mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:25 
Cytuj  
Jak już wcześniej napisałem na casterów najlepszy jest fellpuppy. Spell lock (silence) devour magic (ściąga bufy i debuffy), z MD masz podniesione wszystkie resisty (o tyle ile lvli masz), Felek ma sporo HP więc SL też dobrze działa...
Nerf locks:)

Edit - BG są specyficzne tutaj lockowie raczej obdarzają DOTami wszystkich swoich adwersarzy w zasięgu:) - ale i tak się dziwię - seducujesz cel po to żeby szybko i bezboleśnie zabić w seducelocku - więc bez sensu jest dawanie dota zaraz po seduce - pierwszy tick dota zrywa seduce.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Ostatnio edytowano 5 kwi 2006, 12:28 przez Neonin, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:25 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Jak już wcześniej napisałem na casterów najlepszy jest fellpuppy. Spell lock (silence) devour magic (ściąga bufy i debuffy), z MD masz podniesione wszystkie resisty (o tyle ile lvli masz), Felek ma sporo HP więc SL też dobrze działa...
Nerf locks:)


No tu sie zgodze .. ostatnio mnie jeden taki wkurwial w Silithiusie. Nic, ale to absolutnie nic nie moglem mu zrobic ...

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:32 
Cytuj  
Neonin dociągnij ty tego locka do 60 i szepnij słówko na /w syrian i zobaczę tego seduce chaina bo nie to że w niego nie wierze ale mocno powątpiewam pzdr gnome warrior.


--------------
edit minor typo.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 kwi 2006, 12:44 przez sirek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:33 
Cytuj  
No ale ja się tu wymądrzam zaraz mnie doświadczeni lockowie zjedzą:)

@Qraczek powiedz mi z punktu widzenia maga - co bardziej boli:) silence na fire czy frost?

@Sirek a nie grasz czasem na doomhamerze?P)?:)
A tak poważniej moje opisy dotyczą mojego lvlu i moich doświadczeń. Natomiast z obserwacji dueli przed IF i wywiadu osobistego (znajomi którzy mają 60 lvl) to co opisałem jest możliwe do zrobienia. Jak dobiję do 60 (w moim tempie to jakiś koniec września pewnie:)) to nie omieszkam się odezwać


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:43 
Cytuj  
OT:
na doomhammerze mam huntera.
na QT mam warriora.
ja też czasem dueluje się z kilkoma lockami z mojej gildii LiA i wiem że nie jest łatwo złożyć locka ale da się you win some you loose some ale nigdy nie powiem że któraś z tych klas ownuje drugą bo tak nie jest są równorzędne pozatym duel!=pvp a tak naprawdę PvP potrafi pokazać która z osób ma tzw skilla. (osób a nie klas). Widziałem warriorów składanych przez magów widziałem locków padających od palladynów etc etc gra człowiek a gra tym co ma. :)
pzdr.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 12:54 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
No ale ja się tu wymądrzam zaraz mnie doświadczeni lockowie zjedzą:)

@Qraczek powiedz mi z punktu widzenia maga - co bardziej boli:) silence na fire czy frost?

@Sirek a nie grasz czasem na doomhamerze?P)?:)
A tak poważniej moje opisy dotyczą mojego lvlu i moich doświadczeń. Natomiast z obserwacji dueli przed IF i wywiadu osobistego (znajomi którzy mają 60 lvl) to co opisałem jest możliwe do zrobienia. Jak dobiję do 60 (w moim tempie to jakiś koniec września pewnie:)) to nie omieszkam się odezwać


Odpowiadajac szczerze-

Z punktu widzenia maga to najbardziej boli mnie to co nie sklada sie po 2 frostboltach (pierwszy w owce, drugi z POMem) i fireblascie (opcjonalnie CoC). Czyli wszystko :P Ja generalnie nie lubie PvP, a Lutusowi kiedys za wymyslenie tego serwera nawymyslam (chociaz nie ukrywam, ze patrzac troche szerzej niz WoW to jestem z tego zadowolony).

