mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:17 
Cytuj  
lol z tego egomentara wynika ze sam zdjoles jednemu ze smokow 100% ;-) (one maja afair 500-800k hp)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:23 
Cytuj  
edit: nvm zapomnialem o trashach

edit2: tez :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 13:29 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:39 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
edit: lol nie zle lutus sry ale takei wyciagnie z kontekstu mnie nie bawi. x5


to wyglada na spam panie moderatorze.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:40 
Cytuj  
Damn ... taki ladny flame / offtop / cokolwiek beze mnie ?

Co do skilled rogue to dziela sie oni na 2 typy

1) tych ktorzy wciskaja Backstab
2) tych ktorzy wciskaja Sinister Strike

i koniec.

Tankowanie trashy w AQ na Evasion ? Hmm ... jesli tak na to patrzysz to z odpowiednimi healerami wlasciwie kazdy moglby tankowac cos co nie zabija go jednym strzalem ... Czy argument do d... Zreszta gdzie jest skill w nacisnieciu 1 (JEDNEGO) przycisku (czyli wlasnie rzeczonego Evasion).

Vanish i kable ... pfff ... skilled hunterzy tez tak umieja , no moze nie do konca vanish, ale wybranie profesji Engineering i umiejetnosc zVanishowania tez o skillu nie swiadczy.

Bycie friendly ? lol :) Ty wiesz ilu friendly noobow spotkalem w swojej WoWowej historii ? :)

Nie sciagnac aggro ? Tu wystarczy zdrowy rozsadek ... a powiedzialbym, ze
a) nie sciagniecie aggro nie swiadczy o skillu
a raczej
b) sciagniecie aggro swiadczy o glupocie (w obu przypadkach zakladamy ze tank wie co robi)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:43 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cashasty napisał(a):
ur e-peen is longer now ?


Nie, rozmawialismy o DPS maga vs DPS rogue wiec pokazalem jak to wyglada u mnie w gildii, mozesz juz wyjsc i nie prowokowac mnie wiecej?


zazdrosc. straszna rzecz.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:47 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Bycie friendly ? lol :) Ty wiesz ilu friendly noobow spotkalem w swojej WoWowej historii ? :)

rozumiem ze jak ty musisz isc do easy instancji np. po skin of shadow to siedzisz w if i piszesz LFG Scholo? jesli tak to to wlasnie odroznia twoja gildie od mojej

dla Ciebie to argumenty z dupy, twoja sprawa tbh malo mnie obchodzi twoja opinia, lutus napisal co jest w/g wyznacznikiem skilled rogue a ja odpisalem jemu a nie tobie :P, a tak btw. fajnie by bylo jak by to sand przeczytal i odpisal czym _on_ (jako rogue i lider) sie kieruje jak macie slota dla rogue.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:51 
Cytuj  
To jak wyglada dm zalezy od bossa i generalnie to tam gdzie rogale moga sobie stac i drapac go po poopie spokojnie sa pierwsi w dd.
W aq np. na pierwszym bossie zawsze pierwszy jest u nas hunter( na drugim rogale a na trzecim to hunter albo mag(ostatnio na pierwszym i trzecim bossie zrobilem sam ponad 10% damagu calego rajdu) na czwartym znowu rogale (ci w plate tez :P) itd
Wszytko zalezy od tego czy trzeba biegac czy bos wali jakies skille typu knocki , czy trzeba uzywac aoe, czy hunterzy, magowie lockowie maja jakies dodatkowe zadania(tranq owce fearowanie kitowanie )

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:56 
Cytuj  
Cytuj:
ozumiem ze jak ty musisz isc do easy instancji np. po skin of shadow to siedzisz w if i piszesz LFG Scholo? jesli tak to to wlasnie odroznia twoja gildie od mojej


L2read, Qra poprostu zauwazyl ze bycie friendly nie ma NIC wspolnego ze skillem i zazwyczaj wcale nie idzie w parze.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:57 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
L2read, Qra poprostu zauwazyl ze bycie friendly nie ma NIC wspolnego ze skillem i zazwyczaj wcale nie idzie w parze.


