mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 81
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 12:45 
Cytuj  
nie, poprostu jest chyba latwiej w plecy zapakowac gdy target stoi, niz biega czy skacze

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 13:00 
Cytuj  
to jest niezły trik, cs na sapa bez przerwania sapa

http://www.arenajunkies.com/showthread.php?t=9129


_________________
psn

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 13:53 
Cytuj  
Jest niezly, jak umiesz to zrobic = ] Pozniej spowrotem stealth a punkciory combo juz sa, a sapa lepiej robic od tylu, z przodu Cie widac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 14:13 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Jest niezly, jak umiesz to zrobic = ] Pozniej spowrotem stealth a punkciory combo juz sa, a sapa lepiej robic od tylu, z przodu Cie widac.
nie no ja wiem że w cone mnie widać ale pytałem o samego openera jak target jest w sapie :P jak ma sapa to może mnie widzieć :P

właśnie obejżałem filmy gościa o nicku Zuggy, to ze wymiata to nic ale on zawsze bierze sobie enemy healera na focus i ma oddzielne enemy casting bary z quartza dl atargetu i dla focusa czyli jak leje warlocka to widzi jak pałka castuje mu heala i widzi jak lock castuje feara - ogólnie to dość proste ale takie casting bary na srodku ekranu są dobrym pomysłem.

btw icek, dobrze że jesteś :P
możesz mi podpowiedzieć jaka masz sekwencje dla warka, bo sie troche gubie z ta premedytacją, jakoś dziwnie mieć 5 combosów zanim CS zejdzie :P
chodzi mi o 1v1 bo pamiętam co mówiłeś o arenie.

generalnie to ćwicze dead zone warka po shivie ale da sie tak zrobić że zarzucic mu rupture zanim wyjdzie z CSa i shiv (juz nie ważne czy rupture bedzie z 5 czy nie i odsunąć się do dead zone ?
tzn pomijając vanish czy sprint ?
strasznie mi sie to podoba, wczoraj 2 razy tak zabiłem warka ale nie jestem pewien jak to zrobic zeby zawsze wychodziło :wink:

ogólnie zawsze było tak ze z csa nabijało się np 5 combo żeby miec KS 6 sekund a jak mam na starcie po CS 5 combosów to chyba szkoda KS chyba ze ma sie AR to można praktycznie 10 sekund nawalac nonstop (4 cs i 6 ks)

ogólnie zbija mnie z tropu target na którym jest jeszcze sekunda CSa i 5 combosów :P


_________________
psn

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 14:28 
Cytuj  
Wiesz, u mnie to troche inaczej wyglada bo ja mam 120 energii. Mozesz go np. podotowac z cala 3... Zaczac od sapa - poczekac na az sie energia podladuje, wrzucic garrota, ksa, zaspamowac shivem zeby deadly poison podlecial wyzej, powiedzmy bedziesz mial 4/5 combo na targecie, wrzucasz ruptura i vanish. Jak zapoda ci insygnie na ksie, to wrzucasz evansiona i konczysz w ten sam sposob, allboo... instant vanish w momencie sciagniecia ksa, i sekwencja od nowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 14:30 
Cytuj  
aaa juz wiem co tobie źle, KS mi potrzebny bo ja mam zacząć garota a nie csem. dzieki icek.

minie chwila zanim sobie przypomne jak się gra rogalem pvp 8)

btw na warków masz deadly na OH a crip na MH tak ? ja myślałem że shivem mam tylko upewniać się za ma cripa a ty stakujesz mu deadly.
w sumie nie pomyślałem że to go nieźle zdotuje


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 15:37 
Cytuj  
Echh Desh...Ja zabijam warkow bez zadnego chocby stuna, nie warto...odpala mu sie SW leczy go po tyle co go bije i chujnia...Zaczynasz Prem, GARROTE, masz 4 cp, hemo > EVESION > Expose armor > odpalasz trinkiet na dps, i hemujesz, jak masz 5 cp, to rzucasz SHS i evis...mi w full s3 warka nawet po 2200 wchodzi z evisa...Pozniej jakies hemoski i w tedy KS jak ma mało hp, pamietaj ze masz cheat death, wiec nie pekaj, i jedziesz do konca..

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 15:45 
Cytuj  
Spam hemo i kilka cd. W sumie tak tez mozna... To teraz jeszcze Nikos zacznij walczyc przeciwko full s3 warka, ktorzy na twoje evi wrzuca tarcze i machniesz za 800...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 16:00 
Cytuj  
dobra, czytam i pytam bo kto pyta nie bładzi :P

generalnie staram się wogóle nie uzywać evi, chyba że clother jest na wykończeniu.

co do evi na warku spoko, poprostu próbuje opracować sobie bardziej elegancki sposób na 1vs1 bez uzywania cd na starcie,
chce zrobić tak:

sap > premed > garote > KS > spam hemo (deadly na MH) > ewentualnie evasion > rupture > shiv (crip) i powoli się odsunąć w deadly zone - strasznie mi sie to podoba, patrzysz warkowi w oczy i powoli się cofasz z hamstringiem a on krwawi z gotowym interceptem.

nawet na hamstringu jak warek ma crip to nie moze ani dosięgnąć ani interceptować potem można się vanishować czy gouge i out of combat i od początku

chodzi mi o uniknięcie bleeda, takie coś ćwicze czasami mi wychodzi ...

