mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:06 
Cytuj  
@up wlasnie o to samo chcialem zapytac


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:15 
Cytuj  
A nie działa?:) to dlaczego go widziałem? Bug?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:17 
Cytuj  
kiedys nie dzialal (Czy cos zmienili nie wiem, ale nie slyszalem whine'u rogali wiec pewnie nie zmienili nic), mogles go widziec z nastepujacycjh powodow:
- mial nizszy level
- dupa nie rogue i chodzil ci przed nosem
- byles pod wplywem cats eye elixir
- on byl pod wplywem hynterowej flary
- felhunter ci pomaga wykrywac stealth ale napisales seduce lock wiec ta opcja odpada :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:21 
Cytuj  
hmmm ja mam lvl 36 - on miał 38 albo 39 nie pamiętam ale był czerwony dla mnie. Może była w pobliżu flara tego również nie wiem:(
A że był dupa to zdecydowanie:) powinien mnie zjeść:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:45 
Cytuj  
rogue nie jest invisible a ukryty

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:46 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
hmmm ja mam lvl 36 - on miał 38 albo 39 nie pamiętam ale był czerwony dla mnie. Może była w pobliżu flara tego również nie wiem:(
a moze to sie wydarzyło zanim wstałeś a nie zanim się położyłeś do łóżka ? :]


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:57 
Cytuj  
Desh gram max 2 h dziennie i to nie codziennie odróżniam RL od WoWa:):):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:59 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Desh gram max 2 h dziennie i to nie codziennie odróżniam RL od WoWa:):):)
rozumiem to wyjasnij nam co tam sie wydarzyło bo chłopaki zagieli ta twoją opowiesc w kilku miejscach - wyjdzie że zmyslasz :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 14:05 
Cytuj  
Moje zeznania są nieco wyżej:) I tej wersji będe się trzymał:)

Tak to wyglądało jak opisałem - koleś kręcił się wokół mnie (może był za blisko?) a ja go widziałem. I tyle:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 14:08 
Cytuj  
To jest możliwe. Zrobiłem kiedyś build bez master of deception tak dla testu i efekty były takie same. Może trafiłeś na lola po prostu.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 09:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
taka refleksja
90% rogali wogóle nie ma pojęcia co to jest stunlock. naprawde jestem z szoku jak łatwo wykańczam rogali. zdaje sobie sprawe że wielu jest uber ale nie zdawałem sobie sprawy że taka masa rogali nie umie grac :P
praktycznie bedac ofiara ataku rogala na AV w 1vs1 wygrywam w 95% przypadków.



90 % rogue na AV to no skille co tylko czekaja na stealcie i dobijaja przeciwnika z 20 % hp co siedza i jedza/pija wode

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 09:30 
Cytuj  
Pio napisał(a):
90 % rogue na AV to no skille co tylko czekaja na stealcie i dobijaja przeciwnika z 20 % hp co siedza i jedza/pija wode
no szszególnie lubia tych pro gamerów co pija bez shielda :P


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 10:40 
Cytuj  
Pio napisał(a):
90 % rogue na AV to no skille co tylko czekaja na stealcie i dobijaja przeciwnika z 20 % hp co siedza i jedza/pija wode


Ktos taki tez jest potrzebny w trakcie bitwy ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 10:46 
Cytuj  
dobra koniec tego :P konkretnie:

swojego rogala powoli kończe. tak jak mówiłem nie zamierzam bawic sie w PVE (moze bede ale nie zamierzam) nie zamierzam tez nabijać powyżej ranku 11. Wyfarmie sobie jeszcze coś tam z AG/WSG

czas na enchanty.
doradzcie mi czy 2x15 agi czy +5dmg i 15agi
skłaniam się ku 2x15 agi gównie ze wzgledu na AP ale pytam bo to sa drogie rzeczy :wink:
(oczywiscie masa enchantów jest do wymiany bo ucze sie na sobie a mam niski skill)
planuje sile na branzolety i hp na chesta

(szczególy w profilu - sygnatura)


