mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 10:22 
Cytuj  
Robus napisał(a):
punkt widzenia zalezy od punktu dostawania w rylo ;P
masz racje. głównie chodzi o to że sześdziesiątka sześćdziesiątce nie równa. jeden ma zsame purpury drugi jeszcze niebieskie.
każdy ma takiego rodzynka. my mamy woja Athana (ten co robi Lionhearty dla całego serwera po 900g :D)
ten ma 35% critica :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 10:23 
Cytuj  
lol, 35% do kryta??
jak ??
nawet rogue musi miec wypas sprzet zeby miec takiego kryta, i to na daggerach z dagger spec (5% dodatkowe)

//edit
apropo warkow
po tych zmianach jako rogue, jak nie mam obstawy (np maga), omijam ich szerokim lukiem
nie ma najmniejszej szansy z kolesiami wygrac, nie musza nawet specjali klikac, po prostu za mocno piora teraz + za duzo slowow + fear?? (ten fear to lol, nie moge skumac z jakiej paki war ma feara, no ale niech im bedzie)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 10:26 
Cytuj  
Robus napisał(a):
lol, 35% do kryta??
jak ??
nawet rogue musi miec wypas sprzet zeby miec takiego kryta, i to na daggerach z dagger spec (5% dodatkowe)
stary nie wiem. nie widziałem jego nowego sprzetu. podejrzewam że ma 32% + 3% z zerga.
nie bede sie rozpisywał bo poprostu nie widziałem jeszce. Athan jest naszymArmorsmithem więc ma wszystko co można zrobic w tej grze :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 5 lip 2005, 10:29 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 10:29 
Cytuj  
Sorry ale jestem dagger rogue i w ally nie moge zabic prawie nigdy 2 warriorow z 3 innymi mam 50% a z reszta 99% . Co do paladynow nawet jak ma 5k hp to co to jest ? 1k wiecej czyli okolo 1 jego heal ? Kiedy leczy sie za kilkanascie tysiecy nie robi to zbyt wielkiej roznicy :| . Shamani w duelach wcale nie sa tacy trudni 50% dla mnie, no ale alliance najpierw szalala z paladynami jacy oni sa mocni i moga shamanow rozpieprzac bez problemowo a teraz bec, gdy okazuje sie ze paladynowi wystarczaja 2 klawisze zeby w 99% wykorzystac swoje zdolnosci a shaman dzieki 40 przyciskom rozpierd___ aliantom jakiekolwiek klasy jak maszynka, bardzo mnie to cieszy :P .Dodam jeszcze ze zajebiscie bedzie teraz druid ne wygladal w swoim epic secie :D:D:D

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 10:52 
Cytuj  
roozter: tych na ktorych masz 99%, to nie sa warriorzy
pewnie jakies lamy, ktorzy kupili/zaplcili za lvl, i nie maja pojecia jak tym wogole grac (nie obrazajac nikogo oczywiscie)
srednio edukowany warrior sklepie cie bez najmniejszych problemow (nie obrazajac ciebie oczywiscie), wystarczy w sumie zeby mu weszla jedna krytyka tak jak w mojego kumpla = execute za 3200 dmg
zreszta tak jak mowie, na bg (wsg) ostatnio siedzimy sporo, i jedyna szansa na wrzucenie warriorowi ktory tam jest to jest albo 2 x rogue na 1 warriora, albo rogue + magus


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 10:56 
Cytuj  
taki execute nie wylicza sie z krityka tylko z ilości rage przy 20% życia zabijanego.

największe szanse ma rouge mający combat build - poprostu przy odrobinie szczęścia nie wyjde ze "stuna" aż do śmierci.

taki build wyklucza improved sap - nie chciałbym takie rouga w scarlecie w 5 osób


