mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:38 
Cytuj  
Cytuj:
I co z tego? jak nie masz szans grać i pracowac teraz i zdobyć 11 na mounta?

chyba o swojej ciotce tu nie piszesz, nie? :x
Nie chce udowadniac, ze pvp w wowie jest swietne (bo nie jest, ze wzgledu na aktualnie dzialajacy system). Mowie tylko, ze xrealm bg poprawilo sytuacje dla wielu osob.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 09:41 
Cytuj  
Nie cypis, to było zdanie które przytoczył Fabię w swoim poście. Ja do niego nawiązałem budując swoje zdanie w temat.

Mount za 11 range tak mnie interesuje, jak moja matkę mój build : - ]. Ja po prostu mam straszliwie zdanie o PvP w WoWie i naprawdę musi się coś diamteralnie zmienić żeby ja to zdanie również zmienił :).

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:11 
Cytuj  
jako ze bg traktuje, przy dziesiejszym systemie pvp, jako dodatek do raidow, robie sobie na nich tylko reputacje ( w sumie tak dla zasady ) to:

- brak kolejek wlaze na bg kiedy chce na ile chce itd
- reputacja leci jak szalona
- duzo duzo nowych mordek do zabijania lub bycia zabijannym
- losowosc; trafiasz na : noobow, carebearsow, zielonych, niebieskich, premadow innymi slowy duza roznorodnosc jesli chodzi o skill/gear/itd.
-bonusy dla repka dla cenarion ( nienawidze karteczek) obrazenia ( bonus) u umarlakow ( farmowanie exalted u Argentow)

Oszywiscie me zdanie jest czysto subiektywne i wiem ze pro 'troszke ' inaczej podchodza :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 10:19 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
• duzo mniejsze kolejki

I co z tego? jak nie masz szans grać i pracowac teraz i zdobyć 11 na mounta?


wiesz jestem w stanie pogodzic sie z brakiem black mounta na rzecz krotkich kolejek, bo ja chodze na BG przede wszystkim for fun a nie po honor.

Cytuj:
• sesownie ubrana horda

i...? co to zmienia?


ze wsg nie konczy sie po 8smiu minutach wynikiem 3-0 dla nas, a ab po 3 wynikiem 2k-0 ewentualnie do 20stu.

Cytuj:
• nie wiadomo kto z drużyny przeciwnej odpowiada?

A w jakim celu bylo Ci to potrzebne, skoro każde BG i tak jest cały czas takie samo a jak nie jest takie samo, to za 2 tygodnie będzie.


wiesz na moim servie jest orc rogue Nocturna ktory "specjalizuje sie" wlasnie w sciaganiu healerow, magowie w moim "premade" w koncu zrobili sobie na niego macro /tar nocturna /cast poly zeby nie przeszkadzal healerom :P z tego saqmego teamu jest feral drood Fc ktory zajmuje sie noszeniem flagi wiec mozna bylo go w ciemno walic.

nie nie bedzie tak samo bo tak jak byly po stronei hordy 3 premade'y teraz jest tych pre-madow zdecydowanie wiecej

Cytuj:
• duża poprawa PvP

Pozdrawiam Tudoora i moje 3 strzały w imba pvp shamana. Pozdrawiam również Giovanniego warka [high rank] ze strony Ally na bl-u który zamiast mi pomóc w silithius pojechał dalej. Zaiste, poprawa PvP ogromna.


w/g mnie poziom hordy zdecydowanie sie podniosl po patchu, sa premade'y z epicami z naxx a wczesniej mozna bylo uswiadczyc raz na "ruski" rok jakiegos pojedynczego hordziaka z pojedynczym itemem z AQ.

