mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:00 
Cytuj  
post nie zawierajacy cytatu kierowany jest do osoby wypowiadajacej się w poście poprzednim :wink:


_________________
psn


Posty: 21
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:03 
Cytuj  
ok. sorry nie znalem tej zasady:)
a ze kolega ma druid w podpisie, to juz totalnie wybilo mnie z tropu :)
tzw syndrom paranoidalny :o

ale kolega dobrze tu napisal
Cytuj:
w niczym, tyle dzieki innemu buildowi taki warek dostaje boosta do dps ktory przyda mu sie do grindowania/pvp, z mojej strony eot na ten temat bo kolega jak napisal robi warka pod guild wiec tylko do rajdow.


dokladnym buildem ktorego szukam jest high end PvE content build :)
do pvp itp mam innego chara


_________________
Obrazek
Xixipli ( 60 Gnome Warrior )
Defias Brotherhood
<Destined for Glory>


Ostatnio edytowano 14 lut 2006, 16:06 przez Xixi, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie ośmieszaj sie. to że ten topic żyje a ty chcesz popisac nie czyni cie pro tankiem :P


i to mowi uber tank z buildem 31/20/0 ale z ciebie (UWAGA trudne slowo) hipokryta


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:05 
Cytuj  
Xixi napisał(a):
ok. sorry nie znalem tej zasady:)
a ze kolega ma druid w podpisie, to juz totalnie wybilo mnie z tropu :)
tzw syndrom paranoidalny :o


Kolega ma druid w podpisie, ale zna sie absolutnie najlepiej na wszystkim ... :D

A racji tego z topic zyje to pochwale sie ze moja gnomka ma juz 30 lvl i Whirlwind Axe. Tylko toporek jakos smutnie wyglada - myslicie ze warto bawic sie enchanty ? (to ktorys kolejny alt, wiec kasy starczy, tylko zastanawiam sie czy warto).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:07 
Cytuj  
@fabianek
nie jestem juz tankiem i nigdy nie byłem uber. wogóle juz nie gram tankiem ale grałem w end game w przeciwieństwie do ciebie.

miałeś kiedyś taki podpis "teoretykom dziękujemy" ?


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:09 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Xixi napisał(a):
ok. sorry nie znalem tej zasady:)
a ze kolega ma druid w podpisie, to juz totalnie wybilo mnie z tropu :)
tzw syndrom paranoidalny :o


Kolega ma druid w podpisie, ale zna sie absolutnie najlepiej na wszystkim ... :D


no tak po 16stej to przyszedl trol.

uwaga nie karmic trola

Deshroom napisał(a):
@fabianek
nie jestem juz tankiem i nigdy nie byłem uber. wogóle juz nie gram tankiem ale grałem w end game w przeciwieństwie do ciebie.


afair miales w podpisie uber tank might 8/8

Cytuj:
miałeś kiedyś taki podpis "teoretykom dziękujemy" ?


swoje posty opieram glownie na tym co ty pisales w tym topicu zakladajac ze znasz je z praktyki


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 14 lut 2006, 16:11 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:09 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
[(UWAGA trudne slowo)


Xeroboy ! :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:11 
Cytuj  
no dobra to zajmie moje miejsce bo walentynki - musze isc na komedie romantyczna i wogole juz musze isc zeby nie robic nadgodzin :P


_________________
psn


Posty: 21
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:11 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A racji tego z topic zyje to pochwale sie ze moja gnomka ma juz 30 lvl i Whirlwind Axe. Tylko toporek jakos smutnie wyglada - myslicie ze warto bawic sie enchanty ? (to ktorys kolejny alt, wiec kasy starczy, tylko zastanawiam sie czy warto).


ja biegalem z whirlwindem do maraudonu... ale to byl moj main. Osoboiscie jednak wydaje mi sie ze kupowanie czegokolwiek przed lvl 60 i jeszcze troche nie ma sensu :)


_________________
Obrazek
Xixipli ( 60 Gnome Warrior )
Defias Brotherhood
<Destined for Glory>

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:13 
Cytuj  
Xixi napisał(a):
Qraczek napisał(a):
A racji tego z topic zyje to pochwale sie ze moja gnomka ma juz 30 lvl i Whirlwind Axe. Tylko toporek jakos smutnie wyglada - myslicie ze warto bawic sie enchanty ? (to ktorys kolejny alt, wiec kasy starczy, tylko zastanawiam sie czy warto).