Skilled dla mnie to nie tylko umiejetnosci ale tez to jaka ktos jest osoba :P bo jak komus uderza woda sodowa do mozgu ze zrobil rank14 albo ze ma uber epixa to sry not need chodzby robil 50% dmg calego rajdu lub byl MT.

Cytuj:
i zazwyczaj wcale nie idzie w parze.


to w mojej gildii sa 62 wyjatki


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 13:58 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:57 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a tak btw. fajnie by bylo jak by to sand przeczytal i odpisal czym _on_ (jako rogue i lider) sie kieruje jak macie slota dla rogue.


No a czym sie moze kierowac... gear ftw, a skill u nas rogale maja podobny ( no sand najszybciej wciska bs'y , slyszalem to na tsie jak w klawiature napierdala, dlatego zostal gm'em)

Cytuj:
Skilled dla mnie to nie tylko umiejetnosci ale tez to jaka ktos jest osoba

To co, mowisz o swojej kobiecie skilled?


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:59 
Cytuj  
Cytuj:
skilled dla mnie to nie tylko umiejetnosci ale tez to jaka ktos jest osoba



Tu już sie kłania znajomośc języka angielskiego.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 14:01 
Cytuj  
lutus napisał(a):
No a czym sie moze kierowac... gear ftw


no chyba zartujesz? przeciez dla was to tak jak dla nas ubrac green boya dowolnej klasy to 2 tygodnie max

Cytuj:
To co, mowisz o swojej kobiecie skilled?


nie przesadzaj ok?

Shadhun_ napisał(a):
Tu już sie kłania znajomośc języka angielskiego.


opinia e-bay seller mnie nie interesuje :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 14:03 
Cytuj  
Fabię ty mowisz powaznie czy straciles rozumek?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 14:04 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Bycie friendly ? lol :) Ty wiesz ilu friendly noobow spotkalem w swojej WoWowej historii ? :)

rozumiem ze jak ty musisz isc do easy instancji np. po skin of shadow to siedzisz w if i piszesz LFG Scholo? jesli tak to to wlasnie odroznia twoja gildie od mojej

dla Ciebie to argumenty z dupy, twoja sprawa tbh malo mnie obchodzi twoja opinia, lutus napisal co jest w/g wyznacznikiem skilled rogue a ja odpisalem jemu a nie tobie :P, a tak btw. fajnie by bylo jak by to sand przeczytal i odpisal czym _on_ (jako rogue i lider) sie kieruje jak macie slota dla rogue.


Odpowiem Ci delikatnie - pieprzysz jak potluczony :P

Do zadnej instancji nie chodze piszac wczesniej LFG. Niestety - zbyt wielu random noobow spotkalem i mam traume :P Zreszta nie mam zielonego pojecia, co pozwolilo Ci wyciagnac taki wniosek. Zreszta przypomne Ci jak swojego czasu (tak spokojnie z pol roku temu) znalezlismy sie w jednej grupie do UBRSu, gdzie warek w chu..wym sprzecie postawnowil (uparl sie) tankowac Beasta z 2h mieczem w lapie (tez nawiasem mowiac chu..owym), po czym zlozyl sie po 2-3 gryzach :D - get my point ? byl lamusem, ale byl przy tym bardzo friendly ...

Po drugie - owszem - odpisales Lutusowi, ale zrobiles to na publicznym forum. Jako uzytkownik tego forum, mam prawo wyrazic swoje zdanie na ten temat (co niniejszym uczynilem). Byc moze sformulowanie "argument z dupy" urazilo Cie - jesli tak - przyjmij przeprosiny.

A co do Sanda - rozumiem, ze to tez odpowiedz do Lutusa, bo ja poki co w Fire of Dune nie jestem (chociaz nie ukrywam, ze podziwiam postepy oraz determinacje w dazeniu do okreslonego celu). Jesli odpowiedz byla do mnie to wyglada na to, ze musisz zweryfikowac swoje informacje.

BTW - l2post - pisanie "malo mnie obchodzi Twoja opinia" raczej nie sluzy komunikacji na forach.

/cheer

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 14:05 
Cytuj  
Cytuj:
opinia e-bay seller mnie nie interesuje


To nie jest opinia , to fakt.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 14:07 
Cytuj  
lutus napisał(a):
To co, mowisz o swojej kobiecie skilled?


