mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 12:55 
Cytuj  
skad weisz jakie ma % dany trinket ??

masz, uzywasz??

nikt jeszcze nie stwierdzil jaki % wejscia maja te zabawki, oprocz tych ktore maja jawnie podane :D


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 12:56 
Cytuj  
imho te trinkety sa useless dla druidow w pve zaden z nich nie moze sie rownac z trinketami:
- z ksiazki +10fire res +44 healing
- z questa w ubrs +2% crit by spells
- z chaina onyxii +8all res (na ony/mc)
- z insignia (na ony/magmadar)

innych trinketow nie mam chodz jest kilka ciekawych a lepszych od tych shitow epickowych:
- 10 mana per 5 sec (drop w mc)
- 22 healing done (rare drop w ubrs)

PS jesli dla kogos wyznacznikiem jakosci itemu jest kolor to wspolczuje


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 13:00 
Cytuj  
Robus napisał(a):
skad weisz jakie ma % dany trinket ??

masz, uzywasz??

nikt jeszcze nie stwierdzil jaki % wejscia maja te zabawki, oprocz tych ktore maja jawnie podane :D


są już podejrzania. A uważasz że będą procować ze 100%? 50%? 10%? Nie sądzę, a poniżej 10% już są bezwartościowe.

Ja marzę o hand of justice teraz. To jest trinket, a nie takie bazarowe shity jak to.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 13:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Robus napisał(a):
skad weisz jakie ma % dany trinket ??

masz, uzywasz??

nikt jeszcze nie stwierdzil jaki % wejscia maja te zabawki, oprocz tych ktore maja jawnie podane :D


są już podejrzania. A uważasz że będą procować ze 100%? 50%? 10%? Nie sądzę, a poniżej 10% już są bezwartościowe.

Ja marzę o hand of justice teraz. To jest trinket, a nie takie bazarowe shity jak to.


wg mnie beda procowac tak jak procuja enchanty (czyli zaleznie od weapon speeda), na pewno tak bedzie dzialal mealstorm, ktory jest ewidentnie zwiazany z iloscia zadawanych ciosow

jesli bedzie mial zblizone wejscie do lifesteala to ja go chetnie wezme ( (weapon_speed/11)*100%)

jezeli tak jak crusader (weapon_speed/40) to ja za nie podziekuje i sprzedam kawalki seta elementali :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 13:13 
Cytuj  
Założenia:
1. Blizzard wprowadził nowy event z nowymi nagrodami w postaci 4 trinketów
2. drop rate kart dla każdego trinketu jest identyczny
3. 2/4 trinketów jest matematycznie jednoznacznie opisane i są totalnym crapem

Logicznie:
2 pozostałe mimo, że nie są dokladnie opisane też będą bazarowym crapem. Zresztą Fairie to cyrk/bazar - więc niczego poza bazarowymi zabawkami tak naprawdę mało przydatnymi nie należy się spodziewać.

Za jakiś czas zobaczymy kto ma rację. Ja obstawiam na 1-2%.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 13:17 
Cytuj  
jak juz jestesmy przy trinketach to wie ktos jak sie nazywa flet ktory rzuca aoe /dance bo zapomnialem nazwe i nie wiem gdzie go farmowac.


kolekcjonuje sobie zabawne trinkety :] i tylko tego mi brakuje nie liczac tych z eng co "czasem dzialaja"


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 13:19 
Cytuj  
picolo, piccolo czy jakoś tak

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 13:20 
Cytuj  
thx


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:03 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
thx


http://www.thottbot.com/?i=13652

Tylko ciężko dorwać moba. Ja go spotykałem tylko dawno temu, jak biegaliśmy długo po Strat otwierając postboxy na postmastera. Na krótkich runach nie. Więc bliżej byłbym tej teorii, że spawnuje się jak siedzisz w Strat wystaczajaco długo. Choć pewien nie jestem, może to po prostu zwykły random spawn.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:05 
Cytuj  
glupi mob ja nie lubie siedziec dlugo w instancji i chce flet LOL

wogle to all itemy powinny byc boe zeby mozna bylo je na ah kupic


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:12 
Cytuj  
nie opędziłbyś się wtedy od zgranych band chinczyków farmerów, no i drop rate zamiast 10-20% byłoby 1-2% tak jak to przystało na mmorpg farmerski mmorpg. W innym przypadku blue sety w tym momencie i naszym serwerze kosztowałyby po kilka g za item.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:15 
Cytuj  
wiesz ja nie lubie lazic do jednej instancji 10 razy, mam qmpla ktory farmowal gacie z wildheart 37 razy po czym stwierdzil ze ma to gdzies i poczeka az dropnie cenarion


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 14:17 
Cytuj  
ale to nie ma nic wspólnego z tym co ktoś lubi lub nie lubi. Są dwa wyjścia z sytuacji wysokie drop rate i itemki soulbound, drastycznie niskie drop rate i itemki tradowalne.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 01:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Mealstorm ma 1-2% chance - więc jak procnie raz w walce to luck :P

Twistling NeTher - zabawka. Nie widzę żadnej przydatności w nim. Może do PvE dla alliance - by po wipe podnosić raid.

Heroism - ma też około 1-2% chance. Więc imho bezużyteczny.

Blue Dragon to juz całkiem do bani.

Ale oczywiście to fiolety więc niektórzy jak DirectC założą bezużyteczny trinket i się dla niego specjalnie nerfną by mieć fioleta w swoim zestawie.

PS. moja ma 2min cooldown.
Jakby mi się chciało zmieniać trinket co 2min to i tak jest kupa lepszych trinketów łatwiej dostępnych ale z zasadniczą wadą - blue.

Widzisz dla ciebie 1-2% to nic, a mi oszczędzi jeden major mana potion na walce w MC, dla ciebie to nic dla mnie dużo. Nie wiem dlaczego zawsze jesteś taki despotyczny, próbujesz każdemu narzucić swoje zdanie, a w wypadku kiedy on się dalej z Tobą nie zgadza pisze w stylu:
"Ale oczywiście to fiolety więc niektórzy jak DirectC założą bezużyteczny trinket i się dla niego specjalnie nerfną by mieć fioleta w swoim zestawie."
Powiem ci tak zachowuj się byle jak, ale sie zachowuj, może według ciebie jesteś jakimś guru, ale dla mnie jesteś człowiekiem z przerostem ambicji, więc z łaski swojej oszczędź mi takich komentarzy rybeńko.
Mam nadzieje, że nie uraziłem dumy jaśnie oświeconego marka.
Teraz z mojej strony nieco uprzejmości w twoim kierunku, otóż przy założeniu że mam 8200many w instancie i że frostbolt kosztuje mnie 220 many wyrzuce z siebie około 40sztuk bez użycia evocation, mana potion, kamienia. Daje to całkiem niezły procent na to, że trinkiet zadziała, przy założeniu, że niedługo zgimpuje się na max w pve bede posiadał prawie 9k many i dodatkowo 15% regen więcej, co w połączeniu z tym trinkietem będzie rzeczą bardzo przydatną. Mam nadzieję, że rozwiałem twoje obawy o stan mojego ekwipunku.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 06:25 
Cytuj  
Załatw sobie 2 takie do MC:
http://www.thottbot.com/?i=35819
daje 132 mana na 1minutę. Mając 2 takie trinkety masz 264mana na 1minutę - to się zakłada do MC. Przy walce z bossem która trwa 10minut masz 100% szansy na 2640 dodatkowej free mana

Nie błaźnij się więcej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.