mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 23:53 
Cytuj  
Nie no, w ogole nie ma sensu sie specowac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 09:08 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nie no, w ogole nie ma sensu sie specowac.
ogólnie to sie zespecowałem na tydzień żeby q w netherstorm zrobić bo jak byłem zespecowany jak swykle to ginąłem 3 razy na quescie.

wiem że nie umiem grać ...


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 09:22 
Cytuj  
Bix Nood napisał(a):
Hihi. kupilem sobie warriora.

Nie ma sensu przed 70 sie specowac na arms si? obecnie 62.


Ja lvlowalem arms i bylem bardzo zadowolony :P

**

Posty: 308
Dołączył(a): 26.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 14:14 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Ja lvlowalem


hehe Panie prof. Miodek - nie dość że słowa nie ma w słowniku to jeszcze w końcówce L zamiast Ł.
gdzie tan Qraczek co to innych poprawia :wtf:

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 17:06 
Cytuj  
Poziomowałem? ;p

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.06.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2007, 11:26 
Cytuj  
lvlowanie <=slang subkultury pc addict :wink: Nie ma co się czepiać :cry:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 12:05 
Cytuj  
mam pewien dylemat

prosze o opinie o przedmiotach:

Azure-Shield of Coldarra vs Crest of the Sha'tar

Gnomeregan Auto-Blocker 600

Ring of Unyielding Force


mam 29 bandge of justice (robie ze dwa heroici dziennie) i 12/21 k w Shatar repa

wiec wszystkie te przedmioty mam w zasięgu reki ale musze zdecydować o kolejności - do kara sie nie wybieram wiec nie biore pod uwage ewentualnych upgradów w niedługim czasie

clodarra jest lepsza ale ja mam ciągle mało staminy
autoblocker jest imba ale ja mam 2 dobre trinkety (1 z 20 defense a drugi z 36 stamina - oba mi sa bardzo potrzebne)
ring jest fajny (chyba dla druidów) i wezme go jeżeli nie bede zbierał na autoblocker i nie wezme dzisiaj coldarra bo wybiore repa w shatar :P

porady szukam :P


_________________
psn

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 12:52 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Na 70 nie ma sensu specowac sie inaczej niz prot.

GLHF.


Nie moge sie zgodzic...

Gram juz prawie 2 lata w WoW-a, wiekszosc czasu warkiem i nigdy nie bylem prot.
Na 70 jestem caly czas arms, robie areny, bg's, od czasu do czasu odwiedze jakis instance jako dps i zabawa jest przednia.

A co do levelowania to tez mialem arms build i nie narzekam. Wazne aby miec jak najlepsza bron na dany poziom.

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 13:15 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mam pewien dylemat

prosze o opinie o przedmiotach:

Azure-Shield of Coldarra vs Crest of the Sha'tar

Gnomeregan Auto-Blocker 600

Ring of Unyielding Force

clodarra jest lepsza ale ja mam ciągle mało staminy
autoblocker jest imba ale ja mam 2 dobre trinkety (1 z 20 defense a drugi z 36 stamina - oba mi sa bardzo potrzebne)
ring jest fajny (chyba dla druidów) i wezme go jeżeli nie bede zbierał na autoblocker i nie wezme dzisiaj coldarra bo wybiore repa w shatar :P


To IMHO: Obie tarcze sa dobre, jezeli brakuje ci sta idz w Crest i wcisnij tam dwa +12sta.

Co do blockera...ciekawy przedmiot, ale pamietaj, ze nie potrzebujesz duzo bloku dopoki uzywasz shieldblocka. Ja bym zostal przy twoich trinketach - ewentualnie zalatwil sobie ten mily za talie furies +51sta.
20% w zupelnosci styka. dodge i parry jest wyzej w tabeli niz block, a co za tym idzie aby byc crush immune przy wlaczonym shield blocku, musisz miec dodge+parry+block+miss moba na tobie => 25%
Ring jest bardzo fajny. Nie pamietam co tam miales ale po prostu porownaj staty.

Pozdro


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 16:30 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):

Co do blockera...ciekawy przedmiot, ale pamietaj, ze nie potrzebujesz duzo bloku dopoki uzywasz shieldblocka.


