mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:04 
 
cypis wez no pokaz mi te kurwy bo nie widze.
i serio wiekszego fanboja niz ty i koledzy z wow-pl nie spotkalem.
szkoda, ze nie trzymam logow z irca bo moze wtedy duza czesc osob tutaj zmienilaby troche zdanie o tobie.
"Mozna mi sporo rzeczy zarzucic, ale mowiac ze jestem fanbojem trafiasz bardzo daleko od srodka tarczy. "
hehe prosze cie, wiele moge zrozumiec ale takie klamstwa to nie tutaj.
i ja rozumiem, ze cie wow nie nudzi bo lubisz pve. my lubimy pvp.


i zacznij czytac moze wszystkie posty po kolei, bo cos mam wrazenie, ze twoim wirtualni koledzy z wow'a jesli chodzi o uzywanie slow, ogolnie przyjetych za obrazliwe, nie sa wcale gorsi od ziomali z dziali 'war'.

chociaz w sumie to nie dzwine, ze stoisz po jednej stronie barykady. tylko nie wciskaj kitu, ze neutralny jestes mate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:05 
 
I kolejna żałosna próba pokazania jak to rzeźnik jest mądry i wspaniały a ja pusty i zdziecinniały :P szkoda tylko że marnie Ci to wychodzi ...Ogólnie to o grafice idź sobie dyskutować do innego działu , a najlepie nie porowkuj flame bo ośmieszasz się tekstami że grafika jest chujowa bo nie ma paralax mapingu itp itd , może dx10 wrzucić , zretsztą po co skoro WAR pokazał że nawet tak obrzydliwe wyglądająca gra jaką jest WAR oczywiście potrafi nie jednego mocarnego kompa zaciąć .Powiem jedno - source .Jak nie wiesz co mam na myśli to z chęcią Ci to na pm wytłumaczę ;)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 15:07 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:06 
 
zaboleq napisał(a):
Rzeźnik , inside i inne forumer trolle weźcie idzie sobie zwalić albo niech tata wam zwali :) a nie ciągle nawalacie tym swoim dennym bełkotem jaka to grafika w wowie jest bee itp .A w WAR jest jeszcze bardziej chujowa bo tekstury to pac-man ma lepsze niż war :wtf: nie mówiąc już o animacji czy o efektach spelli w WAR czy niektórych mmo (nie mówię tu o WoW) .WAR się skonczył , wy pewnie czujecie się zawiedzenie że topic WAR vs WoW zakończył się klęską WAR i teraz trollujecie tutaj .Osobiście do ludzi nic nie mam ale trolle powinno się tepić , nie wiem czemu lekarze nie uśpili was przy porodzie bo pewnie śmierdziało od was trollowaniem na odległość - do gazu z WAMI :D

Cypis zamkniej ten topic bo przyciąga trolle ich pokroju , topic zamknąłęś i ponownie otworzyłeś nie wiem na czyją prośbę a dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi ...

Ja wyjatkowo malo troluje w tym temacie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:06 
 
sorry zabol ale o ile pamietam to ty plakales, ze nie masz z kim grac w mmo od 8 do 15 (pozniej pracujesz).
i doskonale rozumiem, ze odnalazles sie w wow'ie gdzie servery sa zapchane non stop.
nie rozumiem dlaczego nie majac pojecia o grze tak jej nienawidzisz?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:06 
 
Mendol napisał(a):
ah gram na kh, ktory nie nalezy do 'popularnych' serverow. i zeby miec fun z gry, nie trzeba czekac w kolejce na server. wystarczy jedna grupa przeciwnikow i jest dobre pvp. ale kazdy gra w to co lubi.
grafika odpowiadala mi w aoc, odpowiada mi w war/eve. w warcrafta probowalem grac w maju i nie dalem rady.
war podobnie jak daoc nie potrzebuje miliona graczy. wystarczy jak w przypadku eve paredziesiat tysiecy.
niech zaboleq, cypis graja sobie w wow'a i maja fun z tego. moze pewnego dnia dotrze do nich, ze dla czesci uzytkownikow tego forum wow nie jest wyznacznikiem co jest dobre w mmo a co zle (combat) bo kazdy z nas preferuje cos innego. jedni lubia grac w guake1 inni w cod'a.
jednym fun daje nfs innym gt. i tak bedzie do konca swiata :-)


