mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 14:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
co znaczy słowo "imbala" bo chcę rozszerzyc i uatrakcyjnić swój repertuar zjebek ?


imbala o_O - pewnie kulawe rozwiniencie imba lub skrocenie imbalance

imba - brak balansu miedzy poszczegolnymi rasami/frakcjami/postaciami w jakiejs grze. Ogolnie uzywane najczesciej przez noobow placzacych po przegranej walce. Bo najlatwiej jest zrzucic wine za losta na imba w grze niz na brak skilla, chodz bywaja wyjatki ale to raczej zadkosc.


Ostatnio edytowano 29 kwi 2005, 14:57 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 14:14 
Cytuj  
Cytuj:
druid wlacza heartstone jako zmylka na leczenie, pally wali oczywiscie stuna, po stunie mozna sie leczyc normalnie

Spell Alert mod 4tw

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 14:20 
Cytuj  
Cytuj:
druid wlacza heartstone jako zmylka na leczenie, pally wali oczywiscie stuna, po stunie mozna sie leczyc normalnie


A co to za trik? Możecie mi wyjasnić po co to wogóle stosować?

Przecież można zrobić cast heal a jak się nie uda to po stunie jeszcze raz...

Pewni mi tu coś uciekło więc z nadzieją czekam na odpowiedź :]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 14:22 
Cytuj  
dwutlenek: wiesz tips teoretyczny niby jak mana jest na wykonczeniu

a afaik kazdy wali stuna jak tylko mu cooldown minie wiec praktycznie wydaje mi sie useless a ze nie gram krowa to nie wiem, moze jakis taurenek ktory to stosuje sie wypowie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 14:26 
Cytuj  
Archon napisał(a):
to nie mi gul skacze ze im sie paladyn pod sheldem hasowal i nie ja obwieszczam to w kazdym temacie o pladynie ze jest imbala i ma button"i win"


a myslisz ze nam gul skacze ? caly czas sie wysmiewamy tylko z palkow :) nic wiecej.. nie traktuj tego osobiscie....jak cie to boli to zmien postac, albo nawet cala gre :)
nie widze nic zlego z wysmiewania sie z roznych postaci z gry komputerowej, a wrecz przeciwnie, sam sie smieje ze swojego taurenka gdy robi /moooooooo :) hehe


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 14:29 
Cytuj  
Archon: to tak jakby sie ktos obrazal na to ze:
- na druidow mowi sie czasem druty
- na elfy geje
- o gnomach ze sa ulomne i natarczywe
- ze rogue jest jak 5te kolo u wozu w instancji

ludzie sobie zartuja a ty sie unosisz chill out :D

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 14:36 
Cytuj  
Ja tylko chcialem dodac ze pal ma button "i'm Noob - shield and run away" a nie "i win" , a poza tym jestem UD rogue i chodze w potarganych ciuchach a z tego powodu jest mi przykro ze Shadowcraft set wyglda 100 razy lepiej w ally :)

Sorry za chaotyzm ale nie chce mi sie szukac cytatow :]

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 14:43 
Cytuj  
Ale jaki jest tego sens jesli ktos chce sie wysmiewac to niech sobie zrobi temat w flames i tam pisze dowoli z reszta osob ktore chca to czytac i maja z tego staysfakcje ze paladyn to a gnom tamto.

Unosze sie nie z tego powodu ze ktos sie nabija z tego ze gram paldynem jak bym sie mial z tego powodu denerwowac to bym nie mial linka w podpisie gdzie kazdy widzi kim gram, tylko dlatego ze powstal temat w ktorym miala byc wymiana informacji jak mozna kogos dogonic paladynem to zorobila sie z niego jedna wielka kupa, ktorej juz nikt nie zmoderuje.

Ciekawe czy was by to nie irytowalo jesli kazdy temat o waszych klasach byl by tak owocnie wspierany poradami typu "i tak mozesz sie hsowac pod sheldem po co chcesz kogos gonic"...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 14:46 
Cytuj  
Archon napisał(a):
Ale jaki jest tego sens jesli ktos chce sie wysmiewac to niech sobie zrobi temat w flames i tam pisze dowoli z reszta osob ktore chca to czytac i maja z tego staysfakcje ze paladyn to a gnom tamto.

Unosze sie nie z tego powodu ze ktos sie nabija z tego ze gram paldynem jak bym sie mial z tego powodu denerwowac to bym nie mial linka w podpisie gdzie kazdy widzi kim gram, tylko dlatego ze powstal temat w ktorym miala byc wymiana informacji jak mozna kogos dogonic paladynem to zorobila sie z niego jedna wielka kupa, ktorej juz nikt nie zmoderuje.

