mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 15:40 
Cytuj  
Bardzo fajne, podoba mi sie! :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 16:23 
Cytuj  
A ja powiem tylko, ze powinna byc opcja do ukrywania profilu, bo o ile wiem czesc osob nie rzyczy sobie publikowania swojego profilu na zadnej stronie.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 16:30 
Cytuj  
Niech poprapcuja na kodem na wow-europe. Sorry ale wszystko z tej doemny notorycznie sypie sie pod Firefoxem..

Pozatym imo rakuje funkcji do przeszukiwania bazy danych (postac taka klasa, taki lvl, z taki server itd). Sama nazwa postaci to o wiele za malo.

z bugów ? Frakcja nie jest poprawie wyswietlna.

btw. jak czesto jest robiony update profilu ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 16:41 
Cytuj  
Ale prawda jest taka, że nie każda gildia chce aby jej profil był publicznie dostępny.

*

Posty: 75
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 16:52 
Cytuj  
Cytuj:
btw. jak czesto jest robiony update profilu ?


z tego co mi się wydaje to w character profile jest robiony ba bieżąco, można to zobaczyć jak klikasz na dany item (zwiecha) no ale zawszę mogę się mylić 8)


_________________
Vae Victis

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 17:56 
Cytuj  
mi sie badzo podoba jak chce znalesc dobra ekipe gdzie kolwiek to latwo sprawdzic czys spec,gear


czesto tak mialem gdzy szukalo sie tanka odzywal sie full fury warr..

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 18:11 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
mi sie badzo podoba jak chce znalesc dobra ekipe gdzie kolwiek to latwo sprawdzic czys spec,gear


czesto tak mialem gdzy szukalo sie tanka odzywal sie full fury warr..

gl ze sprawdzaniem kazdego nicka z osobna jak Ci whispnie pare osob ALT+Tab i sie baw na tej lagujacej stronce ;)

osobiscie bardzo mi sie nie podoba takie powszechne udostepnianie profili postaci i gildii (bez mozliwosci wylaczenia siebie z tej listy).


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 18:23 
Cytuj  
Tchoren napisał(a):
Cytuj:
btw. jak czesto jest robiony update profilu ?


z tego co mi się wydaje to w character profile jest robiony ba bieżąco, można to zobaczyć jak klikasz na dany item (zwiecha) no ale zawszę mogę się mylić 8)

też mi sie wydawało, że zaytania są kierowane bezposrednio do baz danych. wydawało, tylko że profil mojej postaci jest nieaktulany (gildia..). Nastepny bug. Nie poprawne zapytanie dotyczace pola gildia. [;

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 18:28 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
A ja powiem tylko, ze powinna byc opcja do ukrywania profilu, bo o ile wiem czesc osob nie rzyczy sobie publikowania swojego profilu na zadnej stronie.


nie zycza sobie kompletni idioci, ktorzy nasciemniali w gildi, ze maja inny specc.

./spit dla takich.

pomysl ogolnie swietny.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 18:51 
Cytuj  
I lold
Ci co sie nie zgadzaja z opublikowaniem ich profilu sa naprawde kompletnymi idiotami. Co sie stanie jak ktos nieznajomy zobaczy jaki ma build/itemy/profesje? Jezus maria niektorzy naprawde dramatuzyja jakby to byl ich koniec. Hmmm a co do profilu gildi to tez nie widze zadnych zastrzezen, rownie dobrze mozna sobie wejsc na serv i wpisac /who blablabla
Mocno ubolewam nad tymi ktorzy sadza ze to jest dzielo szatana...... :roll:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 18:53 
Cytuj  
Nephilim napisał(a):
KromeR napisał(a):
A ja powiem tylko, ze powinna byc opcja do ukrywania profilu, bo o ile wiem czesc osob nie rzyczy sobie publikowania swojego profilu na zadnej stronie.


nie zycza sobie kompletni idioci, ktorzy nasciemniali w gildi, ze maja inny specc.

./spit dla takich.

pomysl ogolnie swietny.

/split na takich idiotow jak Ty. kazdy ma prawo do czegos takiego jak "prywatnosc" - w WOWie takie publiczne publikowanie wszystkiego co masz na swoim charku (wbrew Twojej woli) to jest ewidentne naruszanie prywatnosci - tyle,ze oficjalnie postacie sa wlasnoscia blizzarda, wiec nic mu nie mozna zarzucic.
lepiej sobie wyrobic renome na serwerze a nie noobic i sie cieszyc z zapraszania do party,bo ma sie dobry sprzet (metoda potwierdzona przeze mnie po raz kolejny moim nowym charkiem na Chromaggu - pomagalem robic roznym ludziom questy, nie opierdalalem sie w instance i teraz ludzie z ktorymi kiedys tam bylem w WC trzaskaja mi "nice to see u again" itp. w ST) lepiej robic wokol siebie dobry klimat niz tylko swiecic epixem i tepa gadka "check my profile on armory - it's better then urs so replace urself!"! ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 19:10 
Cytuj  
koci napisał(a):
I lold
Ci co sie nie zgadzaja z opublikowaniem ich profilu sa naprawde kompletnymi idiotami. Co sie stanie jak ktos nieznajomy zobaczy jaki ma build/itemy/profesje?


