mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 14:21 
Cytuj  
jako że gram już warriorem tydzień to postanowiłem że już nie jestem noobem :P chciałbym podzielic sie swoimi spostrzeżeniami i wywaołac konstruktywną dyskusję która w pewnych punktach mnie poprawi - pozatym 4k postów nie zaszkodzi :P

Zdecydowałem ze w TBC odpuszczam PvP BG na rzecz lvlowania przy jednoczesnym farmieniu reputacji. Chce robić dużo nowych 5-cio osobowych instancji i ogólnie się rozejrzeć po Outland. do PvP pewnie wróce na lvl 65+ i bede się bawił Eye Of The Storm czy Areną

Kupiłem za Honor 1h HW Axe i gram pvp z tarcza jako 41/5/3 (2 nie wiem jeszcze w co) i musze powiedziec że mimo wielu wątpliwości jestem zachwycony. Mam bron na teraz , zbieram honor na bronie z PvP dostępne w TBC, w sumie to z tego co widziałem nie ma sensu farmic rank 14 gratów.

Tu prosze o sprstowanie jeśli sie myle:
1. 1H - oczywiście jak Greeg mi wyjaśnił szybszy axe wali o około 500 słabsze mortale niż np taki TUF ale +5 krita sprawia że mam około 28% i to zaczyna być dużo nawet 25% w battle czy Defense to bardzo dużo i to przekłada się na wymierny dmg.
Tarczy vs caster sprawdza się całkiem dobrze a vs melee brust dmg nie ma takiego znaczenia

2. Tarcza - ogólnie pozwala zebrać troche rage zanim zacznie spadać HP. To co mi sie podoba przedewszystkim to Shield Bash czyli nie 4 a 6 sekund silence po przerwaniu casta i nie tylko w zergu jak Pummel. Grając z tarczą mamy mozliwość przerwania czaru w każdym stansie (w zerg pummel) bez straty rage. Dodatkowo stworzy to duże możliwości dla Spell Reflection który nie jest dostępny w Berserker, natomiast Victory Rush nie jest dostępny w Defense wiec ogólnie Battle stance zaczyna być bardzo istotny. Pomimo takich rzeczy jak Berserker Rage i +3 crita gram coraz wiecej w battle i defense i powoli zbieram rage żeby potem spuscic to wszystko jak delikwenta dorwe i zwykle nie jest to intercept wiec nie jestem skazany na Berserker stance.
Pomijam żze takiego rogala można poprostu ignorować :P tzn z tarczą i second windem mozna zacząć się nim interesować przy 50% HP kiedy rage jest 100%

Ogólnie przy takich problemach z rage trzeba unikać stance dance.

słyszałem że w TBC pojawia się nowe tarcze do pvp (spowalniające) ciekawy jestem jakie beda tego typu enchanty i gemy

wystarczy, to i tak chyb amój najdłuższy post :wink:


_________________
psn

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 14:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
w sumie to z tego co widziałem nie ma sensu farmic rank 14 gratów.

Dlaczego tak uważasz? Czy po wyjściu TBC będą dostępne jakieś inne bronie za honor i tokeny? Bo z tego co ja wiem to dojdą tylko te z areny, ew te za Eye of the Storm. Po co zbierać honor? Na co się potem przyda?

link pls :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 14:30 
Cytuj  
Na lvl 70 pvp gear (nie z aren). Do levelowania nie trzeba miec highendowego sprzetu, a na 70 pvp set bedzie dawal spora przewage w arenach.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 14:31 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Deshroom napisał(a):
w sumie to z tego co widziałem nie ma sensu farmic rank 14 gratów.

Dlaczego tak uważasz? Czy po wyjściu TBC będą dostępne jakieś inne bronie za honor i tokeny? Bo z tego co ja wiem to dojdą tylko te z areny, ew te za Eye of the Storm. Po co zbierać honor? Na co się potem przyda?

link pls :wink:
na głównej stronie wowa masz news z okienkiem vendora PvP, sa tam i graty na lvl 60 (te co teraz) i te na 70 cena TA SAMA 45k honoru 2h
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... apons.html


_________________
psn


Ostatnio edytowano 5 sty 2007, 14:34 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 14:33 
Cytuj  
Zastanawiam sie caly czas czemu warek nie moze miec wiekszego DPS od rogala(potencjalnego) skoro przeciez ogranicza go threat?

