mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 07:07 
Cytuj  
lookazz napisał(a):
mowia ze ten druid taki przejebany...ale jedyna "przejebana" sprawa jak dla mnie jest resto PvP i moze PvE, ale druid dps i tank tak naprawde jest biedny :(



Ja mam tanka i warka i druta i tankowanie drutem to bułeczka z masłem w porównaniu do warka więc nie wiem skąd ci się ten "biedny tank" wziął , a na drutka whinują przez areny i tyle .


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 10:51 
Cytuj  
ok, to mody dla resto druida juz mam, a mody dla tanka? (wiem ze omen, dbm, cos jeszcze potrzebne?)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2008, 11:16 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
lookazz napisał(a):
mowia ze ten druid taki przejebany...ale jedyna "przejebana" sprawa jak dla mnie jest resto PvP i moze PvE, ale druid dps i tank tak naprawde jest biedny :(



Ja mam tanka i warka i druta i tankowanie drutem to bułeczka z masłem w porównaniu do warka więc nie wiem skąd ci się ten "biedny tank" wziął , a na drutka whinują przez areny i tyle .
też jestem ciekawy.

mam świadomość że warrior to super tank (grałem takim pare lat), ale nie odczuwam jakiegoś stresu jako druid tank. obecnie zbieram NR i zobacze jak to bedzie na hydrosie. masa ludzi płacze ze druid moze być tam tylko OT (do addów), ale jest tez wielu druidów którzy sa tam MT - zobaczymy (do pary mam prot warriora z ZA+ gearem).

jak na razie kara MT/OT , gruul's OT - idzie jak po maśle w średniej jakości gearze

ogólnie plus jest taki, że można coś pogrindować na luzie, a pvp mnie nie interesuje, a jak mnie najdzie to feralem w BG mozna pobiegać.
staram sie kompletnie nie grac w pugach badge powoli zbieram w rajdach.

z tego co widze to masa świeżych druid tanków kompletnie nie kuma że potrzebuje ze 30% dodge.


_________________
psn

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 11:10 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
lookazz napisał(a):
mowia ze ten druid taki przejebany...ale jedyna "przejebana" sprawa jak dla mnie jest resto PvP i moze PvE, ale druid dps i tank tak naprawde jest biedny :(



Ja mam tanka i warka i druta i tankowanie drutem to bułeczka z masłem w porównaniu do warka więc nie wiem skąd ci się ten "biedny tank" wziął , a na drutka whinują przez areny i tyle .
też jestem ciekawy.

mam świadomość że warrior to super tank (grałem takim pare lat), ale nie odczuwam jakiegoś stresu jako druid tank. obecnie zbieram NR i zobacze jak to bedzie na hydrosie. masa ludzi płacze ze druid moze być tam tylko OT (do addów), ale jest tez wielu druidów którzy sa tam MT - zobaczymy (do pary mam prot warriora z ZA+ gearem).

jak na razie kara MT/OT , gruul's OT - idzie jak po maśle w średniej jakości gearze

ogólnie plus jest taki, że można coś pogrindować na luzie, a pvp mnie nie interesuje, a jak mnie najdzie to feralem w BG mozna pobiegać.
staram sie kompletnie nie grac w pugach badge powoli zbieram w rajdach.

z tego co widze to masa świeżych druid tanków kompletnie nie kuma że potrzebuje ze 30% dodge.


desh, gdybys mial teraz wybrac jednego, to kogo bys bral?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 11:14 
Cytuj  
lookazz napisał(a):

desh, gdybys mial teraz wybrac jednego, to kogo bys bral?


Wiem że pytanie do Desha ale jako że też gram/grałem drutem/warkiem jako tank w end game , powiem wprost że drutka ze względu na elastyczność klasy jako całości.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 11:33 
Cytuj  
dzieki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 12:30 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
lookazz napisał(a):

desh, gdybys mial teraz wybrac jednego, to kogo bys bral?


Wiem że pytanie do Desha ale jako że też gram/grałem drutem/warkiem jako tank w end game , powiem wprost że drutka ze względu na elastyczność klasy jako całości.
dokładnie tak samo odpowiadam. jestem szanowanym tankiem, super dpsowym offtankiem, maszyną do farmienia mobów, dzieki instant epic mountowi maszyną do farmy ore/gas, a jak mi się kiedyś znudzi to moge być resto super healerem albo resto arena.

wiem że druid ma wiele ograniczeń, ale zdecydowanie planuje trzymać się tej jednej klasy, bo imo alty tylko osłabiają skilla u gracza i gear u main postaci a na dłuższą mete wcale nie zwiekszają funu.

pierwszy raz od lutego 2005 tankowanie nie kojarzy mi się z brakiem kasy - kasy mam w huj, farma na mobach 5k zajęła mi 4 dni po pracy - tak na przykład

od kiedy badge są z rajdów nie chodze do 5tek w pugach i jestem usmiechnietym tankiem, jak nie rajduje to grinduje coś tam jako inżynier i kasa leci.

dzisiaj sprzedałem 100 maszynek do robienia strzał. (100maszynek x 200strzał x 5charges = 100000 strzał) 100x10g=1000g czyli z 500g na czysto :D
zajęło godzine, jeden wziął 30, inny 20 itd