Sobtainer napisał(a):
PvP ssie i w żaden sposób mi nie udowodnisz, że jest inaczej. EoT.


hmm jesli grasz for fun to jest duzo lepiej niz bylo kiedys, a ssie ze wzgledu na system rang ktory jest poroniony imho




ja wiem ze na BL nie bylo kolejek i poziom ally/horde jest raczej wyrownany ale niestety tak nie bylo na kazdym servie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:24 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):

ja wiem ze na BL nie bylo kolejek i poziom ally/horde jest raczej wyrownany ale niestety tak nie bylo na kazdym servie.


nie bardzo wyrownany, 7000 aliantow i tylko 4000 hordy :(

http://www.warcraftrealms.com/eu_realmstats.php

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 11:32 
Cytuj  
BL przezylo 3 migracje to co sie dziwisz ;-) jak mialem jeszcze rogue na bl to po zapisaniu do kolejki nie zdarzylem dojsc do AH zeby nie dostac invite


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 07:29 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
BL przezylo 3 migracje to co sie dziwisz ;-) jak mialem jeszcze rogue na bl to po zapisaniu do kolejki nie zdarzylem dojsc do AH zeby nie dostac invite

Wszędzie tak horda ma. Gralem altem 10-19 WSG 20s czekania.

Taki chain reaction. Kiedyś nie było tak, bo mało osób wchodziło, i nikomu się nie chciało czekać. Teraz z jest wiecej osob, wiec wiecej ludzi gra ktorzy normalnie by nie grali.

P.S. Ile średnio WSG macie? bo u nas na lvlach 10-19 wczoraj było 14, 20-29 było ~20! i 12 AB. Skąd sie tylu ludzi wzieło O.o. (Fakt to jest dość świeży serwer.)


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 09:12 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Fabianek napisał(a):
BL przezylo 3 migracje to co sie dziwisz ;-) jak mialem jeszcze rogue na bl to po zapisaniu do kolejki nie zdarzylem dojsc do AH zeby nie dostac invite

Wszędzie tak horda ma. Gralem altem 10-19 WSG 20s czekania.


20-30 sec w 40-49, 15 min na 60 (wsg/ab aliance) - wiec to roznie bywa, pozytywne jest to, ze te nie-60 BG sa caly czas, a nie 3 razy dziennie.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 09:43 
Cytuj  
bargaw napisał(a):


P.S. Ile średnio WSG macie? bo u nas na lvlach 10-19 wczoraj było 14, 20-29 było ~20! i 12 AB. Skąd sie tylu ludzi wzieło O.o. (Fakt to jest dość świeży serwer.)


Bo jestes teraz w Xrealm battlegroup i te 12ab czy 20 wsg to jest na caly battlegroup


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:02 
Cytuj  
Cytuj:
20-30 sec w 40-49, 15 min na 60 (wsg/ab aliance) - wiec to roznie bywa, pozytywne jest to, ze te nie-60 BG sa caly czas, a nie 3 razy dziennie.

Ale Low level bg maja jedna wade. Ludzie wpadaja tak wytinkowanymi charami, ze mnie wczoraj hitonol chyba 4 razy i padlem trupem :D

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:12 
Cytuj  
ja powiem tak GDYBYM nie zrobil gma przed patchem to bym przeklinal blizzard za wprowadzenie tego patchu ze wszystkich sil. A to dlatego ze kiedys po kazdym bg miales 5-15 min wolnego czasu zeby isc cos zjesc/zrobic kupe/skoczyc do sklepu. Teraz z instant queue nie mozesz odejsc ani na chwile oczywiscie teamy robia jakes przerwy ale instant queue i tak ciazy na honor farmerach.
Jednak poniewaz skonczylem swoje ciesze siez tych queue. Teraz jesli chce pograc for fun to gram kidy chce nie musze czekac albo teraz robie swjoego warka exalted z av instant queue do tego z innych serverow przyszla fajna moda na rush na fw (u mnie tylko premady robily tak i to odrazu szli na relief hut) wiec 10 sec queue 15 min walka gg win albo loose tak czy siak rep leci.

