mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 398 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 14:55 
 
Ally sux in Pvp :) Zaluje ze od premiery zachcialo mi sie grac po tej dobrej stronie... niestety ale 90% dziecziackow idzie do przymierza bo chce byc tymi dobrymi i bronic slabszych etc, rolluja palkow i innych i tak to jest ze przegrywamy :) Zrobilem sobie alta na Vek, hunta 29lvl, kilka randowmoch gier AB, WSG - all lost. Tak samo jak Burning Legion, nikt nie chce rajdu robic, jak ktos zrobi to nikt sie nie slucha, wszyscy biegaja zeby sobie tylko pozabijac a horda sie cieszy ze ma takich bezmyslnych przeciwnikow.

Zrobilismy dzisiaj team all 28-29lvl na Vek'nilash wszystko pieknie, pierwsze AB and Win wszyscy happy. (bylo 15ally vs 4 hordy). Wchodzimy na WSG, grupy wszystko pieknie porobione, jedna grupa 5 osoba broni srodka zeby "zli" ludzie nie przeszli, 2 osoby bronia flagi, 3 drutow stara sie pozyczyc flage od hordziakow. No wiec, pierwszy mecz - wszyscy leca, spotkanie na srodku - ktos tam krzyczy z naszych "low lvls, lets own them fast"! Fakt byl jeden 21 lvl, nie wdajac sie w szczegoly po 20min gry dostalismy w pupe 0-3, dziekuje, dobranoc, papa. i tyle bylo ze wspolnego rajdu alliance.

Wiec mysle sobie, maina mam na Burning Legion, alta na Vek, tu i tam dostajemy w dupe wiec pojde sobie na BL i pobawie sie pvp ale epic huntem, zawsze to przyjemniej. Wchodze na AV i od razu wynik 20:1 w kills crity piekne, humor sie poprawil od razu no ale dawno nie wdzialem takiego szybkiego AV, jakies 35min gry i "bad boys" byli juz u nas przy generalku - /afk i sobie wertuje stronki www, miedzy innymi to forum :)

Co mnie podkusilo zeby grac ally :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 15:01 
 
Cytuj:
Ally sux in Pvp Zaluje ze od premiery zachcialo mi sie grac po tej dobrej stronie... niestety ale 90% dziecziackow idzie do przymierza bo chce byc tymi dobrymi i bronic slabszych etc, rolluja palkow i innych i tak to jest ze przegrywamy

Poczatek off-top
Sprostowanie Ally to ta zła strona konfilku przykrywająca się maską dobra :P 8)
koniec off-top
Tak naprawde to wszystko zalezy od tego na kogo się trafi. :]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 15:07 
 
Oczywiscie.
Na Stormscale regularnie przegrywalem wszystkie BG (poza AB - czasem Win) - po stronie ally.
Na Burning Blade wcale nie wygrywalem 100% BG. Raczej polowe. Moze nieco wiecej - po stronie hordy.

@up-up
Moze rollnij w koncu horde :>?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 15:15 
 
Zychoo napisał(a):
Oczywiscie.

@up-up
Moze rollnij w koncu horde :>?


Zastanawiam sie nad tym :wink: Ale na 90% spadam do england w czerwcu wiec nie wiem czy bede jeszcze gral :]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 15:17 
 
Mawiaja, ze tam tez sa komputery =]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 15:26 
 
Jednak jakbym wyjechal to pracowac, zwiedzac, szlifowac english :) Nie chcialbym tam tez meczyc WoW :wink:

Sorki za off-top

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 16:17 
 
Ally sux in Pvp Zaluje ze od premiery zachcialo mi sie grac po tej dobrej stronie... niestety ale 90% dziecziackow idzie do przymierza bo chce byc tymi dobrymi i bronic slabszych etc, rolluja palkow i innych i tak to jest ze przegrywam

Idiotyczne rozumowanie.Gralem od poczatku wowa po stronie hordy, na Vek'nilashu rolnalem ally bo po prostu mam juz dosc hordy, czy to czyni mnie "dzieciaczkiem", nie wydaje mi sie.Ostatnie dwa dni gram na Vek'nilashu wsg i ab po stronie ally 30-39, rezultat 100% wygranych ab i jakies 75% wygranych wsg.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 18:50 
 
Moja prozba juz nieaktualna.
Obrazek


_________________
Obrazek

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 18:57 
 
gratz Zychoo :)

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2006, 20:27 
 
h34t napisał(a):
Ally sux in Pvp :) Zaluje ze od premiery zachcialo mi sie grac po tej dobrej stronie... niestety ale 90% dziecziackow idzie do przymierza bo chce byc tymi dobrymi i bronic slabszych etc, rolluja palkow i innych i tak to jest ze przegrywamy :) Zrobilem sobie alta na Vek, hunta 29lvl, kilka randowmoch gier AB, WSG - all lost. Tak samo jak Burning Legion, nikt nie chce rajdu robic, jak ktos zrobi to nikt sie nie slucha, wszyscy biegaja zeby sobie tylko pozabijac a horda sie cieszy ze ma takich bezmyslnych przeciwnikow.



nie allay suxx tylko random grupy suxx

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 06:27 
 
ant napisał(a):
Ally sux in Pvp Zaluje ze od premiery zachcialo mi sie grac po tej dobrej stronie... niestety ale 90% dziecziackow idzie do przymierza bo chce byc tymi dobrymi i bronic slabszych etc, rolluja palkow i innych i tak to jest ze przegrywam

Idiotyczne rozumowanie.Gralem od poczatku wowa po stronie hordy, na Vek'nilashu rolnalem ally bo po prostu mam juz dosc hordy, czy to czyni mnie "dzieciaczkiem", nie wydaje mi sie.Ostatnie dwa dni gram na Vek'nilashu wsg i ab po stronie ally 30-39, rezultat 100% wygranych ab i jakies 75% wygranych wsg.


