mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:05 
 
Shahray oczywiscie, ze tak. I to sensowne pvp np: grupa order bierze poludniowy zamek w t3, destro polnocny i zaczyna sie bitwa. Nie walka 2/2 czy 6/6. walka 80/80, no moze 80 / 120 ehh te proporcje czasami.
I mimo, ze przewaga jest ilosciowo po stronie destro, order dzieki taktyce potrafila nie tylko sie obronic, ale takze pobic nas w polu i prawie przejac keepa.

3h z zyciorysu, na "drewnianym kombacie" i kiepskiej animacji,wg niektorych przynajmniej.

I chocby sama mozliwosc tego, stawia aspekt WAR wyzej niz w WoW, pod wzgledem PvP w moim przekonaniu. Bo WoW takiej mozliwosci Ci nie da. Nie jest zrobiony pod takie rzeczy.

PS. Dobra ide cos porobic, bo w koncu praca ;)
Pozdrawiam


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 16:08 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:06 
 
Rzeznik napisał(a):
Drogi Zabolq

Ja nie uzywam i nie szpanuje. Chyba mnie z kims mylisz.
nie musze udawac kogos innego, nie doznalem oswiecenia. Po prostu wkurwia mnie chamstwo i prostactwo jakie zaprezentowales, wiec postanowilem, ze nie zostawie Cie bez odpowiedzi, bo jeszcze sie zgubisz w tym wielkim swiecie. Postanowilem pokazac Ci droge, dzieki ktorej mozesz nadrobic szkolne zaleglosci i poprawic troche merytoryke swoich postow.

I nawet nie musze Cie jechac, bo kazdy Twoj post, to jak strzal we wlasna stope. Silisz sie koncowka IQ wykrzesac riposte godna wujka, a tu klops goni klopsa.

Takze wyjdz, doucz sie i wracaj, a wtedy moze i ty porozmawiasz na poziomie i trudne wyrazy w wypowiedziach innych, nie beda powodowaly napadow agresji. Bah, moze nawet zrozumiesz, co staram Ci sie przekazac w maksymalnie lagodny sposob, bo w gruncie rzeczy golebie serce mam i slabszych wole chronic niz gnoic.



Rzeźnik ja nie będę się wysilać na ludzi twojego pokroju bo mam za dużo pracy żeby sobie tobą dupę zawracać :D , za maluczki jesteś dla mnie żeby silić na Ciebie szare komórki i ripostować twoje "aż mierne" ataki czy inne teksty w których próbujesz pokazać jaki to elokwentny jesteś i ile w tobie dźentelmena i innego mdłego badziewstwia którego nikt od Ciebie nie wymaga , chyba że twoja kobieta , ale trolle chyba wolą mężczyzn :P ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:15 
 
jacy wy wszyscy jestescie zajebisci...


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:15 
 
Drogi Zabolq

Wiadomo jak to jest z praca. Jak Ci zloja dupe to zawsze sie znajdzie szef goniacy do roboty. Takze skoro nie chcesz sie silic, to prosze nie pisz juz nic, bo niestety dotychczas jedynie silenie sie jest widoczne, a to zle wplywa na odbior Twojej osoby w szerszym gronie forumowym.
Przykro mi, ze razi Cie moja elokwencja. Staram sie dac Ci dobry przyklad, bo widze, ze ciagniesz sie w ogonie i zatrzymales sie na etapie dresika krojacego krajan w ciemnych uliczkach.
Poza tym dzentelmenem sie jest albo nie. W polowie, to mozesz co nawyzej palca w gownie zanurzyc, a wymaga tego ode mnie kultura osobista, pojecie jak widac w pelni abstrakcyjne dla Twojej szarej komorki.

Co do swoich sklonnosci, moglbys to zachowac dla siebie. Nie jestem homofobem, ale zdecydowanie za duzo ostatnio manifestacji wlasnej seksualnosci w naszym zyciu...tv, radio, ulice, plakaty. Myslalem, ze chociaz tutaj znajde chwile wytchnienia, a tu Ty...

@Shador no co, daj sie pobawic. Niektore zachowania trzeba tepic. Puscily mu nerwy to moglby przeprosic. Woli dalej pluc, to trzeba go prostowac, bo bedziemy mieli (Sandi + Huri) ^2 w krotkim czasie :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:19 
 
Rzeznik napisał(a):
W polowie, to mozesz co nawyzej palca w gownie zanurzyc, a wymaga tego ode mnie kultura osobista, pojecie jak widac w pelni abstrakcyjne dla Twojej szarej komorki.


Ach ta elokwencja.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:21 
 
Obrazek > all


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:21 
 
Dzieki Buff, dzis udzielam darmowych lekcji
Od jutra wracam do czytania was, a nie pisania...chcialem tylko na chwile steal Mendol's Thunder.:wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:22 
 
Gdzieś już wklejałem definicję sarkazmu. Przyda się.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:25 
 
ekhm...Buff przeczytaj dokladnie moj post jeszcze raz...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:39 
 
W dupie mam szersze grono forumowe :D , forum jak forum , można pisać co ślina na język przyniesie .Może kiedyś będe tak znienawidzony przez niektórych jak mendol/inside/czy inne forumowe trolle :D .Też chce być sławny , chociaż rzeźnika to przegoniłem już dawno ....WELCOME TO HELL WTF !


