mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 12:02 
 
i nie wroci wiecej


_________________
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 12:04 
 
Pio napisał(a):
Ale biedne te nasz dzieci neostrady


Biedne !

Cale szczescie, że nie korzystam z neostrady ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 12:06 
 
humbac napisał(a):
Cale szczescie, że nie korzystam z neostrady ...

Wiesz, tu nie do konca chodzi o ISP.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 12:09 
 
Lepiej chlopaka nie uswiadamiaj.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 12:14 
 
W sumie ten troll się pewnie turbo cieszy - zasłużył na własny temat na forum. Gratulacje wszystkim.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 12:15 
 
humbac napisał(a):
Pio napisał(a):
Ale biedne te nasz dzieci neostrady


Biedne !

Cale szczescie, że nie korzystam z neostrady ...


tym textem potwierdzasz moje przekonanie o Tobie jako osobie z nienajwyzsza bystroscia umyslu i IQ :D


Posty: 11
Dołączył(a): 17.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 13:15 
 
Dracos napisał(a):
Ja tam zgodnie z tym co napisla Vercin lubie drame , ale wyjasnij mi rich cos tam zebym nie mial watpliowasci jestes kolesiem co siedzi 24h na dobe w grze i kombinuje jak zarobic golda na roznych okazjach po to zeby sprzedac pozniej innym graczom. Taki z Ciebie chinski farmer szkoda ze nie masz pracy moze bys nie musila wtedy siedziec tyle czasu w wowie :(


Hmmm prosze bardzo juz wyjasniam. Jestem kolesiem ktory 2 lata temu stwierdzil ze Wow is boring as hell a jego jedynym interesujacym aspektem jest handel. Instancje, wieczna pogon za itemami ktore w nastepnym dodatku sa smieciami... w D2 nie graliscie ze sie dajecie wciaz blizzowi robic w qnia ?

Natomiast handel... to miodzio... sledzenie przebiegow itemkow, obmyslanie wyrafinowanych strategii. Bron boze zebym krytykowal spedzanie zycia w instancji, jesli kogos to kreci to good for him - ja wolalem wirtualne kombinacje w ah z innymi handlowcami.

Nasze ah uratowalo przede mna tylko to ze niestety musialem chodzic do pracy :)

Chinski farmer - pudlo, zupelna odwrotnosc tego co robilem. Gracz ktory spedza dzien na farm-spocie zamienia sie w roslinke - czyz nie lepiej posiedziec pare godzin na thottcie i odkryc cos co wiekszosc przeoczyla? Kreatywne myslenie to jest cos wartego spedzania czasu - w przeciwienstwie do odmozdzajacego click click click. A wymyslenie manewru pozwalajacego przechytrzyc konkurencje daje wiecej satysfakcji niz wszystkie instancje razem wziete ;)
Ale rzeczywiscie sie zdarzalo ze jakies chinole braly mnie za swojego i szwargotaly do mnie swoimi znaczkami :D

Embe i tomugeen troche wam wspolczuje waszych serwerow. Nudzilbym sie tam strasznie. Nikt nie mysli, nikt nie kombinuje tylko wszyscy na wyscigi click click click. Bleeee. Na BL bylo 5 sporych maklerow i gwarantuje wam ze bawilismy sie doskonale toczac bezustanna wojne podjazdowa

regards


_________________
My name is girl... Richgirl

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 13:15 
 
humbac napisał(a):
Pio napisał(a):
Ale biedne te nasz dzieci neostrady


Biedne !

Cale szczescie, że nie korzystam z neostrady ...


LOL nie mogłem się powstrzymać.
LOLOL


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 13:22 
 
Richgirl napisał(a):
Dracos napisał(a):
Ja tam zgodnie z tym co napisla Vercin lubie drame , ale wyjasnij mi rich cos tam zebym nie mial watpliowasci jestes kolesiem co siedzi 24h na dobe w grze i kombinuje jak zarobic golda na roznych okazjach po to zeby sprzedac pozniej innym graczom. Taki z Ciebie chinski farmer szkoda ze nie masz pracy moze bys nie musila wtedy siedziec tyle czasu w wowie :(


Hmmm prosze bardzo juz wyjasniam. Jestem kolesiem ktory 2 lata temu stwierdzil ze Wow is boring as hell a jego jedynym interesujacym aspektem jest handel. Instancje, wieczna pogon za itemami ktore w nastepnym dodatku sa smieciami... w D2 nie graliscie ze sie dajecie wciaz blizzowi robic w qnia ?

Natomiast handel... to miodzio... sledzenie przebiegow itemkow, obmyslanie wyrafinowanych strategii. Bron boze zebym krytykowal spedzanie zycia w instancji, jesli kogos to kreci to good for him - ja wolalem wirtualne kombinacje w ah z innymi handlowcami.

