mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 9.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 19:27 
 
Może sporo osób zamawiało wiecej niż jedną no i poprostu zamówienie klientów przekroczyło ilość jaką będą posiadali na starcie.


_________________
Priest @ BL

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 19:50 
 
Kurde cos sie obawiam, ze mnie ogola z 1 EK :(


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 19:54 
 
A czemu po prostu nie pojdziecie zaraz rano do sklepu po TBC ??

Pytanie nie dotyczy oczywiscie osob mieszkajacych w miejscach gdzie takiej szansy nie ma... Dziwie sie tylko ludziom z duzych miast, ze wola takie kombinacje od odwiedzenia empiku, saturna, mm czy czego tam jeszcze zaraz po owtarciu 16 I.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 19:55 
 
simo napisał(a):
A czemu po prostu nie pojdziecie zaraz rano do sklepu po TBC ??

Pytanie nie dotyczy oczywiscie osob mieszkajacych w miejscach gdzie takiej szansy nie ma... Dziwie sie tylko ludziom z duzych miast, ze wola takie kombinacje od odwiedzenia empiku, saturna, mm czy czego tam jeszcze zaraz po owtarciu 16 I.

Wyjsc z domu? Postradales zmysly? :roll:


_________________
Obrazek

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 19:55 
 
A moze sie komus nie chce dupy z domu ruszac i jesy wygnodnicki?


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 19:57 
 
Diablo napisał(a):
Pracuje w sofcie wiec podziele sie z Wami wiedza jaka posiadam.
Firma Vivendi bardzo mocno okroila ilosc TBC jaka zamowil Cd Projekt. To samo spotkalo kazdego innego dostawce spoza granic naszego kraju w Europie. Jest to zapewne celowe dzialanie firmy Blizzard o czym zreszta pisaliscie wyzej. Imo to bylo do przewidzenia.
Zamiast zamawiac w Ultimie, Playu czy gram.pl (ktoremu akurat bym najmniej wierzyl) proponuje isc w przeddzien lub/i premiere na otwarcie sklepow: Media Markt, Saturn, Empik w swoim miescie i najlepiej wypytac o to pracownika/kierownika dzialu (chyba, ze po TBC bedzie bieglo 50 osob - wtedy nie bedzie na to czasu:P) Napewno beda mieli - ograniczona bardzo ilosc... wiec kto pierwszy ten lepszy - ale beda mieli (od 10 do 50 szt na sklep - w zaleznosci od miasta i wielkosci marketu). Pozniej zostaje jedynie allegro/koledzy w innym miescie... lub co najgrosze - czekac na druga partie.
Pozdro i zycze udanych łowów :)
P.S. Jak u nas sie wszystkie na dzien dobry nie sprzedadza to dam znac ;)


cos twoja teoria mi sie wydaje kulawa szczegolnie w punkcie po tytułem najmiej ufałbym gram.pl. nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ze gram.pl to jest CDprojekt wiec jesli ktos moze zagwarantowac ze bedzie to tylko oni.

skoro gram.pl dzisiaj w newsach napisało ze wszyscy ktorzy zamowili TBC dostana je w dniu premiery to nie sądze że jest to wyssane z palca.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 19:59 
 
Co do Ultimy to ...

" I wie Pan co? I to jest k**** skandal, a wy tu siedzicie i robicie pod siebie" :< ...

T.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 20:09 
 
Bah, na gram.pl WoW: BC EK "Nakład wyczerpany"
Mam nadzieje, że duzo dzieci to zamowilo i jednak zrezygnuja, takze bedzie dla innych jeszcze :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 62
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 20:17 
 
Cytuj:
cos twoja teoria mi sie wydaje kulawa szczegolnie w punkcie po tytułem najmiej ufałbym gram.pl. nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ze gram.pl to jest CDprojekt wiec jesli ktos moze zagwarantowac ze bedzie to tylko oni

Oczywiscie nie przesądzam o tym, ze nie podolaja temu jednak wiele razy slyszalem od klientow, ze "pare" razy grubo dali plame. Ze gram.pl to CDprojekt wiem naprawde dobrze :wink: Jednak jesli na dzien dzisiejszy sami nie wiedza ile beda mogli tego sprzedac do sklepow a ile do gram.pl ... a ilosc totalna maja naprawde mala jak na Polske to latwo dojsc do wniosku iz ilosc zamowien na gram.pl moze latwo przekroczyc ta pulę - tym bardziej, ze nie moga nie wyslac takiego tytulu do MM, Saturnow i Empikow bo one by sie im ladnie za to odwdzieczyly.
Dlatego biorac pod uwage cala sytuacje imo pewniejszym wyjsciem (dla ludzi z duzych i srednich miast) jest to o czym napisalem wyzej (oraz co napisal Simo).

Cytuj:
skoro gram.pl dzisiaj w newsach napisało ze wszyscy ktorzy zamowili TBC dostana je w dniu premiery to nie sądze że jest to wyssane z palca

To by oznaczalo, ze maja tego nieograniczona a przynajmniej bardzo duza ilosc tego tytulu. Gwarantuje Ci, ze tak nie jest. W kazdym badz razie licznik bije bo ludzie, ktorzy chcieli kupic w Ultimie czy Playu rzucili sie na gram.pl a czy sa ich setki czy tysiace tego nie wiem. Oby starczylo dla wszystkich.


