mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 47
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:06 
Cytuj  
Libero napisał(a):
To okres przejsciowy. Jak ktoś lubi to może sobie iść do swoich kochanych instancji. Przecież zbieranie jakiegokolwiek sprzętu i tak mija się z celem, nawet setów z pvp. Na dzień dzisiejszy w WoWa grają tylko uzależnieni.



bzdury, nie tylko uzaleznieni graja - nie dla wszystkich to okres przejscowy - moja guidlia ( powstała pół roku temu ) dopiero zaczyna MC ZG i AQ20 - to tym pachu nie ma sensu juz tam chodzic

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:07 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Ze wszyscy beda wygladac tak samo? A teraz nie wygladaja?
dokładnie.
ja gram w sposób nienormowany wiec do PvE nie wróce chyba nigdy - mam lvl 60 i chce się bawic w PvP, ciesze się że nie bede overpowerowany przez pve hardcorowcow - wyfarmie sobie graty i bede bawił sie jak równy z równym.

skill > all

@fkawka
chodz dla przyjemnosci i zabary - zapomnij na chwile o ITEMZ !!!
ja na lvl 70 odwiedze naxxa i aq na 100%


_________________
psn


Posty: 47
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:09 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
ze cokolwiek zmienia to juz jest zle?


nie - zmiany ktore do tej pory wchodziły były rewelacjne

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:12 
Cytuj  
fkawka napisał(a):
moja guidlia ( powstała pół roku temu ) dopiero zaczyna MC ZG i AQ20 - to tym pachu nie ma sensu juz tam chodzic

dalej pierdoly opowiadasz, skoro dopiero zaczynacie to przydalo by troche pograc razem by sie zgrac moze, co nie? dwa dni temu zrobilismy nowa gildie na bfie wczoraj mc bez ctra, bez decursive, znow bylo zabawnie i znow fun > epax...

Deshroom napisał(a):
@fkawka
chodz dla przyjemnosci i zabary - zapomnij na chwile o ITEMZ !!!
ja na lvl 70 odwiedze naxxa i aq na 100%


---
fkawka napisał(a):
nie - zmiany ktore do tej pory wchodziły były rewelacjne

dla mnie te zmiany jak najbardzie in plus


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Ostatnio edytowano 8 gru 2006, 13:13 przez Ravushimo, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:12 
Cytuj  
Cytuj:
to tym pachu nie ma sensu juz tam chodzic


Gratuluje podejścia :D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 47
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:12 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

@fkawka
chodz dla przyjemnosci i zabary - zapomnij na chwile o ITEMZ !!!


po1. jak mam to zrobic ja mam druida resto - dostaje lanie od kazdego

po2. nie lubie i nie umiem grac pvp - wiec mnie to nie bawi

a do czego bije - ten pach pozbawil mnie kolegow - bo na ich miejscu ( kazda inna clasa poza druidem resto ) tez zmuszony ( a raczej skuszony ) latwa zdobycza farmowalbym BG

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:14 
Cytuj  
Razel napisał(a):
tak, gdyby jeszcze tylko blizz zweryfikowal swoje spojrzenia na PvE pod katem przygotowania sie do niego rajdowiczow - czytaj: nieustanna farma golda na naprawy, potiony, enchanty, sety itd. itp.

Po zmianie pvp to glowny problem tej gry. Osobiscie mialbym mozliwosc poswiecic wieczor, dwa na rajd ale to wszystko. Jednak z takim podejsciem moge zobaczyc cos co juz gildia ma na farmie. Na nowych bosow nie jestem w stanie isc bez tony potek, marchewek golda na repair po wipach, nie mam czasu tego zbierac. Ale skoro blizz sie zrobil taki pro casual to moze pojdzie krok dalej.


Posty: 47
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:15 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
fkawka napisał(a):
moja guidlia ( powstała pół roku temu ) dopiero zaczyna MC ZG i AQ20 - to tym pachu nie ma sensu juz tam chodzic

dalej pierdoly opowiadasz, skoro dopiero zaczynacie to przydalo by troche pograc razem by sie zgrac moze, co nie? dwa dni temu zrobilismy nowa gildie na bfie wczoraj mc bez ctra, bez decursive, znow bylo zabawnie i znow fun > epax...


z tego co widze i nie dam sonie powiedziec - to dla wiekszosci ludzi czynnikiem mobilizujacym sa itemy

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:16 
Cytuj  
fkawka napisał(a):
bzdury, nie tylko uzaleznieni graja - nie dla wszystkich to okres przejscowy - moja guidlia ( powstała pół roku temu ) dopiero zaczyna MC ZG i AQ20 - to tym pachu nie ma sensu juz tam chodzic

A to zalezy po co grasz. Jak dla fioletowych itemkow to rzeczywiscie. Imo nakwiekszy fun to pierwsze gildiowe kile bosow.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:17 
Cytuj  
yep. pve przestaje kusic - za duzo czasu na to trzeba. pvp - wchodzisz, klepniesz, wychodzisz. bez łaski :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:19 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jak dla fioletowych itemkow to rzeczywiscie. Imo nakwiekszy fun to pierwsze gildiowe kile bosow.

do dzisiaj pamietam pierwszy kill luciego gdzie przezylo bodajze 4 gosci xD ostatnie linijki czatu to spam "NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUKEEEEEEEEE"


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:20 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jak dla fioletowych itemkow to rzeczywiscie. Imo nakwiekszy fun to pierwsze gildiowe kile bosow.

do dzisiaj pamietam pierwszy kill luciego gdzie przezylo bodajze 4 gosci xD ostatnie linijki czatu to spam "NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUKEEEEEEEEE"
ja z pozycji main tanka kochałem walki w MC, mało co sie nie posikałem jak pierwszy raz ragnaros upadł 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:22 
Cytuj  
fkawka napisał(a):
Deshroom napisał(a):

