mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 09:56 
Cytuj  
sorry ten post przez pyrzpadek polecial :)

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 09:57 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
??
Chyba wlasnie zrobili, ze juz masz AE instant.


Co do Evocation i IAE, to nigdy nie widzilem build maga ktory by konczyl Arcan na tych talentach wiec to chyba nie one definiowaly do drzewko, i o to przedmowcy chodzilo.

Zychoo napisał(a):
A w blinku co jest nie tak?


Proponuje isc na most w AB i uzyc na nim blinka...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 09:59 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Zychoo napisał(a):
A w blinku co jest nie tak?

Proponuje isc na most w AB i uzyc na nim blinka...

No przeciez tego nie zrobie. Mozesz napisac, bo ja maga nie mam.


_________________
Obrazek

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 10:12 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Schirru napisał(a):
Zychoo napisał(a):
A w blinku co jest nie tak?

Proponuje isc na most w AB i uzyc na nim blinka...

No przeciez tego nie zrobie. Mozesz napisac, bo ja maga nie mam.


W niektorych miejscach na AB mozna wyleciec doslownie pod mape po uzyciu blinka ;). Zdaza sie tez, ze blink wcale nie teleportuje postaci. Ale to sa sporadyczne przypadki wiec nie ma co marudzic.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 10:12 
Cytuj  
W wielu obszarach teleportujesz sie poprostu w miejscu, ale to raczej wina textur niz samego blinka


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 10:13 
Cytuj  
Eqoit napisał(a):
Widze ze nigdy nie grałeś elementalem. To jest bardzo zaawansowana kontrolka dla naprawde dobrych graczy (ehhh ubolewam nad tym ze nigdy w pelni jej nie wykorzystalem) Elemental ma wieksza przezywalnosc niz fire/arc. gralem dluuugo na 30 fire 21 frost. Podwojny ice block rekompensowal strate counterspella i poma. z casterami mialem 2x latwiej, wystarczylo zrobic ice block w dobrym momencie u usuwalo to z ciebe kazdy debuff i marnuje czar przeciwnika. Poza tym, wszyscy byli zaskoczeni moja taktyka, rogue przerywal mi frostbolta to za chwile oberwał scorchem. No, ale co ja bede tobie tlumaczyc wyproboj ten build samemu (uwaga! jest sredni w pve ze wzgledu na oslabiony mana base) pozdrawiam :)

Wlasnie powiedziles ze 5 minutowy IB jest lepszy niz 3 minutowy POM i 30 s ICS. Kwestia gustu, ja w 5 minurtom AB wole zginac 1 raz wiecj ( no nie mam IB) i miec mniejszy problem z innymi casterami w 10 kolejnych pojedynkach, nie wspominajac o POM. IB to super skill na instancje bo ta trwaja po 4 h i mozesz tego uzyc z 50 razy, a CS i tak zazwycaj tam nie dziala.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 10:26 
Cytuj  
Jeszcze pany to ja tego nie mam wiec nie mowcie "Masz talent od" "Juz to zrobili"

wqrw jak se gonisz kogos robisz blinka i przez zjeb..ne textroki i ich debilne ulozenia chacze sie o kamienie!! no lol.... albo na bg w tunelu ... porazka....

Talent do armora .... smieszny talent ale ok xD

co do tego drzewka arcane ... nie zrozumnołeś mnie Schirru. nie chodzi o samo evocation czy cus. chodzi o to ze MUSISZ dac w to drzewko. bo elementalist dla mnie i dla setek tysiecy innych magow ssie pale narazie (przynajmniej bedze do pacza)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 10:31 
Cytuj  
Wiecej wielokropkow i Twoje posty beda 10x latwiejsze do zrozumienia!