"Starszy" czlowieku jakbys potrafil czytac ze zrozumieniem to z pojeciem tego kawalka mojego tekstu nie mialbys zadnych problemow. Poprostu wiekszy procent malolatow jest po stronie alliantow i to wlasnie mialem na mysli...

----------
Zychoo nie wolalbys Brooken Tooth zamiast tego ? :) W pvp ten 1.0 attack speed jest niesamowity, kiedys jak bylem BM huntem i mialem Bestial Wrath + Frenzy to czesto moglem dac /sleep, odpalic BW i czekac jak jakis mag/lock padnie. Jedynie co mogli odpalic to instant czary, nawet bez BM spec ten kotek jest the best. Fakt, Echeyakee ma bardziej orginalny wyglad.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 07:47 
 
Tak btw. Zapraszam na bouldefist. Tam open PVP naprawde istanieje. Wczortaj było chyba z 15 ataków na crossroads. (ogólnie na the barrens, swamp of sorrrows i wiele innych miejsce). Ludzie nie lvl tam wmaniakalnie. Dlatego dalej sproro low lvl jest :]

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 08:11 
 
wracajac do niebotycznych kolejek na veknilash - praktycznie juz ich nie ma, widocznie cap jest juz "normalny" ;)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 08:17 
 
slimoon napisał(a):
wracajac do niebotycznych kolejek na veknilash - praktycznie juz ich nie ma, widocznie cap jest juz "normalny" ;)


Tez to zauwarzylem :) Wczoraj godzina 16, a tu kolejka ok 150 gdzie normalnie o tej porze to bylo 600-900, z reszta tak samo piatek :wink: Moze przez to ze ludzie powyjezdzali na swieta, zobaczymy we wtorek :]


Ostatnio edytowano 16 kwi 2006, 08:27 przez h34t, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 08:18 
 
h34t napisał(a):
Fakt, Echeyakee ma bardziej orginalny wyglad.

I tylko i wylacznie o to mi chodzilo.
Moze sie skusze jeszcze na tego czarnego lwa.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 08:30 
 
Zychoo napisał(a):
h34t napisał(a):
Fakt, Echeyakee ma bardziej orginalny wyglad.

I tylko i wylacznie o to mi chodzilo.
Moze sie skusze jeszcze na tego czarnego lwa.


Calkiem fajny on jest:

Obrazek

1.3 attack speed, nie tak zle. Ale jednak bede polowal na BT w badlands :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 11:02 
 
Dotarłem do 60lvl z kotkiem 1.2 speed i uwazalem ze jest super, ale potem zachcialo mi sie tego niebieskiego co ma 1.5 i wtedy stwierdzilem ze ten wiekszy dmg jest duzo lepszy, dla testow mialem tez jakiegos 2.0 i to juz bylo kiepskie, wydaje mi sie ze najlepiej jest miec 1.5, no ale to moje obserwacje.

Co do PvP na Ravenhold to zachcialo mi sie liczyc bo nigdy nie gralem horda i takiej przyjemnosci nie mialem by wygrywac 25 WSG i tylko 3 przegrane, AB szesc i zero przegranych :)
Jedyna nadzieja ally na WSG to miec 3 palkow i 2 druidow, wtedy jest klopot i to tylko jak sie trafi w randomie brak shamanow czy druidow, ale mam ta satysfakcje jak widze ally ganiajace za hk, a my sobie flage niesiemy :)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 11:09 
 
embe napisał(a):
ale mam ta satysfakcje jak widze ally ganiajace za hk, a my sobie flage niesiemy :)


Tego niestety nie brakuje na BG :)

Co do dmg peta, ja go nie mam dla dmg tylko zeby przerwyac castowanie przeciwnika :) Wiec 1.0 Brooken Tooth czy bat z ZG to podstawa :) na maxa mu dalem shadow dmg zeby lock czy inne ciezko go mialy fearnac i jestem happy :) jak mialem 31 talents w BM tree to wtedy dmg peta byl naprawde super

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 11:42 
 
slimoon napisał(a):
wracajac do niebotycznych kolejek na veknilash - praktycznie juz ich nie ma, widocznie cap jest juz "normalny" ;)

Raczej ludzie zrezygnowali z tego serwera. Bo max 2000 ludzi online tam jest więc wiesz :). Cap nie jest normlany :]

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 12:53 
 
"Starszy" czlowieku jakbys potrafil czytac ze zrozumieniem to z pojeciem tego kawalka mojego tekstu nie mialbys zadnych problemow. Poprostu wiekszy procent malolatow jest po stronie alliantow i to wlasnie mialem na mysli...

"Mlodszy" czlowieku jakbys ty potrafil czytac ze zrozumieniem nie mialbys problemow z pojeciem mojego kawalka tekstu.Napisalem ze rollnalem teraz ally jak wiekszosc ludzi ktorych znam i ktorzy grali wczesniej horda.To dziala pewnie i w druga strone i duzo ludzi grajacych wczescniej ally wybralo horde.Wynika z tego imo ze te twoje "dzieciaczki" graja teraz po stronie hordy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 398 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.