mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Czy nasza ukochana, super extra zarąbista gierka powinna być przetłmuaczona?
To świetny pomysł ! 11%  11%  [ 16 ]
Jeśliby zostało wykonane dobrze, na pewno bardzo się przyda 23%  23%  [ 33 ]
Raczej nie, to wielkie ryzyko 9%  9%  [ 12 ]
Nie, to kiepski pomysł 57%  57%  [ 80 ]
Liczba głosów : 141
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 23:53 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Nierozumiem calego oburzenia... Kolega sie tylko zapytal i zrobil ankiete co na ten temat sadza ludzie, wypowiedzial swoje zdanie. Na boga nikt was by nie zmuszal do gry w wersje pl, wolisz po angielsku, nie widze problemu... Nikt by was nie zmusil do gry po polsku. Ja zaglosowalem za tak ale pod warunkiem ze byloby to sumienne polskie spolszczenie oczywiscie razem z dubbingiem (dobrym dubbingiem) conajmniej tak dobrym jak w Baldur's Gate tylko wtedy by to mialo sens> Bo wow to jest klasyk i juz zawsze tak pozostanie wiec i spolszczenie nalezaloby mu sie krolewskie.


Temat jest do wyglaszania wlasnego zdania, wiec po co tak nie milo?

Co do grania, to pewnie by tak bylo. A co do dubbingu to jakos kuje mnie w tyłek mysl o nieumarlym lub taurenie gadajacym po polskiemu.
Moze to przyzwyczajenie. Tacy niemcy np. nie znaja słowa lektor, ciagle tylko dubbing. No cóż...


_________________
forfiter

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 00:03 
Cytuj  
edit !

Ja uwazam to za kiepski pomysl. No chyba, ze stworzyliby POLSKIE serwery wraz z wypuszczeniem wersji PL.


Ostatnio edytowano 25 lis 2006, 11:09 przez Mirtul, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 00:31 
Cytuj  
Frost: ja sie zachowalem niemilo?? Jezeli tak tp przepraszam. Mi wlasnie chodzilo o to ze forum jest do wygloszenia wlasnej opini na dany temat:). I tylko napisalem ze nawet jakby byla polska wersja to nikt nikogo nie zmuszalby zeby w nia grac.

A co do lektora... To czemu nie, ja akurat wyobrazam sobie polski dubbing (oczywiscie bez fronczewskiego by sie nie obylo) :-)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 01:42 
Cytuj  
napewno nikomu by to nie zaszkodzilo oczywiscie jezeli powstaly by polskie serwery ci co chca grac po polsku ida sobie na inny serwer ci co nie chca zostaja gdzie sa
a co do argumentu ze bylo by wiecej "ku**" i innych slowek tego typu sa w bledzie bo bylo by to tylko na polskim serwerze wiec mozna by sie odizolowac od takich ludzi

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 01:48 
Cytuj  
spelcast napisał(a):
napewno nikomu by to nie zaszkodzilo oczywiscie jezeli powstaly by polskie serwery ci co chca grac po polsku ida sobie na inny serwer ci co nie chca zostaja gdzie sa
a co do argumentu ze bylo by wiecej "ku**" i innych slowek tego typu sa w bledzie bo bylo by to tylko na polskim serwerze wiec mozna by sie odizolowac od takich ludzi


Dokladnie dostalby taki ignora od prawie wszystkich i bylby spalony na serwie, pozatym uwazam ze ludzie uzywajacy takich slowek jako przecinka to zwykle dzieciaki z ktorymi nie warto grac... W woei jest ich zdecydowanie mniej niz w diablo poniewaz wow jest platny i czesto gesto mniej gra dzieciakow


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 01:58 
Cytuj  
O co wam w ogóle chodzi? Gość dał ankiete z konkretnym pytaniem to udzieliłem odpowiedzi a potem uzasadniłem. Proste. Natychmiast oczywiście musi banda pieniaczy wyskoczyć z tekstem typu "co wam przeszkadza polski server, nie musicie na nim grać"

:wtf:

To ja się za pytam po jaką cholerę w takim wypadku ta ankieta? Skoro i tak nie mogę odpowiedzieć NIE bo zaraz zostanę najechany?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 02:11 
Cytuj  
true, totalnie nie zakminiłem 8 topików ostatnich.

