mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 13:49 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
I możesz mnie przekonywać na wszystkie sposoby, że jest inaczej ale po co, skoro i tak przesiaduje w BG i sam wybieram tą taktykę która się sprawdza.


Nie no wez daj sie przekonac :cry:.

Dwutlenek napisał(a):
A co do peta z szybkością 1.0 to mnie Shahray już zupełnie rozbroiłeś.
Przecież tu chodzi o damage, całą zaletą Frenzy jest fakt, że ja dostaje peta z prędkością 1.0 przy zachowaniu bazowego damage. Co sprowadza się do zwiększenia DPSu o 30%.


Zalozylem ze im szybszy pet tym wiekszy dps. Czyli ze taki z 1.0 bedzie mial wiekszy dps niz ten z 1.3 (na pewno nie az o 30% ale zawsze). Bo jezeli tak nie jest to pet z atakiem 2.0 zada np 140dmg, a pet z atakiem 1.0 zada 70dmg (za to dwa razy czesciej). A wychodzi ze te pety sieka mniej wiecej tak samo tylko jedne czesciej niz inne (te wolniejsze sa za to wytrzymalsze).
Sprowadza sie to do tego ze koty atakuja szybko, a niedzwiedzie wolno ale sa twarde. W obrebie kotow dziala to w skali mikro.
Ale moze moja teoria jest zla. W sumie nie siedze i nie przegladam statystyk kazdego zapchlonego zwierzaka. Kumpel ma szybsza pantere i jej dps jest wiekszy. Dwutlenek a miales kiedys zwierza z atakiem ponizej 1.3?

Ok wiecej sie nie odzywam bo przeciez topic jest o hunterach w RP . :lol:

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 14:37 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Zalozylem ze im szybszy pet tym wiekszy dps. Czyli ze taki z 1.0 bedzie mial wiekszy dps niz ten z 1.3 (na pewno nie az o 30% ale zawsze). Bo jezeli tak nie jest to pet z atakiem 2.0 zada np 140dmg, a pet z atakiem 1.0 zada 70dmg (za to dwa razy czesciej). A wychodzi ze te pety sieka mniej wiecej tak samo tylko jedne czesciej niz inne (te wolniejsze sa za to wytrzymalsze).
Sprowadza sie to do tego ze koty atakuja szybko, a niedzwiedzie wolno ale sa twarde. W obrebie kotow dziala to w skali mikro.
Ale moze moja teoria jest zla. W sumie nie siedze i nie przegladam statystyk kazdego zapchlonego zwierzaka. Kumpel ma szybsza pantere i jej dps jest wiekszy. Dwutlenek a miales kiedys zwierza z atakiem ponizej 1.3?

Ok wiecej sie nie odzywam bo przeciez topic jest o hunterach w RP . :lol:


Nie, nie moge tego sluchac :)

Pet 1.0 i 1.3 zadaja prawie identyczne obrazenia na sekunde (jesli sa tej samej klasy). Pety roznych klas wala mocniej lub slabiej, ale to kosztem innych cech (zycia, armora). Dlaczego wiec ludzie chca miec szybsze pety?

* Im czesciej pet uderza, tym ma wieksze szanse na przerwanie rzucania czaru wrogiego maga.
* Talent Frenzy daje przyspieszenie 30% na 8s po cricie. Im szybciej pet macha, tym czesciej ma crity (co prawda slabsze). A gdy crity wchodza czesto, to przyspieszenie 30% jest praktycznie caly czas, bo zanim jedno sie skonczy, to wejdzie drugie.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 15:33 
Cytuj  
Cytuj:
Talent Frenzy daje przyspieszenie 30% na 8s po cricie. Im szybciej pet macha, tym czesciej ma crity (co prawda slabsze). A gdy crity wchodza czesto, to przyspieszenie 30% jest praktycznie caly czas, bo zanim jedno sie skonczy, to wejdzie drugie.


Tu się nie zgodzę, dlaczego pod wpływem frenzy mam mieć słabsze crity?
Jeżeli pet miał damage powiedzmy 50-100 przed frenzy, to po frenzy też ma 50-100 tylko szybciej bije. Crity są takie same. To nie działa jak ten skill paladyna który zwiększa speed ale redukuje damage.