Nasze ah uratowalo przede mna tylko to ze niestety musialem chodzic do pracy :)

Chinski farmer - pudlo, zupelna odwrotnosc tego co robilem. Gracz ktory spedza dzien na farm-spocie zamienia sie w roslinke - czyz nie lepiej posiedziec pare godzin na thottcie i odkryc cos co wiekszosc przeoczyla? Kreatywne myslenie to jest cos wartego spedzania czasu - w przeciwienstwie do odmozdzajacego click click click. A wymyslenie manewru pozwalajacego przechytrzyc konkurencje daje wiecej satysfakcji niz wszystkie instancje razem wziete ;)
Ale rzeczywiscie sie zdarzalo ze jakies chinole braly mnie za swojego i szwargotaly do mnie swoimi znaczkami :D

Embe i tomugeen troche wam wspolczuje waszych serwerow. Nudzilbym sie tam strasznie. Nikt nie mysli, nikt nie kombinuje tylko wszyscy na wyscigi click click click. Bleeee. Na BL bylo 5 sporych maklerow i gwarantuje wam ze bawilismy sie doskonale toczac bezustanna wojne podjazdowa

regards


Dasz mi autograf na pamiatke ?
Spotkanie cie na forum zmienilo mnie nieodwracalnie, a moje zycie od teraz ma na celu nasladowanie ciebie. :o


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 13:34 
 
Sigh mnie to tam "grzmoci" co Grzmocik ze swoją "wesołą kompanią" robi dla mnie to mogą siedzieć cały dzień na ławce i chlać tanie wino albo puszczać się na prawo czy lewo ich wybór ,po cholerę karmić trolla na forum?


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.


Posty: 11
Dołączył(a): 17.05.2007
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 13:41 
 
embe napisał(a):
Dasz mi autograf na pamiatke ?
Spotkanie cie na forum zmienilo mnie nieodwracalnie, a moje zycie od teraz ma na celu nasladowanie ciebie. :o


Jejku jej, to miala byc zlosliwosc chyba :) gratulacje, prawie Ci wyszlo <applause>

autografow nie rozdaje, a co do nasladownictwa to moze lepiej daj sobie spokoj i nie trac czasu - jesli wciaz jeszcze needujesz golda to wracaj na swoje farmspoty... tam pojdzie ci znacznie lepiej. <no offence>

W sumie niepotrzebnie sie rozpisuje. Przepraszam wszystkich forumowiczow ze zmuszam was do czytania swoich wypocin, ale siedze sobie w domku, nudze sie i tak sie zastnawiam czy by nie odpalic zakazanego skrotu :)

No ale skoro dobrneliscie az tutaj oznacza to ze dzis nudzicie sie nie mniej niz ja wiec pozdrawiam wszystkich znudzonych ;)

regards


_________________
My name is girl... Richgirl

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 13:45 
 
@Shadowclaw - bo sie forum nudne zrobilo, ilez mozna czytac pytania o tego samego moda w dziale o modach albo mega niesmieszne przypadki w smiesznych przypadkach itp. (a czasem sie w pracy nudzi :P). To sie podsysa temacik. Po za tym wiele osob uwaza sie za super madrych i sprawiedliwych i robi z siebie durnia na tepych prowokacjach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 14:21 
 
More drama...
Juz sie spocilem czytajac wasze posty :evil:

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 15:26 
 
A ja sie tam z Richem zgadzam, w większosci aspektów

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 15:31 
 
QFT^


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 17:06 
 
Hmm, krótko... Best topic ever :D.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 17:36 
 
10/10

Większej dramy to ja nie widziałem tutaj jeszcze. Normalnie tylko leżeć i jebać na podłodze z tego wszystkiego :)

Weźcie wy ludzie się weźcie za granie lepiej, chyba że już chaFFFty walicie i dobra drama nie jest zła ;p

Richgirl
"Smacznego" :wink:

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 17:38 
 
Heh no co by nie mówić po samym sposobie pisania widać że Richgirl to całkowicie inny poziom intelektualny nisz elo ziom Grzmocik ;D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 17:46 
 
I wyobraznia tez nieporownywalnie wieksza.
Pozdrowienia dla Ciebie i twoich kolegow maklerow.
Jestescie fest mafia.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Posty: 48
Dołączył(a): 24.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 17:46 
 
Sobtainer napisał(a):
10/10

Większej dramy to ja nie widziałem tutaj jeszcze. Normalnie tylko leżeć i jebać na podłodze z tego wszystkiego :)

Weźcie wy ludzie się weźcie za granie lepiej, chyba że już chaFFFty walicie i dobra drama nie jest zła ;p:


Sobotajner a kto jak gralismy rozkrecal najwieszke dramy?... :wink:


_________________
Sob kocha konie :( .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.