mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 15:53 
Cytuj  
Ani to do PvE ani do PvP.
W tym pierwszym za szybko skonczy ci sie mana. W tym drugim bez Improved CS ukatrupi cie pierwszy lepszy priest/druid/szaman/pala.
Ele build w tymi talentami jest nie realne przez brak ICS. Blizz chciala ele buildy z zrypał sprawe bo zostawił jeden z podstawowych talentow w drzewku. Tak czy inaczej Arcane być musi..
Cytuj:
It's designed to give a slight increase to armor, not have one talent put you into a mystical plate of armor. Mages are still designed to have little armor in general.

Wypowiedzć blue, nt. talentu do zwiekszania armoru. Komentarz. O RLY. Co wy nie powiecieć naprawde mag ma mało armoru. ooo Tak a po co im go 2% więcej.. hmm
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 1#blizzard

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 16:06 
Cytuj  
Ogolnie caly revamp jest kompletnie nieprzemyslany.

Buffuja nas przeciwko klasom, z ktorymi nigdy nie bylo problemu (warrior, rogue). Przeciwko klasom,z ktorymi mielismy problemy nic nie zmieniono, a dps w pve zostal znerfowany.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 16:09 
Cytuj  
W sumie to się cieszę że przestałem grać w wow'a.

Revamp może nie jest totalnie, spier#$ny, ale widać wyraźnie, że Blizzard tak na prawdę wcale nie uważa, że magowie go potrzebowali. Zmiany są wyraźnie "na odwal się" i na kompletnie bez pomysłu.

Chociaż niektóre nowe talenty mi się podobają.

Np.

Master of elements: całkiem miłe do pve, w pvp też może czasami (sporadycznie, ale zawsze) pomóc.

Combustion: IMHO bardzo fajnie to zmienili. Przydatne w pvp. (Np startujemy comb. Walimy scortch 2-4 razy potem mamy prawie gwarantowane 3 crity z rzędu.

W PvE trochę gorzej. Bo można łatwo złapać agro.

Shatter: IMO Zajebista zmiana. Daje to bardzo solidnego combosa wszystkim elementalistom. Np AoE combo (Nova + Blast Wave + Cold Snap + Nova + CoC) Jak wejdą crity to masakra normalnie.

Arcane Subtlety też nie jest złe -10 spell resist za 3 pkty imo to nieźle.

Właśnie to były te "dobre" talenty. Problem w tym że jest ich tylko kilka a zostało sporo naprawdę beznadziejnych + dodali nowe :/

Podsumowując Revamp bez pomysłu i na odwal się. Po zmianach dla priesta spodziewałem się czegoś ciekawego dla magów, a tu pupa. Nie chodzi mi o buff, ale o pewne zmiany w mechanice maga, niestety widać Blizzard uważa, że wszystko jest ok.

Anyways:
http://www.wowhead.com/talent/?RZxgMs0cutbAck0V

Mój proponowany elementalista. Zastrzegam że nigdy frost nie grałem wiec drzewko frost może być nieco gimpnięte :wink:

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 16:14 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Blizz chciala ele buildy z zrypał sprawe bo zostawił jeden z podstawowych talentow w drzewku.


Fakt. ICS powinno zniknąć, jednak nie uważam, że jest to talent, który jest niezbędny do pokonania innych, casterów/hybryd.

Pomocny - tak, niezbędny - nie.

Czas nauczyć się używać CS w odpowiednim momencie <smile>

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 16:42 
Cytuj  
taa, tylko ics jest dobrym spellem ofensywnym a csem to sie tylko bronic mozna.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 17:18 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Buffuja nas przeciwko klasom, z ktorymi nigdy nie bylo problemu (warrior, rogue). Przeciwko klasom,z ktorymi mielismy problemy nic nie zmieniono.

No i tak ma byc. Raptem chcialbys pokonywac wszystko i wszystkich? Wtedy L2P straciloby sens, bo mag by nie musial.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 17:24 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
r_ADM napisał(a):
Buffuja nas przeciwko klasom, z ktorymi nigdy nie bylo problemu (warrior, rogue). Przeciwko klasom,z ktorymi mielismy problemy nic nie zmieniono.

No i tak ma byc. Raptem chcialbys pokonywac wszystko i wszystkich? Wtedy L2P straciloby sens, bo mag by nie musial.

Priesta jakoś bufneli i nikt nie marudził, że teraz ma bardziej wyrównane szanse z każdą klasą :]

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 17:31 
Cytuj  
Tak, ale głównie dotyczyło to zmian w przypadku builda holy.
Shadow pozostało prawie bez zmian.
Wcześniej mając build holy to solo mogłeś jedynie podłubać sobie wykałaczką w zębach, a teraz coś trochę tam mozesz popróbować (na koszt naprawy zawsze się da zarobić :] ).


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 18:43 
Cytuj  
Blizz@

wystarczyłoby nam zmiane kilku spelli, troche zwiększenia dpsu w pvp, troche wywalenia tego nerfa który nam zrobili i było by cacy. A w postaci new talentów mamy more armor w czasie evo, i inne shity [czyt. improved amplify] używa to w ogóle ktoś z was?
a łączenie fire i frost to w ogóle jest jakaś porażka. W ogóle pyro bez PoM jest do dupy, uświadomił mnie to kolega dzisiaj, bo w ogóle o tym nie pomyślałem, szykując sobie talenty pod elemental.

eh... spodziewałem się wyjebki, a jest gip na maxa. i caly czas Noggenfogger Elixir musze pić żeby nie patrzeć na ten casting time humana...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 20:26 
Cytuj  
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... post892931
O to z czego sie nie wywiązali. W sumie to nie wiem czy mu współczuć (Tseric, Bluposter) czy też zacząć go objeżadżać. Bo jakby nie patrzyl to dupy dali..

