mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:47 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no i teraz mi odpowiedz czy bardziej opłaca się shield dyscipline jak masz tarczę z kolcami czy jak masz tarcze bez kolców?


odpowiedz jest oczywista :)

tak samo jak uposazenie tarczy ;)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:49 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
cofam to co powiedzialem o tym ze warrior jest useless dla mnie wcozraj bylem w sunken z warriorem palem warlockiem i priestem co prawda byly 3 wipe'y ale gralo sie calkiem nice tylko raz musialem uzyc vanish bo warrior mial cooldowna na all tauntujace skille
zapytaj go czy ma 10 czy 8 sec cooldowna :)

10min ?
sec = sekund
warrior może odciągac agro co 8 sekund


_________________
psn


Ostatnio edytowano 20 kwi 2005, 11:50 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:50 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
cofam to co powiedzialem o tym ze warrior jest useless dla mnie wcozraj bylem w sunken z warriorem palem warlockiem i priestem co prawda byly 3 wipe'y ale gralo sie calkiem nice tylko raz musialem uzyc vanish bo warrior mial cooldowna na all tauntujace skille
zapytaj go czy ma 10 czy 8 sec cooldowna :)

10min ?
sec = sekund


napisal mi ze na skille tauntujace ma 10min cooldown i dlaego nei przejol aggro, a ja przejolem bo mi sie palec obsunol i zamiast rupture poszedl evis na criticu


edit kidney na rupture


Ostatnio edytowano 20 kwi 2005, 12:32 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:54 
Cytuj  
bo był głupi i grał w battle stance udajac że jest damage dealerem w dodatku za leniwym na makro do tauta w defence stance

używał: Challanging Shout z cooldownem 10 min a miał też

Mocking Blow

A punishing attack that causes 60 damage and forces the target to focus attacks on you for 6 sec. (Must be used in Battle Stance.)
z cooldownem 2 min


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:58 
Cytuj  
Zaraz tam glupi, po prostu nie umial grac ;-)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 11:59 
Cytuj  
Robus - dlatego pisałem, ze nie warto iść w shield specialization jak nie ma się tarczy z kolcami. 15 rage jaki potrzebuje ten skill można przeznaczyć na coś innego i będzie identyczny jak nie lepszy efekt a oszczędzamy 1 talent.
Inna sprawa jak są kolce na tarczy.
Co do kolców to czytałem topic na oficjalnym forum gdzie ludziska rozważają za i przeciw i generalnie wiekszość była za staminą.
Dlaczego? Dobry tank ma dużo staminy a utrzymać agro i tak utrzyma (zależy to generalnie od reszty raidu a nie od samego tanka).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 12:00 
Cytuj  
hehehe :D no nie wiem jak ktos napisal "nie mam pojecia o tej grze" wiec sue nie wypowiadam na temat warriora napisalem tylko to co mi koles napisal

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 12:02 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Zaraz tam glupi, po prostu nie umial grac ;-)
ta, kiedyś myślałem że lvl to wszystko, a ta gra jest nie jest taka prosta.
róznica pomiędzy zgranym party na ts, a random jest gigantyczna.
taka sama jak między tymi co przeczytali instrukcje do gry, a tymi co tego nie zrobili :lol:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 12:07 
Cytuj  
z drugiej strony dobry rogue to taki blink tank jak ninja z FFXI. Więc Fabianek spokojnie mogłeś potankować moba a przy dobrym buildzie powinieneś robić non-stop "evade". 8)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 12:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
z drugiej strony dobry rogue to taki blink tank jak ninja z FFXI. Więc Fabianek spokojnie mogłeś potankować moba a przy dobrym buildzie powinieneś robić non-stop "evade". 8)


preferuje vanish kiedy mnie pierze last boss :D


Posty: 28
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 12:57 
Cytuj  
No duzo jest wysokich leveli..50-60 ktorzy w ogole sie nie znaja na swoich klasach, nie uzywaja podstawowych skilli itd. Przyklad? Ostatnie duelowanie sie.....kilku hunterow, ktorzy w ogole zapomnieli o czyms takim jak frost trap, magowie nie uzywajacy blinka? Bylem przekonany ze takich nie ma.....warlocy, zapominajacy o fearze...pelno przykladow moglem podac jeszcze, jadlem ich bo robili podstawowe bledy....nie wiem czy brak znajmosci swoich klas mial decydujacy wplyw czy panika....W kazdym razie wracajac do tematu....teamspeak to podstawa, w dodatku zgrane party, z ludzmi ktorych sie zna. Ja mam akurat farta i znalazlem takich ludzi....znamy sie od kilku lat, gralismy razem w mase roznych gier, oczywiscie obowiazkowo pod tsem. Nie ma problemow, czasem zdarzaja sie zatargi, ale przewaznei jest git. Ts niesamowcie sie przydaje podczas pvp. Ostatnio grupa trzech naszych mag, pal, priest pojechala na luzie 4 hordy. Goscie w ogole sie pogubili i nei wiedzieli co robic. A na tsie proste komendy, zajmij sie magiem, rzuc szepa na wara itd itd. W instancjach jest podobnie. Rzadko sie zdarza wipe calego timu. Przewaznei jak ludzie sa juz zmeczeni i robia razace bledy, a takto idzie jak po masle. Co do rogue to ja robie czasem za tanka, jak przez przypadek wezme na siebie agro, niby pale maja umiejetnosc ze daje 30% obnizenia jakos na threat, ale i tak spada agro. Wtedy evasion szybko, chwila tankowania, az pal odciagnei agro, a jak nie to vanish i powrot do walki. W kazdym razie co do palow i ich przydatnosci w instancjach. To zgadzam sie ze pal jest najbardziej rpzegieta klasa, taka hybryda z wieloma przydatnymi umiejetnosciami, z tym ze zamiast miec wszystko srednie, to wszystko ma na dobrze. Troche zagmatwalem....powinni obnizyc troche sile leczenia, wkurzajace shieldy np dac jakis absorb z przedzialu 2k-3k. A nei neismiertelnosc przez iels tam sekund. Gdy sie duelowalem z palami to te ich 7 zyc ownuje. Rogue nie ma szans z palem, ktory zna sie w miare na rzeczy. Niby w duelkach wychodze na remis z palami, ale przewaznei bylo to odkupione niezlym kombinowanie i zuzyciem wszystkich skill z cooldownem(build zrobiony pod cb i prep). Gdybym walke zaczal bez tych skili byloby po mnie. Z kolej pal to zawsze prawie jest gotowy na duela. Co do warow...to powinni ich wzmonic w pvp, poki co jest przegiecie. War ma szanse wygrac z kims dopiero co ma slaby sprzet i jest kiepski w pvp. Prawie kazda klasa ma jakieos asa w rekawie w pvp. Z wyjatkiem wara. Przydalby sie jakis skil, ktory dalby wiekszego stuna, czy cos w tym stylu. To wszystko bylo oczywiscie pod pvp. Inaczej ma sie rzecz, gdy war jest w timie, wtedy pokazuje swoje pazurki. To tyle bo sie rozpisalem.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:01 
Cytuj  
nie wiem mark czy 50 HP moze miec tak duzy wplyw na walke jak shield bash + silence

