mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:21 
Cytuj  
To lepiej napisac: Tak aggro, krociej i tresciwiej, a nie jakies sapy :]

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:22 
Cytuj  
nie lepiej ;)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:29 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
To lepiej napisac: Tak aggro, krociej i tresciwiej, a nie jakies sapy :]


hmm "take aggro" to ja pisalem z palca teraz mam makro wiec rownie dobrze moglem w nim napisac:
/beg
/p I will be very happy if some one want take aggro from me, of course if is possible

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:31 
Cytuj  
za ponizsze przepraszam to wina mojej przegladarki : :oops:


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.


Ostatnio edytowano 23 cze 2005, 11:35 przez PROsi4k, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
hmm "take aggro" to ja pisalem z palca teraz mam makro wiec rownie dobrze moglem w nim napisac:
/beg
/p I will be very happy if some one want take aggro from me, of course if is possible


ROTFL[/quote]


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:32 
Cytuj  
do wykasowania srry nie moja wina :(


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.


Ostatnio edytowano 23 cze 2005, 11:35 przez PROsi4k, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:33 
Cytuj  
do wykasowania


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.


Ostatnio edytowano 23 cze 2005, 11:34 przez PROsi4k, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:34 
Cytuj  
sorka SMIESZNY BUG MIALEM :FFF

wina przegladarki ale znaleziona i naprawiona ;)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.


Ostatnio edytowano 23 cze 2005, 11:40 przez PROsi4k, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:39 
Cytuj  
za milion bezsensownych postof :FFFFF i zasmiecania topika :P

chociaz w sumie nie ma za co ale zaraz na privie mi beda pisac ze mam nie pisac postow bezsensownych :o :o


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:52 
Cytuj  
Ja nie musze pisac takich pierdol, bo siedziym na ts zawsze, a laze tylko z gildia :]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:59 
Cytuj  
teraz to ja tez ja mowie o tym co bylo wczesniej


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 09:45 
Cytuj  
a teraz pytanie bardzo madre....jaki % priestow idzie w holy... bo priest w holy jest ..." tylnia meska zenskiej czesci ciala <edited by hasacz - zeby nie bylo ze admin :P- " ok leczy ... super... nie wiem nie mialem priesta na 60 lvl przyznaje jestem niedouczony... ale wiem tyle ze lvlowanie, greedowanie takim priestem to wieksza katorga niz druidem, chyba ze takowy priest nie rusza sie zpoza wiekszego miasta i tylko zadek rusza w party 5-cio osobowym ... to sie zgodze... a co do pvp ... holy priest ??? gwahahahahahahah... shadow priest ( dla mnie ) "release spirit "

ale i tak wracajac do tego leczenia ...
greater heal leczy ...o ile wiem kolo 300 hp wiecej od druidowego odpowiednika healing touch ( mowie o czystym skilu nie polepszanym przez talenty ), flash heal, renew ...ok lajt ... ale renew nie leczy tak dobrze jak wyszkolone rejuvenation a gdyby tego bylo malo regrowth jezeli wyszkolimy go w talentach ma 50%a na krytyka co jest olbrzymia zaleta bo greater heal ma 4 sekundy casta ... regrowth dwie ... a ilosc uzdrowionych hp jest nieznacznie mniejsza....nie wspomne juz o tym ze mamy jeszcze 1000 hp dodatkowo leczone rozlozone w czasie.... moze to nie kosmos ale zadek( do admina : nie edytuj zadka plz :( ) moze uratowac co wiecej jak prosiak wspomnial nie zawsze jestesmy z kul i wow tankiem w party i niech nie bedzie w stanie odebrac agro z maga ... co taki biedak zrobi ??? atak to misio i przejmuje agro z niego ... taki healer jak priest da z czyms takim rade ?? nie sadze ... najwyzej mu tarcze pusci ale i to nie zawsze starcza

druid resto = innervate ( o tym tez byla mowa u prosiaka ) no to teraz porownajmy co lepsze...mana tide totem ... co 3 sekundy 240 many ..trwa 12 sekund ... no ok cale party regeneruje ... ktos ma niestrawnosci pusci nasty baka i totem sie przewraca i zostajemy bez many, innervate = 400% regeneracji naszej many przez 20 sekund ... mało ?? no ok na jedna osobe... ale jak mamy w teamie rogue woja np to i tak im sie na nic to zda...druid wiec ma wtedy wybor ...jako resto druid main build ma stama int spirtit ..wiec o mane az tak bardzo nie wola wiec zostaje 2 team ziomali do zregenerowania many ... wiec po co totem na 5 sadzac ??

a co do szyszki ...ok 30 minut cooldownu ma itp itd ale mozna tym samym pomoc w krytycznej sytuacji...przykladowo pvp ... ginie ci tp ... wskrzeszasz go i jest odrazu gotowy do walki bo ma prawie full many i full zycia... shaman wskrzesi ??? ok wskrzesi ale wystarczy podejsc do kolesia i raz mu z lewego jaja i koles sie przewraca, tak samo priest....