ja biegalem z whirlwindem do maraudonu... ale to byl moj main. Osoboiscie jednak wydaje mi sie ze kupowanie czegokolwiek przed lvl 60 i jeszcze troche nie ma sensu :)


Widzisz .. kombinuje po prostu czy jakis enchant (powiedzmy do 50g) spowoduje ze zauwaze jakas roznice w lvlowaniu. Juz pomijam fakt, ze fajnie jakis glow miec .. w koncu chodzi o wyglad, tak ? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:16 
Cytuj  
już ide .. :P

Fiery Weapon :P zawsze lubiłem - 15-20 g szansa na 40 dmg, PŁONIE :D


_________________
psn


Posty: 42
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:17 
Cytuj  
Nie trzeba miec prot buildu zeby tankowac. Nie trzeba miec nawet 1 punktu w prot zeby tankowac. Myslicie ze gildie na Vaela wystawiaja samych prot warriorow? Ze jak nie ma MT online to nikt moba nie wezmie? Ze jak MT zdechnie, to inny warrior nie przejmie? Druty w mojej gildii tankuja a co dopiero mowic o arms/fury warrach... A jak trzeba, to na garze nawet pety hunterow. Owszem, build pomaga. Szczegolnie healerom :P
Ale miedzy Bogiem a prawda, dobrego MT wyroznia skill i gear, a nie build.


Posty: 21
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:17 
Cytuj  
hehe... powiem tak... whirlwind axe sam w sobie jest niezlym booostem na lvl 30... to cos jak przerzucic sie z rotgrip reapera na AR :) ale 50g enchantu imo strata kasy. no chyba ze nie masz na co wydawac to i crusadera wrzucaj:) to jest dopiero boost na lvl 30 :)


_________________
Obrazek
Xixipli ( 60 Gnome Warrior )
Defias Brotherhood
<Destined for Glory>


Posty: 21
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:21 
Cytuj  
Kitiara napisał(a):
Nie trzeba miec prot buildu zeby tankowac. Nie trzeba miec nawet 1 punktu w prot zeby tankowac. Myslicie ze gildie na Vaela wystawiaja samych prot warriorow? Ze jak nie ma MT online to nikt moba nie wezmie? Ze jak MT zdechnie, to inny warrior nie przejmie? Druty w mojej gildii tankuja a co dopiero mowic o arms/fury warrach... A jak trzeba, to na garze nawet pety hunterow. Owszem, build pomaga. Szczegolnie healerom :P
Ale miedzy Bogiem a prawda, dobrego MT wyroznia skill i gear, a nie build.


zgadzam sie w 100% procentach! tankowalem onyxie na 31/20/0 z 100 FR i jakos szlo... co nie zmienia faktu ze jesli chce byc TANKIEM nie bede specowal sie w pvp. to troche jak chcac byc fire magiem isc w 31 frost :)
ogolnie moje pytanie jest JAKI jest NAJLEPSZY build dla MC/BWL/AQ TANKA (i tylko tanka) :P


_________________
Obrazek
Xixipli ( 60 Gnome Warrior )
Defias Brotherhood
<Destined for Glory>

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:23 
Cytuj  
No .. i o takie odpowiedzi mi chodzilo :D

Pewnie sie skonczy na Fiery w takim razie, ale spytam przez ciekawosc .. Ile moze Crusader kosztowac ? Zakladajac ze robi go guildmate za friko, tylko trzeba mu skladniki przyniesc ?

I jak czesto moglby procnac przy tak wolnej broni jak WA ? Any ideas ? :D

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:28 
Cytuj  
u mnie crusader bardzo często procuje. Zazwyczaj 1-2 na walkę (oczywiście nie zawsze). Składniki to 2x right... (nie pamiętam dokładnie) orby i 4x large briliant shard (o ile się nie mylę). U nas na servie orby chodzą po 40-50g wiec koszt ich samych to 100g. Jak z shardami to nie wiem bo robił mi go kolo z gildii. A crusader kosztował mnie jeden wypad do strat scarlet :D


Posty: 42
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:52 
Cytuj  
@qra
zapomnij o crusaiderze, nie stac cie :P

