mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 03:12 
Cytuj  
Ja mysle, ze mogliby zrobic jakies przeliczniki itemow na punkty ( na przyklad +XXX do damage dla casterow czy sredni dps danej postaci wynikajacy z jej sprzetu [ nie talentow ] ), w ten sposob, ze podczas killa te punkty bylyby porownywane. Koles w t2 bijacy swieza 60tke w greenach dostawalby duzo mniejszy honor niz koles w greenach zabijajacy t2, to wszystko przy obecnym skalowaniu honoru w stosunku do obrazen/heali itp. To, po czesci, tak mysle, zweryfikowaloby jakis skill.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 06:26 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Wydaje mi się że Blizzrd to zrobił po to, żeby ludzie zmuszali się do gry. Jesteś zjebany, wpadasz do chaty po pracy, wpiepszasz obiad logując się do WoW-a, wchodzisz do Teamu i jedziesz z koksem - tylko po to by nie spaść niżej.

Tyle, ze w takim trybie to pewnie 11 ranga to max :). Jak chcesz 14 to od rana do nocy. I to jest najbardziej zjebane.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 14:08 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Wydaje mi się że Blizzrd to zrobił po to, żeby ludzie zmuszali się do gry. Jesteś zjebany, wpadasz do chaty po pracy, wpiepszasz obiad logując się do WoW-a, wchodzisz do Teamu i jedziesz z koksem - tylko po to by nie spaść niżej.

Tyle, ze w takim trybie to pewnie 11 ranga to max :). Jak chcesz 14 to od rana do nocy. I to jest najbardziej zjebane.


Fakt.
Rangi, to jest masakra i jak mowie masakra to nie ma w tym grama przesady.
Jedyny powód dla jakiego wpadne od czasu do czasu na BG to reputacja, no i może nadzieje że uda się uciułać rank 10 luźną grą.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 08:39 
Cytuj  
10 raczej spokojnie, choc to wiele zalezy od serwera... Na moim przy spokojnej, 3 godzinnej codziennej grze na BG mod mowi mi, ze 11 range osiagne za 11 tygodni i bedzie to maksymalna ranga jaka dam rade zrobic przy tym standingu jaki osiagam... a regrinduje wlasnie 9... jesli zaczalbym miescic sie w pierwszej 20, co jest mozliwe, aczkolwiek ze zmniejszonym czasem na sen (robienie tygodniowo ponad 250k punktow, a nie 190-200k jak obecnie, mam szanse na 13 range... za 3 dodatkowe miesiace...:)
Inkub

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 09:44 
Cytuj  
Ale do farmienia rangi godzinami dziennie nie zmuszanas Blizzard tylko sami gracze. Nie farmujesz 10h potem 11h potem 12h bo tak blizz zaprojektował, tylko dlatego że kumpel ci ucieka z punktami :)

Co do skill vs ranga. Podajcie jakiś sensowny sposób, żeby zmierzyć tego "skilla". Jedyne co przychodzi do głowy to jakaś liga w ramach poszczególnych klas (żeby był balans, bo support klasy nigdy nie zajdą daleko). Wtedy będzie płacz, że znów nie "skill", ale gear decyduje :]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 09:58 
Cytuj  
Inkub_Pendragon napisał(a):
10 raczej spokojnie, choc to wiele zalezy od serwera... Na moim przy spokojnej, 3 godzinnej codziennej grze na BG mod mowi mi, ze 11 range osiagne za 11 tygodni i bedzie to maksymalna ranga jaka dam rade zrobic przy tym standingu jaki osiagam... a regrinduje wlasnie 9... jesli zaczalbym miescic sie w pierwszej 20, co jest mozliwe, aczkolwiek ze zmniejszonym czasem na sen (robienie tygodniowo ponad 250k punktow, a nie 190-200k jak obecnie, mam szanse na 13 range... za 3 dodatkowe miesiace...:)
Inkub


nie lepiej zrobic tak jak ja, 7 tyg 19h/dobe i masz ranke a potem juz olewka do konca wowa, a tak sie pieprzyc przez pol roku to przeciez idzie zwariowac


