mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 09:46 
Cytuj  
Fakt, nowe BG przypadło mi do gustu. Wczoraj zgnietliśmy alluchów dwa razy pod rząd.

Lokacje, są wspaniałe. Na razie nie widziałem wszystkiego, ale powoli.

Qusty, są inne, lepsze. Dają frajde i to to w tym chodzi.

Insty, hmm cięzko mi cokolwiek powiedzieć, ale byłem w Nexusie i w UT. Party na poziomie t6/s4 szło bardzo szybko.

Reasumując, wszystko idzie w dobrym kierunku, w końcu zmienili wygląd itemów, jest World PvP, jest po prostu zajebiscie. Polecam ; )

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 09:50 
Cytuj  
Widze Cypis, ze dzialasz. Moj pierwszy komentarz byl jak najbardziej w temacie, drugi byl do kasacji, ale postaram sie zebys nie musial wiecej kasowac jednozdaniowcow.

Tak wiec Cardano, jak wczesniej napisalem, czy warto wrocic, zaley od tego co Cie znudzilo w WoW TBC. Jezeli znudzila Cie mechanika gry, ciagla farma przedmiotow po osiagnieciu 70tki, mala roznorodnosc BG i sprowadzenie 1/4 z nich do szybkiej farmy honoru PVE, zamiast do rozgrywki PvP (AV anyone?), to raczej tu mamy to samo w wersji 2.0

Napisz, co Cie znudzilo, a na pewno dostaniesz odpowiedz, czy wciaz jest to obecne w WOTLK.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 10:26 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Robus napisał(a):
Poziom instancji jest zenujacy, w sprzecie z questow + to co leci w instancjach idzie sie tam bez taktyki i zabija 99% bosow od strzala.

Chwilowo odechcialo mi sie levelowac bo na widoku nie ma zadnego wyzwania oprocz OLD KINGDOM na heroiku (raidy to jakas zalosc a nie rajdy, kara bylo sporo trudniejsze niz jest obecnie naxx)

o ile entry raiding tbc byl za trudny, to tym razem przegieli w druga strone



Kurwa 5 razy było pisane że to są inst entry lvl tak jak w TBC było ...Ludzie biegają w sprzęcie FULL SWP i myślą że będzie ciężko :| .Myśleć trochę .Poza tym jak będzie za trudno to też będzie whine jak na Kaelu...


czytaj lolku co ludzie pisza

mialem sprzet w polowie zielony + quest itemy z tbc (tydzien przed wotlk dobilem 70)
wchodzimi do instanca ze mna jako healerem i robimy go nic o nim nie wiedziac w czasie niewiele dluzszym niz "farm mode"
w tej chwili mam sprzet questowy + itemki z kilku instancow wotlk, wyzwanie w leczeniu jest tylko wtedy jak idzie kolo w dpsie jako tank i ma 10-15k zycia buffed (po prostu sa miejsca gdzie mobki robia nuke tanka i sciagaja 10k zycia w 2 sek)
innymi slowy: instance normal mode to jakas zenada, kompletne zero wyzwania

blizzard niby napisal ze zabawa zaczyna sie na heroikach, aczkolwiek jak juz pisalem, kumple co maja 80 wcale nie sa jakos poziomem zszokowani, jedynie mowia ze old kingdom jest praktycznie niewykonalne (kazdy add ma 12k zycia, a healerzy lecza jak pojebani w czasie insanity)

jak dla mnie za latwe jest to wszystko

poki co na plus jest tylko poziom graficzny/designu krainek oraz lore


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 10:30 
Cytuj  
Sporo jest fajnie pomyślanych questów, że wspomnę o zestawie do montażu abomination albo odbieranie długów dla pirata.
DK mi się nie podoba, przegięty jest.
Krainy ładne.
Dungeony niespecjalne, to jest nieporozumienie żeby w tak wielkiej instancji jak UK było 2 i pół bossa.


_________________
O.o

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 10:38 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Fakt, nowe BG przypadło mi do gustu. Wczoraj zgnietliśmy alluchów dwa razy pod rząd


Boże, widzisz i nie grzmisz...

a co do wrazen z wotlk to imho wiecej plusow niz minusow, najbardziej jednak ssie DK :Q moze nie przez to ze jakis op jest czy cos tylko 50% graczy ma teraz DK... co innego gdyby wprowadzili np. 3-4 nowe klasy naraz

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 11:44 
Cytuj  
blodzik napisał(a):
najbardziej jednak ssie DK :Q moze nie przez to ze jakis op jest czy cos tylko 50% graczy ma teraz DK

Sorki, ale nie rozumiem...DK ssie bo duzo ludzi nim gra??

