mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 00:10 
Cytuj  
Wiec sam uzywasz glownie wrath`a? Obczytalem ten topic na forum blizza i ludzie z wyzszymi lvlami coraz mniej wratha uzyaja - no chyba ze w PvP gdzie czasem trzeba szybko dmg zadac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 15:28 
Cytuj  
Ja przestalem uzywac wratha kolo 12 levelu moze pozniej.
Jak dostalem starfire to wogole wywalilem go z paska.

Starfire ma ten feat (z talentem) ze potrafi ogluszyc delikwenta na chwile. Dzieki czemu mozemy rzucic nastepny. W pvm to zazwyczaj jest jeden starfire jako nuke na aggro, potem faerie + moonfire i melee. Sprawdza sie nawet znosnie ale duzo many zre.

Talenty od wratha to za wiele nie daja, wiec nawet nie widze sensu sie w to pakowac. Talenty od moonfire i starfire daja obrazenia do krytkow, czestotliwosc wystepowania krytykow i obnizenie many. Wydaje mi sie ze jest to sluszna droga.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 17:44 
Cytuj  
wracha nie stosuje wogule - jedeyni e jak mob ucieka - bo ma nawet dobry dmg -- starfire od 20 lev juz nie stosuje albo bardzo zadko bo za wolno sie spell rzuca -- ogolnie tylko moon + melee + leczenie sie -- zycia mam oklo 2,4-2,6k --- many 4-4,2k i wystarcza jej spokojnie -- w walce uzywam caly czas omen of clarity -- co daje free sella leczacego - bardzo czesto pokrywa sie t z tym talentem co daje szybsze czarowanie i jakos do sie grac --- ogolnie druidowe spelle maja za maly przyrost dmg wraz z lev --- pozniej wiekoszosc dmg dla mobow to z melee idzie a i ciernie sa troche dziwne dla mnie -- w/g mnie owinny dodawac +xx dmg do kazdego ataku a jak sie uzywa sztyletu 1,50 speed to dodaja sie co 2 cios tylko :(


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2004, 20:51 
Cytuj  
Nestor: Nie wydaje Ci sie, ze 15% po 5 punktach talentow to dosc malo?


fAtkOs czemu akurat daggery, kiedy masz taki wybor?
Starfire w party w nukowaniu mobow chyba moze sie
przydac, albo do agrowania - zwlaszcza, ze sa talety ktore
poprawiaja i b. przydne moofire i starfire zarazem.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 01:30 
Cytuj  
15% to jest wymierna liczba, o wiele wieksza niz te 0.5s ktore zyskujesz z wratha :)

POzatym tak jak mowie te talenty daja do roznych dziedzin tych czarow co czyni je przydatnymi

Fatkos ; ee.. a thornsy to nie jest aura ochronno-ofensywna? Bo ja cale zycie bylem w przekonaniu ze one zadaja dmg tylko jesli ktos cie uderzy..
No i w porownaniu do lighting shield shamana sa deczko biedne :)

Co do sztyletu nie wiem.. jesli czesto trafia to moze jest to jakies rozwiazanie, ale na sztyletach nie bedziesz mial takich bonusow jak na 2h laskach, no i przegladajac itemy na thottbocie to niewiele jest off-hand itemow ktore sie do czegos przydaja..

Ja zostaje przy laskach ktore daja +str zeby buffowac mojego tygryska ;] Jedyny minus to czasem kiepski hit-rate w formie elfa..


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 04:39 
Cytuj  
Nestor: wedlog mnie 0.5s do wratha ( ktory jest bezuyteczny podobno ) to b . duzo przy tak malym cooldownie (1,7-2,0m a 1,2-1,5). Przy 100 castah zyskujemy latwo policzyc 50s. Przy 100 starfire zyskujemy 15*3s = 45s. Niby porownywalna liczba, ale czy naprawde ?

0,5 s przy nukowaniu wrathem to b. duzo i naprawde czuc roznice.
15% przy sporadycznie uzywanym starfire (duzy cast time) daje nam tylko czasem mozliwosc rzucenia 2giego czaru.

Zaznaczam ze 100 castow wratha to z tym talentem max. 150s.
Natomiast 100 castow starfire to 350s.

Wyzszosc talentu wratha nad stunem 15% starfire uznalbym jak mniej wiecej dwa do jednego. (jak nie wiecej).