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 09:59 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Ale do farmienia rangi godzinami dziennie nie zmuszanas Blizzard tylko sami gracze. Nie farmujesz 10h potem 11h potem 12h bo tak blizz zaprojektował, tylko dlatego że kumpel ci ucieka z punktami :)


Stary, grasz bo Cie do tego zmusza inteligentnie blizz. Nie grasz, spadasz range w dół bo tak to zrobił blizzard. Napisałeś totalny bezsens imo :)

S4ndM4n napisał(a):
nie lepiej zrobic tak jak ja, 7 tyg 19h/dobe i masz ranke a potem juz olewka do konca wowa, a tak sie pieprzyc przez pol roku to przeciez idzie zwariowac


Ta tylko te 19/24 trzeba mieć trochę czasu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 10:01 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Ja mysle, ze mogliby zrobic jakies przeliczniki itemow na punkty ( na przyklad +XXX do damage dla casterow czy sredni dps danej postaci wynikajacy z jej sprzetu [ nie talentow ] ), w ten sposob, ze podczas killa te punkty bylyby porownywane. Koles w t2 bijacy swieza 60tke w greenach dostawalby duzo mniejszy honor niz koles w greenach zabijajacy t2, to wszystko przy obecnym skalowaniu honoru w stosunku do obrazen/heali itp. To, po czesci, tak mysle, zweryfikowaloby jakis skill.

Peace


lol to ja bym chodzil na BG nago.

jak juz pisalem kiedys, przegrane BG lub afk = -honor + jakis ladder to by z pewnoscia wyznaczylo skilla.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 57
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 10:07 
Cytuj  
Sandman -oczywiscie ze lepiej... Tylko ze tak grac moglem pol roku temu, a obecnie nie starcza mi czasu... Kiedys pracowalem w domu, obecnie praca i dojazd zzera mi 12 godzin na dobe... A mam na karku jeszcze zone i dzieci:)
Sobtainer - mylisz sie - system dziala tak, ze to sami gracze wymuszaja coraz dluzszy i dluzszy grind. Gdyby mozna sie bylo umowic, ze nikt nie robi wiecej niz powiedzmy 30k honoru tygodniowo, rangi przydzielane bylyby tak samo, tylko ze czas poswiecony na bg bylby rowny paru godzinom tygodnowo, a nie parunastu dziennie. Ale poniewaz zawsze znajdzie sie ktos, kto chce miec "jeszcze wiecej" zeby byc pierwszym w standingu i zgarnac 13000 punktow, wymusza to gonienie... I robi sie wyscig szczurow.
Inkub


Ostatnio edytowano 31 lip 2006, 10:10 przez Inkub_Pendragon, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 10:08 
Cytuj  
Sob, użyj mózgu. Blizz daje nagrody najlepszym (wg ich wyliczanki). Żeby byc najlepszym musisz byc lepszy od tego co jest po tobie. Są serwery na których range bije się łatwiej niz na BLu, a przecież Blizz ma jednakowe zasady na wszystkich. Więc to konkurencje cie zmusza do grania kilkanaście h dziennie...

Boję się, że i tak nie zrozumiesz :[


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 11:12 
Cytuj  
na BL po stronie ally praktycznie nie ma konkurencji, mysle ze grajac z randomami niewiele wiecej niz 5-6h na dzien mozna zrobic 12ranke dosc szybko


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 11:18 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Sob, użyj mózgu. Blizz daje nagrody najlepszym (wg ich wyliczanki). Żeby byc najlepszym musisz byc lepszy od tego co jest po tobie. Są serwery na których range bije się łatwiej niz na BLu, a przecież Blizz ma jednakowe zasady na wszystkich. Więc to konkurencje cie zmusza do grania kilkanaście h dziennie...

Boję się, że i tak nie zrozumiesz :[


jak się boisz to idź pofarmuj honorek sobie. Tylko pamiętaj o kiblu przy kompie bo spadniesz w standingu.

