mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2005, 22:45 
Cytuj  
Druid hmmm prawde moiwac ja jedynie sie spotkalem z opiniami "druid ssie" moze i blednie mysle...przede wszystkim mysl eo paladynie? warriorze? hunterze? jeszcze znajomi ktorzy sa w gildii proponuja priesta bo maja tylko jednego...ale co to za gra...jezeli sie tylko leczy, pewnie i na mounta ciezko uzbierac


Posty: 8
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 00:38 
Cytuj  
Druid ssie? IMHO druid ze swoim combat ressem to jest jedna z najwazniejszych osob przy robieniu strat/scholo w 5 osob (witajcie pieniazki) jezeli nie ma sie tych instancji w paznokciu malego palca :) (jak mag kipnie przy robieniu AOE) Druid moze takze robic w pewnych sytuacjach za warlocka, jezeli priest/pala zdechna, to rzuca combat ressa, a priest/pala czeka z ressem az wszyscy zdechna i dopiero sie wskrzesza. Oczywiscie mowa o dobrych druidach, ktorzy umieja grac ta postacia, no ale to tak jak z hunterami, jak sie trafi dobry to jest swietnie, jak sie trafi zly to "bye bye" -> leave party -> HS .


_________________
mg

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 00:51 
Cytuj  
Druid ssie.

Zrobilismy dzisiaj onyxie, golemagga i sulfurona. W obydwu sytuacjach mana konczyla mi sie szybko (prawie 6k na buffach) i innervate specjalnie tez nie pomagal.
Chwile wczesniej zaczalem sobie nukowac locka, i zadne heale mi nie pomogly, nawet nie musial mnie specjalnie fearowac.

Zalozenia druida sa dobre, i nawet sie spelniaja. Solo mozna wszystko, ale jesli wrogow kupa to i herkules dupa :P To wyroznia druida sposrod innych klas. Jest jak taki komandos, wszedzie wejdzie, wszystko zrobi, a potem ucieknie boczkiem :)

Niestety w tej chwili istnieja dla druida jedynie dwa sensowne buildy, i obydwa sa oparte o 31 restoration. Drzewo feral jest totalnie do bani, a mozliwosci dotarcia gdziekolwiek w pvp nikle. Zabicie czegokolwiek trwa zawsze dlugo. Gracz czy mob, trwa to godzinami. Druid uczy pokory :)

W tej chwili leveluje sobie warriora na macierzystym realmie i tauren huntera na innym :)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 08:08 
Cytuj  
Sam jestes sensowny z 31 restoration :] Idz i trenuj, a kiedy bedziesz jak ja :]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:04 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Fabianek napisał(a):
imho druid (kazda sroka chwali swoj ogon):
- szybko levelujesz


:o :o :o :o :o :o :o


no co przeciez ja gram druidem. A leveluje sie szybko i przyjemnie z magiem w party w celu uscislenia :) Samemu to idzie to jak krew z nosa ale tez sie da

Nestor napisał(a):
Druid ssie.

Zrobilismy dzisiaj onyxie, golemagga i sulfurona. W obydwu sytuacjach mana konczyla mi sie szybko (prawie 6k na buffach) i innervate specjalnie tez nie pomagal.


mysle ze powinienes popracowac na mana managment bo mi sie nie skonczyla mana na zadnym z w/w bossow a mam 6,5k po buffach.
Aha mam reso 38.

Nestor napisał(a):
Chwile wczesniej zaczalem sobie nukowac locka, i zadne heale mi nie pomogly, nawet nie musial mnie specjalnie fearowac.


to dla druida najciezszy duel, wiec jakos mnie to nie dziwi.

Nestor napisał(a):
Niestety w tej chwili istnieja dla druida jedynie dwa sensowne buildy, i obydwa sa oparte o 31 restoration.