To nie zmienia faktu, ze wrath pozniej staje sie bezuyteczny, a uzywa sie starfire raczej, ale tak czy tak uwazam ze jest to najgorszy z talentow buffujacych starfire.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 12:18 
Cytuj  
w walce gdzie liczy sie szybkosc nigdy nie uzywam starfire wole rzucic przez ten czas 2x moon ktory zadaje dmg taki sam albo wiekszy od stara a do tego jeszcze 8x dmg / x sec to jest bardzo dobre

a hurricane to moze se tylko przed ah puszczac bo fajan animacja jest :P do walki kompletnie sie nie przydaje, moze jakby bylo to na 10 lev to tak


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 15:26 
Cytuj  
fAtkOs po raz 3ecei zapytam: Czemu walczysz akurat daggerami????

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2004, 23:53 
Cytuj  
odpowiem krotko -- bo akurat znalazlme fajny sztylet -- a nie chce mi sie kasy w ah wydawac na jakas mace :P


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 04:08 
Cytuj  
Nestor co do Twojego pomyslu na druida kota:
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... #post26900


Wszyscy zgodnie twierdza ze w PvP nieprzydatne. Cytuje np. Level 56 Night Elf Druid:
"I wouldn't go as far as 100% useless. Sometimes I'll shift into cat to finish someone off when I'm low on mana. I'd say it's about 94.79% useless. "



EDIT:
A tutaj: http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... #post26073 ten dru sciagnal praktycznie identycznie moj w.w. strat :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2005, 19:50 
Cytuj  
Widzisz Basic, problem jest w tym ze ja gram dla zabawy. Poprostu. Moim celem w grze nie jest bycie omg leet pwnz0r dewd'em. Nie musze maxowac postaci wedle jednego ze schematow ktory ktos uznal za prawie optymalny.
Gram dla zabawy, gram z feralami bo sprawia mi to przyjemnosc. Bo lubie miec szeroki wachlarz mozliwosci, a nie tylko jedna strategie. Dlatego wlasnie wybralem druida bo pozwala mi na wiele rzeczy.

To o czym pisza na tym forum, jesli nie zauwazyles to czesc ludzi mowi wlasnie ze ferale maja swoje dobre strony. Pozatym porownywanie czystych statow nie ma sensu. Podstawa kota jest element zaskoczenia i szybkosc. Swing 1.0s do tego pounce z cienia i kilka szybkich ciosow daje naprawde duzo. A castera widac z daleka bo sie swieci jak choinka :) Pozatym jesli moja gra miala by sie ograniczac do root + starfire to chyba dalbym sobie spokoj z wojem :)

Ja nie chce nikomu narzucac swojego stylu gry, ani promowac go ze jest uber. Przedstawiam jak ja to widze, dlaczego tym gram i jakie to ma szanse tu i tu. Machanie statami czarow i innych cudeniek w tym kontekscie mozna porownac do konkursu na dlugosc e-fafikow.
Liczy sie technika :)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 12:54 
Cytuj  
http://vnboards.ign.com/WoW_Druid_Class ... 5612084/?6


W tym temacie duuuzo linkow ciekawych dla druidow.

Edit: Polecam: http://www.regressionx.com/wow/druid.ht ... ceAnalysis

Wszyskim ktorzy cos juz o druidach wiedza i tym ktorzy dowiedziec sie dopiero czegos maja zamiar.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 15:36 
Cytuj  
buildy, taktyki - narazie nie macie co mazyc bo w kazdym patchu cos zmieniaja i inaczej sie postac rozwiaja --- pvp zeby grac to trza nabic najpierw lev i pozbierac troche itemow a dopiero potem bowic sie w pvp -- talenety nie sa na stale i w kazdej chwili mozna je zmienic

teraz to zaczyna przypominac d2 gdzie kazdy najpier naczyta sie wszystkiego a potem dopiero gra :( bardziej fun jest eksperymentowanie i samemu dochodzenie co jest najlepsze :har:


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

*

Posty: 155
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 12:19 
Cytuj  
tylko w d2 nie bylo reloowania :] i jak juz zle rozwinales to klapa ;[
chwalmy Blizzard za relloole :] (troche drogie ale...)

HOWK!


