mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 09:51 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Szkoda że nie mogę się z wami spotkać w PvP i wypałować (lub vice versa) wam tych pomysłów o słabym hunterze w PvP, ale cóż inny server.


Nie możesz? Błąd. Spotkajmy się wszyscy na test serwerze! Wczoraj tam zawitałem. Wszystko fajnie, ale jak poleciałem do hillsbrad to lag był 10xOrgrimmar. A wszystko przez ciała co 2m aż po horyzont. No ale myślę, że gdzie indziej moglibyśmy się spotkać :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:14 
Cytuj  
Na test serverze hunter jest znerfowany :] tam się nie bawię.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:37 
Cytuj  
Zakhan napisał(a):
petowi przydal by sie skill ktorym lapie przeciwnika za noge i trzyma w miejscu przez parenascie sek :)



LOL ! Haha !!!

Super !!! Jestem za ;DDD

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:45 
Cytuj  
hehe jasne, każdy skill peta, który spowalniałby przeciwnika. Robiłby z huntera boga PvP...

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:53 
Cytuj  
Czarzasty napisał(a):
Cięzka decyzja...
Hunter ostatnio zosatał tak osłabiobny... wszyscy hunetrzy płaczą...
Natomiast pal... to nuda... reguła: jeb, jeb, shield, heal i cała walka pałką... ja osobiście nie spotakłąem nikogo, kto uzywałby innehj taktyki...


Ciekawi mnie kiedy wreszcie ludzie zakapuja ze nie ma innej taktyki taka klasa. Inne uzywaja do zabicia 5 ikon wiecej co ma sprawic ze niby klasa jest lepsza pr0 i ciekawsza jak ktos lubi klikac to se klika ktos nie lubi nie klika i zabija 4 ikonami nie marnujac klawiatury i myszki :)

Mi sie gra pladynem calkiem przyjemnie moze dlatego,ze pogralo juz sie troche i nie potrzebna mi juz super klasa ktora wymaga odmnie znania tysiaca taktyk i refleksu nindzy, zeby sie dobrze bawic.

W instantach moja rola to zdjemowanie curse, sheldowanie, wspomaganie master helerow i tankow z znalezieniem party raczej nie mam problemow.

Co do hunterow to jak mnie zlapie taki co potrafi grac i nie mam butli speeda to mam pozamiatane :)

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:02 
Cytuj  
Zakhan napisał(a):
petowi przydal by sie skill ktorym lapie przeciwnika za noge i trzyma w miejscu przez parenascie sek :)


hehe, "czy ten pies gryzie? Nie, połyka w całości", na ale pecik fajny poskacze, pomacha ogonem :D


_________________
Czarz :: Warr ::

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:59 
Cytuj  
moglo by to dzialac na zasadzie sheepa albo roota. no pomyslcie niech cie taki niedzwiedz lapa przycisnie i sproboj sie ruszyc :P tauren by sie ruszyl a gnoma to by rozdeptal :D


_________________
..::Char profile::..

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:25 
Cytuj  
No nie wiem jak hunter walczy z Palem, bo jestem w Ally :P Ale wiem jak wyglada walka Huntera z Warriorem, sam z jego reki zginalem, znim probowalem polozyc trapa, to interceptem do mnie podbiegl i stunowal, w pare sekund mialem juz mniej HP niz polowa, no i tu typowa strategia Huntera - wingclip, scatter i w dluga (zalosne) zanim moglbym wybiec poza dead zone aby oddac con-shoot to war juz mnie prawie dogonil, potem to juz 2-3s i wachalem kwiatki od spodu :( A niby war to najlatwiejsza klasa do pokonania przez huntera :(

Moze macie jakas inna alternatywe ?? CO prawda dochodze do coraz bardziej do wniosku ze u Huntera jednak liczy sie szczescie a nie skille :(


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 13:31 
Cytuj  
Amen Bodziu, swiete slowa. Nie widze innej taktyki - no chyba ze jestes engiem i modlisz sie zeby twoja siec zlapala przeciwnika nie ciebie wtedy jest inna rozmowa, a tak trapy gowno daja bo nie ma czasu na ich postawienie (w duelu jeszcze mozna byc szybszym niz warr, ale w polu gdzie na plecy wskakuje ci najczesciej rogue to juz dupa zbita)
A jak juz koles jest kolo ciebie to masz dwie mozliwosci - tluc sie z nim i modlic zeby twoje crity go posunely szybciej niz on ciebie standardowym melee (IMO - tylko luck potrzebny)
albo lancuch na nogi, scatter i z aspectem dzida w pole :), ale jak zle obliczysz kiedy aspect wylaczyc to Daze cie dopada i jest po walce :)
Ale przyjmijmy ze wszystko ok i masz teraz czas na concussion shot to juz na drugi strzal z DOTem raczej nie ma co liczyc bo Hunter strzela tylko kiedy cofasz sie prosto do tylu (robisz strafe (ah te nawyki z Quake) i przerywa ci ranged) a cofasz sie tylem baaardzo powoli i koles jest znowu przy tobie wiec znowu melee i znowu dwa wyjscia - ale najczesciej jestes juz w krainie wiecznych lowow.

A teraz reasumujac ile ikonek musialem kliknac lub uzyc zbindowanych klawiszy w trakcie tej walki? Multum! o wiele wieciej niz inne postacie, i nastepne pytanie: Ilu ma na tyle stalowe nerwy zeby zrobic wszystko bez problemu i trafic mycha we wszystkie ikonki (nie daj boze zebys ktoras dluzej kliknal niz potrzeba i zostaje ci na kursorze :P - wtedy jest juz niezla beczka smiechu)
Reasumujac w PvP Hunter dostaje w dupe (o ile spotka obeznanego z tematem przeciwnika) od wiekszosci klas, myslalem ze jest inaczej ale skill przeciwnikow urosl od tamtej pory i zmienilem zdanie. Oczywiscie zabijam kolesi w PvP ale "czuje" ze kolesie albo jedza kanapke druga reka, albo to kompletne nooby. Takie sa moje wrazenia z grania Hunterem w PvP a nerf nastepny juz za pasem :)


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 13:33 
Cytuj  
nie więcej niz warrior podczas walki - uwierz mi :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 13:34 
Cytuj  
ach wiem o czym zapomnialem jeszcze w trakcie tej walki trzeba sterowac petem i wylaczyc mu growla ktory w pvp jest tak potrzebny jak gazeta zamiast tarczy :P


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 13:37 
Cytuj  
A propos marti cos na dniach chyba wychodzi GuildWars myslales cos nad tym? :P bo ja tak :)


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 13:42 
Cytuj  
no właśnie nie jestem do końca zdecydowany an GW.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.