mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 17:18 
Cytuj  
Daje zajebiscie na wstrzymanie, ale jak ktos pisze ze caly team pierwszy raz wszedl do BF i zrobili do konca 38 minut to po prostu mi sie plakac chce. Rownie dobrze moglby stanac i opowiadac jaki to jest zajebisty a inni to plebs :P (pomijajac fakt, ze nie wierze zeby calkowicie zielone party zrobilo BF w 38 minut :) )

I niestety o ile moj zart (moim zdaniem) miesci sie w konwencji forum, o tyle pisanie ze "moge mu potrzymac w buzi" zaliczam juz do buractwa. Moj blad ze sie znizylem do poziomu buraka - conajmniej do wieczora bede sie z tego powodu biczowal :)

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 17:20 
Cytuj  
chopin napisał(a):
pierwsze BF 38 minut od pierwszego pulla do HS do thrallmar.


a illidan byl w tej bajce?

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 17:24 
Cytuj  
Biczuj sie , biczuj... Jak nie piszesz nic wnoszącego do tematu to nie dziw się że odpisuje w równie 'inteligentny'sposób'...

Zielone guild-party po naxx w którym mój mag w enigmie ma najsłabszy sprzęt.... Hmmm.... Zieleniutkie... Jak łączka...

Nie pisałem tego szukając poklasku (nawet nie umieszczam nigdzie profilu ani nie loguje sie pod imieniem chara, nawet nie napisałem na jakim serwerze gram) tylko na poparcie tezy że instance są faktycznie krótkie...
No ale cóż, każdy myśli po swojemu... GZ :)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 17:34 
Cytuj  
chopin napisał(a):
Biczuj sie , biczuj... Jak nie piszesz nic wnoszącego do tematu to nie dziw się że odpisuje w równie 'inteligentny'sposób'...

Zielone guild-party po naxx w którym mój mag w enigmie ma najsłabszy sprzęt.... Hmmm.... Zieleniutkie... Jak łączka...

Nie pisałem tego szukając poklasku (nawet nie umieszczam nigdzie profilu ani nie loguje sie pod imieniem chara, nawet nie napisałem na jakim serwerze gram) tylko na poparcie tezy że instance są faktycznie krótkie...
No ale cóż, każdy myśli po swojemu... GZ :)


Dobrze :) W takim razie wniose cos do tematu :)

Majac na mysli "zielone" nie pisalem o poziomie wyposazenia tylko o znajomosci instancji. Wiec fakt, ze masz "maga w enigmie" nie ma tu nic do rzeczy. A jak chcesz to mozemy sobie porownac dlugosc e-peenow bo tak sie sklada ze tez gram magiem.

Instancje sa krotkie - fakt, ale po prostu - tak jak kiedys nie uwierzylbym ze ktos wszedl pierwszy raz (!) do Strat Baron i zrobil je ponizej 40 minut (chociaz wiadomo ze mozna), tak teraz nie wierze ze zielone (NIEDOSWIADCZONE W DANEJ INSTANCJI) party zrobilo za pierwszym podejsciem BF w ciagu 38 minut. Wiec albo przyjaciele z ktorymi byles byli tam wczesniej (i wtedy faktycznie to mozliwe), albo delikatnie powiedzawszy smiem zasugerowac ze mijasz sie z prawda.

No i fakt - kazdy mysli po swojemu, tego nie da sie ukryc. Chociaz ostatnio uwazam ze to super sprawa ze ktos w ogole mysli (ale nie rozmawiajmy na tematy polityczne).

Koniec offtopa, back to subject :)

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 17:43 
Cytuj  
Ładnie wniosłeś do tematu :)
Wiesz, ja też nie wierzyłem że jedna gildia ally robie całe AQ40 w 4H z ouru i c'thunem (nam zajmował ok 7h). W końcu poszedłem i na kompie jednego zobaczyłem.
Pozatym jeszcze mi się nie zdarzyło iść do instance'a nie wiedzac gdzie ide, zawsze (jak każdy u mnie w gildii) mam oglądnięte filmy, wyczytane taktyki.
Ok, nvm, nie róbmy bajzlu.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 18:33 
Cytuj  
Naprawde :o
Takie cos mozna ogladac jak sie na czyms zablokuje, inaczej nie ma przyjemnosci(chociarz wiem ze niektorzy graja dla e-peena ^^ )

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 20:18 
Cytuj  
chopin napisał(a):
(jak każdy u mnie w gildii) mam oglądnięte filmy, wyczytane taktyki.
Ok, nvm, nie róbmy bajzlu.


