mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 14:05 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
PS.2. Warrior, rogue, mage... 3 najbardziej whinujące klasy w WoWie :P. To juz naprawdę nudne się robi czasami. Imo warriorzy nie mają teraz tak źle. Patrząc na to co wyprawiają ludzie z mojego najblizszego otroczenia grający tą klasa to sprzeczał bym się raczej, ze AZ TAK STRASZNIE was znerfowali. Moze, nawet wręcz przeciwnie...


A ty swoje przemyślenia dajesz po ponad rocznej grze warriorem? Czy tylko udajesz że sie znasz?

To blizzowi wydaje sie ze warriorom heal sie należy. My ciągle raczej dążymy do odcięcia się od "healbota" na plecach. Bo zazwyczaj healerzy maja gdzieś czy warrior z nim na plecach będzie wymiatać czy nie. I nie mam im tego za złe.

Bierzgal wiesz ze w patchu 2.0 warrior nie dostał ŻADENGO BUFFA, w przeciwieństwie do reszty klas, i może akurat temu jest taki "płacz". Naprawde jest dobrze być w klasie która jest zbufowana i radzi sobie lepiej niż przed patchem.

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 14:44 
Cytuj  
Kharaas dostalismy second wind. Jedyny buff.

A poza tym dostalismy:

Rage "nerfization"
Deathwish nerf
Flurry nerf
Threat sie nie skaluje dalej
Bugi intercepta dalej sa
41 talent w fury to smiech na sali
Jedyny nadajacy sie do walki warior build- czyli arms 41 lub 43 dostal nerfa w postaci zabrania mu enrage = -25% do dam bo inaczej nie jest w stanie miec endless rage
41 talent w arms to talent ktory pokrywa w 3/4 rage nefrization
Dostalismy 5 czy 6 nowych talentow w fury/arms drzewkach z czego co najmniej 2 do niczego sie nie przydaja w zasadzie(imp whirlwind anyone?). A reszta nadrabia nerfy ktore dostalismy -tylko w jakims stopniu(endles, imp berserker

A teraz ci co nie graja warkiem i uwazaja ze jedt IMBA i UBER spojrzcie na inne klasy.
Potem zastanowcie sie czy przed ostatnim patchem warrior byl krolem pvp i pve.
A potem zostawcie nas w spokoju. Dopoki blizzard nie naprawi naszej klasy mamy prawo w naszym temacie sobie po k u r wic troche i sie podenerwowac.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 15:04 
Cytuj  
Hehe, chyba stałem sie przykładem "jak włozyć rękę w gniazdo os" :). Nie pisałem powyższego postu z pozycji "wszystkowiedzacego mentora". To oczywiste, ze wiem mniej niz ludzie grający warriorami na co dzien. Ale to chyba nie broni mi przedstawić własnie takich spostrzeżeń "z boku" prawda?. Generalnie, forum daje wlasnie tę mozliwosc, iz kazdy moze sie wypowiedziec w danej kwestii. To nie jest "zamknięta loża" w ktorej, tylko "imba pro znawcy danej klasy" mogą sie wypowiedziec.
Nigdzie nie pisałem, ze warrior teraz jest "ImbaPROownzor!11oneone". Ludzie na tutaj juz są chyba do tego stopnia przyzwyczajeni do flame'u i przerwazliwieni na punkcie jakichś "ataków" na swoje poglądy, ze nie są zdolni do normalnych dyskusji :?. Wyrazic wlasne zdanie kazdy moze, najwyzej wykazecie, ze jestem w błędzie i tyle :P.

Dla druida np. warrior jest miękki wafel i tego nie trzeba zbytnio ukrywać :P. Ale po prostu kłuje po oczach juz gdy się czyta na forach whine warków jakby byli totalnymi gimpami po patchu i nic nie mogli zabić. Dlatego tez moj powyzszy post jest taki a nie inny (a tak generalnie planowałem z początku przyczepic się tylko wypowiedzi Pio :P ;)).

Jak to ktos kiedys napisał na forum blizzarda "one on one pvp is not ballanced... and never will be". A swoją drogą (tak na koniec), dyskusje w stylu "bo ja nie moge zabic maga" są trochę jałowe :P. Druid jakos nie moze zabic shadowpriesta a nikt u nas nie płacze :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 15:13 
Cytuj  
A ja sobie rollne warka w TBC i pokaże wam jak się wymiata ;).

