mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 16:49 
Cytuj  
Nie ma czegos takiego jak "za duzo do +hit" dla rogue'ow i warriorow DW.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 12:48 
Cytuj  
zastanawiam sie na buildem:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 3003120010

17/8/26

czy mozecie mi napisac coś w temacie czy Backstab jest używany razem czy zamiast Hemorrhage. Wiem że zamiast SS, ale chodzi mi o ocene opłacalności wrzucania talentów jednoczesnie w Hemorrhage i BS

ogólnie CB przestaje mi być przydatne, mam nadzieje że dam rade bez Imp KS


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 14:26 
Cytuj  
Desh, hmm... patrzę na tego screena i :lol: WGG trwające 1h? O Bosze :D Już po 6-7 minutach dobrej walki masz wszystkich zabitych przynajmniej 5-8 razy - NO HONOR... a co dopiero przez 1h... Moje najdłuższe WSG to 17 minut (i oczywiście wygrane, no ale na 60lvl i po stronie hordy). Od ok. 3 tygodni gram w uber teamie (10-12 rangi). Jak narazie ownujemy wszystkich. Rekordy: 8 minut normalniej gry, 6 minut jak wróg poddaje się na dzień dobry (bo i tak się zdarza), 17 minut jak trafimy na team z itemami z BWL. Desh, lepiej trzymaj ten 49 lvl, bo na 60 już nie będzie tak wesoło :(

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 14:36 
Cytuj  
dobre wsg to wyrownane wsg, wtedy sie nie konczy walki w 5-10 min, tylko minimum 30, a srednio godzina ;P

u nas tez byly a-teamy po stronie hordy i ownowali w pare minut

ale swojego czasu zrobilismy gildiowy teamek i mielismy z nimi walki po godzine :D, wtedy wygralismy wszystko oprocz jednego bg ;P

cala frajda wlasnie polega na tym, zeby takim a-teamom wydluzyc czas wygrywania :P (a najlepiej im wrzucic, wtedy sie wsciekaja :D)

fajnie sie wygrywa w 5 min (takie wygrane tez mielismy :P), ale to w sumie zerowa zabawa
najlepsza zabawa jest wlasnie w takich godzinnych walkach, szczegolnie jak wygrywa sie 3:2 :D, nitk sie nie przejmuje tym ze nie leci honor, liczy sie sam fakt wjebania a-teamowi (a juz szczegolnie jak a-team robi afk przy 2:0 :D)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 14:52 
Cytuj  
Troche offtop wyjdzie :P Wiesz, jak ktoś robi rangie, to musi szybko wygrywać, aby zdobyć dużo honoru: szybka wygrana, następne wsg itd. Generalnie bazuje się na bonusach za flagi i wygraną a nie za zabijanie. Wkur.... jest właśnie to, że ludzie z itemami bwl (a teraz nawet aq) grają przeciwko ludziom, którzy mają wszystko z rangi, nie dość, że sprzęt z bwl jest łatwiej zdobyć to jeszcze jest on lepszy niż ten za range 14 (przynajmniej sety, nie wiem jak broń). A jak zależy Ci na randze i masz jeszcze rl to nie możesz sobie pozwolić na rajdy do bwl i robi się z tego błędne koło :( blizz chyba zapomniał o rankowiczach :D Ale ostatnio rozmawiałem z GMem i ma się coś zmienić w patchu 1.11 zarówno z itemami z rangi jaki i bwl kontra ludzie farmujący range :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 15:06 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
nie dość, że sprzęt z bwl jest łatwiej zdobyć to jeszcze jest on lepszy niż ten za range 14 (przynajmniej sety, nie wiem jak broń).

Ahahahahahahaha. :oops:

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 16:04 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Troche offtop wyjdzie :P Wiesz, jak ktoś robi rangie, to musi szybko wygrywać, aby zdobyć dużo honoru: szybka wygrana, następne wsg itd. Generalnie bazuje się na bonusach za flagi i wygraną a nie za zabijanie. Wkur.... jest właśnie to, że ludzie z itemami bwl (a teraz nawet aq) grają przeciwko ludziom, którzy mają wszystko z rangi, nie dość, że sprzęt z bwl jest łatwiej zdobyć to jeszcze jest on lepszy niż ten za range 14 (przynajmniej sety, nie wiem jak broń). A jak zależy Ci na randze i masz jeszcze rl to nie możesz sobie pozwolić na rajdy do bwl i robi się z tego błędne koło :( blizz chyba zapomniał o rankowiczach :D Ale ostatnio rozmawiałem z GMem i ma się coś zmienić w patchu 1.11 zarówno z itemami z rangi jaki i bwl kontra ludzie farmujący range :D


problem polega na tym, ze moja gildia nie farmuje bwl :D, w sumie to ledwo co farmujemy mc (a i to od niedawna, dzieki sojuszowi jaki mamy na deathwingu, zwie sie HPR), a potrafilismy wrzucic takim farmerom waszego pokroju (rangi 10+ + farmione mc i czesciowo BWL vs nasze w wiekszosci blue itemki)

wlasnie tacy farmerzy totalnie niszcza zabawe na bg, i jeszcze dodatkowo nie grzesza skilem w 90% przypadkow

stad tez jak wchodzimy na bg grupka to cieszymy sie jak farmerom wydluzymy zabawe z 10 minut do 40, bo nam to wsio rawno, a oni sa duzo w plecki :P (szczegolnie jak przegraja)

poza tym przegrana z taka nieznana gildia jak moja osmiesza przewspaniale a-teamy, ktorych ego jest z reguly tak wyrabiscie wielkie ze az sie wierzyc nie chce


