mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:30 
 
Zaboleq, ja myslalem, ze Huragan na speedzie jest zly, ale Ty chyba nie potrafisz chocby sprytnie ukryc osobistego przytyku. Moge tylko podejrzewac, czego to wynik, ale pomine to milczeniem. Jestem cierpliwy, ale w koncu nawet moderatorzy zauwaza, ze co post mnie obrazasz.

Wyluzuj i idz sie przejsc. Poczytaj ksiazki o dyskutowaniu, sztuce argumentacji, retoryce, nie wiem doksztalc sie i wroc. Wtedy moze propozycje w stylu: Twoja stara, nie beda w kazdym Twoim poscie az tak widoczne.

@Araye

Musialbym chyba stracic glowe, zeby twierdzic ze grafa jest wyznacznikiem czegokolwiek. Sam czesto grywam w Ghengis Khana 2, Panzer Generals, bah nawet ADOM czasami zapuszcze. To ze krytykowalem grafike WoW nie ma nic wspolnego z moja ocena miodnosci w grze, a jest prostym stwierdzeniem faktu.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 15:40 przez Rzeznik, łącznie edytowano 4 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:31 
 
no ok, wam nie pasuje combat w war'ze.
mi nie odpowiada combat w wowie, nie jest dla mnie ani rewelacyjny, ani rewolucyjny. klikasz skille i dzialaja. a to, ze klikasz je na czas to inna sprawa.
odpowiada mi combat w ddo, lotro, aoc, eve (troche mniej ;-p), war'ze.
nie mam sie w nim do czego przyczepic, gram klasami melee i nie jest to wciskanie 1,2,3,4,5 na pale jak moze niektorym sie wydaje. zeby w pelni wykorzystac mozliwosci postaci, ktora gramy trzeba to robic z glowa, pewnie tak jak w wowie. a co do dynamiki... wpadajac od tylu w grupe destro i hitujac healera mam zajebisty fun. podobnie jak wpadam swoim ib, z healerem na plecach i wale dookola swoim 2h axe.
kazdemu odpowiada cos innego. tylko skonczcie z tym gadaniem, ze combat w wow jest najlepszy. bo nie jest. jest inny i WAM odpowiada.
i ciesze sie, ze firmy robiace mmo nie kopiuja pomyslow wow'a. bo nudno by sie na swiecie zrobilo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:34 
 
Cytuj:
klimaty i wykonanie swiata: WoW > AoC > WAR

Nie moge sie zgodzic.
AoC >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> dlugo nic >>> EVE > WoW > WAR.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:34 
 
@embe, a mnie nie atakowalo destro w war, tak jak Ciebie alianci w wow, wiec nie odwracaj kota ogonem przekrecajac minus w plusy, a plusow w minusy k?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:38 
 
a grales na serverze open pvp?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:38 
 
Cytuj:
mi nie odpowiada combat w wowie, nie jest dla mnie ani rewelacyjny, ani rewolucyjny. klikasz skille i dzialaja.


Mendol, to co, lepiej jak nie dzialaja?:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:41 
 
@Shahray

No coz, temat to WoW kontra reszta swiata, wiec nie odchodze od tematu. Raczej chodzilo mi o to, ze skoro miodnosc kombatu trzyma Cie w WoW to przeciez sa inne z lepszym. Nie koniecznie WAR.
Ja jestem zwolennikiem duzych bitew, wielu osob w jednym miejscu, taktyk, podjazdow, pulapek i to znajduje w WAR, a nie widzialem tego w WoW.
A jednoczesnie w WAR jest tez PvP w wymiarze malym, na zamknietych planach, gdzie kiedy masz grupe gildiowa, to tanki tankuja (na boga kto widzial tanki w WoW PVP?), trzymaja dps z dala od healerow. Dps atakuje z ukrycia, podobnie jak w WOW, i bez focus fire i koordynacji oraz poznania wlasnej klasy jest ciezko w wyrownanej bitwie.

Polecam zagrac range dps lub healerem i mysle, ze znajdziesz duzo miodnosci...takiej, ktorej w WoW nie masz szansy znalezc, ze wzgledu na roznice w zalozeniach gry.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 15:42 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:41 
 
Rzeznik napisał(a):
Zaboleq, ja myslalem, ze Huragan na speedzie jest zly, ale Ty chyba nie potrafisz chocby sprytnie ukryc osobistego przytyku. Moge tylko podejrzewac, czego to wynik, ale pomine to milczeniem. Jestem cierpliwy, ale w koncu nawet moderatorzy zauwaza, ze co post mnie obrazasz.

Wyluzuj i idz sie przejsc. Poczytaj ksiazki o dyskutowaniu, sztuce argumentacji, retoryce, nie wiem doksztalc sie i wroc. Wtedy moze propozycje w stylu: Twoja stara, nie beda w kazdym Twoim poscie az tak widoczne.