No ale faktycznie mój pet jak już rozpocznie walkę to jest cały czas w frenzy. W ciągu 8 sekund zadaje 8 ciosów. Jego szansa na crit to 22.5% statystycznie na 8 ciosów prawie 2 to pewny crit.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 15:40 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Cytuj:
Talent Frenzy daje przyspieszenie 30% na 8s po cricie. Im szybciej pet macha, tym czesciej ma crity (co prawda slabsze). A gdy crity wchodza czesto, to przyspieszenie 30% jest praktycznie caly czas, bo zanim jedno sie skonczy, to wejdzie drugie.


Tu się nie zgodzę, dlaczego pod wpływem frenzy mam mieć słabsze crity? ...
.


Nie zrozumielismy sie. "Im szybciej pet macha" dotyczylo ogolnej szybkosci peta, a nie frenzy. Chodzilo mi, ze pet 1.0 na slabsze crity od peta 1.3, ale częstsze. Frenzy oczywiscie nie oslabia critow.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 15:58 
Cytuj  
aha, racja racja, sorrki

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 19:16 
Cytuj  
No dobra jeszcze jeden post - poddaje sie samokrytyce. Pytalem - dal koles odrobine w beastmastery i ma wiekszy dps - wszyscy inni maja kotki 1.5 i mamy identyczny dps.

W sumie jest to bez sensu ze frenzy nie zwiekszyc szybkosci ataku z 1.0.

*

Posty: 108
Dołączył(a): 7.09.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 01:32 
Cytuj  
dlatego ze powoli sie ten post robi mini forum hunterow ma kilka pytan moze ktos z was zna odpowiedz ?

1 podobno wg talbota calkiem dobr luki sprzedaje ta baka kolo BG w ashen ale kurde jak ja tam bywam nigdy ona nic nie ma czy to oznacza ze :talbot klamie ? trzba miec jakis stopien reputacji aby zobczyc itemek ? sa one losow raz najakis czas limitowna ilosc ?

2 czy i wam udawanie trupa dziala losowo ? a moze to nie losowosc tylko ja czasem cos zle robie ze mi sie na glebe ten elf nei kladize ?

3 ile mniej wiecej wypda miec minimalnie hp i agi w okolicy end lvl ?

4 gdzie sie sprawdza szanse na krytola moja i peta ? a jak nie jest to takie latwe do sprawdzenia to mzoe ktos wie ile agi trzeba na +1% i czy idzie to liniowo ?

5 i ostanie czysto z lenistwa ale juz mi sie neiche nigdzie zagladac a mzoe ktos pamieta na 60 lvl co nalezy tamowac aby sie nauczyc max umiejstnosci peta jak ktops pamieta to poprosz enazwa peta i kraina

dzieki

ps jak ktos bedzie miec jakies pytania na ktora ja potrafie odpowiedziec to chetnie

ps 2 co do petow do pvp to nei ma pojecia jakie to to ma statt ale 2 razy wlczylem z nietoprzem i to scierwo mi wszystko zaslania wszedzie go pelno zwyczajnie malo przyjazne dla monitora i denerwuje :/ ale to moze tylko moje odczucie

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 08:20 
Cytuj  
MooD napisał(a):
dlatego ze powoli sie ten post robi mini forum hunterow ma kilka pytan moze ktos z was zna odpowiedz ?


Cytuj:
1 podobno wg talbota calkiem dobr luki sprzedaje ta baka kolo BG w ashen ale kurde jak ja tam bywam nigdy ona nic nie ma czy to oznacza ze :talbot klamie ? trzba miec jakis stopien reputacji aby zobczyc itemek ? sa one losow raz najakis czas limitowna ilosc ?

Jaki talbot? podaj link do tego talbota i do tej baki koło BG...

Cytuj:
2 czy i wam udawanie trupa dziala losowo ? a moze to nie losowosc tylko ja czasem cos zle robie ze mi sie na glebe ten elf nei kladize ?

FD to jest zwyczajny skill, który może być zresistowany. Ponadto jak wszyscy wiedzą Elfy mają problem ze zrozumieniem podstawowych pleceń więc w tym przypadku może Ci być jeszcze trudniej ;)

Cytuj:
3 ile mniej wiecej wypda miec minimalnie hp i agi w okolicy end lvl ?

3000-3500 HP, AGL 200+

Cytuj:
4 gdzie sie sprawdza szanse na krytola moja i peta ? a jak nie jest to takie latwe do sprawdzenia to mzoe ktos wie ile agi trzeba na +1% i czy idzie to liniowo ?

W przypadku huntera będzie to chyba 59 agl = 1% crit
Szansy na crit nie sprawdzisz dla peta i dla ranged. Chyba, że dysponujesz addonem combat stats.

