mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 13:23 
Cytuj  
To, że bedzie nerf palków to wiadomo, ale nerf jest na tyle znaczny że na 80lev palek bedzie odstawał od innych klas. Nerf Holy na dmg fizyczny to jakiś absurd. Najgorsze jest to że inne klasy dostają ogromnegu upa a to w dps a to w pvp a palek jak był cienki tak jest.
http://img385.imageshack.us/my.php?imag ... 008qe4.jpg
nieakceptowalny shit.

Rogale teraz siedzą cicho bo maja i win button vs mele&hunterzy. Hunterzy trują że mają i win button ciut gorszy od rogali a chcą taki sam...w pvp gra jest totalnie niezbalansowana i chyba tak pozostanie.

Ret palek zawsze odstawał w dps, na brut najlepszych widywałem z 2,2-2,3k dps, oczywiście rogal miał 2,9k a hunter 2,8k ale przecież palek to nie dps...healing na Brut? palek gdzieś się chowa w kącie z marnym 1k healing gdy shamani robią 1,5-1,7k. Ja nawet nie przypominam sobie aby gdzieś w SWP mojego shamana wyprzedził w healing done, oczywiście inna rola palka inna shamana, ale problem polega na tym że palek stał się klasą przeciętna.

Co do Arms warka to i w pvp i w dps radzi sobie rewelacyjnie. W dps szczególnie, 3k dps na brutallusie jest niczym szczególnym.

Prot warek też ma świetne życie, sredni warek bez problemu utrzymywał mojego full epic ret pala dps w heroicu. Ja swoim warkiem nie moge nawet pograć bo stormscale ciągle down...

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 13:33 
Cytuj  
Nie ma nigdzie zadnego info co jest grane po tym paczu z BG cyclone.
Areny cos szwankuja i serwery teraz off.


Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 13:35 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
Co do paladynów i moonkinów - nie wydaj wam się, że to chore iż klasa hybrydowa zadaje wiecej dmg, niż stworzona typowo do tego?

Ja gram rogalem - zmiany w klasie mi się podobają (DAGGERS ARE BACK) - ale imba paladyni to są jakieś jaja. Blizz powinien dać dpsom heala - żeby było sprawiedliwie ;)


To oddaj blinda, CS, CoS, KS i dismantle to może porozmawiamy o jakimś małym healu z 1minutowym cd. Obecnie dobrze grający rogal nie powinien mieć żadnych problemów z palkiem, żadnych.

Obecnie drzewa talentów rogala są tak przypakowane, że rogale nie powini czuć się nawet w minimalnym stopniu nieusatysfakcjonowani nowym paczem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 13:52 
Cytuj  
Fajnie jest dac randomowego screena i twierdzic, ze to dowod jest. Zwlaszcza ze screen jest chyba z momentu, w ktorym rend byl zbugowany i robil tone dmg (na screenie wychodzi, ze tickal po 5k - litosci).
Bylem wczoraj w 25 naxx i pala byl 2 w dpsie overall po wszystkich bossach.
Cry moar.

edit: nie wiem jak mozna twierdzic, ze to ze wiekszosc dmgu paladyna ignorowala armor bylo ok. Oh wait, chyba ze sie gra palem.


Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 15:01 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Fajnie jest dac randomowego screena i twierdzic, ze to dowod jest. Zwlaszcza ze screen jest chyba z momentu, w ktorym rend byl zbugowany i robil tone dmg (na screenie wychodzi, ze tickal po 5k - litosci).
Bylem wczoraj w 25 naxx i pala byl 2 w dpsie overall po wszystkich bossach.
Cry moar.

edit: nie wiem jak mozna twierdzic, ze to ze wiekszosc dmgu paladyna ignorowala armor bylo ok. Oh wait, chyba ze sie gra palem.


Komu zależy na trash dps...jak masz linka to daj do dmg na bosach.
Zależy jak macie ubraną grupe ludzi, jak palek ma lepszy gear niż pozostały dps to nie dziwne że jest wysoko.

Palek w porównaniu z innymi klasami naprawde nie błyszczy a nadchodzący nerf dopełni dzieła.

Moje mainy to wlock i shaman więc nie mam powodu do płaczu. Szaman to jest free hk ale wlockiem gra się świetnie.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 15:04 
Cytuj  
Jak tam sie wam teraz gra resto drutami, istnieją jeszcze tacy w ogóle?;p ja sie przezucilem na bala bo nie ciekawe to resto jakoś teraz ;p Minęły czasy 3x lifebloom i outheal 2-3 dps na BG :] Chociaż z tego co widze to ogólnie wszystkie klasy leczące dostały po dupie w tym patchu.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 15:35 
Cytuj  
Exec napisał(a):
Komu zależy na trash dps...jak masz linka to daj do dmg na bosach.
Zależy jak macie ubraną grupe ludzi, jak palek ma lepszy gear niż pozostały dps to nie dziwne że jest wysoko.

Palek w porównaniu z innymi klasami naprawde nie błyszczy a nadchodzący nerf dopełni dzieła.

