mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 01:00 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Na RP i PvE jedynym sposobem wlaczenia statusu PvP jest zabicie npca z przeciwnej frakcji.
X.


Mmm chyba komenda /pvp też działa?

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 01:03 
Cytuj  
Tak, wlasnie sprawdzilem. Dziala. Czyli wystarczy wpisac /pvp i juz, mozesz isc do wroga i czekac az cie zacznie bic ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 01:43 
Cytuj  
Czy to znaczy, że jak będę w mieście wrogiej mi frakcji nikt nie będzie mnie mógł zaatakować dopóki, dajmy na to - nie zaszlachtuje baby sprzedającej oscypki ?

A teraz z drugiej strony.

Siedzę sobie spokojnie na pikniku w pobliżu Darnassus, jem sobie ten ser co babie zrabowałem, a tu nagle człapie wyprawa odwetowa. Mam czekać, aż jakaś kwiaciarka, czy cóś, życie straci, żeby móc dać im popalić? hmm...

Rozumiem, że jak wpiszę /pvp, to jednak będę mógł zaatakować jednego z wielu, ale co z resztą. Będą stali i przyglądali się aż skończe - ja, albo on ;) ?

Trochę to zagmatwane, ciekawe jak wygląda to w praktyce. Z drugiej jednak strony wszystko zależy od inwencji graczy. Jeżeli będzie dobra wola, można się spodziewać na serwerach RP naprawdę epickich bitew.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 01:47 
Cytuj  
nes napisał(a):
Rozumiem, że jak wpiszę /pvp, to jednak będę mógł zaatakować jednego z wielu, ale co z resztą. Będą stali i przyglądali się aż skończe - ja, albo on ;) ?

Jesli wpiszesz /pvp to staniesz sie potencjalnym celem ataku dla kazdego i jednoczesnie bedziesz mogl zaatakowac tylko tych, przez ktorych zostaniesz zaatakowany [otrzymuja wtedy takze pvp] oraz tych, ktorzy buffuja/lecza graczy w /pvp [tez otrzymuja ten znacznik]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 01:49 
Cytuj  
nes napisał(a):
Czy to znaczy, że jak będę w mieście wrogiej mi frakcji nikt nie będzie mnie mógł zaatakować dopóki, dajmy na to - nie zaszlachtuje baby sprzedającej oscypki ?


tak

nes napisał(a):
A teraz z drugiej strony.

Siedzę sobie spokojnie na pikniku w pobliżu Darnassus, jem sobie ten ser co babie zrabowałem, a tu nagle człapie wyprawa odwetowa. Mam czekać, aż jakaś kwiaciarka, czy cóś, życie straci, żeby móc dać im popalić? hmm...


albo któryś z nich włączy pvp flagę...

nes napisał(a):
Rozumiem, że jak wpiszę /pvp, to jednak będę mógł zaatakować jednego z wielu, ale co z resztą. Będą stali i przyglądali się aż skończe - ja, albo on ;) ?


Nie jak wpiszesz /pvp to ty jesteś wolnym celem dla każdego. Jeżeli ktoś cię zaatakuje to on się też flaguje i możesz z nim walczyć, ale nie możesz walczyć z kimś, kto nie ma włączonego pvp...

nes napisał(a):
Trochę to zagmatwane, ciekawe jak wygląda to w praktyce. Z drugiej jednak strony wszystko zależy od inwencji graczy. Jeżeli będzie dobra wola, można się spodziewać na serwerach RP naprawdę epickich bitew.


tak... Choć naprawde server RP pvp był by miły....

Edit: Mała uwaga, /pvp flaguje cię na 5min z tego, co mi wiadomo i chyba nie ma możliwości wyłączenia tego przed czasem (To tylko tak w ramach ostrzeżenia)

Pozdrawiam

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 01:57 
Cytuj  
nes napisał(a):
Czy to znaczy, że jak będę w mieście wrogiej mi frakcji nikt nie będzie mnie mógł zaatakować dopóki, dajmy na to - nie zaszlachtuje baby sprzedającej oscypki ?


Actions that will enable PvP on the standard player vs. environment server are:
- Attacking an NPC of the opposing faction
- Attacking a player who attacked an NPC
- Aiding a player engaged in PvP
- Entering enemy cities

Jak widac wejscie do miasta wrogiej frakcji automatycznie wlacza ci pvp ;) oczywiscie miasta typu undercity a nie wiochy jak xr :P

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 01:58 
Cytuj  
Teraz wszystko jasne.

Problem polega na tym, że zamierzałem grać łotrem...
Teraz to ja mogę wrogowi jedynie na plecy skoczyć z krzaków - atak z zaskoczenia odpada.

To prawda, że serwer RP pvp byłby ideałem.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 02:01 
Cytuj  
A jednak!

Mimo wszystko w mieście trudno będzie mi zorganizować jakąś wyrafinowaną zasadzkę 8)

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 02:11 
Cytuj  
Jeżeli ktoś chciałby sobie poczytać o zasadach na serwerach RP.
Oficjalna strona Warcrafta Role-Play Server Policy

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 02:14 
Cytuj  
nom, jako rogue mozesz sobie czekac na wroga w krzaczkach w miescie

i zamiast pisac 3 postow pod rzad edytuj je :wink:

[edit: 2 literki]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 25 sty 2005, 11:57 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 02:15 
Cytuj  
Na forum temat o addonie ktory wlacza flage pvp na stale

I blue odpowiedz na oytanie o serwery rp-pvp

--------------------------------------------------------------------------------
Q u o t e:
Any news on the RP-PvP?
--------------------------------------------------------------------------------


No news about that at this time. It is something we will consider. Please note that supporting a role-playing server in itself requires more resources due to the stricter rules. Supporting a PvP server also requires more resources due to the natural conflict between players when their goal is to best each other. Add these two together and you'll have a server demanding a lot of attention.

But we'll see. I'll let you know when we know for sure.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.