mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 07:22 
Cytuj  
Heh dlatego ja sobie darowalem ten stress test... ciezko wam bedzie po tych 7 dniach pozegnac sie z WoW.

Chyba ze zrobicie 55 lvl, najlepsi zostana w becie hehe powodzenia!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 07:31 
Cytuj  
Ja mam podobne wrażenia. Gra wygląda na zajebiście kompletną, śmiem nawet twierdzić, ze niektóre mmo są bardziej niedopracowane rok po premierze niz WoW. Cała kompletna gra, chodzi super, grafika w praniu wygląda duzo lepiej, zero laga, gram kilka godzin i nie napotkałem ŻADNEGO buga.

Expowanie głównie questy - czuję się jak w BG lub Gothicu tylko że z innymi graczami. Nie ma żmudnego huntingu po kilka godzin (przynajmniej na razie).
Pływam - widzę dno morza (mogę zanurkować) i są tam nawet moby które agruja. Craftingu na razie próbowałem (mam 6lvl gram od 5:45 rano ;) ale widziałem ludzi z wędziskami, zwłoki tygrysa mają napis skinnable, spotkałem trainera do Alchemi. Na razie odpuszczam trzepię questy.
Kuźwa no jestem pod wielkim wrażeniem!!!!!

Gram orkiem warriorem, na serwerze nie wiem jakim (nick Marti), serwer wybrałem pierwszy lepszy ze skrzyżowanymi mieczami - na razie idę grać :)

Wada:
na razie jedna - co do community to już widać odzywki w stylu "stfu noob", "can you use map moron!!", albo pytania w stylu "how can I save/load?" - rozpyszczona dzieciarnia ale da się przeżyć :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 08:32 
Cytuj  
Panowie, dajcie sobie spokoj z tymi stres beta testami i wejdzcie na stronke bliza w EU i zobaczcie co tam jest napisane, BETA TEST EU zaczynaja sie w tym miesiacu ;], miejmy nadzieje ze nas polosuja;]...
A tak btw to roball z tego co widzialem pare wypowiedzi wczesniej w Twoim wykonaniu to ze kladziesz lache na te stres beta testy, nie? Czyzbys nie byl jednym z tych ktorzy sie pytaja how to save/load? :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 08:40 
Cytuj  
Jaki zwiazek ma EU beta z tym stress testem? Tu moga pograc, co wlasnie czynia.

W przypadku bety szanse ze pograja sa marne...

Losowanie juz sie odbylo, wiec kto sie mial dostac to sie dostal. hehe


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 08:52 
Cytuj  
Zematis, ale mejli jeszcze niie wysylali, wiec tak do konca nie widomo..

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 09:29 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Zematis, ale mejli jeszcze niie wysylali, wiec tak do konca nie widomo..


My nie wiemy, chodzilo mi o to ze teraz juz nie ma co liczyc na szczescie bo lista testerow jest juz faktem.
Kto je mial to na niej widnieje...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 12:42 
Cytuj  
ale questy sa generowane czy po prostu zrobione, i przy robieniu 3 postaci znam je na pamiec jak w ac2

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 14:06 
Cytuj  
Imo są i takie i takie, prócz tych stałych są też takie, które po prostu można znaleźć w mobach w formie listów,


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 14:09 
Cytuj  
questy są robione, nie są generowane. Są też drzewka questów, tzn. zrobiemie jednego questa daje nam dostęp do innego. Tak jak w grach nie-online pcha się główny wątek do przodu.
Praktycznie nie widać ludzi, którzy wyłaża za miasto i zabijają hurtowo moby - nie dziwię się, w ogóle sie nie opłaca. 1 mob to 40-80xp, jeden quest 600-800xp + kasa, itemy. Walka trochę trwa, zresztą robiąc questy idąc gdzieś niektóre mobki są agro więc i tak je trzeba zabijać.
Wygląda to tak, ze wszyscy biegają z questami. A na ogólnym co chwila słychać pytania i podpowiedzi do róznych questów.
Generalnie na moim serwerze towarzycho się widać rozbiegło, i w miejscach gdzie są questy jest po kilka osób, ale nie ma czekania na spawn mobów - za to łatwo o team w takim miejscu :)