Nauka radziecka zna takie przypadki. I dobrze o tym wiesz ;P

quote="Shadhun_"]
Cytuj:
opinia e-bay seller mnie nie interesuje


To nie jest opinia , to fakt.[/quote]

Dochodze do wniosku, ze Fabianek nie powinien postowac na forum.
Powinien np. zalozyc bloga, w ktorym umieszczalby prawdy objawione oraz swoje opinie na ten temat.
Bez mozliwosci komentarza
Bo wiemy juz ze Fabianka malo co interesuje.
A juz szczegolnie opinie innych.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 14:59 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Fabię ty mowisz powaznie czy straciles rozumek?


z tym co jest istotne u rogue? jasne, ale jak zaznaczylem pisze to jako osoba patrzaca na rogue z boku (bo moj rogue byl tylko raz w mc)

Qraczek napisał(a):
Odpowiem Ci delikatnie - pieprzysz jak potluczony :P


fakt jesli nie jestes w FoD (nie wiem czemu ale sadzilem ze jestes czlonkem tej gildii)

Cytuj:
Do zadnej instancji nie chodze piszac wczesniej LFG. Niestety - zbyt wielu random noobow spotkalem i mam traume :P Zreszta nie mam zielonego pojecia, co pozwolilo Ci wyciagnac taki wniosek.


to ze napisales ze "gear FTW", ja to odebralem jak ktos ma sprzet to reszta nie ma znaczenia moze byc ninja/lootwhole/sellfish i wogle do dupy byle by mial sprzet.

Cytuj:
Zreszta przypomne Ci jak swojego czasu (tak spokojnie z pol roku temu) znalezlismy sie w jednej grupie do UBRSu, gdzie warek w chu..wym sprzecie postawnowil (uparl sie) tankowac Beasta z 2h mieczem w lapie (tez nawiasem mowiac chu..owym), po czym zlozyl sie po 2-3 gryzach :D - get my point ? byl lamusem, ale byl przy tym bardzo friendly ...


omg ty pamietasz takie rzeczy? hmmm ja nie pamietam ale calkiem mozliwe ze tak bylo. N00b friendly faktycznie rownie wqrw... jak zwykly n00b .


Cytuj:
A co do Sanda - rozumiem, ze to tez odpowiedz do Lutusa, bo ja poki co w Fire of Dune nie jestem (chociaz nie ukrywam, ze podziwiam postepy oraz determinacje w dazeniu do okreslonego celu). Jesli odpowiedz byla do mnie to wyglada na to, ze musisz zweryfikowac swoje informacje.


moj blad ze sadzilem ze jestes w FoD

Cytuj:
BTW - l2post - pisanie "malo mnie obchodzi Twoja opinia" raczej nie sluzy komunikacji na forach.


tak jak pisanie ze u rogue liczy sie jak sie syzbko napier... SS/BS bo to aqrat ma znaczenie tylko na poczatku pozniej mozna naciskac co 4/6 sekund


Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
opinia e-bay seller mnie nie interesuje


To nie jest opinia , to fakt.


masz racje to fakt ze jestes e-bay seller


a w celu uscislenia na eu-silvermoon brakuje nice skilled rogue i warlockow jako takich.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 15:02 
Cytuj  
Fabianek może ty na koniec dnia wydawaj taką Errate i tam pisz co należy zmienic w twoich postach albo gdzie był bład bo tak patrze i walisz 20 postów a potem w jednym masowo sprostowania :lol:
wogóle nie uważasz za stosowne przeprosic nawet za pomyłki a pomyłka to zaczyna być twoje drugie imię 8)

możesz mailem rozsyłać zainteresowanym :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 15:03 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 15:03 
Cytuj  
lol


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 15:04 
Cytuj  
Cytuj:
masz racje to fakt ze jestes e-bay seller


Jak ja nawet konta na e-bayu nie mam. :(

Cytuj:
a pomyłka to zaczyna być twoje drugie imię


Drugie to analfabeta bo nie potrafi przeczytać najprostszego zdania ze zerozumieniem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.