duelu...
Na arenie 2-2 z healerami s3 vs s3 nie wyobrażam sobie tego skutecznie bez Evasion i AR...
Ale ja nie jestem na czasie z arenami, ostatnio jak grałem 2-2 to Prep działał na AR i Rogue + Priest dobiliśmy 1850 z hakiem nawet, kupiłem macki s3 i mam przerwe z WoW-em...
Nie wiem jak to teraz wygląda...


_________________
30 DNI PREPAID DO WOWa!
55zł (poza allegro)
56zł (na allegro)
O szczegóły pytać na gg lub mailem.
(gg: 4557077)
(mail: [email protected])

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 13:11 
Cytuj  
5/5 Ftw... wczoraj szukalem przez 2h ludzi do 5/5, zrobilem wlasny team, poprowadzilem, pierwsze 20 walk - 20 - 0. 1786 Rank.

~Oczywiscie gram rogalem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 13:17 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
5/5 Ftw... wczoraj szukalem przez 2h ludzi do 5/5, zrobilem wlasny team, poprowadzilem, pierwsze 20 walk - 20 - 0. 1786 Rank.

~Oczywiscie gram rogalem.
tak, w 5/5 nawet jak jesteś dupa to masz wiecej punktór niz w 2vs2 jak idzie całkiem nieźle :P

mam taki problem że gram praktycznie 1 w tygodniu bo nie mam za bardzo z kim grać.

a wy siedzicie z randomami na voicechacie czy tak na hurra ? bo jak gram z randomami to zwykle nic nie geadają :P
da sie 5/5 na hurra ? bo tam chyba wiekszy luz jest niż w 2vs2


_________________
psn

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 13:53 
Cytuj  
Moje poszukiwania byly bardzo sprecyzowane.
Nie bralem ludzi ~od tak.
5/5 Jest teraz ciezkie, w ogole s3 jest ciezki bo przyszlo sporo skilla.
Mam konkretny setup, wiem jak sie gra 5/5, dlatego prowadze swoj team tak jak nalezy i w gearze tez nie biadujemy. Nie sadzilem poprostu ze tak szybko zbiore 'All Stars' Once Again ; P
Mamy VT a gadam tylko ja. Oni poprostu maja sluchac co im sie udaje.

~ I jeszcze jedno, z takim gearem jak masz teraz na rogalu to sie nie przebijesz przez 1650 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 14:12 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
~ I jeszcze jedno, z takim gearem jak masz teraz na rogalu to sie nie przebijesz przez 1650 :)
wiem :P
ale mimo że warek ma dużo lepszy gear to jakoś idzie mi lepiej rogalem, mój partner ma o 30 wiecej resi od mojego rogala i razem mamy 100 :P

gram rogalem pvp tydzień dopiero i powiem ci że jak robie inspecta to jest masa rogali w full pvp gearze o 100 niżej w ratingu :wink:
mam świadomość że 2-3 miechy bede farmił arene i bg żeby zebrac cokolwiek do pvp, ale mam przeczucie ze jestem dość dobry :wink:

icek ty mi doradz bo juz nie mam siły czytać:
shs czy combat (nie chce już HARPa też) ? bo pisza ze combat ale juz rzygam combatem shs to fun
i czy viale poison jest takie ważne ? tzn wiem że ważne ale czy można bez tego zarżnąć leczony dps ?
i jeszcze mi napisz co myślisz o cheat death :wink:

weź w wolnej chwili obadaj mój build please :] cos tam poprzesuwaj :wink:

EDIT: ja mam świadomość że czołówka to shs ale wiem tez że przez najbliższe 3 miechy bede grał z ludzmi albo bez gearu albo bez skilla czyli poniżej 1650
ogladałem ze 20 filmów ale wiem że AR rekompensuje troche mój słaby gear


_________________
psn


Ostatnio edytowano 29 sty 2008, 14:39 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 14:38 
Cytuj  
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 1210501351