Jestem pod wrażeniem - generalnie nie da porównać Saga of Ryzom (beta 2 tygodnie do premiery i World of Warcraft - beta conajmniej 2 miesiące do premiery).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 18:26 
Cytuj  
gram na Manoroth - właśnie sprawdziłem.
Juz mam 11.5 :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 07:00 
Cytuj  
Widze, ze koledzy wsiakli w klimat WoW'a bez reszty :D Nic, dziwnego - ta gra to bajka! Gram na serwerze Aman'Thul, postacie: KAIKA - Palladyn (15), KAIKITKA - Rogue (7). Wczoraj jak robilam questy w Westfall (grupa 4 osob, same Palladynki) to po dluzszej rozmowie wyszlo na jaw, ze nie ma wsrod nas amerykanow... Co wiecej, byli to sami europejczycy :D


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 07:55 
Cytuj  
U mnie wygląda na to, że wszsystkie serwery leżą???

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 08:09 
Cytuj  
Dokladnie, leza i nigdzie nie moge znalezc info kiedy sie podniosa... To ogromnie frustrujace :har:


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 08:28 
Cytuj  
Cytuj:
At 6:00 pm PDT tonight, we will take all of the stress test beta servers down for 10 minutes, and at 6:10 pm PDT, we will bring half (6) of them back up. We ask that everyone log on to any of those 6 servers at that time in order to help us try to overload the login process. After you have logged on to one of the 6 servers, please stay online and play until 8:00 pm PDT, when we will take the servers offline again. This two-hour test will allow us to evaluate server performance with a concentrated load. We will then bring all 12 servers back up 10 minutes later at 8:10 pm PDT to conclude this "stress" of the stress test beta.


No ale próbowałem się zalogować o 9:00 naszego czasu, nie wiem która jest teraz godzina w PDT, ale mamy prwie 9:30, a przerwa miała być 10 minut. Coś schrzanili...

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 08:33 
Cytuj  
Marku, ale to ogloszenie jest z data 03.09.2004 wiec chyba nie bardzo dotyczy dzisiejszej padaczki serwerow...

Na forum ST znalazlam taka informacje:

http://12.129.232.213/thread.aspx?fn=wow-server-status&t=76&p=1#post76

Chyba cos im sie pochrzanilo jednak i teraz to naprawiaja, mam nadzieje ze to nie potrwa dlugo... :(


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 08:43 
Cytuj  
nawet nie spojrzałem na datę :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 09:07 
Cytuj  
Jak dotad w samej grze zauwazylam niewiele bledow. Temat jaki chcialabym poruszyc to kwestia community.. Wczoraj gralam w jednej grupie przez dluzszy czas (z braku wiekszego wyboru na tamtym terenie) i musialam sie uzbroic w cierpliwosc bo niektore teksty byly ponizej krytyki (np "hey woman, got milk?", "milk me!" etc. etc.). Mysle, ze to wina glownie wolnego naboru do StressTestu i w wersji Retail takich ludkow bedzie juz mniej. Szczerze na to licze bo wysluchiwanie uwag o charakterze szowinistycznym i sexistowskim mnie meczy a jest to gra w ktorej pokladam nadzieje na spedzenie dluzszego czasu.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 15:04 
Cytuj  
Ja tego nie zauważyłem... może dlatego, że gram w hordzie, mam postac undeed female... no ale jak do takiej mogą być jakieś seksistowskie podteksty... ;) Na głównym kanale [general] masa ludzi z podpowiedziami do questów, żadnych "stfu noob" i podobnych - serwer Tichondrius. Ale to chyba norma, że to community o którym mówicie będzie grało wielkimi wojownikami czy magami w allies ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 18:03 
Cytuj  
Hm swoja droga gra laguje troche na low end specu (1,5ghz procek 512ramu i ti4200 128). Laguje jak jest duzo ziutkow dookola i laguje w jakichs bardziej skomplikowanych lokacjach (ofcoz na max ustawieniach).

juz.

PS. Zgadzam sie ze gra ma niesamowity i niespotykany klimat i kilka fajnych zeczy :> ale w dalszym ciagu czuje jakas rezerwe :> przed tym jaki bedzie endgame.

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 20:06 
Cytuj  
Ciekawe czy decydujacym czynnikiem tych lagow jest niewystraczjaca
moc , czy zbyt malo ramu?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 202 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.