Cytuj:
5 i ostanie czysto z lenistwa ale juz mi sie neiche nigdzie zagladac a mzoe ktos pamieta na 60 lvl co nalezy tamowac aby sie nauczyc max umiejstnosci peta jak ktops pamieta to poprosz enazwa peta i kraina

Winterspring, kotowate na północnym skraju mapki.

Cytuj:
ps jak ktos bedzie miec jakies pytania na ktora ja potrafie odpowiedziec to chetnie

;)

Cytuj:
ps 2 co do petow do pvp to nei ma pojecia jakie to to ma statt ale 2 razy wlczylem z nietoprzem i to scierwo mi wszystko zaslania wszedzie go pelno zwyczajnie malo przyjazne dla monitora i denerwuje :/ ale to moze tylko moje odczucie

Walczyłeś z nim? Czy przeciwko?
To, że pet może zasłaniać przeciwnikowi ekran, to dosyć ciekawy aspekt PvP. Nie myślałem o tym wcześniej.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 09:52 
Cytuj  
Tak, zróbmy z tego Hunters Forum :D:D:D

Coraz bardziej podoba mi się hunterowanie i chyba zamiast alta paladyna (zeby miec cos w Alliance) zrobie sobie alta huntera tylko ciekawe czy polecicie elfa czy dwarfa ??

Pytanie: od jakiego poziomu i gdzie jesli ktoś pamieta mogę liczyć na jakąs "zieloną" broń dystansową (rozwijam guny i bowy). Zaczyna mi sie wydawać ze broni na moim poziomie (19) dla spelluserów i maleeuserów zielonej jest zatrzęsienie i tylko hunter nic biedny nie ma.
Ostatnie w Rachet dostałem z questa guna ale też żadnych plusów tylko de facto +1 do dmg.

Pytanie: Czy AimShot to miód taki ?? po nim w beastmastery ale coraz bardziej sie zastanawiam czy nie zrezygnować z niego i sie od razu przerzucic na BeastMastery ??

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 09:54 
Cytuj  
Weź dwarfa. Co do Aimed Shota to zacząłem go używac od 60 lvlu, od czasu do czasu w BG.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:04 
Cytuj  
I jeszcze historyjka z wczoraj.
Razem z maginią trollką 20lvl robiliśmy Northwatch Hold - questy żeby wytłuc Alliancowych patefongów utrudniających funkcjonowanie Rachet i jego "handlu". Bardzo miłe questy - pięknie killowaliśmy we dwójkę te bandy rycerzy i kapłanek :)
Wpadamy na ostatnią wieżę, ostatni Boss do zatłuczenia, wysyłam peta (wilk) i cofam się waląc z łuku, czardziejka czaruje a ja chcąc zając lepszą pozycję daje krok w tył i... lecę na sam dół wierzy. Mozolnie w górę. Zdążyłem jeszcze oddać jeden strzał ale okazuło sie, że niepotrzebnie, mój wilk znakomicię sie wywiązał z zadania, mimo, że bałem sie, że czarodziejki nie utankuje sam jeden. A jednak wytrzymał :)
Jak sie rozstawaliśmy to osobno się z nim pożegnała (ach te serwy RP)
Po zrobieniu tej warowni wzrosła mi atencja do mojego Huntera i poznałem na ile sposobów mogę walczyć i jak dobrze mogę wspierać team. Nie kumam teraz dlaczego niektórzy podobno chcą żeby Hunterzy nie brali w teamie petów. U nas pet był kluczowy, sprawdzał się znakomicie.
Jakie macie doświadczenia w tej sprawie ??

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:08 
Cytuj  
@Dwutlenek
Ale jak sądzisz olac tego Aimshota i iść w BM ?? z respeciem za golda wczesniej ??
Sądzę że ze zbuffowanym petem nie potrzebuję critów a raczej dobrego stałego DPSu, czyż nie ??