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 10:54 
Cytuj  
Ja zawsze wrzucam zestaw "crusader + 15 agi". Wiem, ze crusader jest lepszy w PvE, w PvP nie ma takiego znaczenia, ale ten zestaw lubie. Jeśli zamierzasz się "poświęcić" PvP, to 2x15 agi. I to nei jest drogie, bez przesady, air esencje znowu mają zwiększony drop rate.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 11:04 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Ja zawsze wrzucam zestaw "crusader + 15 agi". Wiem, ze crusader jest lepszy w PvE, w PvP nie ma takiego znaczenia, ale ten zestaw lubie. Jeśli zamierzasz się "poświęcić" PvP, to 2x15 agi. I to nei jest drogie, bez przesady, air esencje znowu mają zwiększony drop rate.
ta zostaje tylko PvP bo nawet jak mnie najdzie na PvE to nie mam czasu na rajdy :P
wiec 2x15 agi zakładam, +7 lub 9 siły na branzolety (to nie sa end game - WSG), +7agi na ręce, +100HP chest

czy jakies libramy na AP oprócz tych ZG istnieją ? (takie co moge kupić i zrobić sam)

BTW kurwa jakie masz wyczesane pierscionki , gief plx :(


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 11:30 
Cytuj  
O pierścionkach nie mów nic - 25 chyba ZG zrobiłem zanim je dostałem. Każdy rogal i Feral dr00d je chce.

Na bracery weź stamine - pod PvP staminka to zajebista rzecz. Wspomnisz te słowa, jak kolo Cię dojedzie, a Ty będziesz miał 5 combo na evi i braknie Ci jednego ticku energi żeby mu to wsadzić. A troche staminki tu, troche tam i się uzbiera dodatkowe 300. Wiele razy po vanishu sprawdzałem swoje HP i było około 100, więc taki enchant może Ci dupsko uratować. A co do libramów, to pozostaje chyba +8 agi. Jeśli nie chcesz/nie masz czasu ZulGurubować się.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 11:39 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
O pierścionkach nie mów nic - 25 chyba ZG zrobiłem zanim je dostałem. Każdy rogal i Feral dr00d je chce.

Na bracery weź stamine - pod PvP staminka to zajebista rzecz. Wspomnisz te słowa, jak kolo Cię dojedzie, a Ty będziesz miał 5 combo na evi i braknie Ci jednego ticku energi żeby mu to wsadzić. A troche staminki tu, troche tam i się uzbiera dodatkowe 300. Wiele razy po vanishu sprawdzałem swoje HP i było około 100, więc taki enchant może Ci dupsko uratować. A co do libramów, to pozostaje chyba +8 agi. Jeśli nie chcesz/nie masz czasu ZulGurubować się.
no ja słyszałem że stamina to najważniejsza ale jako że dagger rogue to strasznie płacze za AP.
mniej niż 600 AP to chyba strasznie mało stąd takie pomysły :har:
generalnie to wolałbym żebyś mi powiedził że tyle jest ok to sobie swobodnie nabije dodatkowe HP :roll:

libramka poszukam to chyba ... zaraz znajde miałem taki kiedyś

co do ZG .. wiesz ja bym poszedł ale jestem rogal w krap sprzecie wiec musze sie starac a mi sie nie chce - wiesz ile trzeba chodzic zanim tam sobie cos nabije DKP i to mnie przeraża.
mam mase znajomych na serwerze którzy wiedza jak b. jestem pro - czekam az wykluje sie jakas propozycja - bede miał wtedy luzy :P
(praktycznie każdy kto był ze mną wparty chce mieć mnie we friends :P - ale rogali jak mrówków )


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 12:01 
Cytuj  
A co zrobiłes z http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19984 ???
To naprawde zajebisty hełmik. Rend dla Ciebie to crap - po cholere Ci wiecej crita? ambush/backstab masz dopakowane talentami, evi wypuszczasz z CB.

Niedługo dostaniesz http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=16420

Jeśli załozysz też head, to dostaniesz naprawde ładny bost staminy.

Powiem tak - przekrocz granice 4k HP, a potem martw sie o AP.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 12:12 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
ty no zmieliłem chyba :P ale trzymam http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=15062 to moge założyć (cd gouge wole to nie nosze)
shouldersy jeszcze chwile do w tym tygodniu przez AV zawaliłem honor :har:
kurde ...zmieliłem :har:
załoze i head i shouldersy bo bede ładnie wygladała :P
NE Famale Rogue :wink:

Dzieki :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.