@Araye

Musialbym chyba stracic glowe, zeby twierdzic ze grafa jest wyznacznikiem czegokolwiek. Sam czesto grywam w Ghengis Khana 2, Panzer Generals, bah nawet ADOM czasami zapuszcze. To ze krytykowalem grafike WoW nie ma nic wspolnego z moja ocena miodnosci w grze, a jest prostym stwierdzeniem faktu.

@Shahray

No coz, temat to WoW kontra reszta swiata, wiec nie odchodze od tematu. Raczej chodzilo mi o to, ze skoro miodnosc kombatu trzyma Cie w WoW to przeciez sa inne z lepszym. Nie koniecznie WAR.
Ja jestem zwolennikiem duzych bitew, wielu osob w jednym miejscu, taktyk, podjazdow, pulapek i to znajduje w WAR, a nie widzialem tego w WoW.
A jednoczesnie w WAR jest tez PvP w wymiarze malym, na zamknietych planach, gdzie kiedy masz grupe gildiowa, to tanki tankuja (na boga kto widzial tanki w WoW PVP?), trzymaja dps z dala od healerow. Dps atakuje z ukrycia, podobnie jak w WOW bez focus fire jest ciezko w wyrownanej bitwie.

Polecam zagrac range dps lub healere i znajdziesz duzo miodnosci...takiej ktorej w WoW nie masz szansy znalez, ze wzgledu na zalozenia.



Rzeźnik nie udawaj kogoś kim nie jesteś bo ty masz takie pojęcie o dyskusji jak ja o graniu na gitarze , czli nikłe .Za to w robieniu flame to jesteś chłopak pierwsza klasa .Szkoda tylko że próbujesz bo mnie pojechać w kiepskim stylu "ja to chociaż mam jaja i nie udaje jakiegoś mędrca który to właśnie doznał oswiecenia i szpanuje określeniami w stylu paralax mapingu " ....


Embe:
jakosc grafy: AoC > WAR > WoW - człowieku ty widziałeś tekstury w WAR czy dali taką mała widoczność że tylko mgłę już widać ?
combat: AoC > WAR > WoW - hmm jak się logowałem parę dni temu to animacja walki nadal ssała (colision ftW!)
gildia: AoC > WAR > WoW - no wiadomo bo prócz napierdalania ciągle RvR to jest dużo lepsze niż raidowanie ...Aham
gra w party: WAR > AoC > WoW - hmm tutaj też śmierdzi fan..... gra w party zależy od ludzi a możliwości są takie same jak dla mnie .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:43 
 
tak lepiej jak nie dzialaja.
widzisz zaboleq dla niektorych wyzwaniem (a i tak za duzym) jest raidowanie pve.
dla innych raidowanie keepow, ktorych bronia 'zywi' gracze.
dla kazdego cos dobrego.


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 15:45 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:44 
 
zaboleq napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Zaboleq, ja myslalem, ze Huragan na speedzie jest zly, ale Ty chyba nie potrafisz chocby sprytnie ukryc osobistego przytyku. Moge tylko podejrzewac, czego to wynik, ale pomine to milczeniem. Jestem cierpliwy, ale w koncu nawet moderatorzy zauwaza, ze co post mnie obrazasz.

Wyluzuj i idz sie przejsc. Poczytaj ksiazki o dyskutowaniu, sztuce argumentacji, retoryce, nie wiem doksztalc sie i wroc. Wtedy moze propozycje w stylu: Twoja stara, nie beda w kazdym Twoim poscie az tak widoczne.

@Araye

Musialbym chyba stracic glowe, zeby twierdzic ze grafa jest wyznacznikiem czegokolwiek. Sam czesto grywam w Ghengis Khana 2, Panzer Generals, bah nawet ADOM czasami zapuszcze. To ze krytykowalem grafike WoW nie ma nic wspolnego z moja ocena miodnosci w grze, a jest prostym stwierdzeniem faktu.

@Shahray

No coz, temat to WoW kontra reszta swiata, wiec nie odchodze od tematu. Raczej chodzilo mi o to, ze skoro miodnosc kombatu trzyma Cie w WoW to przeciez sa inne z lepszym. Nie koniecznie WAR.
Ja jestem zwolennikiem duzych bitew, wielu osob w jednym miejscu, taktyk, podjazdow, pulapek i to znajduje w WAR, a nie widzialem tego w WoW.
A jednoczesnie w WAR jest tez PvP w wymiarze malym, na zamknietych planach, gdzie kiedy masz grupe gildiowa, to tanki tankuja (na boga kto widzial tanki w WoW PVP?), trzymaja dps z dala od healerow. Dps atakuje z ukrycia, podobnie jak w WOW bez focus fire jest ciezko w wyrownanej bitwie.

Polecam zagrac range dps lub healere i znajdziesz duzo miodnosci...takiej ktorej w WoW nie masz szansy znalez, ze wzgledu na zalozenia.



