mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 10:45 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Zgodze sie ze smierdzacym undeadem ... Zarobil DKP i postanowil je wykorzystac tak a nie inaczej (chociaz nie powiem .... prawie plakalem jak mi dwoch kolejnych druidow dwa SoDy sprzed nosa zabralo). To ze potem bedzie plakal jak dropnie imba-kusza Ash-rethul czy jakos tak (thott mi chwilowo nie dziala) to oddzielna sprawa i jego problem.


czyli najlepszy sposób na zgimpowanie gildii. Hunterzy z uber swordami, druidzi ze SoD-em. Warriorzy z imba kuszami (do pulowania ;).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 10:47 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
czyli najlepszy sposób na zgimpowanie gildii. Hunterzy z uber swordami, druidzi ze SoD-em. Warriorzy z imba kuszami (do pulowania ;).


z sodem to nie trafiles, bo SoD w mojej obecnej i poprzedniej gildii jest dedykowany dla druidow dlatego ze magowie i locki maja mageblade'a a priesci banediction pomimo tego druidzi go nie chetnie biora bo jest dosc drogi ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 10:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Zgodze sie ze smierdzacym undeadem ... Zarobil DKP i postanowil je wykorzystac tak a nie inaczej (chociaz nie powiem .... prawie plakalem jak mi dwoch kolejnych druidow dwa SoDy sprzed nosa zabralo). To ze potem bedzie plakal jak dropnie imba-kusza Ash-rethul czy jakos tak (thott mi chwilowo nie dziala) to oddzielna sprawa i jego problem.


czyli najlepszy sposób na zgimpowanie gildii. Hunterzy z uber swordami, druidzi ze SoD-em. Warriorzy z imba kuszami (do pulowania ;).
nie prawda. Ty byś Mark liste zrobił co dla jakiej klasy i byłaby kolejka co dla kogo. Potem jakby wypadało to w kolejności zapisania by dostawali za free.
To nie są paczki z żarciem do Sudanu tylko gra i jak Hunter chce miec zajebisty miecz to dlaczego ma go nie mieć skoro oszczedza punkty od wielu tygodni zeby na niego bidować.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 10:51 
Cytuj  
nigdzie nie napisałem co ja bym zrobił tylko przedstawiłem swoje zdanie do czego taki free podział może doprowadzić.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 10:52 
Cytuj  
Blizzard w koncu poyslal i w AQ wreszcie bedzie set dla druidow (genesis) dajacy na partach bonusy dla +healing spells and damage co oznacza ze wreszcie bedzie sens walnac balance/resto i bawic sie w healujacego maga, co za tym idzie SoD jak najbardziej na miejscu.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 10:59 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Mark24 napisał(a):
czyli najlepszy sposób na zgimpowanie gildii. Hunterzy z uber swordami, druidzi ze SoD-em. Warriorzy z imba kuszami (do pulowania ;).


z sodem to nie trafiles, bo SoD w mojej obecnej i poprzedniej gildii jest dedykowany dla druidow dlatego ze magowie i locki maja mageblade'a a priesci banediction pomimo tego druidzi go nie chetnie biora bo jest dosc drogi ;-)


Tu bym dyskutowal - rownie dobrze mozna powiedziec zeby druidzi poszli sobie po Amberseala. Zreszta w sensie +dmgu to oczywiscie - najlepsze co mozna wyciagnac dla maga na poziomie MC to AM z offhandem z AV, ale jak ktos sie nie bawi w PvP (czytaj ja) to SoD jest idealnym rozwiazaniem (+dmg niezly, do tego niezle statystyki, spell power i nie lootuje nic do staffa z Nefa). Ale mniejsza o to - ostatnia rzecz ktora chcialbym tu zobaczyc to fight w stylu commentsow z thottbota :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 11:08 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
fight w stylu commentsow z thottbota :P

here you are:

HUNTER WEAPON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U FUCK... NOOB ITS HUNTER WEAPON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol:

po co dyskutowac jak można pozwolic bidowac każdemu na co chce byleby mógł przyowdziać sie w owo toto :wink:
jak ktoś coś chce to znaczy się że siębedzie cieszył- a o zabawe w tej grze chodzi przede wszystkim


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 11:11 
Cytuj  
@Qraczek nie musisz sie bawic w pvp zeby miec fajnego offa ktory z MB pobije Sod:
- http://www.thottbot.com/?i=40360 z mc
- http://www.thottbot.com/?i=51783 z zg


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 11:25 
Cytuj  
A widzisz .. tu juz sie mozna bawic w kalkulacje ..

Primo - Fire Runed ma gowniany droprate.
Secundo - SoD ma lepsze statystyki niz te 2 rzeczy lacznie - niewiele ale lepsze (tak zebys sie do szczegolikow nie przyp... to set ma +3 sta ale -4 inta - sta mi niewiele daje .. jak mnie mob dopadnie i nie zdarze iceblock wcisnac to i tak leze). Oprocz tego SoD ma spirit, AM i FRG nie maja.

A potem mozna liczyc - czy wolisz rzucic 40 frostboltow o 11 dmg wiekszych, czy moze jednego (lub 2 biorac pod uwage mana regen) frostbolta za 770 wiecej. Takie szczegoly.

I najlepszy argument (myslalem ze sie poloze jak to kiedys na thottcie wyczytalem). SoD to mage weapon bo ikona SoDa jest wykorzystywana przez blizzard jako znak forum magow ...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 11:31 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A widzisz .. tu juz sie mozna bawic w kalkulacje ..

Primo - Fire Runed ma gowniany droprate.
Secundo - SoD ma lepsze statystyki niz te 2 rzeczy lacznie - niewiele ale lepsze (tak zebys sie do szczegolikow nie przyp... to set ma +3 sta ale -4 inta - sta mi niewiele daje .. jak mnie mob dopadnie i nie zdarze iceblock wcisnac to i tak leze). Oprocz tego SoD ma spirit, AM i FRG nie maja.

A potem mozna liczyc - czy wolisz rzucic 40 frostboltow o 11 dmg wiekszych, czy moze jednego (lub 2 biorac pod uwage mana regen) frostbolta za 770 wiecej. Takie szczegoly.


skonczyla ci sie kiedys mana w mc lub bwl? jak tak tzn ze wasz dps ssie u nas magowie w pewnym momencie sie przerzucili z arcanista na greeny +frost dmg :D

Qraczek napisał(a):
I najlepszy argument (myslalem ze sie poloze jak to kiedys na thottcie wyczytalem). SoD to mage weapon bo ikona SoDa jest wykorzystywana przez blizzard jako znak forum magow ...


no fakt tego nie mozna podwazyc, idac dalej tym tokiem rozumowania to
Eskhandar's Left Claw http://www.thottbot.com/?i=39993 to druid wpn mimo ze nie moze go uzyc.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 11:49 
Cytuj  
Na temat BWLa to sie nie wypowiadam - bylem 2 razy :P

Raz zapedzilem sie zeby zobaczyc jak wyglada (po czym stwierdzilem ze chce zobaczyc jak sie smok rusza i postanowilem zagrowac kontrolera wychodzac z zalozenia sie na mana shield i blinku i tak uciekne - po czym bramka sie zamknela a ja zobaczylem ogrom mojej glupoty :P - ale to raczej ciekawostka). Drugi raz jak sie zapedzilismy zobaczyc jak BWL wyglada (potencjal w gildii jest, ale niestety jestesmy qrewsko leniwi wiec Razorgore'a jeszcze nie mamy na liscie fragow).

