mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 10:24 
Cytuj  
Hasacz napisał(a):
ktos nie potrafi sobie ustawic opcji albo sterowniki zle i potem "pierdzi" nam w sluchawkach jak go slyszymy


Polecam sluchawki za 15 zl i server ventrilo. A jesli macie ludzie nie tgs to sorry, ale to chyba wasza wina :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 10:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jak to do mnie to sam jestes crap :lol:

Ciesze sie, ze jednak sa jescze polacy ktorzy potafia odpowiadac argumentami na argumenty zamiast po prostu bluzgac.

Cytuj:
pokaż mi lepszy bulid z 17 pkttalentów do instanca, a jak uważasz że redukcja aggro jest strata pkt talentów to .. nic nie powiem :lol:

Nic nie powiesz, bo nie masz doswiadczenia po prostu. Na twoim poziomie bazowy crit chance wynosi okolo 1-2%, wiec 5% szansy na crita cie nie zbawi - lepiej zainwestowac w mental agility/strength.
Cytuj:
w holy zamieżam mieć 17 pkt (to co mam) reszta idzie w discipline 8)

Jak juz mowilem, redukcja aggro to strata talentow, ktore mozna rozrzucic rozsadniej - chocby w inspiration. Nigdy w instancach nie mialem problemu z aggro - jesli przesadzilem z leczeniem to dawalem fade i czekalem az tank odzyska aggro.

Co do buildow na 60, to optymalne jest cos takiego:
Cytuj:
Discipline Talents (26 points)

# Unbreakable Will - 5/5 points
Increases your chance to resist Stun, Fear, and Silence effects by 15%.

# Improved Power Word: Shield - 3/3 points
Reduces the duration of your Power Word: Shield's Weakened Soul effect by 15 seconds.

# Improved Power Word: Fortitude - 2/2 points
Increases the effect of your Power Word: Fortitude spell by 30%.

# Mental Agility - 5/5 points
Reduces the mana cost of your instant cast spells by 10%.

# Mental Strength - 5/5 points
Increases your maximum Mana by 10%.

# Inner Focus - 1/1 point
When activated, reduces the Mana cost of your next spell by 100% and increases its critical effect chance by 25% if it is capable of a critical effect.

# Meditation - 5/5 points
Allows 15% of your Mana regeneration to continue while casting.



Holy Talents (25 points)

# Holy Specialization - 5/5 points
Increases the critical effect chance of your Holy spells by 5%.

# Improved Renew - 5/5 points
Increases the amount healed by your Renew spell by 15%.

# Spiritual Healing - 5/5 points
Increases the amount healed by your healing spells by 10%.

# Inspiration - 5/5 points
Increases your target's armor value from items by 25% for 15 seconds after getting a critical effect from your Flash Heal, Heal, Greater Heal, or Prayer of Healing spell.

# Improved Flash Heal - 2/2 points
Gives you a 70% chance to avoid interruption caused by damage while casting Flash Heal.

# Spirit of Redemption - 1/1 point
Upon death, summons a Spirit of Redemption that heals nearby friendly targets for 318 to 360 and another 343 over 21 seconds.

# Improved Prayer of Healing - 2/2 points
Reduces the Mana cost of your Prayer of Healing spell by 20%.



Shadow Talents (0 points)

# None


Czekam na jakiekolwiek argumenty :<.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 10:52 
Cytuj  
1. jeśli mój komentarz z wielkim usmiechem to dla ciebie bluzgi - jesteś smutnym człowiekiem

2. argumenty ? prosze.
gówno sie znam na buildach priesta wiec poprosiłem 3 najlepszych priestów w gildii o rade, a oni mi doradzili zebym robił odrazu biulda na 60 lvl bo i tak siedze tylko w instancach.
wpakowanie wszystkich 17 pkt w holy jest jedynym sposobem uzyskania Improved Flash Heal.
Mnóstwo priestów u nas w gildi ma dokładnie 17 pkt w Holy a reszte w discipline.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 24 cze 2005, 10:55 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 10:53 
Cytuj  
ja mam taka hybryde troche ze wszystkiego
moj build to 21/9/21 - smieszny jest - ale mi sie podoba - jest dobry do leczenia i do farmowania - w pvp tez daje sobie jakos rade

rozpiska talentow w info na dole

czekam na jakies sugestie odnosie moje buildu


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 11:01 
Cytuj  
redlum napisał(a):
ja mam taka hybryde troche ze wszystkiego
moj build to 21/9/21 - smieszny jest - ale mi sie podoba - jest dobry do leczenia i do farmowania - w pvp tez daje sobie jakos rade

rozpiska talentow w info na dole

czekam na jakies sugestie odnosie moje buildu
wg mnie. dobry priest to holy priest.
chłopaki tłumaczyli mi tak że wazne jest żeby zrobić impoved flash heal bo oni głównie tym leczą. reszta w discipline bo tam generalnie poprawia sie "wydajność"

najważniejsza jest właśnie redukcja aggro healem, bo w high endowych instancach mob zabija castera jednym ciosem :-?