inna sprawa, ze tych najwiekszych bosow oczywiscie silencem potraktowac sie nie da

zreszta:
idac taka droga rozumowania mozna dojsc do wniosku, ze mniej wiecej polowa skili jest bez sensu i sa uzyteczne tylko w walkach ze slabszymi przeciwnikami lub w pvp

zreszta podobny problem jest u rogue, wiekszosc przerywnikow ratujacych normalnie rogue z opresji nie dziala na bosow :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:02 
Cytuj  
mój kolega z gildi napisał moim zdaniem fantastyczny poradnik dla woja
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post11832


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:09 
Cytuj  
70HP bo ja mam +7sta, +9 podobno już nie ma, a dziwne - podejrzawam, że jest.

jako ciekawostka - chyba najlepszy shield dla warriora w grze:
http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=18168

i spójrzcie na wymagania.. czy to nie przegięcie?

Ps. mi nie chodzi o silence, silence ma się z 2 talentów w improved shield bash, tylko 1 talent w shield mastery. Silence zawsze mam.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
70HP bo ja mam +7sta, +9 podobno już nie ma, a dziwne - podejrzawam, że jest.

jako ciekawostka - chyba najlepszy shield dla warriora w grze:
http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=18168

i spójrzcie na wymagania.. czy to nie przegięcie?

Ps. mi nie chodzi o silence, silence ma się z 2 talentów w improved shield bash, tylko 1 talent w shield mastery. Silence zawsze mam.


hihihihi wiec teraz kazdy woj bedzie inzynierem buehehehehe i wielki tauren bedzie z gnomami gadac na spotkaniach towarzyskich nad opracowaniem nowego przepisu buehehehehehe :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jako ciekawostka - chyba najlepszy shield dla warriora w grze:
http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=18168
dobrze ze jej nie mam bo bym się bawił w inżynierie aż do bólu :P


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:31 
Cytuj  
tya tarcza jest z craftu, receptura wypada w MC - w naszej gildii już inżynier ma recepturę, na AH taka tarcza to ~800g, składniki bardzo łatwe (koszt składników to mniej więcej połowa arcanite reapera).
Pewnie wkrótce cena za tarczę spadnie do ceny składników czyli do ~400g.

Ale ja mam teraz zonka, bo mam mining i blacksmith na 300lvl i nie wiem co dropnąć. W miningu od czasu do czasu można wykopać jakiś kryształek wart 10g+, a w blacksmithingu mam arcanite reapera, heartseekera itp. - same repceptury to koszt ~200-300g... skasować to trochę szkoda...

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:39 
Cytuj  
heh
blizzard czasami mnie rozwala swoimi pomyslami
takimi ruchami jak ta tarcza bardzo skutecznie likwiduja inne profesje
o ilez ciekawiej by bylo gdyby ona nie miala takiego glupiego wymogu :<

ps. zostaw sobie blacksmith, bedziesz mogl robic reapera i tarcze ;)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Ostatnio edytowano 20 kwi 2005, 13:40 przez Robus, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:40 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tya tarcza jest z craftu, receptura wypada w MC - w naszej gildii już inżynier ma recepturę, na AH taka tarcza to ~800g, składniki bardzo łatwe (koszt składników to mniej więcej połowa arcanite reapera).
Pewnie wkrótce cena za tarczę spadnie do ceny składników czyli do ~400g.

Ale ja mam teraz zonka, bo mam mining i blacksmith na 300lvl i nie wiem co dropnąć. W miningu od czasu do czasu można wykopać jakiś kryształek wart 10g+, a w blacksmithingu mam arcanite reapera, heartseekera itp. - same repceptury to koszt ~200-300g... skasować to trochę szkoda...


mysle ze jak sie dorobiles na miningu juz to mining bo faktycznie szkoda kasowac BS

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 13:40 
Cytuj  
Robus napisał(a):
heh
blizzard czasami mnie rozwala swoimi pomyslami
takimi ruchami jak ta tarcza bardzo skutecznie likwiduja inne profesje
o ilez ciekawiej by bylo gdyby ona nie miala takiego glupiego wymogu :<

ps. zostaw sobie blacksmith, bedziesz mogl robic reapera i tarcze ;)


mysle ze raczej zwieksza uzytecznosc mniej popularnych profesji

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.