Co do many - rownie dobrze mozna odpowiedziec czy frostbolt mocniejszy o 11 dmgu o czym kiedys zdecydowal. Chodzi mi glownie o to ze mag z SoDem wygeneruje wiecej dmgu z mana poola niz mag z kombinacja AM+FRG - ale mowie - to raczej drobiazgi w ogolnym dmgu. Zreszta nigdzie nie mowie ze druidzi nie powinni brac SoDow - nie ? :)

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
I najlepszy argument (myslalem ze sie poloze jak to kiedys na thottcie wyczytalem). SoD to mage weapon bo ikona SoDa jest wykorzystywana przez blizzard jako znak forum magow ...


no fakt tego nie mozna podwazyc, idac dalej tym tokiem rozumowania to
Eskhandar's Left Claw http://www.thottbot.com/?i=39993 to druid wpn mimo ze nie moze go uzyc.


Prosze cie ... powiedz ze zauwazyles ironie w tym co napisalem :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 12:47 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Co do many - rownie dobrze mozna odpowiedziec czy frostbolt mocniejszy o 11 dmgu o czym kiedys zdecydowal.


pojdziesz na vaela wipniesz 5 razy na 1% to zmienisz zdanie ;-)

Qraczek napisał(a):

Prosze cie ... powiedz ze zauwazyles ironie w tym co napisalem :P


lol jasne


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 48
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 13:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Zgodze sie ze smierdzacym undeadem ... Zarobil DKP i postanowil je wykorzystac tak a nie inaczej (chociaz nie powiem .... prawie plakalem jak mi dwoch kolejnych druidow dwa SoDy sprzed nosa zabralo).


czyli najlepszy sposób na zgimpowanie gildii. Hunterzy z uber swordami, druidzi ze SoD-em. Warriorzy z imba kuszami (do pulowania ;).


Raczej wyposażanie i wynagradzanie najbardziej aktywnych ludzi.

Np. nasz najczęsciej grający feral druid

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 13:39 
Cytuj  
shog napisał(a):
wynagradzanie najbardziej aktywnych ludzi.
dokładnie :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 13:45 
Cytuj  
shog napisał(a):
Raczej wyposażanie i wynagradzanie najbardziej aktywnych ludzi.


to zalezy, jesli uwazacie bid wars to tak, ale jesli uzywacie null dkp to nie ma tkaiej mozliwosci przyklad: koles rajduje przez pol roku, pozniej juz tylko raz w tygodniu i tak zgarnia caly loot a osoba co rajduje miesiac nadal chodzi w blue


zreszta jaki sens ma ta dyskusja, gildia uzywa bid wars, koles dal najwiecej, nalezalo mu sie i koniec. A to czy on z tego zrobi uzytek lepszy niz np. warek to inna sprawa.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 15 gru 2005, 13:48 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 13:48 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
shog napisał(a):
Raczej wyposażanie i wynagradzanie najbardziej aktywnych ludzi.


to zalezy, jesli uwazacie bid wars to tak, ale jesli uzywacie null dkp to nie ma tkaiej mozliwosci przyklad: koles rajduje przez pol roku, pozniej juz tylko raz w tygodniu i tak zgarnia caly loot a osoba co rajduje miesiac nadal chodzi w blue
lol, to jak ktos pół roku grał i nic nie bidował i ma 1000 punktów to nie powinien na fajnych rzeczach bidować bo to strata dla gildi :D
to są jego punkty, zapracował na nie grając w rajdach i zasługuje na taką nagrode jaką sobie wybierze SAM
nikt nie pisze o CAŁYM LOOCIE tylko o wymarzonym przedmiocie

mam deja-vu


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 13:55 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Co do many - rownie dobrze mozna odpowiedziec czy frostbolt mocniejszy o 11 dmgu o czym kiedys zdecydowal.


pojdziesz na vaela wipniesz 5 razy na 1% to zmienisz zdanie ;-)


No widzisz ... a jeden frostbolt wiecej moglby tez zdecydowac - itd. itd. itd.