Ostatnio edytowano 9 sty 2007, 20:20 przez Diablo, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 20:19 
 
Kod:
Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.


Hah to tyle jesli chodzi o zamawiania na gram.pl ;) ...

T.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 20:21 
 
mozna zaloz 2gie konto na np brata siostre wiariatke siasiadke etc heat so simple :P myslisz ze jak ludziki na alegro sobie poczatkowo bili repke (komentarze) ?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 20:23 
 
ketrish napisał(a):
mozna zaloz 2gie konto na np brata siostre wiariatke siasiadke etc heat so simple :P myslisz ze jak ludziki na alegro sobie poczatkowo bili repke (komentarze) ?


"Naklad wyczerpany" simple :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 20:23 
 
Szczerze mowiac to trzeba miec najpierw pierwsze konto aby zakladac drugie ;). Message pokazuje sie po wcisnieciu "Dodaj do koszyka" ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 20:31 
 
Diablo napisał(a):
Cytuj:
cos twoja teoria mi sie wydaje kulawa szczegolnie w punkcie po tytułem najmiej ufałbym gram.pl. nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ze gram.pl to jest CDprojekt wiec jesli ktos moze zagwarantowac ze bedzie to tylko oni

Oczywiscie nie przesądzam o tym, ze nie podolaja temu jednak wiele razy slyszalem od klientow, ze "pare" razy grubo dali plame. Ze gram.pl to CDprojekt wiem naprawde dobrze :wink: Jednak jesli na dzien dzisiejszy sami nie wiedza ile beda mogli tego sprzedac do sklepow a ile do gram.pl ... a ilosc totalna maja naprawde mala jak na Polske to latwo dojsc do wniosku iz ilosc zamowien na gram.pl moze latwo przekroczyc ta pulę - tym bardziej, ze nie moga nie wyslac takiego tytulu do MM, Saturnow i Empikow bo one by sie im ladnie za to odwdzieczyly.
Dlatego biorac pod uwage cala sytuacje imo pewniejszym wyjsciem (dla ludzi z duzych i srednich miast) jest to o czym napisalem wyzej (oraz co napisal Simo).

Cytuj:
skoro gram.pl dzisiaj w newsach napisało ze wszyscy ktorzy zamowili TBC dostana je w dniu premiery to nie sądze że jest to wyssane z palca

To by oznaczalo, ze maja tego nieograniczona a przynajmniej bardzo duza ilosc tego tytulu. Gwarantuje Ci, ze tak nie jest. W kazdym badz razie licznik bije bo ludzie, ktorzy chcieli kupic w Ultimie czy Playu rzucili sie na gram.pl a czy sa ich setki czy tysiace tego nie wiem. Oby starczylo dla wszystkich.

Wiesz, zawsze moga do innych sklepów wysłać minimalne ilosci to raz (oni chca zarobic najwiecej, rynek co by nie mowil warty sporo, kiedys sobie liczylem to w samych pudelkach warty okolo 2mln zl...)
A sobie zostawić w ilosciach sporych.
Inna sprawa, ze pewnie nie do kazdego MM i Empiku w polsce trafi.

Ah w sumie to nie wiem. Zaliczc we wtorek MM czy czekać na Kuriera, ale chyba to drugie..

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 21:39 
 
moj plan to w poniedzialek po poludniu telefon do gram.pl - jak powiedza ze poszlo do mnie to ide spac spokojnie a jezeli nie to we wtorek od ranca obozowisko pod Empikiem ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 21:48 
 
SharG, ukradles mi moj plan :)

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 21:57 
 
h34t napisał(a):
"Naklad wyczerpany" simple :wink:


L2R

Venom CD Projekt Ekipa gram.pl napisał(a):
09.01.2007, 21:21

Witam wszystkich,
edycja kolekcjonerska WoW:BC powróci do sklepu jutro po południu oczywiście na niezmienionych warunkach. Przepraszamy za te chwilowe utrudnienia.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 22:18 
 
Bajtek napisał(a):
h34t napisał(a):
Wysłany: 09 Sty 2007 20:23
"Naklad wyczerpany" simple :wink:


L2R

Venom CD Projekt Ekipa gram.pl napisał(a):
09.01.2007, 21:21

Witam wszystkich,
edycja kolekcjonerska WoW:BC powróci do sklepu jutro po południu oczywiście na niezmienionych warunkach. Przepraszamy za te chwilowe utrudnienia.


W dupcie sobie wsadz Twoje L2R, a na przyszlosc sam sie do tego zastosuj.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 23:18 
 
Sorry za wyrazenie, ale Ty jakis przy*** jestes... Nie potrafisz czytac?
Pracownik CDP napisal wyraznie, ze jutro bedzie mozna ponownie skladac zamowienia na EK. NIkt z CDP nie napisal, ze naklad jest wyczerpany, wiec idz spac...

Tuddrussel CD Projekt Ekipa gram.pl napisał(a):
09.01.2007, 22:54

temat sprzedazy WoW tBC EK w sklepie przedstawia sie mniej wiecej tak:

Edycja kolekcjonerska WoW tBC do sprzedazy wroci ponownie - ok. g.15-16.00, 10.01.2007.


Post sprzed 30 min... Zal mi Ciebie

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 23:30 
 
Bajtek napisał(a):
NIkt z CDP nie napisal, ze naklad jest wyczerpany,


jak to nie ?

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.