Sa moze 3-4 encountery gdzie warek moze zrobic dps wiekszy niz rogal...na reszcie rogala nie przeskoczysz ze wzgledu na vanish i faint.
Na reszcie nie znaczy na 5...znaczy na wszystkich innych cholernych bosach.
I tylko dlatego ze mozemy zalsnic i sie pocieszyc imba DPSem w 3-4 walkach zabiera nam sie to mowiac ze nie mozemy przeciez outdps rogali??
Ludzie w blizzie chyba na prawde nigdy nie dpsowali warkiem na na przyklad onyxi...czekam az fury warek zoutdpsuje na Onyxi rogala i zrobi film o tym...

Wiec ciekawy jestem po co nam tak obnizyli DPS...przeciez i tak bardzo srednio bylo w PVP a w PVE przynajmniej mielismy mozliwosc wybrania 2ch drog(dps albo tank).
Teraz w PVP jest jeszcze ciezej a w PVE to po prostu smutek patrzec(jak idzie o DW fury)

Mysle ze moga byc 2 wyjasnienia:

1.Chca zepchnac Warka do roli tanka.Byc moze planuja jakies imba skile w procie , skalujacy sie threat i w ogole revamp.
2. Za duzo ludzi wybieralo wariora co zaburzylo im balans (moze maja jakies normy kto wie) i chca teraz przeprowadzic maly kontrolowany exodus na inne klasy(no bo o ile fajniej bedzie teraz wziac druida).

Moze byc jeszcze 3cie - spierdolili , nie przemysleli i teraz boja sie przyznac...ale to chyba malo prawdopodobne zeby az tak mozna bylo zepsuc klase przez przypadek.

W kazdym razie smutno patrzec jak niszcza Ci klase, powoli i systematycznie czyniac ja gorsza, mniej fun i playable.
Zobaczymy co przyniosa kolejne 2 miesiace...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 14:47 
Cytuj  
Odnosnie teori ludzi, ktorzy mowili ze o wiele wiecej rage bedziemy mieli z broniami na 70 lvl co beda mialy wiecej dps. Stestowalem ilosc rage generowanego 1 h swordem GM speed 2,9, 60 dps. Bialy cios generowal mi po 7 rage. Gdy stestowalem atak umarmed to generowal mi po 5 rage ....
Dalej potestowalem z 2h miecz GM 3.80 speeda przy 1350 atack power. Testowale sredni dmg bialych ciosow i ilosc generowanego rage.
No i wyszlo mi sredni bialy cios z autoatacku wynosil 623 a ilosc generowanego rage 14,1
Poznej z tym samym mieczem na golasa majac 522 atack power tez przeprowadzilem test. I jakiez moje zdziwienie bylo gdy sredni dmg bialego ciosu wyniosl 401 a ilosc rage generowanego wynioslo 11,2.

I na koniec perelka. Majac w offhandzie maladatha - 56 dps, 2,20 speeda i sredni dps 150 generowal mi po 1-2 rage ...

Aha i gdy wejdzie nam flurryz talentow z drzewka furry to puki jest aktywny buff generujemy tez mniej rage. Bijac 1h GM swordem 60 dps generowalem srednio po 7 rage, a gdy mialem flurry to generowal mi po 5,5 rage.
Naprawde porypany jest ten nowy system generacji rage

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:12 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
Zastanawiam sie caly czas czemu warek nie moze miec wiekszego DPS od rogala(potencjalnego) skoro przeciez ogranicza go threat?


I co jeszcze bys chcial?

Rogue moze robic tylko DPS, i _zadna_ klasa nie powinna go outdpsowac. Warrior ma shouty, warrior moze tankowac, chcesz jeszcze przenosna glowice nuklearna?
Dawno się tak nie usmiałem :lol:

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:24 
Cytuj  
Roball...przeczytaj jeszcze raz co napisalem bo chyba masz trudnosci ze zrozumieniem tekstu pisanego.