Rzeźnik nie udawaj kogoś kim nie jesteś bo ty masz takie pojęcie o dyskusji jak ja o graniu na gitarze , czli nikłe .Za to w robieniu flame to jesteś chłopak pierwsza klasa .Szkoda tylko że próbujesz bo mnie pojechać w kiepskim stylu "ja to chociaż mam jaja i nie udaje jakiegoś mędrca który to właśnie doznał oswiecenia i szpanuje określeniami w stylu paralax mapingu "

Wypraszam sobie. Jestem Jedi a nie mędrcem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:47 
 
Drogi Zabolq

Ja nie uzywam i nie szpanuje. Chyba mnie z kims mylisz.
nie musze udawac kogos innego, nie doznalem oswiecenia. Po prostu wkurwia mnie chamstwo i prostactwo jakie zaprezentowales, wiec postanowilem, ze nie zostawie Cie bez odpowiedzi, bo jeszcze sie zgubisz w tym wielkim swiecie. Postanowilem pokazac Ci droge, dzieki ktorej mozesz nadrobic szkolne zaleglosci i poprawic troche merytoryke swoich postow.

I nawet nie musze Cie jechac, bo kazdy Twoj post, to jak strzal we wlasna stope. Silisz sie koncowka IQ wykrzesac riposte godna wujka, a tu klops goni klopsa.

Takze wyjdz, doucz sie i wracaj, a wtedy moze i ty porozmawiasz na poziomie i trudne wyrazy w wypowiedziach innych, nie beda powodowaly napadow agresji. Bah, moze nawet zrozumiesz, co staram Ci sie przekazac w maksymalnie lagodny sposob, bo w gruncie rzeczy golebie serce mam i slabszych wole chronic niz gnoic.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 15:48 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:47 
 
Mendol napisał(a):
a grales na serverze open pvp?

Gralem na serwerze open pvp, jedni mnie atakowali, inni nie - ot zupelnie jak na serwerze pvp w wow, moj post jest tylko protestem przeciwko naginaniu rzeczywistosci przez embe.

Po za tym grafika w wow i war mi sie podoba, natomiast grafika aoc jest dla mnie zalosna, nie cierpie tego stylu w ktorym sila sie na realizm, i wychodzi takie niewiadomo co, lubie bardziej absrtakcyjnie, jak w grach na w.


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 15:50 przez shahray, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:48 
 
hm ale nawet jak ja gralem w wowa to nie pamietam zeby mnie atakowano w zonach wspolnych. to MY musielismy prowokowac walki, wiec za bardzo z prawda sie nie rozminal.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:55 
 
combat: AoC > WAR > WoW

To wszystko zależy z jakiego punktu widzenia - np. dla mnie AOC ma kategorycznie najgorsze pvp - wolne - dużo czasu traciłeś zanim kogoś zabiłeś na 47 lvl miałem pvp po 7-8 min bez przesady.
WAR powolny.
WOW jest szybki, sensowny fakt faktem pre TBC pvp było cały czas a teraz słabiej.


_________________
Obrazek

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 15:55 
 
A jak ja gralem w war to tez jak nie sprowokowalem to nikt mnie nie ruszal, bo "pvperzy" stali w warcampach czekajac na scenario a po terenie snuli sie pverzy, modlacy sie o pokoj, natomiast teraz gram w wow, i owszem wiekszosc ludzi sie nie sili na walke, ale zawsze sie trafi chetny do obskoczenia po ryju, ROznica polega na tym ze w war spotykalem tak biegajac po questach 10 destro przez cala gre, a w wow spotykam 150 aliantow dziennie.

Po za tym zacytujcie sami siebie, o tym ze jak nie ma pvp to sobie je sami organizujecie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:00 
 
hehe combat w war powolny...
tzn nie bardzo rozumiem co macie na mysli. bo jak dla mnie jest wystarczajaco szybki :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:00 
 
Araye napisał(a):
combat: AoC > WAR > WoW

To wszystko zależy z jakiego punktu widzenia - np. dla mnie AOC ma kategorycznie najgorsze pvp - wolne - dużo czasu traciłeś zanim kogoś zabiłeś na 47 lvl miałem pvp po 7-8 min bez przesady.
WAR powolny.
WOW jest szybki, sensowny fakt faktem pre TBC pvp było cały czas a teraz słabiej.

A co wciskanie kombosow przeroslo twojego skila ? ;o.

No sorry ale Assasin byl w stanie zajebac mojego demonologa w ciagu 4s. (80lvl).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 16:01 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:01 
 
Nie po prostu się nudziłem :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:01 
 
Mendol napisał(a):
hm ale nawet jak ja gralem w wowa to nie pamietam zeby mnie atakowano w zonach wspolnych. to MY musielismy prowokowac walki, wiec za bardzo z prawda sie nie rozminal.


zrob huntera, to kazdy bedzie cie jechac w pupala jak bedziesz on sight... Przeciez to kwestia ludzi, czesc przyjdzie i ci wjebie, czesc nie , bo tez chce w tym miejscu zrobic questa. Proste


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:02 
 
Araye napisał(a):
Nie po prostu się nudziłem :)

ahaaaa. Czyli wolisz wciskac gotowe skile ?
Bo jednak mechanika combatu AoC zostawia lata swietlne w tyle WoW.
Nastepnym takim krokiem bedzie dopiero Spellborn :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.