Banda płaczków.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 15:18 
Cytuj  
A ja bede biegal za shadhunem i pozwole mu kosic caly team, nie tylko 5 osob ;]

Banda placzkow (placzek?).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 18:11 
Cytuj  
Co za zdumiewająca tendencja, wojownicy mówią że za słabi, nie-wojonicy że za silni :)

Najlepiej pokażcie na przykładach - jakieś filmy solo pvp warriora po 2.0.1

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 18:22 
Cytuj  
rzeznicc napisał(a):
Co za zdumiewająca tendencja, wojownicy mówią że za słabi, nie-wojonicy że za silni

ja gram wojownikiem (250 days played wojem) i mówie gra mi się zajebiscie, nie czuje się słaby
Pozdrawiam


_________________
psn

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 18:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja gram wojownikiem (250 days played wojem) i mówie gra mi się zajebiscie, nie czuje się słaby
Pozdrawiam


ni hao o/

;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 23:10 
Cytuj  
Powiem Ci Desh ze ja mialem tez teraz przerwe 3 tygodniowa przez swieta i sylwka i wrocilem do warka z nowa energia. Gra sie zupelnie spoko ale to nie znaczy ze nie dostalismy nerfa :)
Po prostu nie gram dueli aren ani outdoor pvp.
A na bg to nawet moj kumpel warek w greenach byl na szczycie hk na WSG ostatnio jak gralismy pre madem gildiowym. Bg jest fajnie dopoki nie musisz walczyc 1 na 1.
No i ty masz lepiej bo masz undeada...ja gram krowa...ja sie zawsze pierwsza targetuje.

W tym wszystkim to nawet nie chodzi o tego nerfa, a o to ze inni dostali tak duzo fajnych nowych rzeczy a my nic oprocz second wind...i to boli najbardziej.Skoro jestesmy gimpami w 1 na 1 pvp to niech nam dadza cos do group pvp. Wiecej skili zebysmy mogli chronic priesta ktory ma nas healowac. Niech dadza dzialajacy taunt w pvp. Skoro pet huntera moze nam zmienic target a priest MC nas to czemu my nie mozemy tautnac na 3 sek kogos?.
Albo cos ala bodyguard. Ze przejmujemy iles % dam ktory otrzymuje ktos inny.
Szkoda ze nic nie mamy nowego po prostu i tyle.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 23:22 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
Powiem Ci Desh ze ja mialem tez teraz przerwe 3 tygodniowa przez swieta i sylwka i wrocilem do warka z nowa energia. Gra sie zupelnie spoko ale to nie znaczy ze nie dostalismy nerfa :)
[....] Szkoda ze nic nie mamy nowego po prostu i tyle.

słuchaj róznie było, moje posty są w tym topicu chyba od strony 5 do około 100 i nigdy nie było tyle płaczu co przez ostatnie dziesięć stron.
Warrior zawsze był gimpem dopóki się nie okazało że z uber gratami na lvl 60 wymiata i jakoś nie było płaczu.

Załóżcie topic "płacznia" bo ten topic już nie służy pomocy warriorom - nie ma tu kompletnie nic co może się przydać warriorom oprócz zniechęcania do tej klasy.
przesledz sobie ten topic, tu były macra, mody, pomoc dla ludzi - ten topic zszedł na psy :har:


_________________
psn

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 23:35 
Cytuj  
Moze ty desh nie grasz juz teraz tyle co kiedys... widze ze wypowiadales sie w roznych tematach a to ze grasz rogiem, a to to ze chcesz zaczac grac w GW, moze nie poswicasz tyle czasu swojej postaci TERAZ co kiedys...
Ja nie wiem wszyscy kiedys plakali ze warrior z dobry sprzetem jest uber bo podbiega i zabija... Teraz my mozemy poplakac ze warrior jest miekka wata i tyle... Ja tez mowi ze mi sie bardzo dobrze gra warriorem bo lubie walke w kontakcie dlatego miedzy innymi mam szamana po to... Lubie tankowac w instach ale co nie zmienia faktu ze warrior jest najslabsza postacia w pvp:(
wiec mamy prawo poplakac...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 23:38 
Cytuj  
Twój warrior jest najsłabszą klasą w PvP, bo mój nie.