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 11:59 
Cytuj  
tzn. blizzard possal dodajac tylko jedna klase przez co jest przeze mnie znienawidzona :> tak jak BE kiedy wyszlo tbc

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 12:02 
Cytuj  
Tia, a powinni dac 5 kontynentow, 10 dodatkowych ras, 20 dodatkowych klas i epixy dla kazdego. A i to oni powinni zaczac nam placic abonament za granie.

Jedyne co powinni dodawac z nowa klasa to nowy slot na postac .. a nie musialem urwa druidke wymigrowac na jakiegos obszczanego Chromagusa ;(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 12:09 
Cytuj  
Mam nadzieje ze twoj dk to gnomusia sliczna!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 12:12 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Mam nadzieje ze twoj dk to gnomusia sliczna!


Glupie pytanie tbh. Zastanawiam sie jeszcze tylko na kolorem kucykow.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 12:41 
Cytuj  
DK dla slodkich kolorowych gnomow powinni zabronic ;-)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 12:43 
Cytuj  
Hmm .. moze Pink Pwnage?

*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 14:56 
Cytuj  
offtopic : nic bardziej nie wku**** niz gnom ktory po zabiciu robi /lol...ten dzwiek po prostu dobija :D

Co do Wotlk, jest duzo lepszy od TBC. Instancje heroici sa za proste ? Fakt nie mam swp gear tylko full s4 + jakies blue i z pugiem czesto wipuje na bossach po kilka razy. Z drugiej strony jak ide ze znajomymi to idzie gladko chociaz zdarza sie ze sa wipy, takze nie powiedzialbym ze sa proste. Raczej w tbc heroiki byly latwiejsze tbh.

Sam content wymiata - krainy wygladaja super, podobnie jak instancje. Samo naxx imo iz je zrobilem wczesniej jest duzo fajniejsze niz kara(subiektywna ocena). Co do pvp...hmm nie do konca kumam koncepcje wintergrasp, ze po wygranej CALA frakcja ma dostep do instancji (10 man - 2 itemy dropuja t7/s5, 25 man - 4 itemy s5/t7 ). Generalnie kazdy niub robiac tylko wintergrasp z pugiem moze wyczesac itemki. Boss jest bardzo prosty tbh, robi to samo na 10 i 25 manie.


_________________
Lumi ud rogue BL

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 15:23 
Cytuj  
To ja coś również skrobnę.

Gram w WoW-a 3 lata. Dosyć długo wydaje mi się... wiele zmian nastąpiło. Niektóre na lepsze, niektóre na gorsze. Najgorsze jest to, że wszystko sprowadziło się do pustego grania. Co przez to rozumiem?

- farmowanie jest nudne,
- PvP jest nudne,
- grafika jest miażdżąco beznadziejna jak na dzisiejsze komputery,
- zabawa w dzieci o nazwie Achievements, zdobywanie milionów tytułów i first realm cooking masterów etc,
- textury nowych itemów wołają o pomstę do nieba, bo nawet im się tego widać nie chciało zrobić.

Wiele mógłbym wymieniać. Grałem na becie 30 godzin, część z tych godzin była wymuszona. Pozwiedzałem, zobaczyłem co chciałem i na tym koniec. Kompletnie mnie wynudziła już ta gra, od roku czasu mam takie wrażenie już. Raz na 4 miesiące kupuje pre-paida żeby zobaczyć co się zmieniło, pogram miesiąc i kolejne uczucie beznadziejności mi się kłania.

Co tu dużo gadać. Jest to gra świetna, wiele godzin (a było ich ~6000), około 250 dni played na wszystkich postaciach, w tym mage pretbc z ilościa 130 dni. Naprawdę mi się to już przejadło.
Czekam z niecierpliwością na informację o nowym projekcie Blizzarda. Pewno będzie to kolejny strzał w dziesiątkę. Jeżeli chodzi o World of Warcraft, powodzonka Wam życzę i nie zatraćcie się :).

P.S
Dla mnie, liczy się tylko pre-tbc, a o mały włos nie zobaczyłem w nim Kel Thuzada. Encountery w TBC i te które są teraz kompletnie nie robią na mnie wrażenia. Także pozdrawiam wszystkich którzy mieli okazję bić Onyxie, Molten Core, AQ40, Naxxramas. To były chwilę które utknęły mi w pamięci, a to co było potem, sprowadziło moje przekonanie po same dno, że WoW-a już nie ma :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 15:32 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
- farmowanie jest nudne,
- PvP jest nudne,
- grafika jest miażdżąco beznadziejna jak na dzisiejsze komputery,
- zabawa w dzieci o nazwie Achievements, zdobywanie milionów tytułów i first realm cooking masterów etc,
- textury nowych itemów wołają o pomstę do nieba, bo nawet im się tego widać nie chciało zrobić.

