mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 12:35 
Cytuj  
Bylek napisał(a):
jak dla mnie to nie ma najsłabszej klasy. Każdy ma skille, które umiejętnie wykorzystane przyniosą zwycięstwo. A co do tego, że nieważne czy miał 30 czy 59 lvl: jeśli byliście we dwóch na jednego na tym samym co wy lvlu to się nie dziw, że wygraliście, jeśli byliście o 10 czy więcej lvli niźsi to z całym szacunkiem ale gówno byście mu zrobili, o byciu wyższym lvlem chyba nie muszę nic pisać. Jeden na jeden na wmiarę równych lvlach to albo kolesie byli słabi albo zajebiście grasz swoją postacią co się chwali.


było 2 na 2 ja lv 33 sand lv 33. Jak nie wieżysz moge dać screany :]

Cytuj:
Na 60 levelu chyba najbardziej teraz narzekają magowie... Ale kto to wie jak z tymi magami na 60 levelu jest... Może im się marzy potęga z niskich leveli?..


Ich narzekanie wynika z faku ze dmg z speli nie scaluje sie dostatecznie dobrze w porównaniu do broni. Dmg rouga albo warriora zalezy od dobrej broni natomiast dmg maga jest predefiniowany i nawet przedmioty co dodaja ciapke do obrazen na dłozszą metę są zwykle samobujstwem jako ze zwykle nie dodają do niczego więcej jak same obrzenia w minimalnej ilosci... :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 12:46 
Cytuj  
Na przyklad ten przedmiot: ?? :)
http://www.thottbot.com/?i=19842

Ale wiem ze to jest wyjatek...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 12:53 
Cytuj  
Tak i to duzy, i jezeli zwróciłeś uwage nie dodaje do statsów również :roll: A to jest największy problem. Ponadto te extra dmg są jeszcze scalowane, nie do końca wytłómacze wam jak to działą ale powiem tylko ze nie zawsze dostaniesz ful efect z tego stafa :cry:


PS: Po ostatnim patch takie przedmioty własciwie mozna nareszcie znaleść lecz mimo to ich najwieksza wada wciaz zostaje brak dodatków do statystyk.... jezeli załozysz pare takich itemków jako mag skończysz jako jednoszczalwiec dla kazdej klasy :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 16:41 
Cytuj  
Hm...przewaga po stronie all jest miazdzaca z tego co widze.Ja chyba jednak dzisiaj zaczne juz w US grac i zobaczymy czy da sie to oddczuc, w horde 900 ludzi to baldzo malo ;[ , mam nadzieje ze znajde kogos do wspolnego lvlelowania.Byc moze z czasem duzo ludzi zacznie dolaczac do hordy i ten bilans sie troszke wyrowna. Ale nie wiem dlaczego wiekszosc ludzi ogolnie idzie do al, hm...czyzby mieli jakas ogromna potrzebe czynienia dobra?:P

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 16:49 
Cytuj  
W Alliance postacie ładniej wyglądają ;)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 16:54 
Cytuj  
prosze cie.....

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 16:55 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
W Alliance postacie ładniej wyglądają ;)

Taa.. takie cukierkowe i dla grzecznych dzieci ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 16:59 
Cytuj  
Ale o co? 8)

Tak naprawdę przewaga Alliance jest zauważalna, ale nie męcząca. Trochę chyba się też znudziło ludziom gankowanie i już nie zabijają wszystkiego co czerwone...
Zastanawiam się tylko jak to będzie wyglądało w EU i nie wydaje mi się, żeby te proporcje uległy zmianie... Raczej będzie jeszcze większa przewaga Alliance :roll:

Co skłania mnie do robienia kolejnego Undeada :wink:

Przy okazji cytat z W2, który cholernie mi się spodobał:
"I'll have it up in no-time. It's an official term of United BloodElf Engineer Union. It should not be interpreted as a reasonable estimation of the actual time it will take to complete a task at any way, shape or form."