Deshroom napisał(a):
mam deja-vu


Zmien dealera ... ten Cie oszukuje :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 13:58 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
mam deja-vu

Zmien dealera ... ten Cie oszukuje :P
wiem co mówie. ten temat mnie doprowadza do szału.
Mam 200 DKP (maca ragnarosa poszła za 130) zbierałem sobi ena Axe i co ?
Jako tank nie moge bidować na 2h bo to jest "strata", w dupie to mam


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 13:58 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
No widzisz ... a jeden frostbolt wiecej moglby tez zdecydowac - itd. itd. itd.


nie moglby zdecydowac bo cast time masz taki sam tylko silniejszy frostbolt (swoja droga magowie uzywaja albo AM albo AE) bo dostajesz 500 many na sec a to jest jedyny boss w bwl ktorego trzeba ubic asap, bo kazda kolejna sekunda grozi wipem.

Deshroom napisał(a):
lol, to jak ktos pół roku grał i nic nie bidował i ma 1000 punktów to nie powinien na fajnych rzeczach bidować bo to strata dla gildi :D
to są jego punkty, zapracował na nie grając w rajdach i zasługuje na taką nagrode jaką sobie wybierze SAM

mam deja-vu


idac na rajd jestes 1/40 osob ktora na to zapracowala, nie wazne czy jestes MT czy rogue ktory sie ciagle przewraca zasluzyles na ten item tak samo jak ktos inny. Jednak pojawia sie problem co bedzie lepsze dla raid grupy a nie dla ciebie i oto wlasnie chodzi.

Dla rajd grupy jest lepszy aktywny czlonek a nie osoba ktora rajdowala kiedys i postanowila sobie zrobic przerwe i rajdowac raz w tygodniu, np. koles rajdowal a raczej farmowal mc zbierajac dkp, na nauki bwl nie przychodzil bo nei chcialo mu sie wipowac i teraz jak jest bwl na farm status chcialby zgarniac caly loot, bo twoim tokiem rozumowania zapracowal na nie.

Rozwiazaniem tego jest osobne dkp na kazda instancje i tak tez bedziemy mieli dla AQ.

A poki co w jednym z punktow naszych rules jest ze lider moze dawac bonusy wybranym osobom i nie musi sie z tego tlumaczyc. Nasz lider chcial wlasnie rozwiazac to polubownie wprowadzajac tzw. decay zeby punkty niewydane w ciagu 100dni mialy mniejsza wartosc, ale ludzie sie oburzyli. Najbardziej wlasnie ci co farmowali mc wiec wszystkim nowym i aktywnym dal boost dkp na tyle duzy ze teraz juz kazdy dostanie loot z bwl.

Jesli chcesz szybko zobaczyc loot z last bossa kazdej nowej instancji to nie mozesz myslec o sobie ale o calym rajdzie i to imho jest wlasciwa polityka.

Deshroom napisał(a):
wiem co mówie. ten temat mnie doprowadza do szału.
Mam 200 DKP (maca ragnarosa poszła za 130) zbierałem sobi ena Axe i co ?
Jako tank nie moge bidować na 2h bo to jest "strata", w dupie to mam


ale jak pierwszy (czy drugi) zgarniales caly warriorowy gear to nie plakales prawda? ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 15 gru 2005, 14:02 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 14:01 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Jednak pojawia sie problem co bedzie lepsze dla raid grupy a nie dla ciebie i oto wlasnie chodzi.
przeczytaj co napisałem wyżej.
Uważam że wprowadzanie takich zasad "w locie" nie jest OK.

40 osób zapracowało ale część z nich wydała na itemki po drodze - to ich sprawa, a kto oszczędza nie może być traktowany jak złodziej bo ma dużo jak inni mają mało

gear ?
o czym ty piszez ? byłem w każdym rajdzie w MC od początku istnienia GSL aż do zebrania 8/8 mighta - nie rozumiem o czym piszesz. nie płakałem i się nie cieszyłem - poprostu zapracowałem, nic nie było darmo


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.