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 10:32 
Cytuj  
pewnie tak xD cuz ... przyzwyczajenie :P

<sry OT>


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 10:56 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
co do tego drzewka arcane ... nie zrozumnołeś mnie Schirru. nie chodzi o samo evocation czy cus. chodzi o to ze MUSISZ dac w to drzewko. bo elementalist dla mnie i dla setek tysiecy innych magow ssie pale narazie (przynajmniej bedze do pacza)

No dla mnie tez, w obecnych talentach czy tych w preview pacha, nie widze nic co mogloby zastapic POM i ICS. Jesli nowe Combusition bedzie jak niektorzy prorokuja na 5 minutowym cooldownie, dla mnie combo POM i Blaswave i tak bedzi podsawowym buildem(21/30 scorch), ktory to zupelnie sie nie zmini w 1.11 idac za preview:)

Dla mnie to buffuja full frost spec (teoretyczny 5% dmg, evo i IAE) , elmentaliste (shatter moze bedzie dzialal na inne szkoly, EVO i IAE) czyli obecnie buildy marginalne. Buildy 31/20 arc/fire-frost nerf ktory sie zaczol od triketow pozniej PI no a teraz zabrane jest kolejne 5% dmg. Pozostawiaj build 21/30 czy to we froscie czy tez w fire dokldnie w tym samym miejscu gdzie sa obecnie. Evo i IAE jako skille spowoduje ze moze troche magow specnie sie na elemetaliste zeby i tak wrocic do PoM, no ale bedziemy miec darmowy rescpec, przynajmniej jeden :P

Mamy wiec BUFF maga, szkoda tylko, ze ostatni buff czyli dodanie mage armor byl lepszy i nikt nie robil z tego takiego szumu i darmowgo respeca tez nie bylo:(

ps. tak mi teraz przyszlo do glowy, ludzie smieja sie z AP, ze nibmy taki zly bo dziala raz na 3 minuty, i wychwalja IB ktory ma jeszce wiekszy cooldow i na nim opieraja swoje taktyki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 12:04 
Cytuj  
Eqoit napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
a łączenie fire i frost to w ogóle jest jakaś porażka. W ogóle pyro bez PoM jest do dupy, uświadomił mnie to kolega dzisiaj, bo w ogóle o tym nie pomyślałem, szykując sobie talenty pod elemental.


Widze ze nigdy nie grałeś elementalem. To jest bardzo zaawansowana kontrolka dla naprawde dobrych graczy (ehhh ubolewam nad tym ze nigdy w pelni jej nie wykorzystalem) Elemental ma wieksza przezywalnosc niz fire/arc. gralem dluuugo na 30 fire 21 frost. Podwojny ice block rekompensowal strate counterspella i poma. z casterami mialem 2x latwiej, wystarczylo zrobic ice block w dobrym momencie u usuwalo to z ciebe kazdy debuff i marnuje czar przeciwnika. Poza tym, wszyscy byli zaskoczeni moja taktyka, rogue przerywal mi frostbolta to za chwile oberwał scorchem. No, ale co ja bede tobie tlumaczyc wyproboj ten build samemu (uwaga! jest sredni w pve ze wzgledu na oslabiony mana base) pozdrawiam :)

////A i jeszcze jedno. Pyro bez pom do dupy? a pokasz mi elementaliste ktory bieze imrporevd fireball i pyro...


nie mam doświadczenia elementala - masz racje.
Zobaczymy co z tego wyniknie, może testne i zobacze o co w tym chodzi.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 12:17 
Cytuj  
Jeszcze kwestia tego jak grasz elementalem, ja mialem 30/21 bo walilem scorchem i czasami frostbolt... inni elementale uzywaja frostbolta i cone of cold, a blastwave jako snare (no i czasami fireball dota na rogue). więc build jest bardzo indywidualny, czesto jest tez grany 24 (blastwave+krytyk) /27

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 12:40 
Cytuj  
ele build jest strasznie sytuacyjny i dobry praktycznie tylko w pvp a tymczasem buildy arc/frost-fire czy frost-fire/arc sa duzo bardziej elastyczne, dobre w jednym i wystarczajace w drugim. poza tym elementalista jak uzywa jednej szkoly to polowa talentow jest praktycznie nieuzywana co jest bezsensem.