Chyba będę musiał coś takiego dopasować do siebie w pracy...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 18:02 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Powiedz to do tych wszystkich wariorów ktorzy zgineli z mojej i sanda ręki :roll: nie wazne czy gość miał lv 30 jak my czy lv 59 wszystkie warrior padali bez wiekszego problemu... No a wedłóg ciebie która klasa jest najsłabsza w takim razie ? :]

Khebeln a moze to ty sam byles, a warrow na 59 bylo dwoch i ich rozwaliles majac 30ty? Bez zdednej proznosci ze stwierdzeniami co to sie nie zrobilo _bez problemu_
kluczyk napisal: "Powiem tylko, że na 33 levelu mój najwyższy na razie crit to 1500 z execute, ok 700 ze slama, ok 500 z default. Szansa na crit to prawie 15% i ciągle rośnie" niezle naprawde osiagniecia, ja mam ambusehm rogue 730 i to na 38ym (byc moze slabe eq).
Khebeln wez cos napisz o swojej postaci ile hp miala na tym 33im i czy to war 59 Was napadl, czy tez wy jego dorwaliscie, wielce mnie ta sprawa interesuj, albo czy tez afk byl :P
A co do zabijania kolesia w paru, uwazam ze po 30tych to sie juz tak zrobilo, ze "I Herkules dupa kiedy wroga kupa". Jak jest ktos do pomocy to w dwoch mozna nastukac komus 10-15 levcow wyzszemu i to wcale nie ze wzgledu super skillowej gry, po prostu tak to juz jest, ze jak jedna i druga strona zagra wlasciwie to bym stawial raczej na tych dwoch. W moby 5-10 levcow wyzsze to sie ma duzo miss'ow ale w graczy to sie trafia b.dobrze.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 18:09 
Cytuj  
Ja stawiam na to ze byl AFK :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 18:29 
Cytuj  
albo nie mial 59 lvl tylko 19 ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 19:23 
Cytuj  
astutus napisał(a):
Khebeln napisał(a):
Powiedz to do tych wszystkich wariorów ktorzy zgineli z mojej i sanda ręki :roll: nie wazne czy gość miał lv 30 jak my czy lv 59 wszystkie warrior padali bez wiekszego problemu... No a wedłóg ciebie która klasa jest najsłabsza w takim razie ? :]

Khebeln a moze to ty sam byles, a warrow na 59 bylo dwoch i ich rozwaliles majac 30ty? Bez zdednej proznosci ze stwierdzeniami co to sie nie zrobilo _bez problemu_
kluczyk napisal: "Powiem tylko, że na 33 levelu mój najwyższy na razie crit to 1500 z execute, ok 700 ze slama, ok 500 z default. Szansa na crit to prawie 15% i ciągle rośnie" niezle naprawde osiagniecia, ja mam ambusehm rogue 730 i to na 38ym (byc moze slabe eq).
Khebeln wez cos napisz o swojej postaci ile hp miala na tym 33im i czy to war 59 Was napadl, czy tez wy jego dorwaliscie, wielce mnie ta sprawa interesuj, albo czy tez afk byl :P
A co do zabijania kolesia w paru, uwazam ze po 30tych to sie juz tak zrobilo, ze "I Herkules dupa kiedy wroga kupa". Jak jest ktos do pomocy to w dwoch mozna nastukac komus 10-15 levcow wyzszemu i to wcale nie ze wzgledu super skillowej gry, po prostu tak to juz jest, ze jak jedna i druga strona zagra wlasciwie to bym stawial raczej na tych dwoch. W moby 5-10 levcow wyzsze to sie ma duzo miss'ow ale w graczy to sie trafia b.dobrze.



Hehe spoko zapodam wam screany a i sandman jak i pare innych osób które wtedy były na Tsie mogą potwierdzić :roll: Gość nie był afk, pierwszy raz go dorwaliśmy jak sie przybłeda znalazł w alarac mountains i mu nastukaliśmy. Potem przyleciał z kolegom magiem i troszke nas zaskoczył bo mieliśmy na sobie pare yeti. Sand dostał zgona ale ja uciekłem. Sand dobiegł do mnie spowrotem i zaczelismy sie z nimi gonic przez najblizsze 30min sand zginoł 1 raz ja ani razu. Poza jednym ale to jak juz skończyliśmy zostawiłem postać afk koło miejsca gdzie daethguards patrolują :oops: (taren mill czy cuś)

Takich sytuacji było więcej. Np z warlockiem i magiem, tyle razy zgineli chłopaki ze im sie odechaciało wracać po ciała :lol:

Ogólnie mieliśmy tylko okazje walczyć ze znacznie wyzszymi postaciami jako ze skośni mają tam 40-60lv dość często.


http://khebeln.webpark.pl/wowscr1.jpg
Tu masz screan tego nieszczesnika po pierwszym spotkaniu, sand ma chyba resszte screanów musze poczekać jak wróci ze słowacji aby wam pokazać reszte. Nie miałem okazji zrobić tam screanów w czasie walki :]

A tu inny tak oftopicowy
http://khebeln.webpark.pl/wowscr2.jpg

Co do sprzętu który nosiłem do 3/4 była niebieska od butów po pierścionki i łepek :wink: W miare mozliwiości wszystko na lv na który mogłem to dostać :roll:

PS: W tamtym momencie miałem 2800 armor i 107dps z broni włacznie z bufami,sharping stone, enchantet items, łatkami, pontionami i zarciem :]
Co do Hp nie pamiętam dokładnie ale dość duzo jak na ten lv :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 29 gru 2004, 19:34 przez Khebeln, łącznie edytowano 4 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 19:28 
Cytuj  
Lepsze to niż nic :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 19:30 
Cytuj  
ups zaraz poprawie :wink: Zwykle uzywam tego konta do zrzucania gratów nie do screanów :wink:

PS: Juz poprawiłem :) Można zajżeć :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 19:48 
Cytuj  
Skad wniosek, ze gosc mial 59?
No to miales swietne staty, mozliwe ze koles byl masowiec i lecial z levcami bez dbania o postac, wiec mial dziadostwo. No ale jak juz opisales wsio dokladnie to wyszlo na to, ze wcale nie bylo to takie bez problemowe, bo jak goscia napadliscie to luz, ale pozniej jak on Was napadl to juz troche inaczej. I pozniej jak sie znim samym goniliscie to tez kolega padl, wiec cos tam ten war robil :>.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 19:52 
Cytuj  
a jak koles wogole ma iles tam lvl wiecej niz my to widac?bo na mobach tylko czaszke widac ;]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 20:06 
Cytuj  
mnie zastanawia czemu na 1 i 2 screenie nie ma opsiu walki ktyory znika kolo 2 minut po walce?? az tak byles pochloniety walka i zwyciestem ze robiles screeny tak dlugo po walce? nie zebym sie czepial :)
btw lvl z czaszkami sa widoczne dla posiadaczy modow np cosmosa

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 20:07 
Cytuj  
No moze nie mial aktywnego okna z komunikatami walki, tylko ogolne.
Nie chodzi o to, ze si enie da goscia zabic, tylko o to, ze jak sie da to nie jest to i tak latwe, bo pewnych rzeczy sie niczym nie przeskoczy.
A co do levelu no widac jak ktos ma mody, ale jak widac na screenie to ja nic nie widze, wiec to mogl byc rownie dobrze 44 gosc.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 20:11 
Cytuj  
Cosmosa miał sand stąd wiem :wink: JA dopiero teraz go zainstalowałem. A nie widac bo zanim zrobiłem screan gadaliśmy na tsie kilka minut o tej walce, nie sądziliśmy ze damy rade. Po tym numerze nie odpuszczaliśmy juz nikomu :lol: Nie było więcej uciekania :D :]

Co do tego tu na obrazku to był luz, ze stuna stuna nie wyszedł zanim go nie zaciupaliśmy :wink: A jak nas zaskoczył to tylko sand dostał zgona, bo ma mniejszy armor i nie ma imiute speli. Puźniej juz nie zginelismy ani razu a on ze swoim koleszkom chyba ze 4-5 razy, reszte screan ma sand jak wróci najprawdopodobniej to pewnie postnie :)

Ponadto mam wiele innych screanów z martwymi wariorami co nas znaleśli i zaden nawet pozadnie nas nie zadrapał... :lol:

PS: A opisu nwalki nie ma bo mam właczony ogólny kanał zawsze :wink:
Ale zwróć uwage jakie debufy wariora na nas zostały oraz na timery po skilach które uzyłem :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 22:18 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):

Offtopicznie, genialny przyklad polskiego community... gildia ZjebaneRyje. Pogratulowac.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.