Desh, ja gram tak. Twoj build jest przeznaczony hmm, nie wiem, do dluzyszch walk imp blind ok :P, 10%more dmg jak ze stealtha wychodzisz, spoko, alez ile razy ty w tym stealthie jestes?! 2-3? caly czas nukujesz target...po co GS..dla mnie to fail, poza tym warto dac sleighet hand 2% to dosc duzo powiedzmy jakies 80 resi more.. 400 resi - 10 % na crita mnie, 2 % to 1/5 , 1/5 z 400 to 80.., ja gram z lockiem, i walka nie trwa moze 2-3 min, jak wszystko pojdzie gladko. ( 2 min, zalezy, albo oni albo my ) narazie mamy 18-4 ale wtopa byla ( 3 walki ) bo partner poszedl afk :P podejzewam ze mielibysmy teraz 21 - 1.

Combat czy SHS , mysle ze SHS do 2vs2, a combat do 3vs3 / 5vs5, kiedy musisz usiac na healerze i CC, ( kick , Mace stun ) etc...a shs, to taki kite / staly dps...sap 1 target, nuke 2nd, fear, death coil, 2 target caaly czas CC, a nuke 1...Mowisz warek, pala...easy mode.

stunujesz warka ile sie da, tak zeby nie bil was :P...lock fearuje palka, a kiedy dpsujecie warka, ktory w sumie za duzo nie robi ( jak bije Ciebie to evesion , jak locka, to go spowalniasz itp )po bance, to samo, tylko full dps ( trinkietu do dpsu,death coil itp..) i po sprawie.


Posty: 46
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 14:42 
Cytuj  
Przy levelowaniu warto wlozyc w ulepszenie stealth i kryta, czy pchac sie od razu tylko w drzewko combat do sword spec?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 14:45 
Cytuj  
swarozyc napisał(a):
Przy levelowaniu warto wlozyc w ulepszenie stealth i kryta, czy pchac sie od razu tylko w drzewko combat do sword spec?


Do levelowania chyba jednak najlepsze wlasnie swordy. Przynajmniej jak ja levelowalem rogala to standardem bylo
Cheap Shot - Slice and Dice - Sinister/Sinister/Sinister i predzej czy pozniej Evi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 14:46 
Cytuj  
dzieki za rady.
wiesz ja troche widziałem filmów i walki czasami trwają po 5 minut, szczególnie te trudniejsze. my już kilka razy tak wygraliśmy że poprostu czekasz az druidowi czy paladynowi skończy sie mana, a bijesz sie cały czas z dpsem

GS jest podobno bardzo dobry vs warek czy inna melee clasa. w stealth jestem kilka razy bo łatwo wyjsc z combata.

shs mam jeden dzien dotychczas grałem HARPem

nie masz viale poison, jak ci idzie vs pala z warkiem ? czy z leczącym druidem ?
słyszałem też dużo złego o cheat death - raz na minute 3 sekundy to chyba mierne - enveloping shadows wydaje sie duzo lepsze
setup to hujnia imo sleight of hand tez

ogólnie ja gram z healerem, nasze walki sa dość długie :wink:
generalni masa osób określa cd bilnda krótszy o 90sek jako priceless :wink:

najbardziej nie daje mi spokoju viale poisons czy nie viale poisons, my mamy 1 dps i on musi zjechać target do tych 30% żeby zacząć jakieś CC, pozatym zestakowane wound ładnie ssie im mane na heale - to nawet nie chodzi żeby zabić ale żeby marnował wiecej many, bo w sumie od spowalniania mam shiv


_________________
psn

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 16:16 
Cytuj  
GS miksujesz sobie z hemo w makrze, wali nie gorzej niz hemo, a dodatkowo daje ci dodge, wiec vs melas jest fajne vs inne klasy nie przeszkadza.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 16:40 
Cytuj  
desh, na x ci odpowiem :P