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 16:07 
Cytuj  
Robus napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Troche offtop wyjdzie :P Wiesz, jak ktoś robi rangie, to musi szybko wygrywać, aby zdobyć dużo honoru: szybka wygrana, następne wsg itd. Generalnie bazuje się na bonusach za flagi i wygraną a nie za zabijanie. Wkur.... jest właśnie to, że ludzie z itemami bwl (a teraz nawet aq) grają przeciwko ludziom, którzy mają wszystko z rangi, nie dość, że sprzęt z bwl jest łatwiej zdobyć to jeszcze jest on lepszy niż ten za range 14 (przynajmniej sety, nie wiem jak broń). A jak zależy Ci na randze i masz jeszcze rl to nie możesz sobie pozwolić na rajdy do bwl i robi się z tego błędne koło :( blizz chyba zapomniał o rankowiczach :D Ale ostatnio rozmawiałem z GMem i ma się coś zmienić w patchu 1.11 zarówno z itemami z rangi jaki i bwl kontra ludzie farmujący range :D


problem polega na tym, ze moja gildia nie farmuje bwl :D, w sumie to ledwo co farmujemy mc (a i to od niedawna, dzieki sojuszowi jaki mamy na deathwingu, zwie sie HPR), a potrafilismy wrzucic takim farmerom waszego pokroju (rangi 10+ + farmione mc i czesciowo BWL vs nasze w wiekszosci blue itemki)

wlasnie tacy farmerzy totalnie niszcza zabawe na bg, i jeszcze dodatkowo nie grzesza skilem w 90% przypadkow

stad tez jak wchodzimy na bg grupka to cieszymy sie jak farmerom wydluzymy zabawe z 10 minut do 40, bo nam to wsio rawno, a oni sa duzo w plecki :P (szczegolnie jak przegraja)

poza tym przegrana z taka nieznana gildia jak moja osmiesza przewspaniale a-teamy, ktorych ego jest z reguly tak wyrabiscie wielkie ze az sie wierzyc nie chce


takie a-teamy afk wpisują jak wchodzi elegancki team ze średnią rang 5. Kiedyś u Nas się z takim czyms spotkałem, jak a-team z hordy vs alliance a-team i ally dostawało 4-1 na arathi bassin, qrwa skill = 0 - lepiej rwać z bg niz dostać w dupę. Ally FTW <3

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 10:26 
Cytuj  
ale wy macie problemy :D
na chromaggusie słyszałem że ktoś słszał że kiedyś podobno Alliance byli w bazie Hordy :lol:

Generalnie ratio na serwerze jest 1.1-1 dla hordy czyli żadna przewaga a alianci graja jak totalne cipy, zwykle nie ma rajdu wcale, jak jest to 50 % declinuje. o leaderach albo osobach które maja ochote słuchać rozkazów można zapomnieć.

AV nie do przebicia :wink: AB/WSG podobno lepiej ale musze dobić 60


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 08:27 
Cytuj  
Dagger vs. Sword (c.d.)

No jako zatwardziały zwolennik daggerów dokonałem herezji, przerabiając sie na swordy. A to za sprawą tego cacka - http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19352 - akurat byłem top DKP w gildii (u nas dropy dla rogali to zjawisko rzadsze od kwiatu paproci) i jakoś mnie podkusiło.

Akurat mam doskonala skale porównawczą, gdyż sporo duelowałem się na dzień przed zmianą, a po zmianie wszyscy warriorzy w gildii ustawiali się w kolejce do mnie, aby zobaczyć nowy miecz w akcji. Combat build. (choć myśle nad Seal Fate).

Akurat od zeszłego tygodnia mamy warriora rank 14 w gildii, z którym bardzo lubię się duelować. No na daggerach, mimo iż wszystko robię już prawie automatycznie i z prędkścią godną polującego Geparda - nei było łatwo. Na swordach, którymi obecnie posługuję się jak Meksykanin chińskimi pałeczkami do jedzenia, to nawet po przegranej czułem, że mogłem go "skończyć", gdybym nie popełnił takiego lub owakiego błędu. Nie mówiąc o tym, ze szamani i reszta to teraz smakowite kąski (no ale bye bye ambushe w magów).

No a jak w ZG wyskakiwały mi SS za 979 dmg, to stwierdziłem, że miecze są całkiem ciekawe...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 09:07 
Cytuj  
Build z Seal Fate jest swietny do DD w raidach , mamy paru rogali z takim builidem ( wlączając mnie :) ) 30/21 swietny do PvE ale musisz miec wysoki crit chance inaczej zgimpujesz troszke swoj dmg.
A i przy okazji to niezly build pod PvP uwielbiam "zjadac" palladynow :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 11:10 
Cytuj  
...