shirru: buff jest tylko w pvp bo do pve jest nerf. i praktycznie nie da sie zrobic takiego builda, zeby zadawac wiekszy dmg niz teraz.

ja bylem przygotowany na olbrzymi nerf AP, lub nawet usuniecie tego spella, jezeli w zamian dadza wiekszy dmg sustained. cos w rodzaju talenta jaki maja priesci, ze x% of spirit goes to dmg. tymczasem uwolniono kilka punktow tylko co z tego, skoro i tak musze je wladowac w arc zeby dostac AP. tylko tym razem zamiast placenia punktow za swietne skille jakimi sa evoc i iae dostaje gowna w postaci arc resilience, imp dampen magic itd.


_________________
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 15:04 
Cytuj  
Odpowiedni spec elemental + full tier 2 bedzie bardzo mocny ;) Nw procnie dajemy nova i instant pyro w twarz z ~75% crit chance ;) A co taki mag moze zrobic z aoe to strach pomyslec, nova coc+bw+flamestrike, cold snap i coc i dobic iae....wszystko z ogromna szansa na crita....masakra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 15:09 
Cytuj  
Nie masz PoM nie masz instant Pyro. Szanas na insant w full NW to tylko 10% :)

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 15:25 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Odpowiedni spec elemental + full tier 2 bedzie bardzo mocny ;) Nw procnie dajemy nova i instant pyro w twarz z ~75% crit chance ;) A co taki mag moze zrobic z aoe to strach pomyslec, nova coc+bw+flamestrike, cold snap i coc i dobic iae....wszystko z ogromna szansa na crita....masakra.


sytuacyjne i oparte na szczesciu, ze a noz widelec ci ten proc wskoczy.
poza tym full NW w pvp to gimp jest, a nawet jesli na razie daje rade to za 3 miesiace juz nie a talenty zostana.

a jeszcze jest pve w ktorym build na shatter bedzie mozna o kant dupy potluc.


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 15:48 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
ele build jest strasznie sytuacyjny i dobry praktycznie tylko w pvp


Nie zgodzę się z tym. Po wyjściu naxx, które na 99% będzie częściowo anty-ice, mag elementalista będzie przydatny tak samo w MC/bwl jak i naxx, podczasy gdy arcne/ice i arcane/fire bendą wymiatały w jednym a ssały w drugim

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 15:51 
Cytuj  
enethril napisał(a):
Nie zgodzę się z tym. Po wyjściu naxx, które na 99% będzie częściowo anty-ice, mag elementalista będzie przydatny tak samo w MC/bwl jak i naxx, podczasy gdy arcne/ice i arcane/fire bendą wymiatały w jednym a ssały w drugim


arc/frost bedzie ssal w jednym skrzydle(!) naxx, wszedzie indziej bedzie dobrze.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 16:21 
Cytuj  
enethril napisał(a):
r_ADM napisał(a):
ele build jest strasznie sytuacyjny i dobry praktycznie tylko w pvp


Nie zgodzę się z tym. Po wyjściu naxx, które na 99% będzie częściowo anty-ice, mag elementalista będzie przydatny tak samo w MC/bwl jak i naxx, podczasy gdy arcne/ice i arcane/fire bendą wymiatały w jednym a ssały w drugim

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :)

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 16:44 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
shirru: buff jest tylko w pvp bo do pve jest nerf. i praktycznie nie da sie zrobic takiego builda, zeby zadawac wiekszy dmg niz teraz.


Wyjasnie, jak dla mnie ten patch to porazka, nie usprawnia zadnych bolaczek maga, wprowadza jakies usprawnieni, ktore sie wykluly w glowkach devsow:)
Ale jest to BUFF bo maly procent magow bedzie mialo lepiej a innym sie nic nie zmieni.

Wielu mowilo, czekajcie na remap i nie porownujsci sie do klas po poprawkach. Jako ze poprawek nie ma, mozna stwierdzic, mag jak jest tak bedzie free kill, a w pve potrzeba bedzie 2 magow w 40 osobowym rajdzie zeby robili wode, NOWE jedzenie i portal na koniec.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.