_________________
psn

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 12:49 
Cytuj  
co do farmy...http://pl.youtube.com/watch?v=Mo-nmAe6rfs&feature=related

tyle ze to paladin

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 13:15 
Cytuj  
Ze tobie Desh chce sie moby farmowac.
Mnie szlag trafia jak mam Daily Questy druga postacia zrobic :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 708
Dołączył(a): 28.01.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 13:20 
Cytuj  
nick Twojego kumpla z gildii desh : DRUID - Feralpriest :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 13:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ze tobie Desh chce sie moby farmowac.
Mnie szlag trafia jak mam Daily Questy druga postacia zrobic :P.
te manaseekery padaja po 2-4 strzałach, a co drugi wyrzuca 2 x mote of mana (one są cieżkie do farmy dla casterów), daily robie tylko cooking bo czekam na drop recepty z NR resistem :wink:

jakies 10 mana primali na godzine to u nas 180g/h plus jakieś bonusy. teraz jak mam swift forme to wole pofarmić ore na strzały itp, ewentualnie repa gdzieś a kase przy okazji


_________________
psn

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 14:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
iniside napisał(a):
Ze tobie Desh chce sie moby farmowac.
Mnie szlag trafia jak mam Daily Questy druga postacia zrobic :P.
te manaseekery padaja po 2-4 strzałach, a co drugi wyrzuca 2 x mote of mana (one są cieżkie do farmy dla casterów), daily robie tylko cooking bo czekam na drop recepty z NR resistem :wink:

jakies 10 mana primali na godzine to u nas 180g/h plus jakieś bonusy. teraz jak mam swift forme to wole pofarmić ore na strzały itp, ewentualnie repa gdzieś a kase przy okazji


A kiedys jak mówiłem ze warrior na wszystko ma hard mode i ze w wotlk będę grac drutem bo jest uniwersalny czepiałeś sie ;p . Aż tak zdanie zmienileś? :P


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 15:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
iniside napisał(a):
Ze tobie Desh chce sie moby farmowac.
Mnie szlag trafia jak mam Daily Questy druga postacia zrobic :P.
te manaseekery padaja po 2-4 strzałach, a co drugi wyrzuca 2 x mote of mana (one są cieżkie do farmy dla casterów), daily robie tylko cooking bo czekam na drop recepty z NR resistem :wink:

jakies 10 mana primali na godzine to u nas 180g/h plus jakieś bonusy. teraz jak mam swift forme to wole pofarmić ore na strzały itp, ewentualnie repa gdzieś a kase przy okazji

A daj spokoj. U mnie Stack Mageweave po 8-10g jest ;o. A primale po 20 -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 16:19 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
A kiedys jak mówiłem ze warrior na wszystko ma hard mode i ze w wotlk będę grac drutem bo jest uniwersalny czepiałeś sie ;p . Aż tak zdanie zmienileś? :P
nie wiem co mówiłem, ale generalnie uważam warriora za lepszego tanka i extra char do pvp - do grindu warka nie polecam bo sie nie znam (nigdy nie byłem fury)

druid ma troche malo przycisków do wciskania :wink: ale jest relaksacyjny


_________________
psn

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2008, 08:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Kefas napisał(a):
A kiedys jak mówiłem ze warrior na wszystko ma hard mode i ze w wotlk będę grac drutem bo jest uniwersalny czepiałeś sie ;p . Aż tak zdanie zmienileś? :P
nie wiem co mówiłem, ale generalnie uważam warriora za lepszego tanka i extra char do pvp - do grindu warka nie polecam bo sie nie znam (nigdy nie byłem fury)

druid ma troche malo przycisków do wciskania :wink: ale jest relaksacyjny


Hehe dokładnie i z tego samego powodu lvl-uje teraz ferala. :)

Ja na początek chciałem SP ale jak zobaczyłem zmiany w FERAL-u to po prostu ręce opadły.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 sie 2008, 11:52 przez Araye, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2008, 11:08 
Cytuj  
Mi sie teraz znów warrior spodobał i druid jest troszkę w odstawce. Na Wotlk szczerze powiedziawszy nie wiem co najpierw będę lvlować :/ .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

**

Posty: 259
Dołączył(a): 11.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2008, 20:40 
Cytuj  
Zaczynam przygode z druidem. Ide teraz w feral. A pytanko do drzewka Balance co ono mi da jak je rozwine? opłaca sie?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2008, 20:44 
Cytuj  
evilav napisał(a):
Zaczynam przygode z druidem. Ide teraz w feral. A pytanko do drzewka Balance co ono mi da jak je rozwine? opłaca sie?


Nie oplaca sie, tracisz 3.50 na kazdym dolarze.

Mysle ze skoro nie potrafisz zrozumiec tego co jest napisane w talentach balance, to dywagacji na temat sciezki rozwoju tez specjalnie nie zrozumiesz.


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 15:22 
Cytuj  
Mam pytanie odnośnie gemów dla resto druta w co pakować ?
Mam na myśli gear t6 i te rejony (badge + bt items +mh).
Ile + heal powinien mieć raidujący druid w bt?

Widziałem ,że sporo ludzi pakuje w spirit +10 , część 11 + heal + spirit , a część głęboko w + heal nie balansując.Co druid to inaczej.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 16:46 
Cytuj  
Nigdy nie powinienes gemowac sie pod regen. 22 +healing w kazdy socket, bez wzgledu na bonusy.
Jako druid masz male szanse na oom, a +heal daje ci najwiekszy boost.


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.