Kurwa jak to jest że wszyscy płaczą a ja siedze na BG 90% czasu jaki gram (AB) i jakoś nie widze żebym dostawał bęcki

Może uczcie się grać, albo zapierdalać do raidu i farmić graty

10 stron - nieustający pernamentny jęk warriorów ...

chcesz se popłakac bo masz prawo to powiedziałem - topic płacznia albo pod sciane i wal głową

naprawde tego nie moge zniesc - nic tu sie nie dzieje, zadnego info, zadnych rad, zadnych newsow NIC, tylko jęk marud


_________________
psn

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 00:02 
Cytuj  
/target Deshroom
/clap


_________________
kek ?

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 01:28 
Cytuj  
Ehh a wszystko przez to ze ktos kto nie gra warkiem wlazi nam do topicu i mowi jacy jestesmy uber i ze super jest byc wojem...pewnie dlatego ze lubi miec darmowe hk.

Fakt jest fakt i tego sie nie zmieni.A to co ty nazywasz placzem ja nazywam argumentami w dyskusji ktora sie tu narodzila po poscie roballa. Kila postow wyzej masz zmiany u warriora wymienione. Podobaja ci sie? Bo mi nie.

A co do porad to bardzo chetnie udziele ale w bete nie gram osobiscie wiec nie poradze nic odnosnie bety.Pytania odnosnie live moge odpowiedziec, podpowiedziec na ile bede umial i potrafil.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 01:41 
Cytuj  
Pytalem juz o to wczesniej ale nikt dostatecznie jasno mi nie odpowiedzial. wiem ze to moze smieszne troche, jednak mozecie mi po prostu odpowiedziec czy jako prot warrior wiekze obrazenia zadam z 2H czy DW, a moze nie ma roznicy? i z gory dziekuje za wycieczki typu jak to jest swietnie byc fury itp ;)

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 01:51 
Cytuj  
Sporo zalezy od sprzetu:
Jezeli masz sporo +hit (ponad 8%) to mozesz sie pobawic w DW.Bez tego bedziesz mial za duzo missow.

edit:
Wydaje mi sie ze nawet przy sprzecie brak flury sprawia ze jednak i tak lepszy bedzie 2h.
Najlepiej niestety sie respec jak chcesz sie pobawic w pvp. Fakt drogo ale przynajmniej nie bedziesz po 30 min rzucal !@#$% na prawo i lewo. :D 8)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 10:46 
Cytuj  
Prot napisał(a):
Pytalem juz o to wczesniej ale nikt dostatecznie jasno mi nie odpowiedzial. wiem ze to moze smieszne troche, jednak mozecie mi po prostu odpowiedziec czy jako prot warrior wiekze obrazenia zadam z 2H czy DW, a moze nie ma roznicy? i z gory dziekuje za wycieczki typu jak to jest swietnie byc fury itp ;)


Sadze ze DW zadasz wiecej dmg niz 2h bedac prot warriorem. Build 2 h bazuje na Endless Rage z drzewka arms, bez tego naprawde widoczna jest roznica w generowanym rage. Co do DW to glownym tu wyznacznikiem jest +% hit. Aby normalnie dps robic dual wieldem musisz miec te minumum +7-8 % do hita.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 11:48 
Cytuj  
Prot napisał(a):
Pytalem juz o to wczesniej ale nikt dostatecznie jasno mi nie odpowiedzial. wiem ze to moze smieszne troche, jednak mozecie mi po prostu odpowiedziec czy jako prot warrior wiekze obrazenia zadam z 2H czy DW, a moze nie ma roznicy? i z gory dziekuje za wycieczki typu jak to jest swietnie byc fury itp ;)


A ja bym został przy 1h+shield po co marnować całkiem mocny instnat jakim jest Shield slam. Jeżeli jeszcze masz Devastate, to załatw sobie 1h typu GM czyli ogólnie rzecz biorąc mocny 1h i masz zacny instant z 1h i porzadny instant z tarczy. Noś itemy z block Value (jelsi takowe posiadasz) co podwyższy Dmg z SS.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 15:40 
Cytuj  
Gram Warriorem. Uwazam ze jest to klasa przepotezna. Nie rozumiem whineow. Idzcie grac w Tibie albo bierki jak wedlug was (tych przeuber super truper warr userow) was zgimpowali.
I jak dla kogos tam wyzej whirlwind to kiepski spell to ja rozumiem ze ty whinujesz. Co Ty stoisz na rajdzie/bg z autoatakiem i chcesz miotac przeciwnikiem ...

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2007, 15:44 
Cytuj  
Jeszcze tylko dodam dla Rzezia, ze warrior ma chyba jedne z lepszych narzedzi by ratowac healera. Ja czesto latam z healerem na plecach i zawsze jak trzeba wyratuje. Masz intercepta, masz hamstringa, masz fear, masz disarm, masz duzy procent na crita masz poprostu eldorado w ratowaniu ludzi. a jeszcze Ci intervene dojdzie...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.