PS
to był mój ostatni post tutaj , szkoda klawiatury firmowej na was :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:43 
 
iniside napisał(a):
Nastepnym takim krokiem bedzie dopiero Spellborn :<.



Nie żartuj , ten innowacyjny kombat jest fajny ale do FPS nie do mmo , tez mi się wydawało że będzie super aż sam nie zobaczyłem, ale imo klimat w Kronikach jest zaj...


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:46 
 
Bloodleaf napisał(a):
iniside napisał(a):
Nastepnym takim krokiem bedzie dopiero Spellborn :<.



Nie żartuj , ten innowacyjny kombat jest fajny ale do FPS nie do mmo , tez mi się wydawało że będzie super aż sam nie zobaczyłem, ale imo klimat w Kronikach jest zaj...

Ja lubie FPS w konwencji MMO. Whchodze napierdzielam dwie godzinki i wychodze.
Rzygam juz sticki-combat-system w mmo opartych o kierowanie pojedyncza postacia.
Cytuj:
znienawidzony przez niektórych jak mendol/inside/czy inne forumowe trolle

Dziekuje za uznanie, ale do huragana czy sandmana to mi jeszcze daleko :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 5
Dołączył(a): 8.06.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:55 
 
Nie no inside nie badz taki skromny :D Ludzie dyskutujcie dalej przynajmniej mam radoche jakas w pracy!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 16:59 
 
Amfe napisał(a):
Nie no inside nie badz taki skromny :D Ludzie dyskutujcie dalej przynajmniej mam radoche jakas w pracy!

Sam ze soba gadac nie bede ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 17:06 
 
Mendol napisał(a):
hehe combat w war powolny...
tzn nie bardzo rozumiem co macie na mysli. bo jak dla mnie jest wystarczajaco szybki :-)


Mendol ze czasami lubisz puszczac Dżołki

btw. panowie ocena gier mmo to sa gracze i ilosc serverow no i ilosc ludzi na nim grajacych ( warowi dajmy jescze troche czasu)

czy ktos czytal w tym topicu zeby fanboj innego MMO bluzgal ze combat w wowie jest zamulajacy , "drewniany" i z ubogimi animacjami ?

NIE , cos w tym jest , prawda ? :)

zaczynalem w wara z ponad 10+ znajomymi i to JA bylem naj. fanbojem WAR wtedy i kazdy z moich znajomych obsmiewal drewniany combat + inni ludzie.IMO Wniosek taki ze ten combat wiekszosci sie niespodobal , niestety co bardzo dokladnie widac po tych wypchanych po brzegi servach wara i po flame na innych eu forach.Plus taki tego ze jest wybor w co ktos chce grac, kazdy ma inny gust.


Ostatnio edytowano 18 lis 2008, 17:13 przez QFC, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 17:08 
 
iniside napisał(a):
Ja lubie FPS w konwencji MMO.


fajnie byłoby, najlepiej cod4 + warhammer 40k :D


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 17:12 
 
MagPS napisał(a):
iniside napisał(a):
Ja lubie FPS w konwencji MMO.


fajnie byłoby, najlepiej cod4 + warhammer 40k :D

Woalbym fantasy fps. Futurystycznych fpsow jest na peczki.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 17:59 
 
iniside napisał(a):
MagPS napisał(a):
iniside napisał(a):
Ja lubie FPS w konwencji MMO.


fajnie byłoby, najlepiej cod4 + warhammer 40k :D

Woalbym fantasy fps. Futurystycznych fpsow jest na peczki.


Milcz heretyku.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 18:01 
 
Dodam jeszcze ze ten tak zachwalany combat w WoW jest mizerny pod wzgledem mozliwosci jakie ma gracz, cal combat to mechanika tego combatu, jesli gracz wcisnie te pare klawiszy to ma szanse na wygrana, a jesli zrobi to wczesniej od drugiego to juz ma 90% szansy, oczywiscie teraz balans jest zwalony ale przed wotlk tez to czesto wygladalo 1,2,3 dead.
WAR, AoC, Vanguard, LotRO, Everquest, te gry daja przynajmniej 2-3x tyle czasu na walke, w WoW mechanika walki nawet nie powinna sie nazywac walka.
Co do animacji samej walki, dretwe machanie w powietrzu mieczami lub naciaganie luku to jest cala animacja, dretwe poruszanie sie postaci, orc jak worek ziemiankow, tauren jak duzy worek ziemniakow, wiekszosc postaci porusza tylko nogami.

Zreszta nad czym tu dyskutowac, ta gra ma juz swoje lata, jest archaicznie prosta i prymitywnie zrobiona, pora na WoW2 ale tym razem od blizza, na co czekam.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 18:10 
 
Nestor napisał(a):
iniside napisał(a):
MagPS napisał(a):
iniside napisał(a):
Ja lubie FPS w konwencji MMO.


fajnie byłoby, najlepiej cod4 + warhammer 40k :D

Woalbym fantasy fps. Futurystycznych fpsow jest na peczki.


Milcz heretyku.

No co ? :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 598 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.