mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 14:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kluczyk, a tak w ogole to co sie stalo ze grasz po stronie gejzorkow?

W hordzie nie ma gnomów... 8)
A tak serio to nie miałem wyboru... Albo sam w hordzie, albo ze znajomymi w Alliance.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 17:14 
Cytuj  
albo skonczycie docinki , kto jest lepszy, albo ciachne po ostatnim reply na temat. Prosilbym o powrot na temat


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 17:14 
Cytuj  
ja też i mówię że w Horde jest dużo trudniej, a alliance jest dla dzieci (do lat 15).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 18:01 
Cytuj  
Cytuj:
nie wszyscy się lubią, nie wszyscy się nawet znają


To chyba troche niefajnie ?.


Roball nie pierdoll jezeli grales to wiesz jak wyglada agrowanie mobów np w Sunken gdy masz w teamie 2 palow. W hordzie jest to o wiele bardziej skomplikowane.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 19:03 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mowisz ze dla was KOS jest TSA i ekipa ? :) Dla nas KOS maja NOCniki, DUNE i inne Polish Alliances czy smieszne Sons of Poland :)


To dziwne bo nie bylo o was nic na czacie gildii ;). Ani razu nie zdarzylo sie ze weszliscie nam za skore. No ale coz, napewno sie staracie. A co do NOCnikow, to czekalem az ktos z Hordy na to wpadnie. Od kilku miesiecy na to czekalem... wreszcie wpadliscie na te oczywiste przezwisko ;). I tak, odmienia sie to NOCowcy, albo czlonkowie NOCy. A tak wogole to ilu czlonkow ma ta wasza gildia bo ja serio wogole was nie widzialem :/.

A co do patch notes (zeby byc na temat) to mi sie najbardziej podoba repair robot ;).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 19:15 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Niech wypowiedza sie ci, ktorzy grali na high lvl w A i H


ogolnie to nie widze roznicy ani w wieku ani w skillu ani w stopniu trudnosci w poszczegolnych frakcjach :) to ze gracze hordy sa starsi z lepszym skillem niz przymierze to jakis mit :) a=h

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 19:39 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Huragan napisał(a):
Mowisz ze dla was KOS jest TSA i ekipa ? :) Dla nas KOS maja NOCniki, DUNE i inne Polish Alliances czy smieszne Sons of Poland :)


To dziwne bo nie bylo o was nic na czacie gildii ;). Ani razu nie zdarzylo sie ze weszliscie nam za skore. No ale coz, napewno sie staracie. A co do NOCnikow, to czekalem az ktos z Hordy na to wpadnie. Od kilku miesiecy na to czekalem... wreszcie wpadliscie na te oczywiste przezwisko ;). I tak, odmienia sie to NOCowcy, albo czlonkowie NOCy. A tak wogole to ilu czlonkow ma ta wasza gildia bo ja serio wogole was nie widzialem :/.

A co do patch notes (zeby byc na temat) to mi sie najbardziej podoba repair robot ;).


Jest nas tylu :http://www.warcraftrealms.com/guilddisplay.php?guildid=74961

Przykro mi iz o nas nie slyszales :| O nocnikach slyszal kazdy a pewnie czesc nawet uzywala:|

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 19:54 
Cytuj  
Cytuj:
"Numbers and punctuation will not be passed through chat communication to members of the opposing faction."

leet speak umarlo :(


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 19:58 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Jest nas tylu :http://www.warcraftrealms.com/guilddisplay.php?guildid=74961

Przykro mi iz o nas nie slyszales :| O nocnikach slyszal kazdy a pewnie czesc nawet uzywala:|


No dobra zanim na dobre zacznie sie flame war - EOT. Do waszej gildii Hordy nic nie mam bo jezeli bylibyscie bardzo nie honorowi to napewno bym o was uslyszal. Chodzi tylko o to ze u was jest Huragan, a ten pan mi po prostu BARDZO nie pasuje. Jezeli uwazacie ze gildie PL sa dla was KOS, to bedziemy robic tak samo. Nie rozumiem dlaczego akurat na rodakow sie rzucacie (nienawisc do wlasnego kraju??), ale serwer nasz serwer jest PvP i nie ma sie o co klocic. Zreszta temat do tego jest nie odpowiedni.