na arenie jest to bezuzyteczne ale w 1v1 takie zabawy sa rozrywką

moze noobie ale szybko sie ucze :P


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 12:31 
Cytuj  
No to ja siepalem "trudniejsza" metoda ktora nie zawsze sie udawala ale rogiem na dobre gram ok miesiac

wchodzilem CS, (na mh deadly na off criple) hemo spam, kidney, hemo spam, shadowstep +evi dla boostu, vanish, prep i ponowienie kombinacji - dlugo to trwalo i przewaznie wpierdol dostawalem jak mi jakis stun nie wszedl ale jak nie mialem missow w krytycznych momentach to dawalem rade ;) face to face zawsze uzywalem ghostly strike + evasion - jest jeszcze trinket na dodge z questa w hellfire u goblinow przy zeppelinie ktory moze podniesc w tym momencie dodge do ok 90% na 7 sec... do tego cheat death - alternatywny sposob ;)

problemem przy vanish jest bleed dlatego trzeba wyczuc miedzy tickami - ogolnie duelowanie z warkiem fajna sprawa :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 12:40 
Cytuj  
wow, odkryłem potege focus frame na healerze :P
focus healera i wielki castbar focusa na środku ekranu, jak widać wyraźnie castowanego heala na dps który tłuczemy to można reagować.

w sumie jest to na wiekszości filmów 2vs2 ale pare dni temu szczaiłem że to nie castbar targetu tylko focusa :P

POTEGA 8)


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 12:56 
Cytuj  
Icken, uwierz, nie z takimi warkami sie walczyło, full s3, +bron s3 ( przewaznie mace / sword :P ), i sie ich jechało...

Akcja toczy sie dosc szybko...moja walka trwa 20 sec...w tym czasie jak wszystko pojdize warek zjezdza...

co do dotowania, to dobry sposob, ale mnie jakos nie bawi, no chyba ze war zaczyna z 1h + tarcza, to wtedy tak...warto tez wtedy na MH deadly, a na off crip, i envenomowac, zwlaszcza jak sie ma ColbBlood, taki envenom za 2,300 w warka z tarcza moze zaskoczyc.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 13:42 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Icken, uwierz, nie z takimi warkami sie walczyło, full s3, +bron s3 ( przewaznie mace / sword :P ), i sie ich jechało...


E-peen +100 ?

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 13:48 
Cytuj  
/sign... bo coz innego pozostaje mi napisac :)

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 14:46 
Cytuj  
nokius kozaczysz w kazdym topiku co to ty nie jestes, weno nakrec filmik jak jakiego s3 warka cisniesz bez stunow, bez CD w ogole bez uzywania niczego to porozmawiamy, bo opowiadanie co to sie nie jest "pod warunkiem ze wszystko wejdzie" to tylko w erze.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 22:00 
Cytuj  
a mam filmiki ;p tylko słaba jakosc, zrobmy tak, zrob postac na 1 lvlu na BLu po stronie hordy, zaprosze paru kozakow w full s3 , i sie pobawimy...
hehehe, mam wiele SSow, jakos zawsze po wygranej walce na arenie / duelu / jakims wydazeniu, rzucam SSa , tak wiec zapraszam na PM, to ci linkne..

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 22:03 
Cytuj  
linknij tutaj...

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 22:45 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
a mam filmiki ;p tylko słaba jakosc, zrobmy tak, zrob postac na 1 lvlu na BLu po stronie hordy, zaprosze paru kozakow w full s3 , i sie pobawimy...
hehehe, mam wiele SSow, jakos zawsze po wygranej walce na arenie / duelu / jakims wydazeniu, rzucam SSa , tak wiec zapraszam na PM, to ci linkne..


czlowieku to nie ja kozacze ze jestm uber, po co mamy sie ustawiac? mi to wisi co ty myslisz o mnie bo nie zalezy mi na forumowym fejmie. tylko na przyszlosc ci mowie, bo nie chce flejma wlasnie krecic ze jak kozaczysz co 2 post ze jestes uber to lepiej bedzie poprzec to faktami - linkiem do filmikow jak robisz te pro rzeczy bo wtedy jest podstawa do jakiejs rozmowy. i tyle. bez napinki


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 01:11 
Cytuj  
HA, mamy we dwóch razem 100 resi i doszliśmy do 1620, ale spadliśmy :P

za tydzień bedzie lepiej :] wreszcie zabijamy warków z druidami itp :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2008, 01:16 
Cytuj  
Grr, przeczytaj nazwe topicu...
sa tu rozmowy o ROGUACH....ja nie mowie ze JADE WSZYSTKICH bez pierdniecia, tylko mowie, ze ogarniety rogal + odrobina szczescia, oraz ofc dobry GEAR zjedzie DOBRZE ubranego WARKA, dla przykladu dałem SIEBIE. Pozatym człowiek sie nudzi, a posty trzeba jakos nabijac WIEC...

Ludzie sie pytają, jak walczyc, co robic, jakie talenty...to mowie jak to wyglada z mojej strony, przeciez nie pisze - jestem zajebisty, nikt mi nie podskoczy, jade all jak leci, jestescie nubishe i nic nie zrobicie, bo tylko ja moge, mam 12831rating i nikt mnie nie zabił - to by dopiero było...


A tak to sobie cos napisze i juz = )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.