Napisalem (co bylo zgodne z prawda) ze Fury DW mial potencjal zeby outdps rogala. Napisalem tez ze sa tylko 3 czy 4 walki gdzie mogl to pokazac i blyszczec bo nie byly agro sensitive.Czy 3-4 walki na pewnie ponad 40 to tak duzo ze trzeba warkom sciac dps?

Jezeli 10% walk warior moze blyszczec to chyba i tak malo nie uwazasz? To po co nam jeszcze to zabierac i robic klase jeszcze mniej fun??
Teraz rogale beda outdps warka w 100% walk i nie bedzie potrzeby miec DW fury w 25 man raid...

A co do tego ze rogal moze tylko robic DPS...no i to robi...co najmniej na 90% walk powinien byc najwyzej z melee classes. Wiec o co chodzi???
Po co okaleczac klase i zabierac jej ta ciutke roznorodnosci?? Bo rogale moga tylko dps? LOL...popatrz na druidow i paladynow

Aha uprzedzajac: Nie nie chce outdps rogala all the time. Chce swoje 10% spowrotem i tyle.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry


Ostatnio edytowano 5 sty 2007, 15:31 przez Rzezio, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:28 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
....i nie bedzie potrzeby miec DW fury w 25 man raid...


tanka tez nie bo zdaje sie swietnie sobie poradzi w tym temacie druid czy podobno tez paladyn, zreszta o czym ja pisze - swinia pet huntera mzoe robic za tanka. :wink:


_________________
Maiori Cede

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:37 
Cytuj  
Roball z mojego punktu widzenia te encountery bez aggro sensitive byly wlasnie dla DPS warka(w opisie nawet mamy ze jestesmy powerhouse i w ogole ;) - naczy ze bylismy juz teraz).

Rogulec ma agro control, my nie. Wiec on moze dawac max z siebie na kazdej walce...a ja na wiekszosci musze w pewnym momencie zastopowac i sobie spokojnie patrzec jak inni dobijaja.
Mysle ze najbardziej bolalo rogali...ze ktos mial wiekszy potencjal od nich. Tak sobie mysle ze te whiny na DW uber dps to tylko i wylacznie zazdrosc. Gdyby nie bylo tych encounterow to nie byloby krzyku ze DW fury outDPS rogala. Przeciez zadna gidlia nigdy nawet nie pomyslala by o zastapieniu rogali DW...to by sie po prostu nie udalo ze wzgledu na brak agro control wlasnie. W druga strone bez problemu przeciez.

Po prostu smutno ze zabrali ostatnia radosc z bycia dualem - DW fury mial potencjal i sie liczyl jako dobra postac wnoszaca cos do rajdu...teraz zastapi go rogal, a cap sie zmniejsza do 25 ludzi...dochodza paladyni...

Witaj szufladko z napisem prot, mam nadzieje ze bedzie miekko wyscielona...
Witaj alcie BE pala...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 16:06 
Cytuj  
Warek full protection w tankowaniu > all, nie ma co sie oszukiwac.
Ale juz feral druid > warka nie zrobionego na protection, przynajmniej tak mi sie wydaje...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 16:58 
Cytuj  
No wlasnie nie robi Roball...bo 90% (nawet ponad zaryzykuje stwierdzenie) walk jest agro sensitive.Miec potencjal a go moc wykorzystac to dwie rozne sprawy pamietaj.
DW mial potencjal ale nie mogl go wykorzystac wiec to tak jakby nie mial. Ale jednoczesnie te kilka walk + to ze moglismy, przy dobrym skillu i mysleniu w trakcie dps, trzymac sie blisko rogali dawalo przydatnosc w rajdach.
Teraz nie ma juz po co brac dps warka...bo nawet nie zbliza sie do rogala.

W 90% walk rogal jest krolem. Tak jak napisalem - zadna gildia nie pozbedzie i nie pozbylaby sie rogali na rzecz DW(pre -patch). W druga strone nie byloby sprawy.Po ostatnim patchu to juz chyba przesadzone ze tak sie wlasnie stanie.Bo po co komu warek ktory nie dosc ze ma mniejszy dps to jeszcze nie moze agro kontrolowac...