@fkawka
chodz dla przyjemnosci i zabary - zapomnij na chwile o ITEMZ !!!


po1. jak mam to zrobic ja mam druida resto - dostaje lanie od kazdego

po2. nie lubie i nie umiem grac pvp - wiec mnie to nie bawi

a do czego bije - ten pach pozbawil mnie kolegow - bo na ich miejscu ( kazda inna clasa poza druidem resto ) tez zmuszony ( a raczej skuszony ) latwa zdobycza farmowalbym BG


Zupełnie cię nie rozumiem. Co ma piernik do wiatraka? Druid resto dostaje lanie od każdego, kogo każdego? Od każdego mobka? W raidach masz leczyć nie dostawać w pape. Druga sprawa, to dlaczego niby druid resto jest jakimś odmieńcem wdg ciebie i nie może farmować BG. Oj coś te twoje marudzenia się zupełnie kupy nie trzymają...


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'


Posty: 47
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:28 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):

Zupełnie cię nie rozumiem. Co ma piernik do wiatraka? Druid resto dostaje lanie od każdego, kogo każdego? Od każdego mobka? W raidach masz leczyć nie dostawać w pape. Druga sprawa, to dlaczego niby druid resto jest jakimś odmieńcem wdg ciebie i nie może farmować BG. Oj coś te twoje marudzenia się zupełnie kupy nie trzymają...


czytaj ze zrozumieniem to nie bedzie problemu :P

pisze ze dostaje lanie od kazdego - w odpowiedzi na funy z pvp - otoz jako healer nie mam co robic na BG - jak widza ze lecze odrazu mnie zabijaja - a sam solo z nikim wygrac nie moge - oczywiscie moze byc to skutkiem mojej tragicznej gry w pvp

a w raidach wiem co mam robic i mysle ze robie to w miare dobrze

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:34 
Cytuj  
No widze że tu jakąś nową filozofie wprowadzasz.

Czyli według ciebie healerzy są niepotrzebni w pvp ? :D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:35 
Cytuj  
fkawka napisał(a):
czytaj ze zrozumieniem to nie bedzie problemu :P
stary to takie proste, dostałes free respec to przestań byc resto do BC i poucz się grac w PvP.
choćbyś mega lamą był to sobie coś wyfarmisz a frajda jest duża
pozatym healerzy lecza w pvp i są bardzo lubiani - > nowi koledzy :P

myśleć panie myśleć :wink:


_________________
psn

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:36 
Cytuj  
Przyklej się na BG do jakiegoś Warriora, i gwarantuje ci (pod warunkiem, że to jakiś myślący player), że będzie koło ciebie sprzątał. Wiesz taka mała symbioza.


_________________
Gzzzt

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:36 
Cytuj  
fkawka napisał(a):
pisze ze dostaje lanie od kazdego - w odpowiedzi na funy z pvp - otoz jako healer nie mam co robic na BG - jak widza ze lecze odrazu mnie zabijaja - a sam solo z nikim wygrac nie moge - oczywiscie moze byc to skutkiem mojej tragicznej gry w pvp

a w raidach wiem co mam robic i mysle ze robie to w miare dobrze


Trochę Cię rozumiem. Ale pomyśl co musiał przez te lata przeżywać casual, który nie lubi/nie ma czasu na raidy w instancjach. Z PvE nic, z PvP nic, pozostaje RP, gankowanie i rerollowanie. :roll:

Przypominam - to okres przejściowy, za miesiąc o nim zapomnimy.


Ostatnio edytowano 8 gru 2006, 13:38 przez Libero, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:37 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Czyli według ciebie healerzy są niepotrzebni w pvp ? :D


nie chce byc adwokatem ale mam wrazenie ze koledze chodzi raczej o znikomej frajdzie z bg na ktorym taki druid robi dwie rzeczy - castuje heal, wciska reasurection. Z tym ze to drugie robi czesciej. :D


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:38 
Cytuj  
fkawka napisał(a):
Gefaran napisał(a):

Zupełnie cię nie rozumiem. Co ma piernik do wiatraka? Druid resto dostaje lanie od każdego, kogo każdego? Od każdego mobka? W raidach masz leczyć nie dostawać w pape. Druga sprawa, to dlaczego niby druid resto jest jakimś odmieńcem wdg ciebie i nie może farmować BG. Oj coś te twoje marudzenia się zupełnie kupy nie trzymają...


czytaj ze zrozumieniem to nie bedzie problemu :P

pisze ze dostaje lanie od kazdego - w odpowiedzi na funy z pvp - otoz jako healer nie mam co robic na BG - jak widza ze lecze odrazu mnie zabijaja - a sam solo z nikim wygrac nie moge - oczywiscie moze byc to skutkiem mojej tragicznej gry w pvp

a w raidach wiem co mam robic i mysle ze robie to w miare dobrze


Pisz z sensem i nie będzie problemu z czytaniem 8)
Teraz poważnie: dziwne to BG jak healer sie nie przydaje, mam wręcz wrażenie że gramy w 2 zupełnie inne gry. Do tego kwestia przeżycia resto druida. Zawsze mi się wydawało, że taki druid nie ma z tym większych problemów i przy życiu może się utrzymać dość długo. Do tego dochodzi respec, jeżeli nie podoba ci się leczenie w BG zacznij od zmiany talentów na inny układ. Jako druid masz mase możliwości: feral, balance, hybrid. Wreszcie namów kolegów z gildii na fixed. Co ja ci będę podpowiadał zreszta. Masz głowę to myśl :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.