Czemu dwarfa ?? Mam teraz trolla wiec dwarf byłby przeciwwagą :) z drugiej strony czy ten brak agility się nie odbija ?? Czemu nie elfa :D:D:D

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:24 
Cytuj  
hehe Dwutlenek As to w BG podstawa
wczoraj w AV 1hit 2900dmg - mag die :) ( najbardziej lubie karcic wpadajacych w tlum z aoe magow, tudziez milo jest poczestowac priesta za 15xx i zaraz po tym viper - odrazu robia taktyczny odwrot na tyly )
dlatego wlasnie w AV clothusers i rouge najbardizej nie lubia hunterow :)
stoi taki w tumie, nie widzac, ze sie czai, spokojnie sobie wybiera cel i strzela ( as ma dosc spory czas oczekiwanie na hit, kolo 2-3 s dokladnie nie wiem, ale po uzyciu wcisnieciu skila trwa to toroche zanim strzeli )
moje hity w clothusersow i rouge to jakie 1500 - 2900 jak wejdzie crit a wlazi przewaznie co 2 - 3 strzal
nawet Vercin wylapal ode mnie za 15xx :), a to mailuser :)

oczywiscie w solo z aimed jest ciezej
jesli uda sie nam zlapac w frezz trap przeciwnika to mamy czas by spokojnie przycelowac, ewentualnie jak nam ladnie wc/cunter wejdzie to w spokoju odbiegamy i odpalamy ulubiony skill :)

co do hp/mp z BB mam 3900 hp / 3200 mp z polerm z AV i 200 hp wiecej
sprzeta nie mam jakiegos uber ale nie najgorszy [mozna obejrzec w profilu ( madness )]


_________________
gole babki i czekoladki

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:24 
Cytuj  
Bo elf cuchnie.
A builda i tak sobie wybieraj jak lubisz. Do 60 lvlu, nie ma to wielkiego znaczenia.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 10:56 
Cytuj  
Hm... nie ma to znaczenia...build znaczy się...
To wytłumacz proszę dlaczego nie ma (jak grałem magiem i sie z respecowałem z firemage'a na Frosta na 21 lvl to mi ręce opadły - frost ma sens na wysokich lvlach) znaczenia budowa na niskich lvlach ??
I w takim razie - jesli ma znaczenie od 60 to tylko do MC ma znaczenie, bo jak rozumiem de facto reszta rzeczy jest wczesniej: BG i "normalne" instancje ??

@Naro: solo nie zaczynasz Aimed Shotem po wypuszczeniu peta albo pullując do pułapki ?? Myślałem ze Aimshot to taki Pyroblast :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 13:10 
Cytuj  
naro napisał(a):
hehe Dwutlenek As to w BG podstawa
wczoraj w AV 1hit 2900dmg - mag die :) ( najbardziej lubie karcic wpadajacych w tlum z aoe magow, tudziez milo jest poczestowac priesta za 15xx i zaraz po tym viper - odrazu robia taktyczny odwrot na tyly )
dlatego wlasnie w AV clothusers i rouge najbardizej nie lubia hunterow :)
stoi taki w tumie, nie widzac, ze sie czai, spokojnie sobie wybiera cel i strzela ( as ma dosc spory czas oczekiwanie na hit, kolo 2-3 s dokladnie nie wiem, ale po uzyciu wcisnieciu skila trwa to toroche zanim strzeli )
moje hity w clothusersow i rouge to jakie 1500 - 2900 jak wejdzie crit a wlazi przewaznie co 2 - 3 strzal
nawet Vercin wylapal ode mnie za 15xx :), a to mailuser :)

oczywiscie w solo z aimed jest ciezej
jesli uda sie nam zlapac w frezz trap przeciwnika to mamy czas by spokojnie przycelowac, ewentualnie jak nam ladnie wc/cunter wejdzie to w spokoju odbiegamy i odpalamy ulubiony skill :)

co do hp/mp z BB mam 3900 hp / 3200 mp z polerm z AV i 200 hp wiecej
sprzeta nie mam jakiegos uber ale nie najgorszy [mozna obejrzec w profilu ( madness )]


Hehe zawsze jak wypatrzylem tlumie tego twojego grubego dworfa to tez nie moglem sobie odmowic aimshota:D Czasem jak mi sie nudzi to wogole robie macro /target ktostam i pzresladuje takiego delikwneta zaadrzewek skalek itp:D Hunter w av wymiata(przynajmniej ja wymiatam :D ) trzeba tylko dobrze wykorzystywac teren i dobierac odpowiednio cele:) (generalnie mecze szmaciarzy i rogali)
Zeby zabic szmaciarza trzeba rozpoczac aimshotem pozniej zanim sie oddali poprawic czym sie da i zazwyczaj jest martwy:) (a jak nie to zjada go moj kotek)

*

Posty: 108
Dołączył(a): 7.09.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 16:13 
Cytuj  
hej

- co do nietoperza to ( jeszcze raz mowie to jest moje wrazenie, najlepiej popros znajomka aby sobie zmotal na chwilke i cie zaatkowal ) jak grasz na dzwieku gry to szum skrzydel zaglusza dokladnei wszytko a wielkosc ich zmusza cie do odjechania kamera dosc daleko co przy tym iz walisz jeszcze w cel daleki powoduje naprawde paskudny efekt