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:15 
Cytuj  
@robus 2xrogue z mozgami oraz kooperacja to sklepie kazda postac bo bedzie caly czas w stunie no nie caly ale policzmy:
(1) - CS - 4 sek
(2) - CS - 4 sek
(1) - KS - 6 sek
(2) - KS - 6 sek
(1) - cb + Evi
(1) - herbatka*
(1) - vanish
(1) - CS - 4 sek
(2) - cb + Evi
(2) - herbatka*
(2) - vanish
(2) - CS - 4 sek
(1) - KS - 6 sek
(2) - KS - 6 sek

36 sekund okladania przez 2x rogue i 4 sekundy okladania przez jednego tego nikt nie przezyje chodzby mial seta tier2, a zauwaz ze nie ma tu ani kawalka blinda, gouge. w miedzy czasie wejda 2xcrit evis

* - jesli braknie energii a w tym miejscu wydaje sie to najbardziej prawdopodobne.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:20 
Cytuj  
tyle to ja wiem fabianek :D
i dokladnie tka sie bije warriorow na bg
1/1 to 99% przypadkow piasek


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:26 
Cytuj  
chyba zapomniałęś że możesz mieć missa. jak się wyrwe to mam tyle rage ze zabijam w 2 ciosach.

defence jest druzgocący dla łotrów. mogą mieć na ostatnim kombo miss i wszsytko w piach.

to evi to uniki ? uwielbiam uniki łotrów. darmowe ciosy po 1500 co 5 secund :D


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
chyba zapomniałęś że możesz mieć missa. jak się wyrwe to mam tyle rage ze zabijam w 2 ciosach.

defence jest druzgocący dla łotrów. mogą mieć na ostatnim kombo miss i wszsytko w piach.


evi na cb tez niewiele daje, bo co to za dmg 1500 dla warriorka?? ;P
poza tym po ks nie ma juz cp, po evi tez nie ma juz cp ;P wiec to czysta teoria taki uklad jak podal fabianek ;)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:31 
Cytuj  
nie znam sie za bardzo na pvp :P
poprostu wiem że jak łotr mie trzyma w stunie to musi mieć pewność że mnie zabije bo jak sie wyrwe z 10% HP to swoim rage zjem go dosłownie.

combat build naprawde jest groźny dla woja. w zestawie na kritica mam około 4500HP. łotr musi sie ukrywać w czasie walki ze dwa razy. to nie wstyd - taka klasa


_________________
psn

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:33 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie znam sie za bardzo na pvp :P
poprostu wiem że jak łotr mie trzyma w stunie to musi mieć pewność że mnie zabije bo jak sie wyrwe z 10% HP to swoim rage zjem go dosłownie.

combat build naprawde jest groźny dla woja


wiem, przekonalem sie o tym juz kilka razy po zmienie builda

ps. przedtem mialem combat/assa builda i warriorzy mieli powazne problemy
teraz na seal fate to ziew po prostu, rownie dobrze moge sie polozyc ;)

//edit
wrocmy do palkow :D
dobry palek nie jest zly, jak jest odpowiednio supportowany jest nie do zatrzymania, i tutaj ani shaman ani warrior nic nie zrobia


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:35 
Cytuj  
jasne ale nie bądz useless. musisz mieć improved sap. to najważniejszy agrument do posiadania rouge w 5 osób. party.

ODPOWIEDNIO SUPPORTOWANY ? wiewiórki nie zabijesz z odpowiednim supportem :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 5 lip 2005, 11:36 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:35 
Cytuj  
Nic tylko pogratulowac pomyslu panowie rogusi - Fabianek i Robus, chyba gracie nie w ta gre bo teraz skill na immune to stun to masakra i Fabianek twoje obliczenia - hahahaha lol - GZ. Na moim MC buildzie w duelach klepie warkow i pvp tez i to wcale nie unskillow, tylko kolesi ktorzy rzadza w pvp, wiec dajcie sobie spokoj z wywodami na temat extreme stun na wara bo teraz juz nie jest tak latwo, powiem nawet ze jest zajebiscie trudno. A warrior jak warrior jak bedzie mial wiecej szczescia niz ja to leze pod jego mountem i zapisuje nicka ;p