Ciekawe czy was by to nie irytowalo jesli kazdy temat o waszych klasach byl by tak owocnie wspierany poradami typu "i tak mozesz sie hsowac pod sheldem po co chcesz kogos gonic"...


archon na tyle na ile znam pala to gonic moze co najwyzej mountem tabelke ci umiescilem, sposob na poprawienie szybkosci biegania: swifftness potion, gdzie szukac siatek aby nie mogli uciec tez napisalem, ludki napisali o trinketach mysle ze wiecej sie wymyslec nie da

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 14:50 
Cytuj  
emount: 0, 0, 0,200,400, 600, 800,1000,1200,1400,1600,1800,2000,2200,2400
sprint: 170,340,510,680,850,1020,1190,1360,1530,1700,1870,2040,2210,2380,2550

Hmmmm... Fajne wyliczenie. Szkoda, że nie ma wariantu z Carrot on stick + Mithril Spurs + Gloves mount speed enchant.

Z tego co pamiętam, to wg cosmosu (dawał procentowo w stosunku do biegu chyba), w każdym razie: emount 200%, plus mithril 208%, plus carrot 214%). Czyli z gloves powinno być koło 220%, a więc zysk 10%. Czyli do tabelki po 15 sek - ok. 2650, najdalej.

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 14:50 
Cytuj  
albo Archon zainstaluj sobie Mobius'a i bedziesz mogl biegac nawet z 200% szybkoscia :)

p.s. zastrzegam, ze mozna dostac za to bana :>


_________________



**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 14:15 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Archon napisał(a):
archon na tyle na ile znam pala to gonic moze co najwyzej mountem tabelke ci umiescilem, sposob na poprawienie szybkosci biegania: swifftness potion, gdzie szukac siatek aby nie mogli uciec tez napisalem, ludki napisali o trinketach mysle ze wiecej sie wymyslec nie da

Super dziekuje za wyczerpujace porady .. a propos lola z siatki orkowej to jednak jest takowa:P
Skining(260) chyba w takim razie na eng zamienie:)

Od razu mowie ze czescie ja gine.. bo jeszcze mi resztki honoru zostaly i jak widze ze kolo wymeczony mobkami to /hi x czekam az sie wyleczy czy co tam... efekt taik ze potem nagle jakis nie wiadomo skad drugi sie pojawia i ogolnie zalosc.. a jednak moze trzeba go bylo po plecach...
Jeszcze nigdy nie zdarzylo mi sie zeby ktos z hordy zaczekal az sie wylecze.. ewentualnie chociaz moba kilne.. ktory i tak mnie napoczal niezle;) - przoduja tutaj rouge:).. Ale spoko pogram troszke dluzej i tez bede ganial 5 lvl mniej killowal w plecy zwolywal bande na jednego i bede cool :) dostosuje sie do realiow.. tylko jakos jeszcze nie teraz:)
Jesli ktos odczytal z meila ze jestem jakims pallem co kiluje innych to osrki off kozz samgine czesciej .. ale jak juz si ekogos uda.. to mi ucieka :)
mounta mam od wczoraj :) wiec jeszcze nie testowalem gonienia na mouncie.. uciekanie przed druidem taurenem na mouncie .. juz lepiej zejsc i zginac honorowo :):)

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 17:41 
Cytuj  
Fabianek:

Swoje 3 grosze dorzuce apropo potionow:
dziennie w 2-3 osobowej grupie bije czesto kolo 150 osob.Jesli byl bym palkiem i chcial przy kazdej walce uzyc potiona to wczesniej 2 dni spedzilbym lowiac ryby i zrywajac ziolka. Dodatkowo jak mozna sie smiac, ze komus zdazylo sie utopic? Juz w tej chwili mam caly plecak trinketow i zastepczych itemow. Do tego te Twoje potiony to znow caly plecak, bo musze miec potiona na kazda okazje - na stuna, na szybsze bieganie, na oddychanie pod woda. A poty z Ah... powodzenia: Jak zaplacic 2g zeby zabic 1 hordziaka.

Dla palkow, ktorzy soluja, lub nie maja w teamie kogos kto potrafi lepiej przytrzymac wroga na koniu : zostancie inzynierami. Siatki i inne zabawki naprawde urozmaica (musze niestety dodac ubogi i dosc prosty) styl gry palkiem. DLugi stun z pewnej odleglosci + siatka = malo kto ucieknie.