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 12:26 
Cytuj  
fAtkOs napisał(a):
buildy, taktyki - narazie nie macie co mazyc bo w kazdym patchu cos zmieniaja i inaczej sie postac rozwiaja --- pvp zeby grac to trza nabic najpierw lev i pozbierac troche itemow a dopiero potem bowic sie w pvp -- talenety nie sa na stale i w kazdej chwili mozna je zmienic


popieram w 100%. Dlatego teraz mimo że mam rozpieprzone dokumentnie talenty to ich nie zmieniam, bo warrior nadal jest gimp jako klasa, nadal jest mnóstwo narzekań i sądzę, że w przyszłym patchach znowu coś zmienią. A zmiana talentów trochę kosztuje i kosztować będzie coraz więcej. Do tego czytając forum warriora - nikt nie ma żadnego template, a porządny template do PvP podobno w ogóle nie istnieje - więc czekam...
Skupiam się na levelowaniu by dobić w końcu do lvl60. Jak nic się nie zmieni to sam coś sklecę bazując na własnych doświadczeniach, chociaż wolałbym te doświadczenia zweryfikować z doświadczeniami innych, tylko ze narazie nie ma z kim, bo wszyscy zajęci są narzekaniem na klasę.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 13:45 
Cytuj  
vjt napisał(a):
tylko w d2 nie bylo reloowania :] i jak juz zle rozwinales to klapa ;[
chwalmy Blizzard za relloole :] (troche drogie ale...)

HOWK!



heh drogie jak zmieniasz talenty na 30 lev -- powyzej 50 lev jeden skill kosztuje 4g u trenera to wydanie tych 5g na talenty to nie jest wcale duzo
-- ja na 55 lev nosze caly czas ~30g w inventory a sporo wydaje na itemy


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2005, 17:50 
Cytuj  
Hmm.... Z patcha na patch w postaciach zmienia sie coraz mniej. W ostatnim wlasciwie nieduzo sie zmienilo w talentach i skillach klas, nie liczac druida gdzie ta zmiana armora to spora roznica. Mysle, ze z nadchodzacymi zmianami rozwoj postaci nie zmieni sie zbyt mocno.W patchac bedzie zmieniac sie gra jako calosc, beda dochodzic nowe rzeczy, a nie bedzie jakis naglych zmian skilli i talentow - tak mysle. Dlatego chyba jakis buildup dobry na dzis dzien powinien byc wciaz rownie dobry za kilka patchow.

Jesli nawet cos sie zmieni to na pewno mamy kilka szans na resetowanie talentow. Ja w Kr Becie do 30 lvla zresetowalem talenty 2 razy za wlasna kaske, wydajac jednoczesnie sporo zlota w AuctionHouse na itemy i zarabiajac tylko na dropach.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 10:30 
Cytuj  
fAtkOs: hehe jeszcze nie odczulem burzuazji w WoWie :P 37 lvl :( moze niedlugo nastana dla mnie swieltne czasy z mountem i kasa w plecaczku :P ale jak narazie drogo mi trza placic


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 10:48 
Cytuj  
"Basic - poczytaj forum warriora, poczytaj form pozostałych klas co sądzą o takiej klasie jak paladyn, a nawet samo forum paladyna gdzie też zdażają się głosy, że "we are a little overpower :oops: "
pooglądaj screenzorki z bugów/exploitów w grze np. Warlock robiący w instance na swoim lvl damage 4500dps na odpowiednich mobkach itd. itp.
WoW wyszedł trochę za szybko imho klasy przynajmniej niektóre nie są do końca dopracowane. Zresztą zmiany będą i po roku czy dwóch.

A kasę to ja dopiero odbudowuję, prawie 100g na mounta dało mi popalić. Skille teraz to też ze 20g :/

*

Posty: 155
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 11:26 
Cytuj  
na probe zrobilem ustawienia BaSiC-a (troche przegladalem siec i stwierdzilem ze lepiej sprobowac templ. polaka :P niz humburgera z tym pierwszym latwiej sie dogadac :]), wczesniej kombinowalem z templ. na Cat Form, bardzo ciezko mi sie solowalo :/ ze nie wspomne o PvP.
odczuwa duze zmiany chwile trza bylo na przestawienie sie (omen of clarity) ale owiele lepiej idzie solowanie (36 lvl zbilem mobka 40 lvl - trwalo to co prawda dlugo ale zadnego pota nie zuzylem tylko Rejuvenation i Regrowth). co prawda cienki sprzet mam (za niski juz na moj lvl, [Meteor Shard] i off-hand +5spr +5int :[) zycia tez malo 1500 :/ many 2000 wiec raczej teraz tylko wymiana sprzetu :/ a na AH trudno zanlezc cos ciekawego a jak juz to duzo kosztuje :[ albo brak wykupu :/
grats za ulozenie templ. bede zglosze uwagi w czasie :)
HOWK!


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.