_________________
psn


Ostatnio edytowano 14 mar 2006, 11:19 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 11:18 
Cytuj  
No to róznie bywa Desh :P z nową rangą BS nasi daggerzy robią całkiem smaczny dmg na raidach , pozatym daggerki sa lepsze do poisonów które potrafią dac całkiem niezły dmg.

Ja tam lubie moje brudne swordy a w plecaku zawsze mam daggerki "w razie co" ;)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 11:23 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
No to róznie bywa Desh :P z nową rangą BS nasi daggerzy robią całkiem smaczny dmg na raidach , pozatym daggerki sa lepsze do poisonów które potrafią dac całkiem niezły dmg.

Ja tam lubie moje brudne swordy a w plecaku zawsze mam daggerki "w razie co" ;)
no wyciąłem swojego posta.
generalnie dalej jestm noobem wiec nie bede się tu wciskał miedzy was ale z racji że PvE wogóle mnie nie interesuje a gry ala warrior mam powyzej uszu to prawdopodobnie jeszcze długo nie spróbuje mieczy

myśle ze jeśli gracie PvE/PvP/Duele to swordy moga byc najlepszym pomysłem ale dla pure PvP to chyba daggery :wink:

BTW. Alliance to easy mode :P
trinket i dagger jaki otrzymuje alliant po Jail Break to czit :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 11:40 
Cytuj  
Od dawna wiadomo ze allianci to easy mode ;P

A ja nie lubie dueli..wole PvP na "Swieżym powietrzu" i poprostu kocham jak mnie ktos zgankuje....cóż CC na powietrzu to samo zdrowie :)

BTW Desh nie zapomnij że ja też grałem warkiem ale mielismy klopot z ich zbyt duza iloscia w gildii może dlatego tak lubie swordy :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 11:43 
Cytuj  
Tak się własnie zastanawiam, gdybym chciał być pure PvP, nie pod BG, ale dla własnej przyjemności, to bym wybierał pomiędzy dwoma buildami - seal fate dagger (którym się posługiwałem dotychczas) i Sword Osiris build. Pierwszy to olbrzymi dmg, łatwe stuny (impr KS), drugi to totalna kontrola przeciwnika.

A na swordy skusiłem się głównie z nudów... Musze mieć odmiane, ale komplet daggerów i tak mam zamiar mieć i się co jakiś czas rollowac na daggery.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 11:57 
Cytuj  
PvP tylko dla przyjemnosci , znużyło mnie farmowanie BGs , a swordów używam bo daje to niezłego boosta w PvE a na tym się teraz skupiamy ;)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 12:09 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
PvP tylko dla przyjemnosci , znużyło mnie farmowanie BGs , a swordów używam bo daje to niezłego boosta w PvE a na tym się teraz skupiamy ;)
no ja chce mieć "nienormowany czas grania" wiec nastawiam się "wyłacznie na małe BG" :]
coś ostatnio wspominałem że może jakaś Onyxia czasem :roll:

Gildia w której jestem jest nieco popaprana bo ok 30 osób to ludzie którzy graja na US a są z europy, cały pomysł gildi to uwolnienie sie od rajdów o 4 rano :lol:
wiec powinni farmic szybko - nie ukrywam ze chetnie bym zobaczył AQ i nowy w EP :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 12:16 
Cytuj  
No ja na rajdy nie narzekam , mamy ....codziennie...:P
U nas w gildii mamy różne rangi ja mam "Guard" o którego sie długo starałem ale musze mieć 75% raids 40 osobowych w miesiącu , być dostepnym min 19:00-23:00 , bonusy - gwarantowany spot w każdym rajdzie i 15DKP bonus na koniec miesiaca ;)

Dzięki temu mam całkiem niezły equip ;)
No i też PvP-uje się przyjemnie ;)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 12:23 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
No ja na rajdy nie narzekam , mamy ....codziennie...:P
U nas w gildii mamy różne rangi ja mam "Guard" o którego sie długo starałem ale musze mieć 75% raids 40 osobowych w miesiącu , być dostepnym min 19:00-23:00 , bonusy - gwarantowany spot w każdym rajdzie i 15DKP bonus na koniec miesiaca ;)

Dzięki temu mam całkiem niezły equip ;)
No i też PvP-uje się przyjemnie ;)
hehe, no to masz niezły zapierdol :wink:
Wiesz nie chce sie wywnętrzać poprostu rok mówienia wszystkim wokół "Nie moge bo dziś/jutro/w sobote mam RAID" przysporzyło zbyt wiele kłopotów.
W sumie w dupie mam sprzęt wystarczy mi ten z PvP. Rok prawie ubierałem warriora i przyjemność z efektu końcowego miałem niewspółmierną do wysiłku :wink:
lubie PvE ale za pierwszym do 5tego razu za 10 i 50 już nie lubie tego samego instansu

Szanuje taki styl grania ale nie chce sobie przegiąć, zresztą czas dla mnie się odzwyczajać bo zostało mi takiego grania ze 3 miechy max :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.