Cytuj:
A w jakim celu bylo Ci to potrzebne, skoro każde BG i tak jest cały czas takie samo a jak nie jest takie samo, to za 2 tygodnie będzie.

nie bedzie podobne nie poznasz takiej masy ludzi w 2 tygsy. Kazdy team ma swoje anomalia np u mnie czesto ja nosilem flage kazdy hordziak wiedzial ze mam itemki na +speed teraz malo ktora horda o tym wie co mi jest oczywiscie na reke. Tak samo jest pewnie wielu innych ludzi ktorzy robia cos inaczej niz inni i z xrealm bg beda cie zaskakiwac przez dluuuugi czas jeszcze.
Cytuj:
Ja po prostu mam straszliwie zdanie o PvP w WoWie i naprawdę musi się coś diamteralnie zmienić żeby ja to zdanie również zmienił .

tylko kogo obchodzi twoje zdanie jesli tak nie lubisz pvp w wowie pewnie nie wchodzisz a prawda jest taka ze pvp w wowiejest cudowne chociaz nie zadko wkurzajace (ja mialem z tym problemy T_T) ale akcje szczegolnie nawsg sa szybkie i niekiedy naprawde zaskakujace

Cytuj:
hmm jesli grasz for fun to jest duzo lepiej niz bylo kiedys, a ssie ze wzgledu na system rang ktory jest poroniony imho

w sumie mi system rang tez pasuje. Powiedzcie mi czy gdzies bylo napisane ze on powinien wynagradzac skilled graczy? Earthstrike tez nie dostaje sie za skilla tylko za prace w tym kierunku tak samo bylo zz pvp i szczerze nie widze w tym nic poronionego


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:18 
Cytuj  
Co jest cudownego w PvP w MMO które li, ogranicza sie tylko do BG, farmienia honoru i nie pokazuje zadnego skilla?
Mam nadzieje ze BC zmieni to chociaz czesciowo, (jak narazie zmiany zapowiadaja sie bardzo fajnie)
Cytuj:
dostaje sie za skilla

To że jak widze kogoś z Rank 14 to powinien wiac, a nie biec w jego strone zeby go utluc.. To ze pomimo dobicia najwyzsze rangi statysfakcja zerowa. Bo rank i tak gowno znaczy. Poprostu jak mam Rank 14 to chce zby kazdy w okolicy czul respekt i bal sie nawet kichnac bez pozwolenia.. (mowa o przeciwniku)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:24 
Cytuj  
Nie rozumiem pytania:D?Pvp jest fajne samo w sobie jak dla mnie. Lubię pokonać kogoś w walce 1vs1 albo zownowac na bg. Honor i rangi mam w dupie i siedze na bg tylko dla zabawy i jest naprawde fajnie . Wogóle walka w wow bardzo mi sie podoba jest szybka dynamiczna i owszem wymaga skilla .

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:35 
Cytuj  
iniside napisał(a):
To że jak widze kogoś z Rank 14 to powinien wiac, a nie biec w jego strone zeby go utluc..


dokladnie, ja jak czytam High Warlord to tak jak bym czytal Free HK, duzo ciezej jest z ludzmi ktorzy maja niskie rangi.....


... chociaz bywaja wyjatki wczoraj spotkalem shamana (Warlord) ktory mnie ogral tak ze 1v1 z nim unikalem go do konca bg ;-) z ciekawszych akcji sciagal mi reju za nim dalem rade uzyc SM, z NS'em to samo ze o innervate nie wspomne poprostu skonczyly mi sie na goscia pomysly po uzyciu NG a on sobie rooty sciagnol praktycznie od reki uzywajac insigni :S. poprostu ten hordziak musi znac droody na wylot bo niczym go nie zaskoczylem


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:36 
Cytuj  
Tak jak napisal vercin jesli robisz pvp for fun to jest ono zabawne jesli robisz dal itemkow to mowisz ze ssie itp ... czy tylko ja odnosze wrazenie ze ludzie sie tak zala ze nie moga dobic X rangi?

iniside a niby gdzie jest napisane ze przed r14 powinno sie uciekac? warrior w blue a warrior w wrath rozni sie czasem spedzonym w instance ten we wrath moze byc o wiele mniej skiled od tego w blue ta sama sytuacja range tak jak itemki z pve moznadostac bez zadnego skilla jesli sie wlozy odpowiednia ilosc pracy ta sama sytuacja.