A juz na wyzyny PvP wspinam sie jak mnie jakies kanalie z hordy zatluka jak spokojnie lvluje sobie kolejnego alta. Oczywiscie nic nie mam przeciwko "fair fight", ale jak mnie 3 atakuje jak mam moba na sobie to wtedy pozostaje mi tylko przelogowanie sie na maga i zemsta. Ostatnio mnie wlasnie lock w Tanaris ganknal - szkoda ze mag ma kamien w Gadget zbindowany. Bylem tam jakies 1,5 minuty pozniej. Co ciekawe koles szybko zorientowal sie o co chodzi, bo po powrocie na warka to nawet mi sie klanial :D

Odpowiadajac merytorycznie-

To na pewno zalezy od specu danego maga :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 13:08 
Cytuj  
No to nie ma jak konkretna odpowiedź;) No nic nic na razie magowie to nie problem dla mnie ale za jakiś czas kto wie;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 14:28 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
@Sirek a nie grasz czasem na doomhamerze?P)?:)

OT:
Neo, to nie wiesz że Sirek & reszta z Dooma grają także na QT i to tak jak my w alliantach ?
Wszyscy w <LiA> :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 kwi 2006, 15:01 przez zderzaq, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 14:57 
Cytuj  
Teraz już wiem:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 33
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 16:10 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Nawiasem mowiac mam inne spostrzezenie ...

Byc moze to kwestia buildu, ale odnosze wrazenie ze succuba pada bardzo bardzo szybko ... wiec wlasciwie czemu nie charge na succube, intimidating, dobic succube i dobrac sie do dupy lockowi ? :) Ale to tylko takie rozmyslania pvp noobka :)


Zawsze lock, jeśli idzie w demonology może użyć Fel Domination, w połaczeniu z Master Summoner ma nowego sukuba w 0,5s :)


Posty: 7
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 16:59 
Cytuj  
No dobra to powiedzcie mi jak mam sobie ulozyc build dajac w destruction chodzi mi o to ze gram raczej na zucanie soul fire immolate itp. lub na klatwy. bo jak sobie czytam te forum to ciezko mi cos zalapac (jakis dziwny taki zargon)

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 17:02 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
2540 napisał(a):
a co ma anty fear do seduce ??


nic nie ma, polecam nauke czytania ze zrozumieniem

Cytuj:
.. jeden seduce i warek lezy na glebie ;q


mozesz rozwinac swoja mysl bo jakos nie wydaje mi sie ze seduce wali za 10k


swoja droga nie znalazlem spella seduce na thocie aby poczytac co on takiego robi znalazlem seduction ( http://www.thottbot.com/?sp=6358 ) czy to o ten czar ci chodzi?


nie dosyc ze nie masz pojecia na czym polega uzycie seduca(moja skrocona nazwa jak wyzej napisales nie znajdziesz jej na thottcie)

pisze juz tylko ze rzucam seduce i po sprawie bo nie chce mi sie tego pisac milionowy raz ale widze ze musze to opisac dokladniej zebys nie mial jakich kolwiek watpliwosci :

uzywasz seduce odsowasz sie jak najdalej ^^ elemental curse + soul fire (leci sobie ;p ...) rzucasz immolate conflagrate ( jak warrior uzyl intercepta na co i tak pewnie mial zadaleko ;q dc) ponowne seduce sb + immolate + corruption + klatwa conflagrate +shadow burn ... zaden warrior pewnie tego by nie przezyl ;q dlatego tak prosto zabic warka lockiem ...

pozatym przelicz sobie dokladnie zadany dmg bo lock spokojnie moze sciagnac kazda klase dwoma trzema spellami ;p

@qraczek
Cytuj:
2540 - jak czytam Twoje posty to odnosze wrazenie ze jednak troche upraszczasz.


