mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 16:41 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Specem do bedziesz jak odkryjesz ze ench smierdzi moczem.
juz to czuje, ale na low lvl potrzebuje go bo czesto tankuje. na 100% nie pojde w 2H, juz mam sztylet i axe 1h z RFK (1h ma 24dps 2h corpsemaker 28 wiec ja wole to 1h i tarcze)

zastanawiam sie czy nie pójsc po parry talentami w szoki (do elemental furry) ale czy da sie grac bez NS ?

Ench jest najlepsze bo ma najlepsze talenty tzn najmniej sie marnuje wspinajac sie do parry. restoration tez ladnie mozna dociagnac do NS.
Dlatego zastanawiam sie nad sensem Elamental fury na tym lvl

własnie zrobilem RFK do polowy z magiem (ja 29 on 31) zabilismy tego bosa co rzuca helm i sie musielismy rozejsc (czas) ale bylismy w szoku jak wiele to skill :]


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 21:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ale czy da sie grac bez NS ?


Da sie.

Moj build:
=======
Elemental

Concussion Rank 5
Convection Rank 5
Elemental Focus Rank 1
Call of Thunder Rank 5
Reverberation Rank 5
Elemental Fury Rank 1
Elemental Total: 22


Enhancement


Ancestral Knowledge Rank 5
Shield Specialization Rank 5
Thundering Strikes Rank 5
Improved Ghost Wolf Rank 2
Improved Lightning Shield Rank 3
Two-Handed Axes and Maces Rank 1
Flurry Rank 5
Parry Rank 1
Improved Windfury Weapon Rank 2
Enhancement Total: 29

Total
Total Points Spent: 51
Level Required: 60

Talenty z elem tez sa spoko. Do shockow wszystkie trzy sa OK, Clearcasting sie przydaje bo shaman zawsze many ma za malo, Elemental Fury - instant casty po 1k damage.... czego chciac wiecej.
Jedynie Call of Thunder mogloby dawac crita do wszystkich spelli a nie tylko lightning.

IMHO rest drzewko ssie najbardziej.


_________________
Obrazek

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 22:56 
Cytuj  
ja jednak stawiam na NS i 21pktt w rest :) a reszta enh
takie crity wynikajace z elem (1k+) sa fajne ale tylko kiedy naparzamy solo, to samo tyczy sie zmiejszenia czasu castowanie shockow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 02:10 
Cytuj  
no dobiłem do 30, musze sie zrecydować elemental czy restoration :har:

btw, chyba mi naprwili serwer. jutro MC - zobaczymy :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 06:04 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
no dobiłem do 30, musze sie zrecydować elemental czy restoration


nie musisz, mozesz miec i jedno i drugie i tez bedzie dobrze. shaman to klasa uniwersalna do wszystkiego :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 00:37 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
no dobiłem do 30, musze sie zrecydować elemental czy restoration


nie musisz, mozesz miec i jedno i drugie i tez bedzie dobrze. shaman to klasa uniwersalna do wszystkiego :)
nie bedzie bo teraz albo elemental fury albo NS, musze wybrac :har:

teraz pójde w elemental :wink: potem zobacze, a co tam 1g :P


_________________
psn

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 09:45 
Cytuj  
hmm jestme kompletnym noobem jesl idzie o shamme i "nieskarzony" wywodami innych doswidczonych graczy stworzylem cos takiego
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0005050100
czy to ma szanse funkcjopnowac ???

chodzi o cos pco pozwoi mi sprawdzac sie w instnace ( jako support heal ) a jednoczenie karcic w pvp ( niekoniecznie strasznie karcic :) )


_________________
gole babki i czekoladki

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 11:03 
Cytuj  
@naro
w Restoration Talents zamiast dawac 5talentow w Improved Healing Wave (-0.5sec) jest oplacalniej dac w obnizenie wykorzystania many przez totemy (Totemic Focus) bo i tak z takim buildem healerem w party nie bedziesz. 3sec czy 2.5sec przy castowaniu Improved Healing Wave w pvp nie ma znaczenia bo masz od tego instant heala po NS.
w Enhancement Talents zastanow sie czy w pvp bedziesz biegal z 2h czy 1h bo inwestowanie pktt jednoczesnie Ancestral Knowledge i Shield Specialization mija sie z sensem. I po co Ci zwiekszenie armoru o 6%? Przelicz sobie jak to bedzie wygladac w przypadku gdy masz 3k armoru. Juz lepiej wykorzystac te pktt w Improved Windfury Weapon i Anticipation.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 11:41 
Cytuj  
Generalnie doszedłem do prawdy absolutnej. Elemental > Enchancement
dlaczego ?