EDIT. Przyklad? fabianek! totalna sierota w pve a zgarnia najlepsze itemki bo jest no-life



Joke ofc
@down no teraz mi chodzilo o gre pve
/edit


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver


Ostatnio edytowano 31 sie 2006, 10:45 przez koornik, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:41 
Cytuj  
no warrior to nie jest dobry przyklad - bo wrath to raczej nie jest PVP set ale tank set

roznice widzac np na blue Hunterze i Epic Hunterze - ten drugi nawet nie musi miec skilla aby walnac w BG z Multishota i dobic priesta z Aimedshota


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:48 
Cytuj  
koornik napisał(a):
tak jak itemki z pve moznadostac bez zadnego skilla jesli sie wlozy odpowiednia ilosc pracy ta sama sytuacja.


eeee czy ja o czyms nie wiem czy to co napisales jest totalna bzdura? afaik wlasnie w pve musisz miec skilla, a ilosc spedzonego czasu w instancji ma bardzo maly zwiazek z tym ile itemow zlootujesz. wiadomo ze trening czyni mistrzem ale nie oszukujmy sie ze ci co wiecej wipe'uja maja lepszy gear.

jak kiedys desh napisal pare miesiecy temu w pvp jak odsiedzisz swoje na bg to dostaniesz gear proporcjonalny do spedzonego czasu a w pve jak ssiesz to odchodzisz z rachunkiem za naprawy.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:48 
Cytuj  
Cytuj:
iniside a niby gdzie jest napisane ze przed r14 powinno sie uciekac? warrior w blue a warrior w wrath rozni sie czasem spedzonym w instance ten we wrath moze byc o wiele mniej skiled od tego w blue ta sama sytuacja range tak jak itemki z pve moznadostac bez zadnego skilla jesli sie wlozy odpowiednia ilosc pracy ta sama sytuacja.

I o tym wlasnie mowie.Co prawda WoW nigdy nie bedzie 100% skill based (to nie jest mimo wszystko CS/Unreal/itd). Ale tak czy inaczej skill powinien miec wiekszy wplyw na rank, a nie tylko czas jaki poswiecilem aby go zodbyc. IMHO ktos moze byc caly obldowany Epicami, ale tak czy inaczej jak nie wie co wcisnac to i tak mu to nic nie pomoze.. Problem w tym ze to widac nie po ranku a dopiero potem jak gryziemy ziemie..

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:51 
Cytuj  
iniside napisał(a):
IMHO ktos moze byc caly obldowany Epicami, ale tak czy inaczej jak nie wie co wcisnac to i tak mu to nic nie pomoze.. Problem w tym ze to widac nie po ranku a dopiero potem jak gryziemy ziemie..


swieta prawda na SM jest shaman ktory dopiero jakis miesiac temu nauczyl sie rzucac shocki a totemow do tej pory nie stawia (nawet earthbind totem) jak atakuje FC a purge to chyba nawet nie ma wyciagnietego ze spell booka ;-) a chlopak nie dosc ze jest "epicki" to jeszcze ma legendary macke :] jak go widzdialem ostatnio to mial wlasnie "Warlord"


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 11:02 
Cytuj  
Lol ale też jest dużo skilled GM i HW więc już nie przesadzajcie znowu że R14 to Free kill. Ostatnio byłem z pewnym GM, który wymiatał na BG... Poprostu nikt go nie mógł zaje****. WSG skończyło się wynikiem 3: 0 dla ally a gość miał zaledwie 2 deady (pierwszy w akcji 2v6 drugi w akcji 3v8) i paredziesiąt killów... Poprostu jak patrzyłem jak on się porusza i jak dobrze zna każdą klase na wylot to nie dziwiłem się dlaczego tak rzadko ginie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.