Warek w procie > all?? Moze kiedys...dzis druid feral majacy wiecej jak 35% dodge, robiacy duzo wiekszy threat (bo swietnie skaluje sie z AP) i majacy wiecej Armora i HP mysle ze da sobie duzo lepiej rade. Duzy Armor mitigation+ wiecej HP nadrobi spike z crita(chociaz podobno juz itemizacja to nadrabia dla dru z resilience i def) a duzy dodge zrobi za pary.
Do tego w threacie nas jada jak chca + maja mozliwosc trzymania na sobie kilku mobow.

Watpie zeby to bylo working as intended. Mysle ze szykuje sie porzadny revamp woja na 2-3 miechy po TBC bo inaczej nie bedzie dla niego miejsca w rajdzie. MT bedzie wymagany na single boss jako najbardziej effective w 25 man instance...a ilu warkom sie podziekuje??
W BWL czy MC byl spot na 5+ warkow. W AQ40, Naxx czasami nawet wiecej moglo wejsc.
W 25 man ilu warkow widzicie jezeli nagle bedzie wiecej druidow, dojdzie jeszcze nowa klasa?

Ja max 2 spoty dla warkow. MT i OT albo jeden MT. OT moze druid i pala robic, jak ktorys z ich bosow padnie to jeszcze podlecza rajd.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry


Ostatnio edytowano 5 sty 2007, 17:00 przez Rzezio, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 17:00 
Cytuj  
Ja osobiście nie boje się o swoje miejsce w składzie. To fakt miskom i palom lepiej wychodzi tankowanie trashy w BC. Ale przeżywalnośc Proty (Toss power :) ) jest poprostu nie do przebicia. Mi najlepeij gra sie "tossem" bo ten styl gry mi odpowiada. Z drugiej strony z gildii warek DW przerobił sie na prota bo DW w raidach stracił racje bytu.

Osobiście bym widział u prota w drzewku : Defelection zamienic miejscem z TM ; IMP disarm won a zamiast niego dac .... (% twego armoru zamienia na resisty, albo zależny od twego lvl albo defa, od jakiegoś czynnika) ; jakis wysoko tierowy talent który by zwiekszał pasywnie % threat'a z sundera revenga shield slama albo odwrotnie z tym resist bo casterzy beda plakac ze proty to kosiarze mana userow ;]


Ostatnio edytowano 5 sty 2007, 17:15 przez Kharaas, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 17:04 
Cytuj  
O tym wlasnie mowie:

Skoro druid i pala radza sobie lepiej na trashach to oni beda MT tam, a warek bedzie tylko bossa glownego. Pytanie za 10pkt:

Ilu warkow MT trzeba na jednego bosa...

Bo OT to druid z palem moze rownie dobrze.a jeszcze lecza do tego nawet wyspecjalizowani w tankowanie. Kijowo bo kijowo ale kijowe leczenie so much >>>>>>>>>>>kijowy dps.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 17:19 
Cytuj  
roball napisał(a):
JEST bardzo silna klasa


Zgadzam sie Warrior zawsze miał Strength na wyskoim poziomie ;)

"To ze paladyn i druid dostana w tbc armor ktory pozwala im na tankowanie jest bardzo dobre, tak powinno byc od poczatku WoW'a."

Paladyn - świetny healer; ostatnio zacny dps; dobry tank
Druid - świetny healer; dps w kocie czy sowie; dobry tank
Warrior - dps, coś tam robi ; dobry tank (bo już nie świetny)

Czemu klasy hybrydowe takie jak Druid, Pala mogą w czymś być świetne. A warriorzy od pacza już niekoniecznie.

Mam nadzieje, że wyjdzie jakis revmap warków a w szczególności prot tree i scalowania threat'a (nie rozumiem czemu blizz nie mógłby w paczu 2.0 zrobić warriorów naprawde zajebistymi tankami, z jeszcze lepsza przeżywalnościa na raidach i wiekszym threatem).