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 11:09 
Cytuj  
Jesli wytlumaczysz mi jak imp fheal ma sie do poprawy leczenia tym czarem to Cie oficjalnie przeprosze.
Kontrola aggro - zart w mc nigdy nie zdarzylo mi sie, zeby jakis mob odkleil sie od tanka i podlecial do mnie, a nawet jesli cos takiego sie dzieje to mam fade.
Priest bez inspiration to zart, a nie healer - tyle ode mnie :x.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 11:16 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Jesli wytlumaczysz mi jak imp fheal ma sie do poprawy leczenia tym czarem to Cie oficjalnie przeprosze.
ale po pierwsze nie ma za co mnie przepraszać. obraziłeś mnie ?

cypis napisał(a):
Kontrola aggro - zart w mc nigdy nie zdarzylo mi sie, zeby jakis mob odkleil sie od tanka i podlecial do mnie, a nawet jesli cos takiego sie dzieje to mam fade.
widzisz ja gram w dużo gorszej gildi i u nas czasem moby sie urwaja i zabijaja strasznie tych co leczą ... eh priestów

cypis napisał(a):
Priest bez inspiration to zart, a nie healer - tyle ode mnie :x.
nie każdy jest taki PRO jak ty.

spróbuj sie odprężyć. zrelaksować. bądź pogodny.
Kocham Cię :P


_________________
psn

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 11:18 
Cytuj  
@Deshroom
lecze w MC to improved flash sie nie przydaje - aggro jak juz zlapie - to znaczy ze cos zle poszlo i jest wipe
w MC moby wam sie oklejaja i atakuja priestow? - to warek dupa ze nie umie trzymac aggro :D

@cypis
inspiration - hm...az tyle daje? - u nas priesci jakos tego nie uzywaja -
czesto masz crit z heala?

moj build to jest w Disciple - do Inner Focus - w shadow - do Silence
reszta w holy - w to najwazniejsze +do heala renew i +healing


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 cze 2005, 11:20 przez redlum, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 11:19 
Cytuj  
Nie ma czegos takiego jak jedyny sluszny build, mozna sie zrobic calkiem cool w balance, idz i sie ucz :wink: Oczywiscie to do pvp. Jedeny sluszny do pve to ten co podales. Znaczy sluszny, do innervate, reszta jak kto woli.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 11:19 
Cytuj  
ciach


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 11:22 
Cytuj  
redlum napisał(a):
@Deshroom
lecze w MC to improved flash sie nie przydaje - aggro jak juz zlapie - to znaczy ze cos zle poszlo i jest wipe
e tam nie jest tak zle :)

wiesz ja mam 17 pkt. byłem shadow ale ja nie walcze 1vs1 wogole nawet nie mam żadnych questów. pomyslałem wrzuce wszystko w holy to mi się bedzie lepiej leczyć. to wszystko :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 24 cze 2005, 11:24 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 11:23 
Cytuj  
deshroom jak dopuszczasz do siebie moba , to dupa jestes nie priest , a w
innym przypadku imp fheal sie nie przydaje , fade dziala teraz genialnie nawet w molten core . Wg mnie robienie calego holy tree jest bezcelowe
, impr greater heal to zabaweczka , podobnie holy nova , SoR jest bezsensowny wlasciwie , jak giniesz to ten marny heal pomoze jak umarlemu kadzidlo , priest musi zyc i leczyc a nie bawic sie w polsrodki .
O sile priesta decyduje wlasciwie w 60% disc , +10% many (nie wazne jakie masz heale , wazne zeby dlugo leczyc) . 10% many mniej na insta casty (wiecej shieldow , renev) . Z tym subtely to roznie jest , ogolnie sie przydaje wiecej niz nie przydaje , nie zaszkodzi napewno .


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 11:25 
Cytuj  
Ja Ciebie tez, chociaz nie odpowiedziales na mojego posta ;*.

Redlum:
Bazowe 10% + 4% za 400 int + 4% z itemow. Niby nic, ale wystarczy ze 2-3 priestow ma inspiration i ten buff utrzymuje sie na nich przez wieksza czesc walki co sie szczegolnie przydaje na bossach =).

Co do Twojego builda, to jest ok i mozna na nim spokojnie jechac w mc bez wiekszych problemow.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 11:28 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
dWg mnie robienie calego holy tree jest bezcelowe
tak tak masz racje. wiesz ja się ucze ale doradzili mi 17 holy i reszta discipline.
podobno najlepiej sie w instancach (tych "normalnych") leczy Flash Healem wiec dlatego odrazu 17 w holy. wiecej tam ma nie być.

jeszcze nie wiem jak dokładnie w discipline ale dotychczas miałem wszystko w shadow i to dla mnie zupełnie useless :wink:

@cypis
zrozum ja sie nie znam. mam rady od priestów z gildi jak mówisz że są złe to znaczy że jesteśmy gorsi a wy lepsi i tyle. ja nie mam innych agrumentów bo jak powiedziałem - sie nie znam


_________________
psn


Ostatnio edytowano 24 cze 2005, 11:31 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 11:29 
Cytuj  
jako ze wow.allakhazam nie dziala podaje moj build - jest on taki uniwerslany (chociaz wiadomo ze jak cos jest do wszystkiego - to jest do niczego :) )
Kod:
Discipline Talents (21 points)

Unbreakable Will - 5/5 points
Increases your chance to resist Stun, Fear, and Silence effects by 15%.

