mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 16:39 
Cytuj  
Ja to rozwiazalem w ten sposob ze cala dobe nie wychodze z gry:D
Zdaje sie iz nie ma wielu serwerow na ktore mozna wejsc bez kolejki .

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 17:52 
Cytuj  
Cytuj:
In order to maintain an enjoyable in-game playing experience, we have given the game servers a capacity limit to keep the number of users playing concurrently at a comfortable level. We understand that at times, the wait on your server’s queue may be long, but we have limited the concurrency capacity in order to reduce the amount of lag and overcrowding caused by having too many users logged in at one time.

We have carefully calculated and compared the number of realms we have online versus the number of subscribers playing the game. After doing this, we have determined that we have more than enough servers capable of handling the number of subscribers currently playing the game. However, we do apologize that the realm you are reporting about has a queue; we fully support allowing customers to choose what server they would like to play on and your realm happens to be a highly populated realm.


link do threadu na forum blizzarda - Panie, Panowie - rzuccie tez swoim miesem :o

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 17:52 
Cytuj  
Dzieki bogom że teraz jeszcze mi się grać nie chce :]

heh tylko od czasu do czasu sobie coś w ui pogrzebie a tak to niespecjalnie mnie ciągnie... wszystkie postacie na razie lvl1 O.o

Za to za pare dni jak wszystko się "ustatkuje" że to tak określe spokojnie sobie pogram bez kolejek / bez tłoku w noob zonach / bez kampowania boss mobków

Pozdrawiam...


Posty: 2
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 19:23 
Cytuj  
No, skoro jestem dzisiaj pierwszy raz na tym forum, wypadałoby coś napisać;)

Widzę, że w Europie dużo się dzieje - kolejki przerażliwe, nie to co w US wersji;)... ale pewnie to z czasem przeminie. Wszyscy pouciekaliście z w/w wersji i teraz kogoś z Polski ze świecą szukać, a szkoda... chciałabym do was przyjść do EU wersji, ale chłopak się uparł;) A wracając do tematu - życzę cierpliwości oraz dobrej gry! Aby Europa nie pozostała daleko za dalekim zachodem;)

Alwora

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 20:55 
Cytuj  
Teraz to masakra zeby wejsc czekam juz 30 minut a jeszcze 230 osob przedemna :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 21:38 
Cytuj  
a ktoś mi nie wierzył jak pisałem że będzie american horror x 2 :]
Europa ma troche więcej ludzi niż ameryka , a jeszcze dodać tych o pouciekali stamtąd ...

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 22:29 
Cytuj  
przypomina mi sie pewna flashowka z czsow us :D

what u waiting for, what u waiting for...

230 w kolejce :evil:

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 04:22 
Cytuj  
Heh , a ja sobie przypominam jak kilka miesięcy temu starzy wyjadacze z tego forum przepowiadali , ze w Polsce WoW kupi 100-200 osób max.
A tu w jeden dzień wszystkie empiki zostały wyczyszczone.Byłem dzisiaj w empikach na Alejach Jerozolimskich i na Nowym Świecie , wszystko sprzedane 140 szt. Kilka osób przy mnie jeszcze pytalo o WoW.Wpisują ludzi na listy i jak dostaną będą dzwonić.
CDprojekt chyba by musiał upaść na głowę, aby opóźnić nastepną dostawę o kilka tygodni. Ale myślę , ze jeszcze sami niewierzą w to co się dzieje.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 07:59 
Cytuj  
to nie cdp opoznilo dostawe. to wydawca. i nie opoznil. tylko sprzedal wszystko :>

juz.

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 12:22 
Cytuj  
ciekawe kiedy sie pochwala? no i kiedy cdp sie pochwali ile wowow w polsce sprzedal, bo z tego co sie orientuje wow w polsce pobil na glowe wszysztkie inne platne mRPG

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.