cypis napisał(a):
leet speak umarlo :(


I bardzo dobrze. Niech jeszcze umrze campowanie na dachach a miasta neutralne moze wreszcie beda znosne.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 00:55 
Cytuj  
patch notes napisał(a):
Fixed a bug allowing a guild master to promote himself to guild master, which incorrectly set the guild master as an officer, leaving the guild without a leader.


lol, ale zonk :-)
Złapał się ktoś na to?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 02:06 
Cytuj  
Cytuj:
Bo poprostu ktos sie probuje w sztuczny sposob dowartosciowywac :>


Oj a wystarczylo poweidziec ze nie wiesz.


Cytuj:
Nie rozumiem dlaczego akurat na rodakow sie rzucacie


Ja sie w sumie rzucam na wszystkich.

Przyznam sie ze jestem rozczarowany ze nikt o mnie a zarazem mojej gildii nie slyszal, dowodzi to tylko jak wybiórcza jest pamieć , przykre wspomnienia są czesto podświadomie szybko zapominane ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:33 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Do waszej gildii Hordy nic nie mam bo jezeli bylibyscie bardzo nie honorowi to napewno bym o was uslyszal.


Ja jestem bardzo niehonorowy, atakuje wszystkich ludzi 20~30 lvli niżej jak mają 10% hp i biją moby.

ArteC napisał(a):
Chodzi tylko o to ze u was jest Huragan, a ten pan mi po prostu BARDZO nie pasuje.


"A bo ja nie lubie Hitlera, to wszyscy niemcy są poj******"

ArteC napisał(a):
Jezeli uwazacie ze gildie PL sa dla was KOS, to bedziemy robic tak samo.


Mając po swojej stronie "Sons of Poland" i "Polish Alliance" (chociaż to drugie jeszcze ujdzie w tłoku) ja bym w ogóle nic takiego nie śmiał pisać na forum.

A tak w ogóle to nie wstyd Wam za takie gildie po swojej stronie? ciekaw jestem, bo widze pełno "White Rose" "Defenders of Dalaran" czy inne tego typu, to tamte dwie w/w nazwy wydają się być takie trendi, ale z drugiej strony ja osobiście to bym zapadł się pod ziemie jakby w hordzie ganiało "Polish Soldiers" :P

ArteC napisał(a):
Nie rozumiem dlaczego akurat na rodakow sie rzucacie (nienawisc do wlasnego kraju??), ale serwer nasz serwer jest PvP i nie ma sie o co klocic.


Za słabo się staramy, by się rzucać na swoich :)

ArteC napisał(a):
I bardzo dobrze. Niech jeszcze umrze campowanie na dachach a miasta neutralne moze wreszcie beda znosne.


Mówisz o Gadgetzan? Mi tam się to akurat podoba bo jest śmieszne :D Chociaż wczoraj trochę się zmarszczyłem jak zobaczyłem lvl 60 gnome latającego w Gadgetzan z tagiem <GM>, a wcześniej trochę dymu tam było :) Może i Twoje marzenie zostanie zrealizowane.


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:52 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
ale z drugiej strony ja osobiście to bym zapadł się pod ziemie jakby w hordzie ganiało "Polish Soldiers" :P

jakoś u nas Anglicy nie zapadają się pod ziemie z "Lords of England" (jedna z liczniejszych gildii) ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:57 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
Mając po swojej stronie "Sons of Poland" i "Polish Alliance" (chociaż to drugie jeszcze ujdzie w tłoku) ja bym w ogóle nic takiego nie śmiał pisać na forum.

A tak w ogóle to nie wstyd Wam za takie gildie po swojej stronie? ciekaw jestem, bo widze pełno "White Rose" "Defenders of Dalaran" czy inne tego typu, to tamte dwie w/w nazwy wydają się być takie trendi, ale z drugiej strony ja osobiście to bym zapadł się pod ziemie jakby w hordzie ganiało "Polish Soldiers" :P

Nie rozumiem Twojego toku myślenia... Mamy w Polsce Samoobrone i Leppera, mamy Rydzyka, mamy wielu idiotów w Elycie rządzącej... A jakoś nie zapadasz się pod ziemie i pewnie nawet czasami wyjeżdżasz na urlop/wakacje poza granice kraju?
Na to jakie gildie są poza Twoją nie masz za bardzo wpływu, więc nie rób głupich komentarzy.