jednak jeden aspekt jest bolesny... jak sie bierze dru do instanca ./...shaman , pala albo priest musza byc .,... bo jak pol teamu padnie a druid wskrzesi jednego ... to reszta pol godziny czekac nie bedzie :)

ok to na tyle nbarazie..chyba ze editne posta...sory za elaborat


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 09:48 
Cytuj  
Gratuluje Hasacz /clap

:roll:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 09:53 
Cytuj  
radzę poczytać o priescie. Priest to przeciwieństwo warriora jeżeli chodzi o agro. Ma fade do utraty agro (przeciwieństwo taunta), ma -15% generowanego agro z healów/damagu (przeciwieństwo defiance).

Druida żeby w ogóle porównywać do Priesta to musi być to restoration druid. A jest ich jeszcze mniej niż holy priestów.

Większość walk PvP to nie są walki 1v1 (chyba, że ktoś lubi grindować, ale po co na 60lvl?). BG to albo 10vs10, albo 40vs50. Generalnie można powiedzieć, że 90% walk PvP w WoWie nie ma nic wspólnego z duelami. A oprócz dueli holy priest jest znacznie lepszy dla party/raidu niż shadow priest.


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 09:53 
Cytuj  
Co do Tsa to roznie bywa ... aczkolwiek sam osobiscie preferuje tsa zamiast jakiegosd tam makro ... jednak przesiadywanie na tsie czesto koszstuje duzo nerwow kiedy nam sie ktos wydziera do mica....ktos nie potrafi sobie ustawic opcji albo sterowniki zle i potem "pierdzi" nam w sluchawkach jak go slyszymy, sluchamy co sie u kogos w domu dzieje, i takie rozne pierdoly...uzytkownicy tsa powinni wiedziec o co chodzi...
wiec jednak czasem preferuje poporstu potrenowac szybkosc pisania i /p z niektorymi ^^


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 09:57 
Cytuj  
nie mowie koniecznie o priescie.... sa tez taskie rasy jak mag warlock itp ...im tez sie czasem zdjecie agro przydaje a co do resatoration druida.... nie zgodze sie ze jeszcze mniej takicxh gra niz swiatabliwych .... bo prawda jest taka ze build w restoration na koncowa gre druidem jest najlepszy ...z racji tego ze druid ciezko ma w pvp czesto idzie na survuival ... a do tego tylko 31 resto 11 feral 9 balance.... najlepszy build druidowski .. chybva ze ktos lubi mieszac :P)


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 09:58 
Cytuj  
@Hasacz
poprostu nie znasz się 8)
ja ide w holy juz na 26 lvl. leveluje tylko w instancach (nie robie zadnych questów) wczoraj skonczylem RFK w 3 osoby (z hunterem 32 i wojem 36 który nie mał guna :D). sprzet mam dosc dobry (ponad 2000 many na 26 lvl)
mój build jest SO PRO :wink:
lecze głównie Flash Healem jak kazdy PRO Priest 8)

Discipline Talents (0 points)
None

Holy Talents (17 points)
Holy Specialization - 5/5 points
Increases the critical effect chance of your Holy spells by 5%.
Spiritual Healing - 5/5 points
Increases the amount healed by your healing spells by 10%.
Subtlety - 5/5 points
Reduces the threat generated by your healing spells by 20%.
Improved Flash Heal - 2/2 points
Gives you a 70% chance to avoid interruption caused by damage while casting Flash Heal.

Shadow Talents (0 points)
None


dobry priest to leczący priest czyli Holy 8) po samych moich talentach widzac jak bardzo Holy pomaga w leczeniu


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 10:06 
Cytuj  
druid ma ciężko w PvP - jeszcze miesiąc temu druid był okrzyczany na tym forum imbą conajmniej taką jak teraz shaman.

Druid to dosyć mocna klasa w PvP.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 10:09 
Cytuj  
Soz, ale Twoj build to crap.
Po 1 nie oplaca sie isc w shadow na poczatkowych levelach, bo instance do 56-60 lvlu tego po prostu nie wymagaja.
Po 2 Dla priesta duzo wazniejsze od holy jest discipline, dzieki ktoremu masz wiecej many, tansze spelle, lepsze buffy, nie wspominajac juz o regenie podczas castowania.
Co do builda, to Subtley to strata waznych 5 punktow.
Twoj priest jest ekwiwalentem tego warriora bez guna :oops:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 10:17 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Soz, ale Twoj build to crap.
jak to do mnie to sam jestes crap :lol:
pokaż mi lepszy bulid z 17 pkttalentów do instanca, a jak uważasz że redukcja aggro jest strata pkt talentów to .. nic nie powiem :lol:
w holy zamieżam mieć 17 pkt (to co mam) reszta idzie w discipline 8)


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.