Posty: 42
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 16:54 
Cytuj  
Kurde Panowie pomożcie co proponujecie jestem w arena teamie 2v2 z mage(frost) ja w tej chwili jestem ar+prep z mackami. Czy moglibyście mi zaproponować jakiś inny sensowny build na takim team?? Czy shs jest lepszy kurde już nie wiem sam kurde czy mace stun poświęcić dla naprawdę o wiele większego dps. Hmm moglibyście zaproponować jakiś build??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 20:24 
Cytuj  
hmm a czego szukasz?
Pure insane dmg, wez Mutilate , taki crit z colblodem w jakis target pod 4k podchodzi, jak mag rzuci pare lancow to pada na 2 hitki :P nie wiem, Shs jest dziwnyy i to bardzo, sprawdz sam a pozniej pomysl co i jak, zagraj na chwile tym, na chwile tym itp :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2008, 21:04 
Cytuj  
Sarevok1000 napisał(a):
Kurde Panowie pomożcie co proponujecie jestem w arena teamie 2v2 z mage(frost) ja w tej chwili jestem ar+prep z mackami. Czy moglibyście mi zaproponować jakiś inny sensowny build na takim team?? Czy shs jest lepszy kurde już nie wiem sam kurde czy mace stun poświęcić dla naprawdę o wiele większego dps. Hmm moglibyście zaproponować jakiś build??
hemo ar prep to tzw HARP to dobry build do 2vs2, SHS wydaje sie nieco lepszy ale wymaga imo lepszego gearu i lepszego skilla. jest dużo wiecej klikania a przedewszystkim świadomośći co się robi i jak się robi, SHS nie lubi chaosu
imo HARP wiecej wybacza bo jest wiekszy burst dmg, masz link u mnie w stopce tam jest forum gdzie dowiesz sie prawdy o arenie

w skrócie jak nie dajesz rady z HARPEM i magiem to czytaj i ucz sie bo lepiej nie bedzie :wink:


_________________
psn


Posty: 46
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 12:26 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
swarozyc napisał(a):
Przy levelowaniu warto wlozyc w ulepszenie stealth i kryta, czy pchac sie od razu tylko w drzewko combat do sword spec?


Do levelowania chyba jednak najlepsze wlasnie swordy. Przynajmniej jak ja levelowalem rogala to standardem bylo
Cheap Shot - Slice and Dice - Sinister/Sinister/Sinister i predzej czy pozniej Evi.

Zamierzan levelowac swordami. Chcialem tylko poradzic sie czy jest sens przed rozwojem drzewka combat wlozyc 5/5 Malice i 5/5 MoD? Czytalem opinie, ze 10-50 to tylko combat i dopiero pozniej talenty w innych drzewach.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 12:34 
Cytuj  
swarozyc napisał(a):
Qraczek napisał(a):
swarozyc napisał(a):
Przy levelowaniu warto wlozyc w ulepszenie stealth i kryta, czy pchac sie od razu tylko w drzewko combat do sword spec?


Do levelowania chyba jednak najlepsze wlasnie swordy. Przynajmniej jak ja levelowalem rogala to standardem bylo
Cheap Shot - Slice and Dice - Sinister/Sinister/Sinister i predzej czy pozniej Evi.

Zamierzan levelowac swordami. Chcialem tylko poradzic sie czy jest sens przed rozwojem drzewka combat wlozyc 5/5 Malice i 5/5 MoD? Czytalem opinie, ze 10-50 to tylko combat i dopiero pozniej talenty w innych drzewach.


Imo - jak nie zamierzasz "twinkowac" postaci (zakladac drogich, wysokolevelowych enchantow) to Malice jak najbardziej - 5% crita to duzo. MoD raczej bym nie dawal, ale sa na tym forum lepsi ode mnie fachowcy od rogali, wiec moze sie ktorys wypowie ;)

Edit: 100 strona ! Chce bonusa jakiegos :P

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2008, 13:25 
Cytuj  
100 strona rogali! <piwosz> ; o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.