100 intelect = 1%crit with spells
20 agility = 1% crit with melee

to ja już wole mieć dużo many bo im więcej many tym wiecej intelect i wiecej criticów niz latac w ciuchach dla rogue lub woja i udawać że jestem warriorem bo mam dużego axa 8) Dmg melee szamana jest poprostu śmieszny w porównaniu z warriorem wiec nastawianie się na crita enchancement jest dla mnie głupotą

to jest mój build:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 5005050100

teraz mam tylko 1 talent w restoration. z wilka nie zrezygnuje do highlvl

Każdy szaman który udaje warriora jest dla mnie debilem :wink:


_________________
psn

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 12:08 
Cytuj  
shaman to hybryda, masz mozliwosc ponapierdzielac w melee jak warek, pocastowac jak mag, etc i w sumie od Ciebie zalezy co Ci bardziej odpowiada.

I Deshroom pograj sobie tak do 60lv tym shamanem z buildem na elemental i wtedy ocenisz jaki build jest lepszy. Ja osobiscie jestem zadowolony ze juz ani jednego punktu do elemental nie wsadze (przynajmniej do 60lv) gdzyz gralem z buildem 22/7/22 kilka ladnych tygodni (to samo co tam zerznales z jakies stronki ;) z tym, ze 1pkt mialem dodatkowo w Combat Endurance) i szczerze mowiac od czasu do czasu crity za 1200 z ES i FS cieszyly lecz nigdy nie mialem na 60lv z 1h axe (nie jakies tam rewelacyjne) przy WF wiecej niz 800, a tutaj popatrz mam 32lv, 2h axe i jak pizgne ;) z WF to potrafi zadac prawie 600dmg. Jak dla mnie bomba :D

zreszta to sprawa gustu (build) a o tym sie nie dyskutuje ;) no ewentualnie czasem...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 12:52 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
(to samo co tam zerznales z jakies stronki ;) z tym, ze 1pkt mialem dodatkowo w Combat Endurance)
nic nie zerżnąłęm bo umiem czytać i nie potrzebuje templatów.

żaden szaman nie może się równać z warriorem w melee wiec przemyśl to. dodatkowo szaman bez many to martwy szaman a jak ma mieć mane skoro idzie w agility.

powtarzam, każdy szaman któremu sie wydaje że może równać się w melee z warriorem jest dla mnie debilem :wink:


_________________
psn

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 12:57 
Cytuj  
hmm pomecze sie z moim buildme jeszcze w restoration zminie ten uklad z castowaniem heala dma w totemy i sprawdze jak sie bedzie zle gralo to poprbuje elemental


_________________
gole babki i czekoladki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:00 
Cytuj  
naro napisał(a):
hmm pomecze sie z moim buildme jeszcze w restoration zminie ten uklad z castowaniem heala dma w totemy i sprawdze jak sie bedzie zle gralo to poprbuje elemental
grało ci się bedzie dobrze tylko że na 60 wypasiony warrior rozwali cie jak szmacianą lalke.

woja/rogue musisz zabić z dystansu. kontakt to smierć więc enchancement ci nie pomoże.

melee jest dobre do dobijania casterów ale nie jako główna droga zadawania dmg. dodatkowo intellect daje ci crita do spelli, przeciez nikt normalny nie bedzie ladował w agility szamanem

ide w restoration dla NS, zawsze co 2 życia to nie jedno :wink:

BTW. jest jakiś mod który liczy crita z intelektu i przedmiotów razem ?