Gnomeregan Auto-Blocker 600 to tylko i wylącznie 'block value' wiec
im częściej używasz shield block tym wiekszy sens ma ten trinket. Osobiscie wole tarcze za rep niz Azure-Shield of Coldarra. Gnomeregan Auto-Blocker 600 jest niezły głównie na agro, pozwala zacritowac za 4k z ss.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 17:56 
Cytuj  
Prot napisał(a):
Gnomeregan Auto-Blocker 600 jest niezły głównie na agro, pozwala zacritowac za 4k z ss.


4k ? o.O lol nie wiem jak inaczej można by takie coś zrobić jak z enrage + death wish (chociaż chyba to się już nie stackuje).

A co do tankowania i speców...
Ja przez długi czas byłem prot, zdobyłem najlepszy sprzęt z 5man'ów jaki mogłem (11k hp ~19% dodge, 18% parry, 20% block, 520 def) i zrespecowałem się na arms jako że też do kara się nie wybieram i co dziwne jak próbowałem tankować w tym specu z moim gearem to normalnie jakaś tragedia - cały czas mi brakuje na cokolwiek rage i przeważnie tracę aggro na pare sekund po tym jak się taunt skończy. Nie wieżę że brak Focused Rage może aż tak dać w dupe :o

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 18:07 
Cytuj  
To ja swoje 2 grosze. Mam karaz offtank spec (!) - 31/15/15. Spokojnie tankuje 5man, karaz, heroic. Rage nie brakuje - pamiętajcie ze sporo rage dostajemy za block, przy unbridled wrath i anger mgmnt rage nie brakuje. Tankuje z 1h axe dla dodatkowego crita z axe spec. Z moich testów jest to najlepszy build allround - można solowac, można pvp, można areny, można tankować. Oczywiście wiele jak zwykle zależy od sprzętu...

build http://www.wowhead.com/?talent=TA0czAioM0zZVV0VZbAzoh

Co do shield block rating - w pewnym momencie (tak 400+ block value) można go trochę podkręcić, bo jednak trochę dmg na tarczy zostaje...

jeżeli chodzi o tarcze - farmuj http://www.wowhead.com/?item=32045, lepszej nie znajdziesz. To pvp revard, ale warto.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 20:25 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
warek pvp to warek arms...roball trolu :)

2h - pvp
Dual wield - PvE


Nie prawda :P tu masz build prot do pvp, zapewniem jest swietny, ale jest jedno ale trzeba miec super sprzet (chodzi o block walue) i podstawa ten trinket http://www.wowhead.com/?item=29387
http://www.wowhead.com/?talent=TZE0zm0xRZcEtoh0zfxs 1h spec, enrage, death wish skaluja sie z dmg shield slama, mozna walic crity na trinkecie po 3k w szmate.

edit: enrage i death wish sie nie stakuja ale kazdy z osobna tak :)

Pozdro

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 08:46 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
Deshroom napisał(a):
mam pewien dylemat

prosze o opinie o przedmiotach:

Azure-Shield of Coldarra vs Crest of the Sha'tar

Gnomeregan Auto-Blocker 600

Ring of Unyielding Force

clodarra jest lepsza ale ja mam ciągle mało staminy
autoblocker jest imba ale ja mam 2 dobre trinkety (1 z 20 defense a drugi z 36 stamina - oba mi sa bardzo potrzebne)
ring jest fajny (chyba dla druidów) i wezme go jeżeli nie bede zbierał na autoblocker i nie wezme dzisiaj coldarra bo wybiore repa w shatar :P


To IMHO: Obie tarcze sa dobre, jezeli brakuje ci sta idz w Crest i wcisnij tam dwa +12sta.

Co do blockera...ciekawy przedmiot, ale pamietaj, ze nie potrzebujesz duzo bloku dopoki uzywasz shieldblocka. Ja bym zostal przy twoich trinketach - ewentualnie zalatwil sobie ten mily za talie furies +51sta.
20% w zupelnosci styka. dodge i parry jest wyzej w tabeli niz block, a co za tym idzie aby byc crush immune przy wlaczonym shield blocku, musisz miec dodge+parry+block+miss moba na tobie => 25%
Ring jest bardzo fajny. Nie pamietam co tam miales ale po prostu porownaj staty.