Moje mainy to wlock i shaman więc nie mam powodu do płaczu. Szaman to jest free hk ale wlockiem gra się świetnie.

Na bossach tez jest zwykle w top 3. Wszyscy biegaja w sunwell/naxx itemach wiec ogarniaja swoje klasy.

Ret pala nie blyszczy? My na pewno w ta sama gre gramy? ;)

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 16:27 
Cytuj  
Sracie sie z tymi paladyni jak kazda klasa ktora byla op, tudziez lock albo druid, blizz napisal blue i pala znow doczeka sie nerfow, a na 80 jak ktos napisal juz nie bedzie taki imba jak na 70lvl. Jeszcze jedna sprawa dajcie sie pocieszyc palkom ze wreszcie ktos zwraca na nich uwage :D

pozdro i buziaczki, lofciam

**

Posty: 230
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 17:46 
Cytuj  
A z druidem co było, po TBC?
Gromił wszystko co się ruszało, dostał nerfa i sprawa ucichła...
To samo będzie przed kolejnym dodatkiem, jakaś klasa dostanie mega buffa, natępnie nerfa i juz, a nikt nie chce sobie zdać sprawy, że skoro chce robić dps, to powinien grać klasą która jest do tego stworzona (hunt/rogal/woj), nie hybrydą (druid/pal). Mówię oczywiście o physical dps.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 18:01 
Cytuj  
Qrka czytam te wszystkie posty i już się mętlik zrobił - człowiek nie wie jaką klasą zacząć grać bo tu nerf , tam nerf , am kto dostanie powera i już ktoś kto nie grał parę miechów nie wiem nic :| .Dylemat cały czas pozostaje - grać shamkie/lockiem a może warkiem lub priestem ?Ciągnie mnie do dps a ponoć warkowie robią teraz ten dps niezły(chyba że głupotę palnałem to mnie zbluzgajcie) .Dificult decission :|


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 18:30 
Cytuj  
Z palkiem to pierdolenie jest. Dostanie nerfa, ale i tak będzie bił o wiele lepiej niż pre 3.0.
Kidsy na forum oficjalnym WoW whinują koszmarnie na wszystko a durny blizz ich słucha. Tylko nikt nie pomyśli, że to co teraz jest imba na 80 lvlu wcale takie nie będzie.

Mnie nigdy nerfy nie obchodziły, grałem taką klasą, która mi się podobała a nie tą , która akurat w tym momencie była OP.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 18:32 
Cytuj  
Exec napisał(a):

Obecnie dobrze grający rogal nie powinien mieć żadnych problemów z palkiem, żadnych.

Obecnie drzewa talentów rogala są tak przypakowane, że rogale nie powini czuć się nawet w minimalnym stopniu nieusatysfakcjonowani nowym paczem.


Bredzisz. Klasa, ktora w stunie jest w stanie sprowadzic rogala z resilence na poziomie 400 i życiem 11kplus praktycznie do zera jest OP maksymalnie. Ale olać PvP - wiadomo do 80 jeszcze sporo sie zmieni. Jednak ich niebotyczny dmg w instancjach to jest ekstremalne przegiecie.

Nerf paladyna jest konieczny. Mam nadzieję, że nie będzie za duży i na 80 ludzie będą mieli radochę grając tą klasą. Ja chcę jedynie przywrócenia logiki. Klasa hybrydowa powinna pzoostać klasą hybrydową, a nie mega dmg dealerem

Poza tym nie wiem na jakiej podstawie sugerujesz, że nie jestem zadowolony ze zmian u rogala. Przeczytaj jeszcze raz mój wcześniejszy post. Ze zrozumieniem.


_________________
Never forget, never forgive

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 18:43 
Cytuj  
O kur... nie wiem czy to wina patcha czy po prostu ludzie sie nakrecili na nowo ale... jestem 704 w kolejce na Burning Legion.


_________________
Obrazek

**

Posty: 278
Dołączył(a): 14.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 18:45 
Cytuj  
na al akir bylo 3000 niedawno


_________________
GucioSS napisał(a):
koniec świata będzie za te parenaścię miliardów lat co naukowcy mówili bo w tedy słońce ma uderzyć w ziemię.

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 18:50 
Cytuj  
parafrazujac wow wraca w wielkim stylu :o

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 18:52 
Cytuj  
Fakt moja literówka :) - ale imbecyl sam jesteś ;]


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 18:53 
Cytuj  
swietnie 50 min czekania w kolejce ;p

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 19:09 
Cytuj  
druzil napisał(a):
swietnie 50 min czekania w kolejce ;p

nie chwal sie , grim batol is full
1200 position , 70min wait :wtf:
wow umiera :cry:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 19:10 
Cytuj  
Hmm nie wiem czy to wina sterów do grafy/nowego patcha ale mam rozmyte/słabo widzialne dalekie obiekty :| , oraz znikły mi nazwy postaci nad głowami , pojawia mi się nazwa tylko tej postaci na która klikne :F ...


Obrazek


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 19:16 
Cytuj  
Rozmyte tekstury to wina patcha. Pozniej to poprawili co prawda.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.