@Xixi
Tutaj masz moj build: http://wow.allakhazam.com/profile.html?287224
Tankuje mi sie z nim bardzo dobrze biorac pod uwage moje preferencje, czyli minimum wysilku przy maksimum efektu :P
Dago z kolei ma zupelnie inny, ukierunkowany na MS, i z tego co widze tankuje mu sie rownie dobrze biorac pod uwage jego preferencje, czyli "ja chce dps!"
Oboje tankowalismy w tej grze wszystko - od hoggera poczynajac, przez outdoory jadac, na Nefie konczac. Ani jemu ani mnie nic sie nie zrywa, healerzy nie placza ze cudow musza dokonywac zeby nas przy zyciu trzymac i ogolnie nikt jakos na nas nie narzeka.
Po prostu nie ma czegos takiego jak "jedyny sluszny build".
Moge jedynie dodac, ze za czasow dzikich problemow z lagami u ludzi z polski nasz GM zostal zmuszony do tego, aby zostawic swojego cennego rogue i zalogowac sie na mojego warra na chroma i Nefa. Chlopaczyna pierwszy raz w zyciu tankowal cokolwiek. I to "cokolwiek" to byl wlasnie Chrom z time lapse, Onyxia i offtank na Nefie. Nie bylo wipe :P
Za drugim razem kolega Qra, ktory o warriorach pojecia bladego nie ma, tankowal moim warrem Onyxie bo musialam odcedzic makaron na spaghetti. Nie bylo wipe. Tak wiec chyba nie jest taki zly ten moj build, skoro nawet im sie udalo przezyc i nie stracic aggro :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:52 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
No .. i o takie odpowiedzi mi chodzilo :D

Pewnie sie skonczy na Fiery w takim razie, ale spytam przez ciekawosc .. Ile moze Crusader kosztowac ? Zakladajac ze robi go guildmate za friko, tylko trzeba mu skladniki przyniesc ?

I jak czesto moglby procnac przy tak wolnej broni jak WA ? Any ideas ? :D


2xorb 15-40g each zaleznie od serva 4xshardy 4-7g each


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 16:57 
Cytuj  
Kitiara napisał(a):
@qra
zapomnij o crusaiderze, nie stac cie :P


Cooooooo ??? Mnie nie stac ??? Mooncloth sprzedam to sobie kupie, a co ?

Kitiara napisał(a):
Po prostu nie ma czegos takiego jak "jedyny sluszny build".
Moge jedynie dodac, ze za czasow dzikich problemow z lagami u ludzi z polski nasz GM zostal zmuszony do tego, aby zostawic swojego cennego rogue i zalogowac sie na mojego warra na chroma i Nefa. Chlopaczyna pierwszy raz w zyciu tankowal cokolwiek. I to "cokolwiek" to byl wlasnie Chrom z time lapse, Onyxia i offtank na Nefie. Nie bylo wipe :P
Za drugim razem kolega Qra, ktory o warriorach pojecia bladego nie ma, tankowal moim warrem Onyxie bo musialam odcedzic makaron na spaghetti. Nie bylo wipe. Tak wiec chyba nie jest taki zly ten moj build, skoro nawet im sie udalo przezyc i nie stracic aggro :P


To ja jeszcze dodam ze ten "chlopaczyna" tankowal potem Onyxie i chyba mu build pomagal bo z tego co pamietam robil to z salvation.

A co do mnie to bylem na tej Onyxii po prostu niesamowity i tyle. Pomijam tu fakt, ze mialem nad soba 3 osoby ktore oczywiscie duzo lepiej wiedzialy jak to robic (z czego wiedziala naprawde jedna - postujaca powyzej). Pomysl teraz jakim skillem musialem sie wykazac skoro

a) robilem to pierwszy raz
b) mialem towarzystwo :D


Posty: 21
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2006, 17:09 
Cytuj  
@ Kitiara.

umm... twoj eq jest prawie endgame wiec u ciebie build juz nie ma znaczenia, ja jestem w sutuacji gdzie moj eq jest na granicy wydajnosci na bosach z ktorymi walcze (3 might parts, quel, onyxia blood talisman, to jesyne epici jakie mam, reszta to high end blue stuff z ZG i DM) poniewaz moja gildia zabija je po raz pierwszy na serwerze :)


_________________
Obrazek
Xixipli ( 60 Gnome Warrior )
Defias Brotherhood
<Destined for Glory>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.