co sie stanie?
odpowiedzi samych zainteresowanych z whinerskich tematow na general forums:

- moja gildia mnie wywali bo mam inny specc niz wymagany.
- ludzie beda mnie spamowac z prozba o craft xxx.
- ludzie beda mnie spamowac invitem do party.
- ludzie beda sie smiac z mojego gearu/enchantow/specca (EMO ;asdfd)
- ludzie podpatrza bez pytania moj UNIKALNY build.
- w wolrd pvp przeciwnik bedzie mial przewage, znajac moj specc i gear.

wszystie sa poprostu niewyobrazalnie debilne, ale ostatni zamiata.

rofl 'n' lol.


Cytuj:
/split na takich idiotow jak Ty. kazdy ma prawo do czegos takiego jak "prywatnosc" - w WOWie takie publiczne publikowanie wszystkiego co masz na swoim charku (wbrew Twojej woli) to jest ewidentne naruszanie prywatnosci - tyle,ze oficjalnie postacie sa wlasnoscia blizzarda, wiec nic mu nie mozna zarzucic.
lepiej sobie wyrobic renome na serwerze a nie noobic i sie cieszyc z zapraszania do party,bo ma sie dobry sprzet (metoda potwierdzona przeze mnie po raz kolejny moim nowym charkiem na Chromaggu - pomagalem robic roznym ludziom questy, nie opierdalalem sie w instance i teraz ludzie z ktorymi kiedys tam bylem w WC trzaskaja mi "nice to see u again" itp. w ST) lepiej robic wokol siebie dobry klimat niz tylko swiecic epixem i tepa gadka "check my profile on armory - it's better then urs so replace urself!"!


wez sie ogarnij debilu ;D
czy ty w ogole znasz znaczenie slowa "prywatnosc"? jak gear/specc z GRY KOMPUTEROWEJ moze naruszac twoje poczucie prywatnosci?

ten projekt jest swietny i udezy JEDYNIE w sciemniaczy i dla takich nalezy sie /spit.
jesli tego nie rozumiesz, to trzy krotny spit w twoja twarz.

ps. i co do tego maja twoje przygody z sunken temple lael.

ps2. lvluje teraz trzecia postac, dwie poprzednie mialy profil i nie mialem z tym zadnego problemu. nowa nie ma, bo mi sie tbh nie chcialo. chwala blizzardowi, ze mi oszzcedzil wysilku teraz.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 19:10 
Cytuj  
[edit]
Heh, podgladanie jest fajne :D, wlasnie podgladam maga ktory jest 1st we wszystkich kategoriach w naszej battlegrupie ^^, build jak build... skilla mu nie podkradne.


Posty: 23
Dołączył(a): 20.09.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 19:15 
Cytuj  
nie, no fajna sprawa. I itemki pokazuje, hp,mane talenty :) ogolnie gratulacje dla panow z Zamieci


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 19:28 
Cytuj  
Cytuj:
- moja gildia mnie wywali bo mam inny specc niz wymagany.

Hmmm no to ma pecha..... anyway rzeczywiscie trudno jest zobaczyc jaki spec ma dany player.... wystarczy nawet sprawdzic na raidzie / duelu obojetnie gdzie

Cytuj:
- ludzie beda mnie spamowac z prozba o craft xxx.

Oj tutaj bym az tak nie przesadzal.... zreszta gosciu moze wziasc fee za robote takze n/c do tego whina... (bardziej na tym zarobi crafter rofl)

Cytuj:
- ludzie beda mnie spamowac invitem do party.

Tak.... masz racje ludzie beda szukac jakies dobrego warka na tej lagujacej stronie z 5h zeby zrobic instance......

Cytuj:
- ludzie beda sie smiac z mojego gearu/enchantow/specca (EMO ;asdfd)

Nie wszyscy musza byc no lifami zeby miec dobry gear.... gra sie dla przyjemnosci. I omg bede plakac jak ktos bedzie sie smiac do mnie ze mam do dupy spec =(((((((((

Cytuj:
- ludzie podpatrza bez pytania moj UNIKALNY build.

OH NOES!!!!!! nie wiem co rozumiesz przez unikalny build? Wszystkie najlepsze buildy mozesz sobie znalesc na forum a jak juz masz build ktory jest naprawde ''unikalny'' ---> patrz wyzej ^

Cytuj:
- w wolrd pvp przeciwnik bedzie mial przewage, znajac moj specc i gear.

