mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 12:13 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
thx za tipsy :D jedno pytanie zostalo dla mnie nie jasne czy imp mark of wild mam dawac dopiero na lv35?


Zalezy, na poczatku to ma maly sens dlatego ze na slabym ranku profit z tego praktycznie jest zaden - dopiero ktorys tam rank na talencie 5/5 daje kopa, takze nawet jak dasz to na 35 wiele nie stracisz. Ja o ile dobrze pamietam jakos miedzy 20/25 lvl zaczolem w to wkladac. Podstawowo po MOTW w furor bo po zmianie te 10 rage to juz starczy na kazdy skil miskiem na wejsciu, a od 40 lvl miska bedziesz uzywal czesto, ze wzgl na armor x 3 i spory stamina boost ;)

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 17:59 
Cytuj  
Moje zdanie:

Kotek nadaje sie tylko do prowla albo bicia ludzi 5 lvli slabszych. To taki rogue, ktory nie ma stunow i ma 3 X mniejszy dps. (wiec banalny przeciwnik w PvP).

Misiek to juz inna bajka - pozwala przetrwac ciezkie chwile. B.przydatny stun.

W tej chwili mam buidla na balance (nastawionego na PvP-honor) + niezbedne talenty na nature`s grasp. Goniac ludzi mam zazwyczaj kolo 200-250 dpsa. (chyba niezle jak na "w biegu" i na odleglosc), choc brakuje mi jeszcze kilku itemow do szczescia.


Gra duidem jest b. ciekawa i ma wiele wiele mozliwosci - na pewno duzym plusem jest to, ze druidow jest b. malo - w instancjach jest zazwyczaj 0-2 druidow, wiec mozna szybko sobie pierwszy secik zlozyc. Pozatym chyba dosc ceniona klasa, sam dostaje sporo whispow z propozycjami instancji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 19:09 
Cytuj  
Jak zmienil sie dps kotka [w pvp] po wejsciu obecnego patcha?
Kombinuje na buildem do PvE i zastanawiam sie nad wpakowaniem troszke w kotka, ale nie moge wymyslic zadnej sprytnej sciezki rozwoju.
Lepiej zaczynac od rest czy feral?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 19:21 
Cytuj  
DPS poprawili niezuwazalnie.
Skill finiszujacy slaby.

Na feral mozna sie zdecydowac jesli chcesz wbic 60lvl na grindzie.Z odpowiednimi itemami mozna poradzic sobie w PvE druidem z formami i odpowiednim dpsem, ale po 60lvlu najlepiej zmienic talenty i itemy.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 00:55 
Cytuj  
ja ni cholery nie pamiętam kolejności talentów... jednakże obecnie mam 8 balance, 11 feral i 32 restoration.. mam 5/8 seta WH (brakuje mi chesta, butów i kiltu), nadal biegam z illusionary rod (*g*), ale ogólnie druid sprawuje się nieźle.. w PvP staram się być raczej jako support (root, charge, heal na team i takie tam gówna..) ale jak jestem solo czy w duelach to praktycznie nonstop misiem gram a zmieniam sie tylko po to by wyleczyć albo potraktować "korzonkami" jak to ktoś ujął w innym topicu.. a w misiu to maj fejwryt -- feral charge, 15 sekund cooldown, miodzio normalnie :)

a grind druidem to męczarnia... powyżej 16k xp/h nie udało mi się wejść (nie licząc rested)


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 00:57 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
a grind druidem to męczarnia... powyżej 16k xp/h nie udało mi się wejść (nie licząc rested)

AUuuuu
Narzekalem na bezstresowe 22k/h priestem... chyba przerzuce sie na cos szybszego ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:23 
Cytuj  
Heh - z nowym setem PvP druida na dobre wejdzie nowy build, ktory bardzo szybko zyskuje uznanie u wielu graczy po patchu w ktorym druid dostal boosta. Mam tu na mysli 9 balance / 21 feral / 21 restoration. Jest to tzw "switness build" bo:

- z drzewka balance mamy talent pozwalajacy zaoszczedzic sporo many na przemianach w formy

- z drzewka feral jako 21 talent jest skill pasywny zwiekszajacy szybkosc catform o 30%