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:36 
Cytuj  
edit: sry ale ja gralem rogue przed patchem ktory powodowal ze 3ci stun jest immu

@desh evi = eviscate czy jakos tak uderzenie konczace z kosmicznym dmg


a co do mojego info na temat rogue to pochodzi ono z przed w/w patcha


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 5 lip 2005, 11:40 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:37 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
edit: sry ale ja gralem rogue przed patchem ktory powodowal ze 3ci stun jest immu
ale warrior nie ma stuna :D :D :D nie bój sie nie bedzie bolało 8)

co do paladynów. obejżałem kilka filmó i przeczytałęm kilka wypowiedzi. chciałbym więcej pobić się z paladynami to bym wyrobił sobie bardziej obiektywne zdanie


_________________
psn


Ostatnio edytowano 5 lip 2005, 11:39 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:38 
Cytuj  
a drugi nie trzyma dzluzej niz 50% [wlaczajac gouge] i ma 50% na immune z tego co czuje :|

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:40 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
a drugi nie trzyma dzluzej niz 50% [wlaczajac gouge] i ma 50% na immune z tego co czuje :|
z tego co wiem tak samo jest o owcami. kolejny o 50% krótszy

@fabianek
już wiem nie "kosmicznym' tylko 100% kritik , tak ? nie jestem żaden uber ale nie rozsmieszaj mnie. wiesz ile można mieć na tym missów, a jak już trafisz to ile ? 1500 ? 2000 ? :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 5 lip 2005, 11:42 przez Deshroom, łącznie edytowano 3 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:40 
Cytuj  
kontynuujac twoja wypowiedz to takze z fearem


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 11:48 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Nic tylko pogratulowac pomyslu panowie rogusi - Fabianek i Robus, chyba gracie nie w ta gre bo teraz skill na immune to stun to masakra i Fabianek twoje obliczenia - hahahaha lol - GZ. Na moim MC buildzie w duelach klepie warkow i pvp tez i to wcale nie unskillow, tylko kolesi ktorzy rzadza w pvp, wiec dajcie sobie spokoj z wywodami na temat extreme stun na wara bo teraz juz nie jest tak latwo, powiem nawet ze jest zajebiscie trudno. A warrior jak warrior jak bedzie mial wiecej szczescia niz ja to leze pod jego mountem i zapisuje nicka ;p


roozter
podziel sie swoim uber wypas buildem pod MC, co tez tam mozesz miec??
standardowe gowno z cb i prepe (imp sap)?
wez mnie nie rozwalaj
immune na stuna, czyli diminishing returns dziala od danego gracza, i podwojne stunowanie dziala sobie standardowo
trinketa mozna uzyc raz na 5 min, wiec to nie jest jakis wielki problem tak naprawde, zreszta w bg w 90% przypadkow ten trinket jest juz zuzyty

powiem tak: moj kumpel, ktory naprawde wymiata rogue, tez sie smial z warkow, ale juz przestal
po patchu 1.5 w 90% przypadkow dostaje sie wpierdol bez wzgledu na to czy sie jest uber wypakowanym super ego rogusem z MC, czy tez normalnym graczem, ktory po prostu klika w odpowiednie skile w odpowiednim czasie,
a warrior ktory przegrywa 1/1 z rogue teraz, to dupa nie warrior

no ale ja wiem swoje a ty wiesz swoje, zapewne ty wiesz lepiej bo siedziesz w mc ze swoim uber buildem, a ja sie nie znam bo siedze na bg

//edit
a diminishing return dziala tak, ze kazdy kolejny stun ma zmniejszy czas dzialania o 50% od poprzedniego
czyli tak:
1. = 100% czasu
2. = 50% czasu
3. = 25% czasu
4. = immune

ale dziala to jako od danego gracza, jak jest 2, to dla kazdego liczy sie osobno


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.