Signed 100%. A nawet 200%. :-) A jako ze wymienijes EVE to powiem tylko tyle ze od tej malej (w sensie ilosci graczy) gierki w sumie nieznanej szerzej firmy bodajze z Islandii wiekszosc producentow MMO (w tym i Blizzard) moglaby sie spoooro nauczyc.


_________________
Obrazek

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:07 
 
uuuuuu jak widzę topic w pełni opanowany przez WAR-bojów - naprawdę niewiele musi się już dziać w waszym 'przebogatym' warku skoro już wszyscy tu trolujecie :D


inside -> bardzo jestem ciekaw, czy widziałeś Northrend na kompie który może pociągnąć wszystko na maksa - ja osobiście gram w 1680/1050 z anizo x16 i AA x4 i jestem zachwycony, nawet odnosząc się do Lotro a tam jak podejrzewam do grafiki nie mógłbyś się za kija przyczepić.
Nawet, jeżeli styl grafiki komuś nie odpowiada (dla mnie osobiście grafa WAR-a jest po prostu słabiutka nie wspominając o beznadziejnej animacji) a przecież wielu jest grających na medium czy minimum nawet - WoW ma to coś, czego w WARrze na dłuższą metę brakuje, coś co przyciąga i trzyma ludzi latami, jak mnie - pod tym względem cała reszta MMORPG-ów zostaje całe lata świetlne za wypiekiem Blizza.
Jak starożytne gnomy mawiały 'de gustibus non disputandum est' więc /shrug z mojej strony.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:09 
 
Mendol napisał(a):
sorry zabol ale o ile pamietam to ty plakales, ze nie masz z kim grac w mmo od 8 do 15 (pozniej pracujesz).
i doskonale rozumiem, ze odnalazles sie w wow'ie gdzie servery sa zapchane non stop.
nie rozumiem dlaczego nie majac pojecia o grze tak jej nienawidzisz?


Mendol ja nie mam pojęcia o grze ?Wylevelowałem 2 postacie do t3 i dwie na t2 + biegałem trochę po becie i naprawdę wraz z gildią (IX Kohorta) kilka razy biegałem po RvR i owszem było to fajne ale hmm , nie na tyle aby grać dalej , grafika w WAR od początku mi się nie podobał i optymalizacja silnika również , ale nie to przeważyło o tym czy gram czy nie :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:10 
 
Rzeznik napisał(a):
Z drugiej strony masz WoW i jego brak zupelny zachet i oPVP z nudow, bo bg sie przejadlo, Areny nudza

<Ucinam w polowie zdania za co przepraszam, ale sprawy pve mnie nie zajmuja zbytnio.>

Dla grania pvp wystarczac powinna czysta przyjemnosc z prowadzenia rozgrywki. I wlasnie to w wow jest idealnie zrobione, nigdy nie gralo mi sie tak fantastycznie pvp jak w wow rogalem lub magiem. Niesamowita dynamika (gauge na sprincie z piruetem), poprostu niesamowicie czuje sie postac, ona nie ucieka, robi to co jej kaze. Bg mozna grac w nieskonczonosc, tak jak wielu ludzi gra nadal w Q3, albo w starcrafta.

Co do aren, ktore sie nudza to hehe, wiemy o co chodzi, tu juz nie wystarczy wiedziec ktory skil do czego, jak sie dostanie po jajach pare razy, to zaraz sie areny nudza, rozumiem, i nie ciagne tematu, rozdrapywanie krwawiacych itp, co zlego to nie ja...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:12 
 
troche biegalem w becie...

no i tak jak tobie nie podoba sie grafika w war tak mi nie podoba sie grafika w wow'ie. i czy to zle? nie :-) po co wiec te glupie gadki

shahray a w war'ze to postac niby co robi? ucieka? skille nie dzialaja?
mowiac szczerze mam wrazenie, ze mowisz o jakiejs innej grze.
albo mi sie cos popierdolilo i gram w DFO a wydaje mi sie, ze to WAR.