Co do tej wyliczanki, zgadzam sie jak najbardziej i to mnie właśnie wkurza w tym. Ale jesteś zależny od kumpla który ma ogrom czasu a Ty go nie masz. Chyba, że masz ogrom czasu jak on, to wtedy się dogadujecie - i to jest chore właśnie.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 11:40 
Cytuj  
Jak wejdzie BG cross to wydaje mi sie ze bicie rangi bedzie jeszcze bardziej sick, teraz przynajmniej na nie ktorych realmach wiesz ze pierwsze WSG czy tam AB zaczyna sie ok 9-11 rano, a ostatnie 23-1 w nocy - jak wejda BG cross to nigdy takiej pewnosci nie bedziesz mial bo zawsze sie ktos znajdzie praktycznue o kazdej porze zeby sobie zagrac WSG for fun czy dla bicia rangi. Ktos opusci 2-5 bg dziennie i juz leci z 1 na 2-5 standing.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 11:42 
Cytuj  
jak bedzie cross server bg to ranki beda tylko dla farmerow 24/7


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 11:43 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
jak bedzie cross server bg to ranki beda tylko dla farmerow 24/7


No wlasnie i z jednego absurdu wchodzimy w jeszcze wiekszy, zeby miec pewnosc ze nabijemy rank musimy zwerbowac kumpla czy 2, albo zatrudnic chinczyka bo nawet najwiekszy nolifer nie wytrzyma kilku dni pod rzad 24/7, nie wspominajac o tygodniach.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 57
Dołączył(a): 12.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 13:39 
Cytuj  
Licze na to, ze wprowadzenie 1.12 zmieni nieco sposob liczenia honoru, o czym wspominano juz wczesniej... Ze bedzie to nieco bardziej lajtowe...
Inkub

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 14:33 
Cytuj  
Inkub_Pendragon napisał(a):
Licze na to, ze wprowadzenie 1.12 zmieni nieco sposob liczenia honoru, o czym wspominano juz wczesniej... Ze bedzie to nieco bardziej lajtowe...
Inkub


To nie masz na co liczyć ponieważ , w 1.12 nie zmienią sposobu liczenia honoru.Zmieni się tylko czas oczekiwania na BG.Prawdopodobnie będą instant joiny fixed teamów i to jest na "+" ... ratio na niektórych servach jest tragiczne i czas oczekiwania np. 30min na bg mija się z celem.Fakt współczuje farmerom rank14 gl&hf


_________________
Nindrit CT_profile

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 14:36 
Cytuj  
Jak ktos dotad nie nabil, to juz nie nabije r13+ ( w sensie, jedyne rozsadne podejscie, to takie jak jakie zaprezentowal S4ndM4n - 19/dobe w 2 miesiace i jest - teraz 19h moze nie starczyc :).

Fabianku, jakbys wchodzil nago, to bys wiele nie ugral.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 14:57 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Sob, użyj mózgu. Blizz daje nagrody najlepszym (wg ich wyliczanki). Żeby byc najlepszym musisz byc lepszy od tego co jest po tobie. Są serwery na których range bije się łatwiej niz na BLu, a przecież Blizz ma jednakowe zasady na wszystkich. Więc to konkurencje cie zmusza do grania kilkanaście h dziennie...

Boję się, że i tak nie zrozumiesz :[

Yep, a Blizzowi wlasnie o to chodzilo. A najzabawniejsze jest to, ze dalej sa ludzie, ktorzy wierza w to ze Blizzardowi farmienie honoru 19/24 wyszlo 'przypadkiem'. =]


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 15:13 
Cytuj  
Zychoo czy mi się zdaję czy macie pretensje do Blizza, że zrobił grę w którą każdy chce grać?
:)

Rzeczywiście może boleć, że super sety/bronie za range są praktycznie niedostępne, ale w sumie to jest fajne, że nie każdy je ma. W przeciwieństwie do takiego np Benediction...


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.