Ostatnio edytowano 5 sty 2007, 17:34 przez Kharaas, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 17:25 
Cytuj  
Nie no raidowych 25 osobowych instance to warrior nadal bedzie jako MT, ze wzgledu na niektore skille typu last stand, shield wall, taunt czy uzywanie beserker rage przeciw fearowi, itp. Ale w 5 osobowkach czy nawet w 10 osobowkach (filmik z karazhan) paladyn czy druid z obecnymi talentami moga bez problemu tankowac o w becie np na trash mobach robili to lepiej niz warrior

Nie wiem Roball czy jeszcze wtedy grales czy juz nie ale to z twojej starej gildi Core widzlialem filmik gdzie paladyn tankowal Patchwerka(jakies pol roku temu na oko), czy tez wczesniej widzialem druida tankujacego Nefariana. Dla chcacych nic trudnego. Ale z warriorem jako MT bedzie po prostu latwiej.

Narazie po patchu 2.0 i jego zmianach, warrior nie sprawia mi przyjemosci w graniu jak wczesniej. Wyleveluje go pewno do 70 i wtedy zobacze ten obiecany balans bedzie czy nie. Jak tak zostanie jak jest teraz, to po prostu zmienie klase albo przestane grac w WoWa. Napewno nie bede sie zmuszal i narzekal przez nastepny rok jaki to ja biedny, ze mi popsuli warriora, bo gra mi ma po prostu sprawiac przyjemnosc i fun.

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 17:37 
Cytuj  
Czyli chcesz mi powiedziec ze nie powinnienem narzekac tylko zmienic postac? I swoje 100+ days played wsadzic sobie w dupe za przeproszeniem? Bo blizz postanowil(lub wyszlo mu przypadkiem) zrobic moja klase, ktorej tyle czasu poswiecilem, miesem armatnim nie przydatnym juz do niczego innego jak single target tanking?

Place za gre, wiec mam prawo do narzekania ze mi sie cos nie podoba. Rozumiem ze gdybym byl sam to moglbys wtracic ze chyba sie myle bo warior jest silna klasa. Ale skoro wiekszosc warriorow krzyczy ze cos jest nie tak, ze cos dziala zle lub nie dziala, ze ogranicza nam sie mozliwosci i zabiera sie fun z gry to do cholery zastanow sie zanim powiesz komus : "ejj nie whinuj tylko reroll" i jeszcze dodasz ze "warior jest silna klasa".

Warior teraz to nic innego tank na bossow. A i to jeszcze nie wiadomo jak bedzie w praniu.
Tak to jest dla mnie ograniczenie. Tak to jest dla mnie zepsucie klasy. Nie nie rolne bo:
1.Chce bawic sie w nowym contencie wspolnie ze znajomymi.
2.Nie mam czasu na levelowanie i poswiecanie tej grze tyle czasu co kiedys.
3.Niech to blizard naprawia a nie ja. Ja place za to zeby sie dobrze bawic. Ich obowiazkiem jest ta zabawe dostarczac.Jak mi tego nie daja lub to ograniczaja to whinuje.

Na koniec tylko dodam roball ze:
Nie grasz warkiem jako mainem, nie powinnienes zabierac glosu. Chcesz zabrac glos to nie uzywaj niczego w stylu L2p L2r go reroll. Chcesz mnie przekonac ze warek zostal wzmocniony w patchu, pokaz. Udowodnij mi ze nie zostal nerfniety, a wtedy skonczy sie whine- przeciez to takie proste...

Koniec koncow spadam do domu, weekend sie zaczyna ide poklepac troche honoru moim biednym warkiem i podlevelowac locka troche...
Wiecej whinu juz nie bedzie chyba ze ktos bedzie probowal udowodnic ze wielblad to taki maly slon z garbem (czyt. ze warek to dostal bufa wrecz i nie ma co plakac)...wtedy moze znowu sie podlacze wiec lepiej uwazajcie :lol: 8) :D
-------------------------------------------------------------------------------------
to jest linia konczaca whine. po tej lini whine jest niedostepny az do odwolania. Jezeli widzisz whine to jestes sam sobie winnien...bylo wlazic do warkow?? :lol: :lol: :lol: :wtf: :wtf:
-------------------------------------------------------------------------------------


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 18:51 
Cytuj  
EoT...przytunuja twoja klase zrozumiesz...inaczej sie chyba nie da a mi sie juz klocic nie chce bo i po co rzucac grochem o sciane.
Ty mowisz ze warek 1 vs 1 dalej jest silny, ja gram ta klasa i wiem ze nie jest...ahh zreszta.