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 15:14 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:13 
 
Cytuj:
inside -> bardzo jestem ciekaw, czy widziałeś Northrend na kompie który może pociągnąć wszystko na maksa

Widzialem. No przykro mi ale, tekstury dalej sa plaskie. Wiekszy zasieg widzenia, mnie naprawde nie rusza :<.
No kurna, nawet DDO ma lepsza grafike i tez plynnie dziala.

Cytuj:
nawet odnosząc się do Lotro

NIe prowonoj grafiki z LOTRO do WoWa, bo lotro wyprzedza wowa o lata swietlne (jesli przemiliczmy naprawde chujowe modele elfów).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 15:15 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:14 
 
Zaboleq, ale ja niczego nie musze pokazywac, Ty to robisz za mnie. Czyzby skonczyly Ci sie Ciete riposty? Mierz w takim razie sily na zamiary zanim sie odezwiesz i odeslesz mnie to mojego taty, a nie pozniej sie wycofujesz rakiem...

Jezeli nie chcesz wniesc nic konstruktywnego do dyskusji, tudziez inteligentnie zripostowac i znalezc dziure w obronie przeciwnika, to daruj sobie postowanie i tyle. Do czytania nikt Cie nie zmusza.

A my sobie bedziemy dalej dyskutowac na tematy WoW, jego mialkosci i kiepskosci tak w sferze graficznej jak i na poziomie zalozen w prowadzeniu rozgrywki. O ile oczywiscie, beda chetni do takowej. :D

@Achem

O tym czemu dzis tu pisze wspominalem wczesniej.

@Shahray

Co zlego tak? :D Nie no ale dalej nieprzekonuje mnie ta wyzszosc miodnosci w zamknietym PvP w WoW, skoro obok masz CoD?
PvP nie rozwija Twojej postaci, Itemy masz i tu i tu, a kontrola nad postacia w CoD to jest dopiero zajefajne ;)

Takze cholera, gdyby tylko brac PvP to WoW wydaje mi sie mialki i plaski, bez celu. No bo odrzucam nowe itemki...ile tak mozna.
Jakby nie patrzec i nie argumentowac, w WAR cel jest. Odlegly, daleki, ale jest. Stolica wroga. Rzeklbym ,ze wrecz epicki ten cel :)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 15:21 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:19 
 
Jezeli chodzi o grafike wow - animacja bije wszystkie inne gry razem wziete.

Tak, War ma w pewnych wzgledach przewage nad wow'em, ale naprawde blizzard pokazal klase - tak powinno wygladac lvlowanie, roznorodne questy, smieszne zdarzenia, czy dodatkowe eventy ( in game movie 5 minut bitwa z Arthasem i inne). Jest naprawde przyjemnie w tej chwili, oczywiscie content sie skonczy, jak zawsze. Ale beda dodatki, nowe instance - tak samo jak bylo do tej pory. WAR potrzebuje czasu ( przynajmniej jak dla mnie), za duzo bugow, niedorobek ( dopiero w 1.05 poprawiaja bug z widocznym mountem). Nie mowiac o kiepskiej animacji, czy dzialaniu skilli. Magia tez wyglada zalosnie, efekty magiczne sa po prostu brzydkie i bardzo czesto powtarzajace sie.




A jezeli chodzi o topic - to ja odblokowalem, wole spam w jednym miejscu :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:20 
 
Rzeźnik sam jesteś prosty w założeniu i denny również , tak samo jak wow którego uważasz za dennego :) .Z chęcią podyskutuje jak bardzo wow jest denny i o tym jak trollowanie w twoim wykonaniu ver narzekanie na grafikę sprzed kilku dobrych lat która nadal prezentuje się jak na mmo dobrze (sorry rzeźnik ale może przypierdol się do grafiki wara :) , tam napewno tekstury są zajebiaszczej jakości :wtf: ) .Jeszcze trochę a Ci się proch do twej "armaty" skonczy .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:22 
 
Ja napiszę tyle jeśli o miodności gry decydowała by tylko grafika ludzie by nigdy w nic nie grali, jest masa innych czynników o których mało kto w tej dyskusji wspomniał - WOW ma ogromną przewagę nad WHO ale też na początku nie był idealny.