- z drzewka restoration zostaje nature switness do instant heala.

dodatkowo z seta jest bonus do speeda dla form, ktore sie stackuja z tym 30%, takze kazdy 9/21/21 builduser dogoni sprintem kotem bez problemu goscia na epic mouncie ;) travel form natomiast w tym secie = speedowi mounta, takze dla mnie revela. Wreszcie dobry feral set do PvP, bardzo mi sie przyda gdyz wiekszosc walki druid spedza w bearform. Wildheart set zostanie mi do instancji i wspomagania grup w walce :) zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:02 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Heh - z nowym setem PvP druida na dobre wejdzie nowy build, ktory bardzo szybko zyskuje uznanie u wielu graczy po patchu w ktorym druid dostal boosta. Mam tu na mysli 9 balance / 21 feral / 21 restoration. Jest to tzw "switness build"

Dokladnie taki sobie wymyslilem ;]
Teraz, gdy ludzie nauczyli sie grac dr00dem klasa ta jest coraz lepsza i ciezko sie z druidem wlaczy, bo jest ich malo, wiec trudno o trening.
Odwrotnie jest z rogue, coraz latwiej jest ludziom obronic sie przed tym morderca.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:11 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Heh - z nowym setem PvP druida na dobre wejdzie nowy build, ktory bardzo szybko zyskuje uznanie u wielu graczy po patchu w ktorym druid dostal boosta. Mam tu na mysli 9 balance / 21 feral / 21 restoration. Jest to tzw "switness build" bo:

- z drzewka balance mamy talent pozwalajacy zaoszczedzic sporo many na przemianach w formy

- z drzewka feral jako 21 talent jest skill pasywny zwiekszajacy szybkosc catform o 30%

- z drzewka restoration zostaje nature switness do instant heala.

dodatkowo z seta jest bonus do speeda dla form, ktore sie stackuja z tym 30%, takze kazdy 9/21/21 builduser dogoni sprintem kotem bez problemu goscia na epic mouncie ;) travel form natomiast w tym secie = speedowi mounta, takze dla mnie revela. Wreszcie dobry feral set do PvP, bardzo mi sie przyda gdyz wiekszosc walki druid spedza w bearform. Wildheart set zostanie mi do instancji i wspomagania grup w walce :) zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce...


moze jakis template? :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 13:28 
Cytuj  
Bigi, sprint sie nigdy nie stackowal z feline swiftness :)

I nie sadze zeby sie stackowal w przyszlosci.

Ale! W tym secie druid prowluje szybciej niz rogue, i szybciej niz ludzie biegaja :)

Jak beda tak zmieniac wszystko nonstop to bede musial 50g co tydzien odkladac na respece :|


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 15:48 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Bigi, sprint sie nigdy nie stackowal z feline swiftness :)

I nie sadze zeby sie stackowal w przyszlosci.

Ale! W tym secie druid prowluje szybciej niz rogue, i szybciej niz ludzie biegaja :)

Jak beda tak zmieniac wszystko nonstop to bede musial 50g co tydzien odkladac na respece :|


sam czuje bol respecow.. najpierw zrobilem pare testowo, pozniej takie do PvP solo i leczenia w instance, teraz mam na dmg z dystansu bo PvP jest przewaznie w grupie, jak zdobede seta (niestety mam dopiero rank4) bede zmienial na 9/21/21. a z tego co czytalem: bliz na niebiesko napisal ze talent switness cata bedzie sie stackowal z bonusem setowym dla form, a sprint zwieksza procentowo szybkosc poruszania sie a nie odgornie ustala z jaka predkoscia postac bedzie sie poruszac, chyba ze sie myle.

buildowi juz sie przygladalem po wejsciu pacza ktory dodal skila cat form, direbearform itp - ludzie w koncu zainteresowali sie talentami z drzewka feral, sledzilem dyskusje na forach us (tam sa bardziej do przodu) i generalnie chodzi o cos takiego:

Feral Combat Mastery
Ferocity Rank 5 <- podstawa do w miare dynamicznej walki bearem
Improved Bash Rank 2 <- sek dluzej na stunie, podstawa ;)
Sharpened Claws Rank 5 <- 5% wiecej na crit bearem... crit=ok 500 dmg
Feral Charge Rank 1 <- must have, break castu + zatrzymanie runnera
Primal Fury Rank 4 <- 4/5 to 80% czyli prawie zawsze ;)
Predatory Strikes Rank 3 - 3/5... bo wiecej sie nie da - kot bedzie potrzebny do prowla i do wejscia w plecy ala ambush rogue, wiec jest to przydatne (wczesniej warto odpalic spela na ++ dmg power jeszcze, mozna wyciac nawet 1500 critic na wejsciu ;) )
Feline Swiftness Rank 1 - no i mamy naszego szybkiego kota

Feral Combat Total: 21

Balance Mastery

Nature's Grasp Rank 1
Improved Nature's Grasp Rank 4 <- must have, ratowalo mnie milion razy
Nature's Reach Rank 2 < zasieg wiekszy o 20%, must have, nic bardziej nie drazni jak gracz ktory ucieknie z pola bitwy z 3% hp bo go root nie siegnal albo jakis spell na finisz....
Swiftshifting Rank 2, tylko 2/3, ale trzeba zachowac kompromis - 40% many mniej na zmiane to i tak sporo

Balance Total: 9

Restoration Mastery
Improved Mark of the Wild Rank 5 - potega druida ;)
Furor Rank 5 - 10 rage po zmianie w beara, starcza na kazdy skill, MUST.
Nature's Focus Rank 5 - mozna sie spokojnie leczyc pod ostrzalem ;)
Improved Healing Touch Rank 5 - mniejsze koszta leczenia, wazne.
Nature's Swiftness Rank 1 - no i to co najwazniejsze, next instant spell

Restoration Total: 21

mozna robic jakies kosmetyczne zmiany, tu dac jeden rank mniej a tam wiecej... jest to moja propozycja a wiadomo ze nie da sie miec wszystkiego super jak chce sie byc elastycznym - szersza dyskusja na ten temat byla gdzies na forum us, mozna sobie poczytac ciekawe argumenty.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 09:30 
Cytuj  
Ciekawy jestem jak wygląda porównanie bazowego DPS peta i druida w formie kota w okolicach lvlu 60.
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 10:07 
Cytuj  
Z tego co pamietam, to wyglada to chyba lepiej.......u peta.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 10:44 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Druid strasznie smierdzi w PvE ;)


hmm bigi mimo ze mam dopiero lv54 i grinduje tylko na pladze nie moge sie z toba ze smierdzi, znaczy moge pod warunkiem ze jest sam. Wczoraj z magiem 60 w ~5-8min roznieslismy wszystkie 3 farmy na pladze (na 4rta nie chodzimy bo tam dziwki maja silence) znasz szybszy sposob na farmowanie niz mag + healer ? (a druid full reso - healuje rownie dobrze jak priest, na damage done na 2 z 3 wypadow bylem najlepszym healerem mimo mojego levelu)



z wlasnych testow druid w cat form smierdzi na odleglosc ma dps jak -20level rogue ja cat form uzywam tylko wtedy jak od bossa takne aggro cat form -> dash lol

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 10:49 
Cytuj  
Te cztery farmy zrobilem sam na 56 lvlu :]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 10:56 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Te cztery farmy zrobilem sam na 56 lvlu :]


w takim czasie? :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 10:58 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Te cztery farmy zrobilem sam na 56 lvlu :]


w takim czasie? :)


ah... nie doczytałem... no raczej nie :]

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 12:04 
Cytuj  
Fabianek jak tylko wtedy krozystasz z kotka, to musisz sie duzo nauczyc :wink:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 12:10 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Fabianek jak tylko wtedy krozystasz z kotka, to musisz sie duzo nauczyc :wink:


hmmm a moge wiedziec na co on komu,
- do farmowania samemu mis lepszy (rzadziej jest downtime z powodu many)
- do party z magiem jest calkiem useless
- do instancji j/w (wyjatek takniete aggro)

ach zapomnialem do stealth runu uzyteczne :)

innych zastosowan nie widze moze i sa chetnie poprosze o takowe


Ostatnio edytowano 7 cze 2005, 12:11 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 12:11 
Cytuj  
Czemu do farmowania miś jest lepszy? Ja farmuje kotem, nie mam downtimów wogóle.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.