Ot, esencja przyjemności z gry. Toż to woła o flame :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 21:05 
Cytuj  
Nephilim napisał(a):
chopin napisał(a):
pierwsze BF 38 minut od pierwszego pulla do HS do thrallmar.


a illidan byl w tej bajce?


zsolowalem go , rzucil jakies twin blades of cos tam..
dissnalem je bo nie mogly sie przeciez rownac z moim hypnotic blade


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 21:20 
Cytuj  
chopin napisał(a):
Ładnie wniosłeś do tematu :)
Wiesz, ja też nie wierzyłem że jedna gildia ally robie całe AQ40 w 4H z ouru i c'thunem (nam zajmował ok 7h). W końcu poszedłem i na kompie jednego zobaczyłem.
Pozatym jeszcze mi się nie zdarzyło iść do instance'a nie wiedzac gdzie ide, zawsze (jak każdy u mnie w gildii) mam oglądnięte filmy, wyczytane taktyki.
Ok, nvm, nie róbmy bajzlu.

Taktyki i filmy do 5manow. No no.

Co do topicu, to najbardziej podobalo mi sie Shadow Labs robione kiedy cap byl ciagle na 67 lvl. Blackhart the Inciter na tym levelu byl po prostu boski :)


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 21:31 
Cytuj  
Ja sobie atm BF farmie, robimy runy 45minut. Warlock, warlock, mage, holy paladin, shadow priest (ja) i ogolnie super exp., jako taka kasa. Az sie SM cath przypomina :)

Ide dalej farmic, celuje w 64 dzis i 66 w łykent :s

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2007, 21:31 
Cytuj  
Dziekuje temu panu ktory spostowal taktyki do Coilfang.
Mam male zastrzezenie do Ghaz'an. Wcale nie daje jakis debuffow, poprostu wali aoe spit ktory kosi nieziemsko. Ale jest na niego fajny trik
Alternatywny strat:
Zebrac team 5 ludzi, dojsc do Ghaz'ana.
Wszyscy meele chowaja sie w "kszaki". Ranged pulluja bossa i uciekajac bija dotami i kituja go po calym "wolnym" obszarze instanca. Boss jest wolny jak cholera wiec po tym jak zabil tanka healera i dps zaczal gonic mnie, co pozwolilo na ubicie go dotami po jakis paru minutach ( demolock sucky dots;]).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 02:33 
Cytuj  
Bf to sie robi w 30 minut:D(150-160 k expa na godzine)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 03:00 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Bf to sie robi w 30 minut:D(150-160 k expa na godzine)


u nas jest ekipa od questowania i ekipa od instancji, prowadzą questy o 2 levele. questy maja 68 wszyscy, instancje maja 66.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 04:09 
Cytuj  
W hordzie sa tacy co maja 70 i zrobili go trzaskajac non stop bf nawet na 69

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 04:22 
Cytuj  
ja widzialem dzisiaj film jak demia soluje slave pens...... no qrwa mac uber.

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 10:46 
Cytuj  
Link plz. :)

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 11:09 
Cytuj  
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=34975

*

Posty: 100
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 11:16 
Cytuj  
Kazen napisał(a):
Magderidon zostal przeciez zabity przez Groma Hellscreama w WIII jezeli go nie myle z innym demonem.


to był chyba Mannoroth czy jakoś tak, dawno nie grałem.

Instancje są dość ciekawe, krótkie, dawają dużo XP i to mi się podoba. Aczkolwiek bardziej spodobały mi się questy, egzorcyzmy czy bombardowanie.


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 12:44 
Cytuj  
chopin napisał(a):
Pozatym jeszcze mi się nie zdarzyło iść do instance'a nie wiedzac gdzie ide, zawsze (jak każdy u mnie w gildii) mam oglądnięte filmy, wyczytane taktyki.


Czyli piszac o "zielonej ekipie" nie miales racji, oni moze nie byli jeszcze w inst ale wykorzystali wiedze innych, tak to kazdy potrafi, obejrzec, przeczytac a potem kozaka robic ze w 15 minut instacje zrobili. Ja wole sam odkryc i sprawdzic na wlasnej skorze co dany boss potrafi, jaki sklad ekipy jest najlepszy. Dla mnie to jest to co daje mi radosc w WOWie. A nie wyscig o czas.

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2007, 13:48 
Cytuj  
Nie polecam fearowac na drugim bossie w BF bo jesli przez przypadek ktorys z mobow wleci do nieotwartej klatki to puluje ekipe ktorej nie mozna targetowac. W takim wypadku pomaga tylko wipe i reset. Co do reszty instancow to prawie wszystkie zostaly znerfowane od czasow bety i niestety niektore walki sa poprostu za proste... Jedynym delikatnym wyzwaniem dla mojej grupy byl pierwszy boss z mana-tombs. Auchenai Crypts tez dostalo nerfa w postaci ulatwien na pierwszym bossie. Zobaczymy jak bedzie dalej...


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.