Pewna ilość graczy odeszła od wow-a za sprawą AOC wrócili. Teraz było widać że dużo graczy poszło męczyć WHO ja nawet tego nie kupiłem jak się dostałem do bety i widziałem na co się zapowiada po prostu gra była nie w moim guście. Nie jestem rozczarowany - po prostu Blizzard ma teraz najbardziej dopracowaną grę na rynku z którą nie jest w stanie walczyć nic co wyszło - tym bardziej że wyszedł dodatek -nowe lokacje nowe lvle itd.

Jest jak jest - WHO mi osobiści nie przypadło do gustu pod względem grafiki i stylu gry - tak samo jak ludziom nie podoba się WOW tylko ze względu na grafikę.
Osobiści cieszę się że ludzie narzekają na grafikę bo nie ma się do czego innego przyczepić ;))


_________________
Obrazek

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:22 
 
@Mendol, ja Ci tego nie potrafie opisac, probowalem wiele postaci w war. Podoba mi sie tam wiele rzeczy, ale sam combat rujnuje mi cala przyjemnosc z grania. Nie wiem k.. o co chodzi, ale jest dretwo, np wkurza mnie kolejkujacy sie skill, ktory moge uzyc w momencie gdy uzywam juz inny. Potem tamten wykonuje mi sie samoczynnie, przez to mam uczucie ze ja sobie postac sobie. Wszystko wyglada jakby chodzlo na wolniejszych obrotach.
Jak przychodzi do scenario to wszyscy staja w kupie i strzelaja do siebie jak w jakich wojnach napoleonskich. Po za tym cc dziala jakos tak cwanie, ze jak dostaje silence, to jestem trup, niby jest teren, niby sa kolizje co powinno skutkowac jescze lepszym wykorzystaniem tego terenu, a wychodzi na to ze zazwyczaj jestes trup 2s po silence, nie mam skilla? a moze design map ssie pale.
Rzeznik - albo gadamy war vs wow, albo Ci sie skonczyly argumenty i bedziesz mnie teraz do CoD przekonywal, gram w wiele gier, ale nie ma wsrod nich fpp, ostatnio ostro w HoI2 (bo moge na notebooku w pociagu).


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 15:27 przez shahray, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:25 
 
shahray napisał(a):
@Mendol, ja Ci tego nie potrafie opisac, probowalem wiele postaci w war. Podoba mi sie tam wiele rzeczy, ale sam combat rujnuje mi cala przyjemnosc z grania. Nie wiem k.. o co chodzi, ale jest dretwo, np wkurza mnie kolejkujacy sie skill, ktory moge uzyc w momencie gdy uzywam juz inny. Potem tamten wykonuje mi sie samoczynnie, przez to mam uczucie ze ja sobie postac sobie. Wszystko wyglada jakby chodzlo na wolniejszych obrotach.
Jak przychodzi do scenario to wszyscy staja w kupie i strzelaja do siebie jak w jakich wojnach napoleonskich.

Rzeznik - albo gadamy war vs wow, albo Ci sie skonczyly argumenty i bedziesz mnie teraz do CoD przekonywal, gram w wiele gier, ale nie ma wsrod nich fpp, ostatnio ostro w HoI2.



