mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Która klasa jest najgroźniejsza dla rogue?
Warrior 53%  53%  [ 49 ]
Paladyn 14%  14%  [ 13 ]
Szaman 5%  5%  [ 5 ]
Hunter 15%  15%  [ 14 ]
Druid 5%  5%  [ 5 ]
Mag 5%  5%  [ 5 ]
Warlock 1%  1%  [ 1 ]
Priest 1%  1%  [ 1 ]
Liczba głosów : 93
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 12:05 
Cytuj  
zdecydowanie najgrozniejszy dla rogue jest warrior, tez mi sie zdazylo 2 na raz zabic 8) Dla mnie mag nadal jest trudny ;)


_________________
.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 12:08 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Jesli chodzi o magow z gutgore ripperem w 90% ambush i zaraz potem backstab zalatwia sprawe do konca ;)


Zdejmujesz tak za każdym razem 3500+ hp? Nerf.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 12:11 
Cytuj  
emesio napisał(a):
BiGi napisał(a):
Jesli chodzi o magow z gutgore ripperem w 90% ambush i zaraz potem backstab zalatwia sprawe do konca ;)


Zdejmujesz tak za każdym razem 3500+ hp? Nerf.


ambush ~1300 (z buffami ostatnio zjadlem 2200 :D) + ~1100 backstab (na cloth, czasem wiecej nawet) - bardzo duze szanse na crita z tych skili przy odpowiednim gear/build - wiec jesli wejdzie jakis poison lub proc (gutgore ma shadowbolta) to wychodzi 2500 minimum. Nie patrze dokladnie bo nie mam czasu - wiem ze po takich akcjach prawie kazdy mag miga mi na czerwono

Za to jesli mag zaatakuje jako 1szy jest sytuacja krytyczna ;)

maga nie oplaca sie stunowac - wiadomo czemu. A warrior orki zbijaja mi na maxa - prawie kazdy stun resist :/


Ostatnio edytowano 21 wrz 2005, 12:15 przez BiGi, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 12:24 
Cytuj  
wybacz ale ankieta jest troche ułomna. zapytałbyś "Która klasa jest najgroźniejsza dla klasy którą grasz" na przykład albo dodałbyś więcej kasterów, bo wszystkie proponowane wybory rozkładaja rogue jak chca. naprawde bez złośliwości


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 13:45 
Cytuj  
Rogue jest rozlozony przez kazda klase jesli dostanie w pape 1szy i ma na sobie dota lub buffa kotry uniemozliwia mu vanish - nie mowimy o jakis noskilach ;). Ale jesli atakuje jako 1szy i ma builda ambush/backstab (daggers), rogue bije nie warriora to sorry ale da sie kazdego zestunlockowac - chyba ze ma sie pecha z missami albo nadbiegnie zerg :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 18:16 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
bo magowie w 1 na 1 sie nie licza.. sa dobrzy tylko w zergach :)


Hehehehe

...

Ahahahahaha

...

Jedyna klasa z którą miałem naprawde problemy na moim lvl 60 fire magu to priest >.<.

Shamani byli trudni ale dało się wygrać tak samo jak z warkami w MC gear (Chociaż zdarzyło mi się paść po 3 ciosach)

Reszta to już tylko od skila zależy, ale ogólnie bezstresowo :)
Rog był jednym z prostrzych przeciwników nawet jak zaczynał.
Najprostrzy był chyba hunter, Blink w deadzone sheep pet i po walce wzasadzie, aż mi się ich żal normalnie robiło :/ (Choć niewiem jak teraz po patchu jest)


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 02:41 
Cytuj  
Rogue/Horde

1.Warrior
2.Paladin

Rogue/Alliance

1.Warrior
2.Shaman

oraz dodam ze dobry Druid jest groznym przeciwnikiem .


_________________
Skill>Items>Class

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 08:17 
Cytuj  
Moim zdaniem dla rogue najtrudniejszy (do poziomu 40) jest priest / warlock. Fear i biegasz jak debil. DoT-y i vanish odpada. Jakoś da się wygrać, ale nie jest to proste. Szczęśliwie to szmaciarze, więc crity wchodzą sympatyczne.

Warrior zaczyna być trudny jak zakłada plate. Do tego czasu raczej nie zdarzyło mi się przegrać (zwłaszcza jak miałem już ColdBlood).


_________________
whiteman#2717


Posty: 4
Dołączył(a): 20.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 08:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wybacz ale ankieta jest troche ułomna. zapytałbyś "Która klasa jest najgroźniejsza dla klasy którą grasz" na przykład albo dodałbyś więcej kasterów, bo wszystkie proponowane wybory rozkładaja rogue jak chca. naprawde bez złośliwości

Wybaczam... Jednak punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, a to że tam gdzie siedze nie widać Twojej klasy, wybacz, jest nieistotny =) Wybrałem już klase, potrzebna mi tylko informacja z kim najwiecej duelowac, kto jest "najcięższy". Może nawet nie tyle potrzebna informacja, co ciekawość głodna. o

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 09:03 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wybacz ale ankieta jest troche ułomna. zapytałbyś "Która klasa jest najgroźniejsza dla klasy którą grasz" na przykład albo dodałbyś więcej kasterów, bo wszystkie proponowane wybory rozkładaja rogue jak chca. naprawde bez złośliwości