:o polecam przejrzenie profili druidow co odwiedzjaa regularnie mc/onyxia nie widzialem zadnego aby mial 31 reso, przewaznie od 36 do 40 a jeden ma 51 reso (to sie nazywa uber healer)

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:33 
Cytuj  
Tam nie ma tyle talentow do hilowania. Wszystkich do hilow, many jest 33, czy tam 34, wiec powagi.
Sprawdzilem, 33, z imp tranq 35, ktory notabene jest wogole nieprzydatny talent, bo mamy barkskin. Koniec kropka.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:43 
Cytuj  
ale sa talenty np. do obnizania aggro mobow, furor

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 09:59 
Cytuj  
IMO mag lepszy do PvE, lepszy dmg, picie robi, żarło też

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:01 
Cytuj  
Randalf napisał(a):
picie robi, żarło też


istny barman a na powaznie moj kumpel gra magiem na 60tce i jak sie tylko pojawi w if to ma spam od kilku ludzi zeby im wlasnie zrobil wode/zarcie ew. portal

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:03 
Cytuj  
dobre ;) no widzisz, mag jest przydatny, jak tak się w grupie chodzi to ty jesteś taką małą Biedronką (małą, zwłaszcza wtedy jak grasz gnomem ;) )

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:22 
Cytuj  
Furor i subtetly do mc/onyxi :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:34 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Furor i subtetly do mc/onyxi :wink:


hehehe ;-) wiedzialem ze to powiesz :) subtely fakt zbedne ;-) a furor hmmm do pvp nie do mc/onyxii :). Chociaz musze powiedziec ze jak last tank padl przy jednym z bossow w mc (nie pamietam ktorym chyba golemaggu) to decyzja byla bliskawiczna -> bear form -> przywolanie aggro -> okrzyk obnizajacy dmg (tu zuzylem to cale 10 rage).....padlem chwile pozniej wiec na niewiele sie to zdalo, no ale nawyk pozostal ;-) last tank down = bear form :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:43 
Cytuj  
Ja zawsze battleresuje main tanka jak padnie ;P

Co do tego 31 restoration, to chcialem polozyc nacisk na to ze malo kto ma feral/balance druida, bo drzewa talentow malo daja a czary tez sa srednie.

Co do mana managementu, wszystko zalezy od ilosci ludzi jaka musisz leczyc. Ja zazwyczaj healuje ok. 2 grup lacznie, bo czasem priesci nie nadazaja albo sa skoncentrowani na tankach.

W chwili obecnej jestem srednio zadowolony ze swojej postaci :|


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:50 
Cytuj  
Obnizenie kosztu za moonfire i starfire i szansa na kryta i zwiekszenie damagu, bardzo fajniutkie :]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 10:54 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Ja zawsze battleresuje main tanka jak padnie ;P


a ja w zaleznosci potrzeb i tylko jesli to zagraza wipeowi dla przykladu raz resnolem jednego z magow bo byl blizzard na firelordy potrzebny, a klient postanowil sie w lawie wykapac ;-)

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 16:27 
Cytuj  
Hehe jak wielu poleca gre hunterem. Tylko ze pve to chyba chodzi rowniez, a moze glownie o instancje. Bo np po 60lvl to mozna sie wyspecjalizowac w bg albo instance (mozna oczywiscie i to i to). Deshroom napisal ze hunter bo jest ich dwoch - poszukaj na forum co on mysli o hunterach. Zrob priesta bedziesz mial naprawe mila gre.