Wracając do tematu 8)

Kilka zmian, które mnie zainteresowały:
- wszystkie zmiany warriora /clap
- magowa woda na 60 levelu /CLAP
- popsute green lensy (może nie popsute, może będą miały jakieś bonusy, ale juz sie nie zrobi +26sta, +16 int)
- i chyba najważniejsza zmiana w pvp - flaski i elixiry nie będą dispellowane! niezły nerf priesta i warlocka ;) greater shadow protection będzie szło jak ciepłe bułeczki

edit: a może poprawka green lens będzie polegała na tym, że zamiast wyświetlać +10 sta, +16 int, +16 sta, będzie +26 sta, +16 int?
hmmm....


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.


Ostatnio edytowano 9 mar 2005, 11:00 przez kluczyk, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:59 
Cytuj  
kluczyk a mnie przede wszystkim:
brak res sickness po reincarnation /clap /clap :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 12:21 
Cytuj  
ja gram na us i powiem wam (grajacym na eu) ze nazwy typu "Sons of Poland" etc chodzi mi o nazwy z realnego swiata (miejsc pochodzenia)
beda ukrucone i to chyba juz niedlugo ... bo na us GMy potrafia nawet gildie rozwiazac i walnac maila ze byla sprzeczna z naming policy

sorry ze wrocilem do offtopic :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 12:31 
Cytuj  
a co ? rozwiązali tą gildię Fans of Britney Spears ? :d


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 14:34 
Cytuj  
roball napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
Bo poprostu ktos sie probuje w sztuczny sposob dowartosciowywac :>


Oj a wystarczylo poweidziec ze nie wiesz.


Gralem 58lvl magiem podczas closed przez dosc dlugi czas, teraz mam 50lvl alliance rogue wiec wiem o czym mowie. kthxdie


słuchać mi tutaj roball-a bo to miszcz!!!!!11

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 14:47 
Cytuj  
Najwieksza zmiana to moim zdaniem wprowadzenie limitu 10 graczy do instancji. Tyle, ze jak widze, Blizzard nie wzial pod uwage faktu, ze bralo sie do riad grupy 15 osob dlatego, ze srednio 5 z nich bylo disconected (autentyczny przypadek z mojej wyprawy do LBRS). Obecnie bedzie tak, ze 1 d/c (zwlaszcza tanka czy healera) = wipe

Muminus

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 15:45 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
"A bo ja nie lubie Hitlera, to wszyscy niemcy są poj******"


Jakbys zrozumial to co pisalem, to wlasnie staralem sie wytlumaczyc, ze wcale nie uwazam was za poj***** tylko wlasnie Huragana.

Cytuj:
Mając po swojej stronie "Sons of Poland" i "Polish Alliance" (chociaż to drugie jeszcze ujdzie w tłoku) ja bym w ogóle nic takiego nie śmiał pisać na forum.

A tak w ogóle to nie wstyd Wam za takie gildie po swojej stronie? ciekaw jestem, bo widze pełno "White Rose" "Defenders of Dalaran" czy inne tego typu, to tamte dwie w/w nazwy wydają się być takie trendi, ale z drugiej strony ja osobiście to bym zapadł się pod ziemie jakby w hordzie ganiało "Polish Soldiers" :P


Np szwedzi maja The Swedish Alliance. Wedlug ciebie mam sie wstydzic za nazwe gildii ludzi z mojego kraju? Dla mnie to sie moga nazywac "Idioci spod budki z piwem" o ile beda mili i honorowi. BTW wy macie "ekipe". Twoje rozumowanie jest dla mnie zupelnie nie zrozumiale. Czy wy sie wstydzicie swojego pochodzenia?

Na Temat ;):

Ciekawe jak im wyjda te rajdy outdorowe. Oby nie bylo na to za duzo chetnych :/.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.