Normalnie moje słowa:P podpisuje się rękoma i nogami .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:26 
 
Rzeznik napisał(a):

A my sobie bedziemy dalej dyskutowac na tematy WoW, jego mialkosci i kiepskosci tak w sferze graficznej jak i na poziomie zalozen w prowadzeniu rozgrywki. O ile oczywiscie, beda chetni do takowej. :D



A gotujcie się we własnym sosiku panowie, ja ten topic omijać będę szerokim łukiem bo w odróżnieniu od szczęśliwych posiadaczy WAR-ka i działających tam aż 80% skilli ;) wolę wolny czas spędzać w kiepskim i miałkim WoW-ie jak trolując fora innych gier (tak tak wiem wszyscy nudzicie się w robocie :D )

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:26 
 
Cytuj:
tak powinno wygladac lvlowanie,

Bullshit. Levelowanie powinno wygladac jak w Oblivionie (poprzez trening skilli), a nie poprzez mordowanie pierdyliarda potworow i mlucenia questow, ktore kaza ci zarznac to czy tamto.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 15:27 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:26 
 
Aktualnie zrobilem sobie przerwe od mmo i ogolnie gier ( grypa, brak czasu i takie tam... ), gralem pare godzin w dodatku do WoW-a u znajomego i musze sie podzielic z wami porownaniami czy obserwacjami.
Pierwsze co mnie zdziwilo to ze po prawie roku przerwy od WoW wszystko wiem jak dziala i bardzo latwo gralo mi sie hunterem.

Minusy w porownaniu do innych gier na dzien dzisiejszy to:
malo skili, bardzo latwo sie gra w pve i pvp, alianci nie atakowali nikogo tylko zazwyczaj uciekali bo przeciez szkoda czasu i expa sie traci, jesli juz dochodzi do pvp to zabijasz masakrycznie szybko lub giniesz szybciej niz nacisniesz cos.
Co do grafiki to jest poprawa ale to nadal hanabarbera, jednak tego nie ma sie co przyczepiac bo to "klimaty" WoW, faktycznie sa zarabiscie zrobione krainki, blizz udowadnia ze z gowna mozna ukrecic bat.

Ta gra nie nadaje sie do pvp, bylem na tym nowym bg i widac jak to wyglada, wiekszosc ludzi gania z resspointa zamiast walczyc, moge z czystym sumieniem napisac ponownie ze pvp w WoW to kpina i wielkie gowno.

No i tem endgame w WoW, ktory zaczyna sie max tydzien po premierze dodatku jest zenujacy bo sprowadza sie do multplayera 10man, dla czesci bedzie to 25man ale nic wiecej.

Kolejny minus to community, nikt nie jest zainteresowany graniem w grupie, zero kontaktowania sie w grze, zero pomocy od innych, kazdy napierdala solo.

------------------------

Teraz takie ladne emo elo you suck oneeleven1!11!

jakosc grafy: AoC > WAR > WoW
klimaty i wykonanie swiata: WoW > AoC > WAR
combat: AoC > WAR > WoW
pve lvlowanie: WoW > WAR > AoC
pve endgame: WoW > WAR > AoC
pvp lvlowanie: WAR > AoC > WoW
pvp engame: WAR > AoC > WoW
gildia: AoC > WAR > WoW
gra w party: WAR > AoC > WoW
itemizacja: WoW > WAR > AoC
bg/sc: WAR > WoW > AoC
"skill" pvp: AoC > WAR > WoW
"skill" pve: WoW > WAR > AoC

WoW to gra solo plus multiplayer z udawanym pvp w postaci bg i aren, zrypany combat system, ktory polega w 90% na tym kto kogo pierwszy atakuje ten wygrywa, gra nie nadaje sie do pvp w wiekszej grupie, czeste lagi serwera, zrypany silnik graficzny, ktory wymieka w wiekszej ilosci graczy, banalnie prosta gra, ktora nie wymaga wiele umiejetnosci.

I niech mi nikt nie pisze ze nie w pare godzin jestem w stanie sie przekonac co oferuje WoW bo gralem trzy lata, po prawie roku przerwy wystarczylo mi wejsc lacznie na 6 godzin do gry by sie przekonac jakie to jest teraz.
Dla wiekszosci jedyny argumant by grac w WoW to ilosc graczy i nic wiecej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 15:29 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:28 
 
@zaboleq
Mógłbyś czasem zaprzestać pisania tych smutów? Lepiej by się wtedy czytało twoje posty :]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.