Nic tylko /signed . Questowanie zmeczylo mnie przed osiagnieciem 72lvl. Ale tydzien funu byle. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 15:42 
Cytuj  
Ja jestem zadowolony z wotlk. Znowu chce mi sie grac moja stara krowka:)
Nowe krainki sa super, questy chwilami ciekawe, nowe bg bardzo mi sie podoba i nie moge sie doczekac wintergrasp:) Leveluje bardzo powoli mam sporo funu z samego questowania i odrobiny pvp tu i tam. Chcialbym calkiem nowa gre blizza ale poki co nie ma nic lepszego niz wow i dlugo nie bedzie.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 15:43 
Cytuj  
Ja jestem bardzo happy . 4 lata w wowie i rzucałem go juz wiele razy . End game w tbc był koszmar nudaaaaaaa straszna . Tutaj nie wiem jak wyglada bo wbilem DK 71 ale lvluje na luzaczku poznaje klase itd .
Lokalizacje są super klimatyczne , a q z DK co tam daje blue itemik na koncu jest przekozak jak ktoś czyta , patrzy itd :-) bo fakt jesli ktos click zabija i next q to moze byc nuda .

Co do DK to bardzo lubię tą klasę . Mam 70 druta , wara i hunta i wszystkie dla mnie wiały nudaaaaaaa - choć to już kwestia osoby . Tutaj mam dużo zabawy . Czy jest OP?hmm nie wiem fakt że z lvlowanie zero prob na pvp jesli uda mi sie dopasc target to go nie ma . Z drugiej strony to teraz wszystkie klasy cos dostaly nowego i potrafią przywalić . Narazie w lokalizacjach startowych mialem duzo walk przy q i fakt nie umiem jeszcze dobrze kosic bo malo expa ale frost mag mnie zjechal paroma strzalami , rogal zjechal zanim sie zorientowalem ocb , palas nocomments , a warek walna mi za 6,5k . Wszystkie te wali byly na mniejwiecej rownym lvl wiec srednio widze ten op.

Inna sprawa to to ze wkurza ile tych dk lata , duzo os mowilo a poczekac trzeba i zniknal ale cos nie znikaja:-)nie wiem moze wroce do druta bo cholera dl nexusa ani tanka ani heala a co bedzie potem boje sie myslec.

Aha co do instanci to tylko widzialem pierwsze i 2 sprawy . Jedna to taka że faktycznie są szybkie proste czy przyjemne hmm napewno nie zrobilbym ktorys raz nexusa itd . Poprostu 2 runy max i idzie sie dalej . Z drugiej strony nie wiem czy ludziom odbilo czy duzo noobkow ale potrafia wejsc zginac w 2 sek i dziwic sie co sie stalo....ktos markowal?no nie , ktos dal sheepa , trapa itd?no nie ...ale czemu padlismy no .

Narazie mowie za malo widzialem ale to co zobaczylem dalo duzo frajdy , zobaczymy jak dalej .


_________________
Wish I Could RAPE the Day

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 15:44 
Cytuj  
Jak dla mnie to jest odgrzewany kotlecik , schemat ten sam , rajdy,rajdy,rajdy ( beznadziejne sa ) , powiedzmy sobie tak , ile mozna grac w to samo ? ale z drugiej strony nic innego na rynku nie ma , same padliny w postaci AoC, War i reszty , grywalnosc mizerna , ja gram jako free shooter , 0 rajdow , pvp tylko , z kumplami... co 3-4 miechy rzucam wowa by kupic pre paida za 2-3 miechy i tak w koleczko ;]


Ostatnio edytowano 24 lis 2008, 15:45 przez QFC, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 15:44 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
P.S
Dla mnie, liczy się tylko pre-tbc, a o mały włos nie zobaczyłem w nim Kel Thuzada. Encountery w TBC i te które są teraz kompletnie nie robią na mnie wrażenia. Także pozdrawiam wszystkich którzy mieli okazję bić Onyxie, Molten Core, AQ40, Naxxramas. To były chwilę które utknęły mi w pamięci, a to co było potem, sprowadziło moje przekonanie po same dno, że WoW-a już nie ma :).


Poza tym, ze Kela mialem na 16% ;P to mam takie same odczucia. Mimo to mechanika grania jest nadal genialna. Lore + mechanika starczy mi pewnie na miesiac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 15:46 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
wszystkich którzy mieli okazję bić Onyxie, Molten Core, AQ40, Naxxramas. To były chwilę które utknęły mi w pamięci, a to co było potem, sprowadziło moje przekonanie po same dno, że WoW-a już nie ma :).


Podpisuję się 4 kończynami.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.