Jeszcze tylko male co nieco:
Co do nie mowienia l2p l2r...dla mnie reroll i stop whining rowna sie takiemu wlasnie podejsciu do dyskutanta...I dlatego to zestawilem.
Jak komus mowisz zeby sie "go rereoll" zrobil to zastanows sie jakbys ty sam mial to zrobic i stracic caly czas ktory poswieciles na dana postac...
I nie chodzi mi o reroll z nudow.

Co do oficjalnego forum to rownie dobrze mozesz tam isc mowic "go reroll" i "stop whining warriors are overpovered and are top of the food chain: a nie w topicku o warkach na tym forum. Mozesz nas zostawic placzacych sobie w swoim temacie...Czyz to nie wspanialy argument z mojej strony? Tak wiele wnosi do dyskusji. Mam nadzieje ze ironie pojmiesz i pomyslisz zanim znowu cos napiszesz byle tylko udowodnicz ze jednak wielblad to maly slon z garbem...

peace and love

8)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 19:09 
Cytuj  
roball napisał(a):
Kiedys warrior robil chory dmg, z odpowiednim gearem byl cholernie trudny do zabicia 1v1 - DALEJ TAKI JEST. Warrior jest bardzo flexible klasa, robisz to co chcesz, jesli specujesz sie na fury to wyciskasz straszliwy dps, 2h jest superior w pvp a o warriorze w tanking gearze z dobrym 1h i shieldem nawet nie wspomne bo jest poprostu nie do zabicia dla wielu klas.

Warrior byl za dobry, lekko go tunuja w dol, przyzwyczaj sie do tego albo zmien gre.


Trudny dla kogo?

Straszliwy dps w furry od pacza 2.0 ?? Jeszcze mi napisz ze w instancjach, przy ciągłych glancingach ...
2h ... niby masz pierdolnięcie ... ale i tak kaszana
A 1h + shield nie do zabicia? może dla rogala i warka, przeciwko reszcie nie masz szans. Masz od groma staminy w kij armoru, ale co z tego jak reszta klas robi magic dmg, a ty nie masz dmg. Walki trwają długo i zazwyczaj jest tak ze dojeżdzają pośiłki albo dla ciebie albo dla przecinika i juz jest po sprawie.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 19:18 
Cytuj  
:o :o :o :o :o warek mocna klasa ?? :o :o :o :o

Nie no to sie ubawilem do lez, panie roballu warek jest aktualnie najslabsza klasa do pvp... Nie ma co sie oszukiwac, kolega z gildi w t2 z rangarosem w lapie nie moze zabic locka w zielonym crapie, albo frost maga, wez czlowieku zastanow sie co mowisz jak nie masz o tym pojecia:(.

Popatrz na paladyna, to samo co warek dps zblizony (palek wali teraz kryty za 2k z tego holy...) do tego palek sie leczy ma wzmacniacze typu blessing aura, palek moze bic meele attack przez buuble i sie leczyc... do tego moze uwolnic sie od hamstringa kiedy tylko chce a jego jebany hammer of justice trwa dla mojego warka wieki, bo niekiedy jak walcze z wypasionym (czyt. w uber epixach) palem to nie zdaze wyjsc z hammer of justice a juz nie zyje albo prawie nie zyje... Wiec gdzie tu sprawiedliwosc:/

ehh szkoda slow moglby tak pokolei wymieniac klasy jakie w pvp one on one kopia warkowi tylek...

P.s zeby warek sie liczyl chociaz troszeczke w pvp musi miec naprawde uber gear t3 plus w lapie cos p[owyzej 80dps ale poki co warek ssie palke kazdemu, moze na 70tym levelu sie to zmieni jak wejda bronie po 120dps, ale roball my mowimy jak jest ut i teraz a nie co bedzie kiedys... to taka kielbasa wyborcza;/


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.