Pozdro
dzięki za pomoc, ostatecznie wybrałem coldarra i wydałem swoje 33 tokeny. długo się zastanawiałem ostatecznie zdecydowałem że staminy mi dość szybko przybedzie w miare zbierania epików a dodatkowy armor i defense coldarry badzie wciąż imba. uznalem ze kupowanie tarczy z shatar repa dla dodatkowych 12 staminy kosztem armoru i defensu nie oplaca mi sie na dłuższa mete.

avoidance mam na poziomie pary dodge 17.5 i 16.5 przy 12.3k jak zmniejszam je o 1.5% kazde to mam 12.8k.
coś takiego aktualnie mi odpowiada w zależności czy walka jest melee czy spell dmg zmieniam gear (tzn 2 ringi i back)

poluje aktualnie na recepte bracers of green fortress (1 primal tylko, ładna stamina - +39, mam 365 BS to mi pozwoli miec fajne bracery, sprzedawać je i podlewelowac bs do 375)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 25 lip 2007, 09:00 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 08:50 
Cytuj  
no sam na nie aktualnie poluje ale bez skutku ,sa to jedne z najlepszych bracerow do tankowania atm
Desh a w co poszedles w bsie?


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 09:02 
Cytuj  
Marti napisał(a):
no sam na nie aktualnie poluje ale bez skutku ,sa to jedne z najlepszych bracerow do tankowania atm
Desh a w co poszedles w bsie?
jestem axesmithem i bardzo zadowolonym. mam 2h axe i juz 5 z 8 primal netherów do upgradu (reszta matsów jest smieszna - 20 primal mana po 7g).

do tankowania mam sun eatera wiec mam najlepszy miecz pre kara (bez moongose bo żal mi było drugi raz zakładać - mam enchant na axe z exaltred thrallmar)


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 09:32 
Cytuj  
Marti napisał(a):
20 primal mana po 7g


Troszke offtopic - wszystkie primale tak polecialy? Bo moze czas sie odmrozic na miesiac i dobic tailora do 375 :P Po ile teraz na AH-BL chodza Primal Fire np. ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 09:33 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Marti napisał(a):
20 primal mana po 7g


Troszke offtopic - wszystkie primale tak polecialy? Bo moze czas sie odmrozic na miesiac i dobic tailora do 375 :P Po ile teraz na AH-BL chodza Primal Fire np. ?
nie, fire 30-40g ale nie gram na BL


_________________
psn

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 09:36 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Po ile teraz na AH-BL chodza Primal Fire np. ?

Ale Ty pewnie na aliance, na hordzie kupowalem wczoraj po 20g.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 12:40 
Cytuj  
eh, ostatnio miałem kilka razy kłopoty z tankowaniem kilku mobów w heroic.
kiedy nie mogę szarżowac i używać TC a nikt nie czeka z dmg to odkryłem ze najlepiej jest zaczynać od innych mobów które trzeba tankowac, a nie sa 1st to kill.
normalnie zaczynam jakims demo shoutem (nie moge tc) np i wale najpierw 2 i 3 do zabicia wtedy juz ten 1st to kill leci na healera i zdejmuje go tauntem, wale i potem juz rozkladam sundery czy ss, sa po kolei na 3 targety.

mialem dużo kłopotów z ludzmi którzy nie czekali z aggro bo koncentrowałem sie na nukowanym mobie i np 2 pozostale natychmiast mi zwiewaly na healera który mnie starał się wyleczyć pod ciosami 3 mobów - kleska totalna bo nie ma rage - dwa moby na healerze a 1st to kill np zestunowany pod skaczącym rogalem.

oczywiście chodzi o specyficzną sytuacje kiedy jest sap (np. tylko jedno CC) i ciasno, a dużo mobów to tankowania

nie wiem jak sobie radzicie wy ale czekam na pacz, z tego co zrozumialem bedzie mi łatwiej z bloodrage bo teraz to wcisne a oni w8 a sec i juz schodzi rage, albo wciskam a tu pat czy cos i tez nie mam rage a przeciez nie powiem im że czekajcie minutke na mój bloodrage
tym bardziej że mając nieschodzący bloodrage latwiej bedzie w ostatniej chwili odpalac barserker rage

"* Bloodrage should no longer initiate combat, though it will prevent rage decay for the duration."


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.