a no upraszczam i to dosyc mocno poniewaz nie chce mi sie pisac tych samych rzeczy 1000 razy wiadomo ze kazda walka jest inna i wymaga innych ruchow//czynnosci lecz w kazdej uzywa sie mniej wiecej tych samych skilli (zaleznie od builda) ale tego chyba nie trzeba przypominac ;]

-edit-
@qudlaty
moj obecny wyglada tak:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 5102505141

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 22:59 
Cytuj  
hmm ... czemu aftermath zamiast 5/5 emberstorm 2/2 imp healthstone i powiedzmy 2/2 intensity ? 10% na proc << pewne 2% do dmg, pewne 20% hp z hs i 70% mniejsza szansa na interrupt przy aoe/soul fire imho


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 07:21 
Cytuj  
@up

jeb**;] aoe wolalem dac na full w aftermath niz emberstorm w impa mozna dac trzy punkty nie dwa zastanawialem sie nad hs ale dalem juz w emberstorma to narazie niech tak zostanie ; P aftermath jest nie zastapiony ; ] popatrz jezeli rogal dostanie seduce i z soul fire trafi na aftermath to nawet na sprincie bedzie mial problem zeby do ciebie dobiec ;] dlatego aftermath jest nie zastapiony ; } // przynajmniej ja tak uwazam

btw. gdzie tam masz napisane ze intensy(czy jak to tam sie zwie) ma szanse na nieprzerwanie soul fire ??;q

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 08:07 
Cytuj  
Nie pisalem nic o improved impie, a improved healtstone ;p
Widzisz .. drzewka na stronie blizza sa nie do konca aktualne .. otworz zobie drzewko talentow i tam masz napisane :p co wiecej wkladajac 2/2 pyroclasm mialbys 26% szansy na stun (tak, tez z soul fire i na 100% to prawda bo kiedys mialem pyro i widzialem proce z sf ;p). 26% > 10% stun > daze 3s < 5s, wiec chyba bardziej sie oplaca i jeden punkt mniej kosztuje :p
Ja osobiscie wole nie polegac na talentach ktore daja x% szansy na cos bo dzialaja zawsze wtedy, kiedy nie trzeba ;P (np nawet zdejmujac cale eq z +spell crit i tak przy zbieraniu shardow czesto miewam irytujace crity ktore mi sciagaja moba .. ogolnie farmowanie shardow z destro to makabra bez wody :p)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 08:25 
Cytuj  
Qdłaty proponuję zajrzeć tutaj:
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... post168746

Albo tutaj:
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... post149758

Czy życie nie stało się prostsze?:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 10:45 
Cytuj  
@ drakar
no jeblo mi sie z tym impem :D sry :]]

a co do tego stuna z sf nie jestem pewnie na stronie blizza nic o tym nie jest napisane wiec oblookam jak wruce do domu ;P

*

Posty: 61
Dołączył(a): 8.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 14:16 
Cytuj  
mam pytanko. Zaczynam grac na nowym serwerze ork warlockiem i chialbym sie dowiedziec do czego sluza soul shardy?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 14:20 
Cytuj  
shardy służą do:
summonów demonów
"tworzenia" (kurcze może ktoś zna lepsze słowo) soulstonów, healthstonów itd
robienia za taksówkę
jak masz build demo to do rzucania pewnych spelli

Generalnie upierdliwe:) i zajmujące miejsca w torbach:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 14:21 
Cytuj  
Do bardziej skomplikowanych czarow takich jak np. przyzywanie kogos z drugiego konca swiata, albo pier$&^niecie komus za 1 mln dmgu (no moze troszke przesadzilem).

Oprocz tego do przyzywania miniona (jak zaczales dopiero grac to jest to do duze niebieskie obok Ciebie, potem mozesz miec niewolnice, albo zmutowanego psa ...).

Oprocz tego sluza do zapychania toreb co na niskich lvlach jest wyjatkowo wkurwiajace :P - ja Ci mowie - jeszcze bedziesz przeklinal shardy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.