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 20:47 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
r_ADM napisał(a):
Buffuja nas przeciwko klasom, z ktorymi nigdy nie bylo problemu (warrior, rogue). Przeciwko klasom,z ktorymi mielismy problemy nic nie zmieniono.

No i tak ma byc. Raptem chcialbys pokonywac wszystko i wszystkich? Wtedy L2P straciloby sens, bo mag by nie musial.


Nie no to juz jest glupsze jak komentarz z onetu


Czy priest ma problem z melee? Nie? A czy priest ma problem z casterami? Nie? (mowa o shadow priescie). I nie chodzi mi o taki problem typu 'czasem mnie zabija' tylko, o taki jak mag ma z healerami, ze przy podobnych itemach i skillu mag nie ma szans nawet jak uzyje wszystkich cooldownow.

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 22:57 
Cytuj  
phiiii....
No daj spokoj , nie rob juz z priesta takiego imba...
po pierwsze shadow priest<holy priest , warrior potrafi sciagnac priesta 3-4 ciosami , mag - jednym dobrym nukiem. Wszystko zalezy od itemow , ale takze od umiejetnosci gracza !

Co do maga to wcale go nie ulepszyli imo ... tylko ice barrier jest fajne teraz, i nareszcie bedzie dzialac jak jakas ochrona a nie jednorazowe powtrzymanie napastnika ..

tyle

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 23:31 
Cytuj  
Czy priest ma problem z melee ? Oczywiscie, ze ma, jak melee ma dobry wep. Czy mag ma problem z melee ? Zadnego niezaleznie od broni, bo nie przyjmie ani jednego dmg. Wiec o co chodzi ? Zeby magiem ownowac wszystko co sie rusza ? Ta latka w moich oczach ( gracza, kt. magiem swoje nagral ) to duzy buff - kwestia czasu az niektorzy do tego dojda ( badz nie :).

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 07:30 
Cytuj  
Bidderdoo napisał(a):
warrior potrafi sciagnac priesta 3-4 ciosami


0.1% community warriorow moze...

reszta nie...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 09:06 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
a łączenie fire i frost to w ogóle jest jakaś porażka. W ogóle pyro bez PoM jest do dupy, uświadomił mnie to kolega dzisiaj, bo w ogóle o tym nie pomyślałem, szykując sobie talenty pod elemental.


Widze ze nigdy nie grałeś elementalem. To jest bardzo zaawansowana kontrolka dla naprawde dobrych graczy (ehhh ubolewam nad tym ze nigdy w pelni jej nie wykorzystalem) Elemental ma wieksza przezywalnosc niz fire/arc. gralem dluuugo na 30 fire 21 frost. Podwojny ice block rekompensowal strate counterspella i poma. z casterami mialem 2x latwiej, wystarczylo zrobic ice block w dobrym momencie u usuwalo to z ciebe kazdy debuff i marnuje czar przeciwnika. Poza tym, wszyscy byli zaskoczeni moja taktyka, rogue przerywal mi frostbolta to za chwile oberwał scorchem. No, ale co ja bede tobie tlumaczyc wyproboj ten build samemu (uwaga! jest sredni w pve ze wzgledu na oslabiony mana base) pozdrawiam :)

////A i jeszcze jedno. Pyro bez pom do dupy? a pokasz mi elementaliste ktory bieze imrporevd fireball i pyro...


Ostatnio edytowano 6 maja 2006, 09:57 przez Eqoit, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 09:31 
Cytuj  
zgadzam sie z przedmowca.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 09:46 
Cytuj  
Ok, inny przyklad bo widze ze priest ma problem z melee. Z tego co gralem priestem to nie mialem ale ok, gowno to znaczy bo gralem na teset serwerze a tam sa raczej nubki.

Hunter. Hunter kituje melee. Hunter ma duze szanse przeciw casterom, z magiem na czele. Trzeba miec nie lada szczescie zeby magiem zabic huntera. Hunter jest w stanie zabic healerow. Mag praktycznie nie jest w stanie zabic druida/priesta/szamana przy rownym skillu i itemach.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 09:47 
Cytuj  
wqrw... mnie te talenty nowe. sa chu... ehhh zygac mi sie chce. ledwo magzorxa se zrobilem srednio dobrego juz znow kombinacje.

/beginst to cast Purge on Blizzard


pozatym te "Bufowanie" mnie smieszy. nie ma nic do bufowania raczej do naprawinia.
-blink
-restowanie
-no i zrobienie cos z tym nieszczesnym przymusem wlozenia talentow w arcane do AE.
(no i cos co by pozwolilo przezyc ambush+backstab xD w sumie jakis buff to jest :D)

for me ... thats all!!


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 09:51 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
pozatym te "Bufowanie" mnie smieszy. nie ma nic do bufowania raczej do naprawinia.
-blink
-restowanie
-no i zrobienie cos z tym nieszczesnym przymusem wlozenia talentow w arcane do AE.

??
Chyba wlasnie zrobili, ze juz masz AE instant.
A w blinku co jest nie tak?


_________________
Obrazek

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 09:53 
Cytuj  
[quote="PROsi4k"
(no i cos co by pozwolilo przezyc ambush+backstab xD[/quote]


macie talent do armora :lol:


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.