Tutaj sie moge zgodzic jedynie..... reszta twoich przytloczen jest bez sensu

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 19:32 
Cytuj  
koci napisał(a):
Tutaj sie moge zgodzic jedynie..... reszta twoich przytloczen jest bez sensu


i takie mialy byc.
cytowalem z glowy najsmieszniejsze whiny z general forums.

a i argument o world pvp jest najglupszy z nich wszystkich: juz widze jak dwoch ludkow spotyka sie na contested, alt-tabuje i po pieciu minutach wraca zeby stoczyc pojedynek ;D
juz nie wspominajac o tym, ze dobry gracz zna specc przeciwnika po kilku sekundach walki i zadne armory mu nie potrzebne

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 19:39 
Cytuj  
Cytuj:
/split na takich idiotow jak Ty. kazdy ma prawo do czegos takiego jak "prywatnosc" - w WOWie takie publiczne publikowanie wszystkiego co masz na swoim charku (wbrew Twojej woli) to jest ewidentne naruszanie prywatnosci - tyle,ze oficjalnie postacie sa wlasnoscia blizzarda, wiec nic mu nie mozna zarzucic.
lepiej sobie wyrobic renome na serwerze a nie noobic i sie cieszyc z zapraszania do party,bo ma sie dobry sprzet (metoda potwierdzona przeze mnie po raz kolejny moim nowym charkiem na Chromaggu - pomagalem robic roznym ludziom questy, nie opierdalalem sie w instance i teraz ludzie z ktorymi kiedys tam bylem w WC trzaskaja mi "nice to see u again" itp. w ST) lepiej robic wokol siebie dobry klimat niz tylko swiecic epixem i tepa gadka "check my profile on armory - it's better then urs so replace urself!"!


Po angielsku nie umiesz, po polsku też nie za bardzo.

O jaką prywatność ci chodzi ? Może jeszcze blizz powinien wyłączyć /inspect ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 19:55 
Cytuj  
Nephilim napisał(a):
i takie mialy byc.
cytowalem z glowy najsmieszniejsze whiny z general forums.

a i argument o world pvp jest najglupszy z nich wszystkich: juz widze jak dwoch ludkow spotyka sie na contested, alt-tabuje i po pieciu minutach wraca zeby stoczyc pojedynek ;D
juz nie wspominajac o tym, ze dobry gracz zna specc przeciwnika po kilku sekundach walki i zadne armory mu nie potrzebne


Ehhh chlopie zastanow sie co ty mowisz..... rownie dobrze np jakis hordziak moze sobie zobaczyc np jaki taki forumowy troll ma gear, sprawdza sobie....... ok ok.... spotyka go w outdorze i zachodzi pytanie walczyc z nim czy nie?
Naprawde

Cytuj:
/split na takich idiotow jak Ty. kazdy ma prawo do czegos takiego jak "prywatnosc" - w WOWie takie publiczne publikowanie wszystkiego co masz na swoim charku (wbrew Twojej woli) to jest ewidentne naruszanie prywatnosci - tyle,ze oficjalnie postacie sa wlasnoscia blizzarda, wiec nic mu nie mozna zarzucic.
lepiej sobie wyrobic renome na serwerze a nie noobic i sie cieszyc z zapraszania do party,bo ma sie dobry sprzet (metoda potwierdzona przeze mnie po raz kolejny moim nowym charkiem na Chromaggu - pomagalem robic roznym ludziom questy, nie opierdalalem sie w instance i teraz ludzie z ktorymi kiedys tam bylem w WC trzaskaja mi "nice to see u again" itp. w ST) lepiej robic wokol siebie dobry klimat niz tylko swiecic epixem i tepa gadka "check my profile on armory - it's better then urs so replace urself!"!

Hmm po jakiego grzyba ci reputacja z pomaganiem postaci low lvlowych?
Grasz dla siebie, po to placisz 55zl miesiecznie zebys sobie mogl pozdobywac itemy a nie po to zeby pomoc jakims gosciom 20 lvlowym ktorzy i tak pozniej pewnie nie beda grac. "check my profile on armory - it's better then urs so replace urself!"! - zapracowales sobie na item, mozesz sie nim jarac

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 20:09 
Cytuj  
Bardzo fajne, estetyczne wykonanie. Szkoda tylko, że krzaczy się niemiłosiernie. (nie mogę nawet swojego chara zobaczyć..)

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 20:12 
Cytuj  
koci napisał(a):
Ehhh chlopie zastanow sie co ty mowisz..... rownie dobrze np jakis hordziak moze sobie zobaczyc np jaki taki forumowy troll ma gear, sprawdza sobie....... ok ok.... spotyka go w outdorze i zachodzi pytanie walczyc z nim czy nie?
Naprawde


w wiekszosci przypadkow gear rozpoznasz po modelach/gfx.
nie potrzebny do tego armory, ani nawet in-game inspect.

Cytuj:
Bardzo fajne, estetyczne wykonanie. Szkoda tylko, że krzaczy się niemiłosiernie. (nie mogę nawet swojego chara zobaczyć..)


beta status.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.