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 18:30 
Cytuj  
Polecam druida, priesta, warriora. Druida bo ponoc swietnie sie nim soluje, nienajgorszy w pvp, do instance tez chetnie brany. Priest i warrior moze nie sa tak uniwersalni (z tego co slyszalem od warkow i priestow), ale zawsze chciani w instance, i (o ile dobrze wypelniaja swoja role ) zawsze chwaleni przez innych ludzi z party.
Bardzo fajnie gra sie magiem, tyle ze z wyjatkiem sheepowania i AoE nikt mojej pracy nie docenia;) ludzie widza tylko ze warrior dobrze tankuje i ze priest dobrze leczy:)
Natomist solo pve bez problemow, tyle ze czesto sie ginie;)
Paladyn jest podobno niesamowicie nudny to solowania, w warlocka trzeba zas sporo skilla wlozyc zeby miec dobre efekty.
Co do huntera mam mieszane uczucia - moze do samotnego pve neizly, natomiast w instance nie znosze lazic z hunterami. Ostatnio w class radzie w Scholo hunter zadal prawie najmniej obrazen, prawie najmniej oberwal, prawie najmniej obrazen zostalo mu uleczone. Do tego pullowal nie on, lecz warrior, plus mniej wiecej w 1/3 dostal opierdol od paladyna zeby schowal peta, bo tylko aggro sciaga:)
Jak doszlo do slabego pulla i padly tanki, to w swoim mailu potankowal pare sekund.
Podsumowujac: z tego wynika ze nie robil praktycznie nic, bez niego wiele by sie nie zmienilo, a wiecej srebra by bylo do podzialu:) (no i nie rollowal by na maila, wiec ktorys z nas moglby sprzedac:))

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 20:53 
Cytuj  
Ta hunter jest dobry w PvE i PvP ale do instanców się nie nadaje. Za bardzo ściąga aggro a nie ma czym tankować co sie sprowadza do tego, że healer musi na niego sporo many marnować.
Ogólnie do dupy.
Trzymam huntera tylko do PvP, w tym się jakoś sprawdza.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 22:22 
Cytuj  
po stronie ally mowisz..
do MC...
palladyn...
/cry
WTS 60lvl pala on BL :)
a powaznie.. to dopoki czegos na te blessy paladyna nie wymysla to MC po prostu mordega jak chcesz byc dobry i caly raid poblessowac non stop
Granie palem do czasu 40 ppl inst uwazam za fajne i wcale nie bylo nudne.. obrazen zadaje malo, ale na placu boju jesli chodzi o pve i walke z mobkami najdluzej wytrzymywal... Przy wipe raidu ma cos takiego jak DI 30 sekundowy babelek na priesta/pala/druida... ktory usuwa postac z walki doslownie stoi ona w tym babelku i sie nie moze ruszac, ale mobki jej "nie wiedza" i wracaja na swoje miejsce po 30 sek zaczyna sie ressowanie party;)

zaczalem warriora taurenke ;) odczucia sa nastepujace... wszystko robi 3x szybciej niz paladyn ;) szybciej zabija ale tez szybciej ginie...

Co do golda ... to chyba wszystko jedno kim:)
na poczatek polecam mining/herbalism a potem sam nie wiem:)
kampienie AH .. tylko nei bardzo wiem na czym to polega:)
chodzi o to ze na przyklad znamy cene srednia i kampimy na noobka ktory wystawia za 10% czy co ,,,..??


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 09:03 
Cytuj  
Cienki wladuj w drzewku protection 2 punkty w talent Improved Blessing of Salvation i bedziesz specjalizowal sie w tym blessie rzucajac go co 15 minut a nie 5, ja mam tam tylko 1 punkt i nie musze przez to rzucac blessa co 5 minut i nikt mi nie przypomina zebym to rzucil. Zreszta z tego blessu sa najwieksze korzysci, reszta nie musi byc ciagle wlaczona. Na 2 miejscu jest BoK, wszyscy chca BoK, niestety ja go nie mam, niech se inne palki rzucaja.

Btw. tez porzucilem paladyna i leveluje teraz orka warriora, jak buffna palke to moze wroce do gry nim. Po za tym musze sprawdzic jak na Silvermoon radzi sobie horda :)

Ogolnie nie radze grac paladynem i hunterem, ci maja najwieksze problemy z teamem na 60lv. Podobno rogale tez. Jak zawsze brakuje dobrych warriorow i priestow, a takze czasem magow. Tak przynajmniej jest na moim serwerze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.