Improved Power Word: Shield - 3/3 points
Reduces the duration of your Power Word: Shield's Weakened Soul effect by 15 seconds.

Improved Power Word: Fortitude - 2/2 points
Increases the effect of your Power Word: Fortitude spell by 30%.

Mental Agility - 5/5 points
Reduces the mana cost of your instant cast spells by 10%.

Mental Strength - 5/5 points
Increases your maximum Mana by 10%.

Inner Focus - 1/1 point
When activated, reduces the Mana cost of your next spell by 100% and increases its critical effect chance by 25% if it is capable of a critical effect.


Holy Talents (9 points)

Improved Renew - 5/5 points
Increases the amount healed by your Renew spell by 15%.

Spiritual Healing - 4/5 points
Increases the amount healed by your healing spells by 8%.


Shadow Talents (21 points)

Blackout - 5/5 points
Gives your Shadow damage spells a 10% chance to stun the target for 3 seconds.

Improved Shadow Word: Pain - 2/2 points
Increases the duration of your Shadow Word: Pain spell by 6 seconds.

Shadow Focus - 3/5 points
Reduces your target's chance to resist your Shadow spells by 6%.

Improved Mind Blast - 4/5 points
Reduces the cooldown of your Mind Blast spell by 2 seconds.

Improved Psychic Scream - 2/2 points
Reduces the cooldown of your Psychic Scream ability by 4 seconds.

Mind Flay - 1/1 point
Assault the target's mind with Shadow energy, causing 75 damage over 3 seconds and slowing the target to 50% of their movement speed.

Shadow Reach - 3/3 points
Increases the range of your Shadow damage spells by 20%.

Silence - 1/1 point
Silence the target, preventing them from casting spells for 5 seconds.


z takim buildem w MC na full bufach mam ok 7,5k many

no moze masz racje jak kazdy ma Inspiration to wtedy sie przydaje jak caly czas ma +25% do armora - ale z drugiej strony zadko jest ze 3 priestow na raz leczy MT - a jak juz leczycie w 3 na raz i on ciagle ma +25% do AC i caly czas musicie w kolko go leczyc - to cos jest nie tak - czyli Inspiration duzo nie daje...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 14:35 
Cytuj  
jak sie uprzesz desh to starczy 10 p w holy zeby sie przydawac w instance
(imp renev , spiritual healing) , nic wiecej tam nie potrzeba w sumie , 98% priestow jak zauwazyles to Fheal spammers , madry doswiadczony priest wie kiedy uzyc greater / renev zeby oszczedzac mane ( zasady healing rotation) , zeby sie tego nauczyc najlepiej grac z randomami w najbardziej podlych instancach (brd, strat (5) , scholo) na bank cos pujdzie nie tak i jak uda sie priestowy wyratowac dupska druzynie to znaczy ze cos z niego bedzie :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 15:00 
Cytuj  
dzięki. teraz zostane przy 17 w holy zastanowie sie nad zmianami jak lepiej to wszystko zrozumiem czyli za jakieś 10 lvl :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 17:02 
Cytuj  
Co do buildow to mam taki sam jak cypis podal z wyjatkiem tego, ze zamiast impr. renew mam subtely [dlatego, ze tanka w MC moze zawsze ktos inny renewnąć a zwykle zaczynam healing pierwszy i subtely jest wtedy odczuwalne]
Cytuj:
98% priestow jak zauwazyles to Fheal spammers

to ja, to ja ^^

W raidowych instance nie ma chyba sensu bawic sie w Gheal, bo moze sie skonczyc zgonem tanka przez dmg spike, a z drugiej strony zanim sie te 3,5sec wycastuje to jakis inny healer zdecyduje sie nam na 95% pomoc i fhealnie, a nasz duzy heal sie po prostu zmarnuje, w pozostalych przypadkach okaze sie ze wszysy inni mieli laga i heal nie doszedl na czas z zadnej strony ;]

Jesli chodzi o priesta low lvl, to nie widze sensu meczenia sie z holy.

Btw. Szaman (full resto) jako, ze ma czesciej crita i daje odpowiednik inspiration [tez 25% armor na 15sec] dobrze sie sprawdza do spolki z priestem


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 145
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 21:34 
Cytuj  
mam nadzieje ze to bedzie na jakies swieto bo nie wyrobie kasy na dodatek chyba ze bende swieta :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 22:19 
Cytuj  
izi14 napisał(a):
mam nadzieje ze to bedzie na jakies swieto


A 1 listopada może być ? 8)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.