- bron dla huntera : co do range nie ma chyba znaczenia jaka ( ja preferuje bow bo szybkosc ale mysle ze to bezznacznia dla koncowego efektu ) natomiast do lapki uwazam ze hunter powinin wsadzic 2 x 1h dlaczego ? ano dlatego ze owszem zabija to wolniej i nie skuteczniej niz dobre 2h ale hunter tylko w marginalnych przypadkach wlaczy w recz a 2 x 1h mozna zbufowwac +15 agil a nie ma bufa +30 agil dla 2h, a ze agil i stamina to to co mu trzeba ....
no i jeszcze jedna zaleta max bron w takim razie jest zielona +9/+9 monkey axe/sword i kosztuje kolo 7 golda za sztuke wiec tyle co nic :P

- co do Ashota mysle ze to fajna zabawa na pvm ale na pvp lipa bo sie laduje godzine i wystarczy ze ktos podejdzie i trzeba podskakiwac aby przerwac bo inaczje bedzie to to stalo jak durne z napietym lukiem i stalo i stalo az padnie .... ( jak ty dajesz rady zakladac trapa na pvp i jeszcze ci koles w niego wlazi ? sorki ale ze stevem wonderem grywasz ? )

- nizej przedzstawiam moja jedynie sluszna :P versje talentow ( dobra do pvp i solowania slaba do party ) a jedna uwaga ma to sens przy szybkim pecie dla misi czy zolwia jest to bezsensowna sciezka

1 - Endurance Training Rank 5 - cos co sie rozwija 1 gdyz na lov lvl zycie nasze to kot nasz
2 -Improved Aspect of the Hawk Rank 5 - na poczatku przydalo by sie cos innego ale niestety trzeba by ruszyc dalej
3 -Unleashed Fury Rank 5 - to chyba oczywiste
4- Ferocity Rank 5 - + 15% na kritola, jak by sie dalo to bym tam jeszcze z 10 punktow wsadzil :P
5 - Improved Mend Pet Rank 2 - chyba kazdy hunter co soluje uzywa tego 100 razy dziennie wiec czym lepsze tym lepsze :P
6 -Thick Hide Rank 2 - bo gdzies te punkty trzeba wsadzic aby dalej ruszyo a to nie takie bezsensowne znowusz
7 - Bestial Swiftness Rank 1 i nie ma uciekania pred petem :P
8 - Frenzy Rank 5 - od teraz mamy prywatna przenosna pile tarczowa
9 - Spirit Bond Rank 1- fajne przy solowaniu wyjatkowo denerwuje przy pvp dostajemy to na 41 lvl wiec w miare wczesnie i dlatego mysle ze nalezy najpierw BM rozwijac

MS

10 - Efficiency Rank 5 bo o ile wczesnioej bylo wmiare znoscnie powoli zaczyna nam many brakowac :/
11 - Lethal Shots Rank 5 - szkoda ze sie nieda calych 50 tylko w to :P
12 - Aimed Shot Rank 1 - na 51 lvl dostajemy troche dlugo ale lepiej tak niz leczenie na 60 :/
13 -Barrage Rank 2 - jednak dosc czesto sie z tego kozysta a juz w instancjach napewno
14 - Improved Concussive Shot Rank 2 - bo sa 2 martwe punkty a nie zaszkodzi
15 - Mortal Shots Rank 5 - no bo jak wiejdzie critik to za wiele odrazu

to by bylo na tyle oczywiscie chetnie powymieniam sie doswiadcniami oraz uslysze czemu jednak nie tak

- link do sklepu z bronia : http://www.thottbot.com/?n=659825 jak ktos wie jak u francy kupowac to ladnei prosze mowic mi tu :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 17:12 
Cytuj  
To sa itemy ktore mozesz kupic jak nabiejsz odpowiednia reputacje na warsong gulch

*

Posty: 108
Dołączył(a): 7.09.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 17:19 
Cytuj  
prosze rozwin mysl ? mam isc do BG czy co mam mordowac ?

dzieki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 17:23 
Cytuj  
Masz isc do bg i mordowac:)
Wlasciwie to nie wiem ale reputacje dostaje sie tam tylko za wygrane mecze? Nie interesuja mnie itemki z wsg wiec nie zwracalem w sumie uwagi na reputacje ale wydaje mi sie ze idzie ona bardzo wolno

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.