Chcialbym kiedys - moze sie uda - takiemu "Wielkiemu Deshroomowi" dokopac wlasnie Roguem, co nie jest trudne, i zdementowac te imho smieszne stwierdzenie ze Roguesow rozklada sie jak chce :P
Who knows .... ??? Someday ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 09:11 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Deshroom napisał(a):
wybacz ale ankieta jest troche ułomna. zapytałbyś "Która klasa jest najgroźniejsza dla klasy którą grasz" na przykład albo dodałbyś więcej kasterów, bo wszystkie proponowane wybory rozkładaja rogue jak chca. naprawde bez złośliwości

Chcialbym kiedys - moze sie uda - takiemu "Wielkiemu Deshroomowi" dokopac wlasnie Roguem, co nie jest trudne, i zdementowac te imho smieszne stwierdzenie ze Roguesow rozklada sie jak chce :P
Who knows .... ??? Someday ...
niepotrzebnie sie unosisz. znam wielu rougów którzy mnie rozkładają. poprostu uważam że rogue jest jedną z najłatwiej zabijalnych klas i tyle :wink: zreszta sam powiedz jaka klasa jest słabsza w duelu od rogue - jestem ciekawy

wydaje mi się że traktujesz to zbyt osobiście :P


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 09:21 
Cytuj  
Desh - ja sie nie unosze, alez absolutnie, tylko dziwi mnie ze ludzie a szczegolnie Warki twierdza ze sa to najlatwiejsze klasy do zabicia, a tak naprawde wszystko zalezy od skilla, uwierz mi ginalem na poczatku praktycznie od kazdego Warka ale z czasem coraz mniej, nadal, choc juz nie gram, twierdze ze Rogue moze spokojnie dac kazdej klasie rade, to jest kwestia czasu poznania swoich mozliwosci :)
A ja tak sobie tylko napisalem, bo widze ze ciagle flamujesz na Roguesow ;-) Generalnie boli mnie tylko to, ze chcac Ciebie pomeczyc musialbym pograc alliance, a nie cierpie tej strony konfliktu :/ Ale, kto wie, moze kiedys :)
Duele o niczym nie swiadcza, a juz na pewno nie u Roguesa, to strata czasu i zero funu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 09:28 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
bo widze ze ciagle flamujesz na Roguesow
Stary co ty wypisujesz. poczytaj sobie jak grzecznie napisałem posty. gdzie tam jest flame. skill ? ja mam skill jaki mam i wiele klas mnie leje, wielu roguów mnie leje ale statystycznie jak wygrywam 50% dueli wogóle to 90% dueli z rougami wiec statystycznie moim zdaniem rogue jest najłatwiejszą klasa do zabicia. gdzie ty tu wizisz flame i co mógłbyś mi udowodnić pokonując mnie w duelu ?
casterzy to rozwalaja biednych łotrów bez zadyszki. mam wrażenie ze wogóle warriorowi może być z rogue najcieżej w porównaniu z innymi klasami

BTW jestem noobem w pvp wiec pokonanie mnie skilem jest wyczynem żadnym wiec poprostu wale rogów w głowe i oni umierają a inne klasy ... jest ciezej :-?


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 09:36 
Cytuj  
Desh - no i kto tu sie unosi ???? :P
Cytuj:
casterzy to rozwalaja biednych łotrów bez zadyszki.

OMG ! Desh !!!! Ty chyba masz tylko doswiadczenie z dueli :)


Ostatnio edytowano 22 wrz 2005, 09:40 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 09:40 
Cytuj  
chłopie co z tobą ? najpierw mi piszesz ze chciałbys mi dokopac,
Bodziu napisał(a):
Chcialbym kiedys - moze sie uda - takiemu "Wielkiemu Deshroomowi" dokopac wlasnie Roguem, co nie jest trudne, i zdementowac te imho smieszne stwierdzenie ze Roguesow rozklada sie jak chce :P


potem że flamuje rogów,
Bodziu napisał(a):
bo widze ze ciagle flamujesz na Roguesow


a ja za każdnym razem grzecznie i rzeczowo ci odpisuje, ty natomiast zamiast odpowiedziec równie rzeczowo na moje argumenty piszesz że się unosze.
Bodziu napisał(a):
Desh - no i kto tu sie unosi ???? :P


hmmm, chyba sobie nie podyskutujemy tzw "Brak Kontaktu" :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 22 wrz 2005, 10:02 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 09:47 
Cytuj  
Dech - LOL! Jesli Ty z 3 postow zauwazasz tylko ostani, to faktycznie, brak nam kontaktu :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 10:04 
Cytuj  
@deranged
zagłosowałem na Warriora 8)

EDIT: LOL 49% warrior ? to nie może byc prawda, inne klasy zabijają go w locie, a ja musze być w stunie 90% walki :har:

Powiem tak. każdy rogue może mnie sklepac jak się bedzie ukrywał i leczył podczas walki. Jeśli rouge próbuje mnie zabić "na jednym podejsciu" okazuje sie to byc jego wielkim błedem.
Stąd przekonanie że Warrior jest trudy dla Rogue


_________________
psn

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 15:29 
Cytuj  
Wyskillowany warrior > wyskillowany rogue ( 20% jeszcze zalezy od sczescia ). Ja nie przegrywam z warriorami mimo ze uzywam daggera w main, ale oczywiscie skill + itemy robi swoje, to samo po stronie warriora. Melee to skill i itemy ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2005, 15:31 
Cytuj  
Szkoda ze casterzy to skill+szczescie [400life albo 600mana niewiele zmieni;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.