stuken w główken i chill :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 02:15 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
zakminiłem


ke? :o

Edit: Ok już sobie to znalazłem. "Dżizas" z jakiego to jest żargonu?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 02:47 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Hiszpańskie tłumaczenie i serwery powstały tylko i wyłącznie po to, by więcej debili mogło grać w USA. W USA, jak powszechnie wiadomo, hiszpański to język urzędowy i żaden latyno-amerykanin nie musi się uczyć angielskiego, imho. A jest to ogromna społeczność. Zatem upieczono kilka pieczeni na jednym ogniu. Nie tylko ogromna amerykańska, hiszpańskojęzyczna społeczność może teraz wygodnie grać w WoW, ale również mieszkańcy dużej liczby krajów na kontynenach Południowej i Środkowej Ameryki, a także... Hiszpanii.
Kolega co jeździ czasem do pracy w USA mówił mi, że większość Meksykanów i Portorykańczyków to ludzie niezbyt wysokich lotów. Za to na budowie, bo tam pracował, zakurwiają niesamowicie. Ale po pracy to ich interesuje tylko telewizor albo bujanie się tandetnie przyozdobioną bryką.
Oczywiście głosowałem na nie. Język użyty w WoW jest przyjemny i przystępny, ale nie uproszczony i prymitywny, zatem nie ma potrzeby polskiej lokalizacji.


dokladnie jak piszesz , w kazdym mmogu w jakim gralem spotkalem jakies community Hiszpanskojezyczne , nawet w takiej zapchaj dziurze mmogowej jak ddo :) . Problem w tym ze nie kazde slowo w angielskim ma odpowiednik w hiszpanskim i czesto trzeba tlumaczyc "okreznie"
w dodatku , Baskowie , Katalonczycy czy Wenezuelczycy maja swoje narzecza i to tez nieco utrudnia sprawe , dlatego powstal oficjalny temat na forum hiszpanskojezycznym gdzie gracze odwalaja za blizza robote , wykrywajac babole w tlumaczeniu

latynosow niedlugo bedzie 1/4 populacji US , oni sa jak kroliki :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 08:31 
Cytuj  
"Sulfuras, Reka Piekielnych Ogni" :roll:

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 09:29 
Cytuj  
Na pewno przydali by się polscy Gmi

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 11:17 
Cytuj  
Hab-KJ napisał(a):
Na pewno przydali by się polscy Gmi


Wolałbym nie, chyba żeby mnie wybrali ;)

ale jak znam życie to posadę dostał by jakiś synek z CDProjektu co o WoW wie tyle ile ja o balecie :)

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 12:46 
Cytuj  
... A czy nikt mi nie powie, co lepsze na warlocka: Undead czy Orc ? :lol:


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 13:00 
Cytuj  
undead bo wotf i canibalizm > 15% stun resist i ~200 spell dmg na 15 sec

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 13:12 
Cytuj  
I look, looooook!

Wyglada orka warlocka to nawet nie jest ta sama liga co UD lock.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 13:33 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
I look, looooook!

Wyglada orka warlocka to nawet nie jest ta sama liga co UD lock.


ork lock w t1 wygląda całkiem fajnie :)

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 14:02 
Cytuj  
Znaczy Undead? Czy początkowa różnica siły o 4 punkty i życia aż o 10pkt. będzie miała znaczenie? Jaka jest różnica między nimi na 60lvl.?
P.S. - rzeczywiście, ork coś słodziutko w purpurowej sukience wygląda :lol:


_________________
Obrazek
Faustin - 30 level, Jaedenar, Legio Victrix

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 14:04 
Cytuj  
Nie ma zadnej zauwazalnej roznicy na 60 lvlu. Osobiscie to polecalbym orka, bo w bc bedzie mial ladny bonus +spelldamage.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 14:06 
Cytuj  
Adriks napisał(a):
Znaczy Undead? Czy początkowa różnica siły o 4 punkty i życia aż o 10pkt. będzie miała znaczenie? Jaka jest różnica między nimi na 60lvl.?
P.S. - rzeczywiście, ork coś słodziutko w purpurowej sukience wygląda :lol:


Oczywiście zdecydowanie polecam undeada.
10 punktów życia na 60 lvlu to jest mniej niż nic.
4 pkt siły wogóle nie mają znaczenia, warlock nie używa siły.
Jedyna zaleta orka warlocka to 25% stun resist, ale Undead ma wotf i canibalize, które przydają się częściej, znacznie częściej.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2006, 14:06 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Nie ma zadnej zauwazalnej roznicy na 60 lvlu. Osobiscie to polecalbym orka, bo w bc bedzie mial ladny bonus +spelldamage.


Tego nie wiedziałem. Jakiś nowy racial trait? Masz jakiś link do info? Poczytałbym.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.