_________________
psn

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:27 
Cytuj  
@Deshroom
piszesz oczywiste rzeczy, ktore wyczytales ;) Ja chce sie dobrze bawic, poexperymentowac bo niestety na innym serwie zabraklo juz czasu . Nie miales okazji pograc szamanem zbyt dlugo wiec prosze Cie oszczedz sobie nerwow na przekonywanie calego swiata iz tylko Ty masz racje. To ze teraz mam taki sprzet gdzie jest sporo AGI nie znaczy ze bede mial taki po 40lv gdzie zaloze maila i wtedy zaczne w niego inwestowac ale z builda nie zrezygnuje i bedzie: 0/30/21
Nie wiem po co piszesz tez rzeczy o ktorych wszyscy sie rozpisuja w kolo: szaman bez many to martwy szaman, nie moze sie rownac z warkiem, etc... Twoim zadaniem jest tak grac aby Ci wystarczylo i hp, i many. Skoro ukladasz sobie builda pod castera to starasz sie aby miec tego int wiecej. Jesli chcesz byc nawet "healerem" to walisz talenty w resto...
Najgorsze sa stereotypy i osoby ktore uparcie w nie wierza a przy okazji probuja przekonac do tego innych, psujac im dobra zabawe.
:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:33 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
@Deshroom
piszesz oczywiste rzeczy, ktore wyczytales ;) Ja chce sie dobrze bawic, poexperymentowac bo niestety na innym serwie zabraklo juz czasu . Nie miales okazji pograc szamanem zbyt dlugo wiec prosze Cie oszczedz sobie nerwow na przekonywanie calego swiata iz tylko Ty masz racje. To ze teraz mam taki sprzet gdzie jest sporo AGI nie znaczy ze bede mial taki po 40lv gdzie zaloze maila i wtedy zaczne w niego inwestowac ale z builda nie zrezygnuje i bedzie: 0/30/21
Nie wiem po co piszesz tez rzeczy o ktorych wszyscy sie rozpisuja w kolo: szaman bez many to martwy szaman, nie moze sie rownac z warkiem, etc... Twoim zadaniem jest tak grac aby Ci wystarczylo i hp, i many. Skoro ukladasz sobie builda pod castera to starasz sie aby miec tego int wiecej. Jesli chcesz byc nawet "healerem" to walisz talenty w resto...
Najgorsze sa stereotypy i osoby ktore uparcie w nie wierza a przy okazji probuja przekonac do tego innych, psujac im dobra zabawe.
:D
rób co chcesz. wydawało mi się że nie trzeba być zbyt mądrym żeby dojść do oczywistych wniosków.
poprostu żenujący jest widok szamana który bawi się w warriora i tyle. Jak wielkie bedzie rozczarowanie :lol:

btw wiele rzeczy wyczytałem bo zanim zaczynam grać czytam "instrukcje obsługi". to bardzo pomaga :wink:

jeszcze tydzień temu miałem full enchancement ale to jest totalny syf (pisałem o criticalu) Enchancement nie przydaje się do niczego oprócz wilka. "Imbość" szamana spada extremalnie po lvl 40. Szaman ma wielką jedna wade nie ma nic co może unieruchomić i to dlatego warrior/pala/rogue go bedzie roznosił jesli nie bedzie walił dmg spellami. to nie jest nastawianie sie na castera to jest przełożenie crita na spele. dalej można walić toporem i jedyne co sie traci to 5% bloku tarczą (useless)

tankiem nigdy dobrym nie bedziesz a w PvP spelle to podstawa, w instancach podstawa to leczenie i totemy wiec gdzie tu miejsce na melee (Enchancement) ?

ja nikogo ni eprzekonuje, używam agrumentów, bo lubie i nudzi mi się w pracy


_________________
psn


Ostatnio edytowano 21 paź 2005, 13:43 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:41 
Cytuj  
Ty czytales, ja znam to z praktyki :)
Milego popoludnia 8)


edit: piszesz oczywiste rzeczy ale nie wiem czy wiesz ze ja to wiem.
Dlaczego Blizz zrobil to shamanowi? Stworzyl hybryde.. Kto przygarnie szamanka? ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:44 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
Ty czytales, ja znam to z praktyki :)
Milego popoludnia 8)
współczuje :wink:


_________________
psn

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 13:48 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
slimoon napisał(a):
Ty czytales, ja znam to z praktyki :)
Milego popoludnia 8)
współczuje :wink:


a czy to Cie usatysfakcjonuje http://wow.allakhazam.com/profile.html?60957 ? i potwierdzi moje slowa ze ja rozumiem co do mnie piszesz? :D nie jest to jakis tam super hiper sprzet, nie mam 23 epixxx ale dobrze sie bawilem z takim buildem i dlatego teraz chce sie pobawic z innym. ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 14:01 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
Deshroom napisał(a):
slimoon napisał(a):
Ty czytales, ja znam to z praktyki :)
Milego popoludnia 8)
współczuje :wink:


a czy to Cie usatysfakcjonuje http://wow.allakhazam.com/profile.html?60957 ? i potwierdzi moje slowa ze ja rozumiem co do mnie piszesz? :D nie jest to jakis tam super hiper sprzet, nie mam 23 epixxx ale dobrze sie bawilem z takim buildem i dlatego teraz chce sie pobawic z innym. ^^
generalnie wyraże się jasno: strasznie mie śmieszy szaman który nie stawia totemów nie wali shocków tylko lata z wielkim toporem i pisze po duelu: "WTF ?" :lol:


_________________
psn

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 14:17 
Cytuj  
jak widze ten topor to *splash* *splash* :oops:
:lol:

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.