Co do warrka: tacy slabi nie sa, skoro Masakari (warrior na BL) jest w tej chwili 2 w Standingu w honor system.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 20:13 
Cytuj  
gorzej jak komuś uda sie zresistować ... btw , od czego zalezy resist na stuna , bo kiedyś koleś zresistował 3 razy pod rzad mój hamer of justice .. O_o co dziwniejsze koleśbył 7 lvl niżej odemnie O_o


_________________
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 16.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 20:25 
Cytuj  
Zycze powodzenia w Duelu z Imba Super Skilled paladynem xD


_________________
Shadow Priest --- > Burning Legion

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 11:25 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
Fabianek:

Swoje 3 grosze dorzuce apropo potionow:
dziennie w 2-3 osobowej grupie bije czesto kolo 150 osob.Jesli byl bym palkiem i chcial przy kazdej walce uzyc potiona to wczesniej 2 dni spedzilbym lowiac ryby i zrywajac ziolka. Dodatkowo jak mozna sie smiac, ze komus zdazylo sie utopic? Juz w tej chwili mam caly plecak trinketow i zastepczych itemow. Do tego te Twoje potiony to znow caly plecak, bo musze miec potiona na kazda okazje - na stuna, na szybsze bieganie, na oddychanie pod woda. A poty z Ah... powodzenia: Jak zaplacic 2g zeby zabic 1 hordziaka.


czesciowo masz racje ale tu z pomoca przychodzi gildiowy alchemik ktory robi potki po kosztach wiec ubicie goscia kosztuje cie co najwyzej 50s a to = 2 mithril bary.

aha mi nikt nie ucieka bo mam rogue co najwyzej ja uciekam :D

a sam sporo pije: Limited invincible potion (Czy jak on sie tam nazywa immu na 6sek), fire/shadow/nature/frost protection, stormshield potion, ze o free action nie wspomne czasem swifftness potion
oraz pernamentnie moongoose lub greater agility (oczywisicie major healingi notorycznie jak dostaje po lbie)

nie zapomnijmy o bandazach zuzywajacymi 2xrunecloth

gra w weekend kosztuje okolo 20-50g dziennie na lv 5x to zaden problem pol godziny grindu wiec nie rozumiem twojego oburzenia :D spokojnie mozna tak grac pod warunkiem ze ktos chce na 60tke wyrobic sie na mounta a nie na mounta i czesc end itemow.

a teraz co napisalem powyzej zamien na czas przeszly po robie sobie alta druida na silver moon :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 11:58 
Cytuj  
lol pół godziny grindu - 20-50g. Ciekawe gdzie i co ty grindujesz?

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:05 
Cytuj  
Niezly grind.... Niedosc, ze chyba nikt tyle kasy tak szybko nie grinduje to jeszcze gram druidem - mam 4 X mniejszy dps.

Jesli chodzi o te Twoje poty:
Powiem Ci ze pierwsza dziesiatka ludzi z Honoru w BL ma straszne problemy z kasa. PvP pochlania duzo pieniedzy, a zarabia sie na tym 0, wiec powodzenia z 50s / kill !

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
lol pół godziny grindu - 20-50g. Ciekawe gdzie i co ty grindujesz?


zchodzimy troche na offtopic, to miejsce gdzie grinduje znajduje sie w ironforge i nazywa sie auction house

co grinduje: okazje ;-) majac 500g na stanie spokojnie mozna zrobic 20g w pol godziny 50g to ciezej poprostu brakuje kasy /cry na wykupowanie łosi.

BaSiC napisał(a):
Niezly grind.... Niedosc, ze chyba nikt tyle kasy tak szybko nie grinduje to jeszcze gram druidem - mam 4 X mniejszy dps.

Jesli chodzi o te Twoje poty:
Powiem Ci ze pierwsza dziesiatka ludzi z Honoru w BL ma straszne problemy z kasa. PvP pochlania duzo pieniedzy, a zarabia sie na tym 0, wiec powodzenia z 50s / kill !


pogadaj z makosem (zdaje sie ze jestescie/byliscie w tej samej gildii) na bl moze ci da pare tipsow ja do wszystkiego doszedlem sam co za ile kupowac a za ile sprzedawac.

Aha w dziale filmy jest sposob na grindowanie 100g/hour w SM wymagania: rogue (druidem pewnie tez by sie dalo)

btw odnosnie zarabiania kasy przerapialem ten topic w diablo pol roku temu 2gi raz mi sie nie chce.


Ostatnio edytowano 4 maja 2005, 12:19 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 12:15 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
co grinduje: okazje ;-) majac 500g na stanie spokojnie mozna zrobic 20g w pol godziny 50g to ciezej poprostu brakuje kasy /cry na wykupowanie łosi.


dobrze prawi, dac mu wodki :)
majac troche kaski mozna wykupywac czesto nadarzajace sie okazje i za chwile sprzedawac po normalnej cenie na AH :), czesto ma sie 5 krotna przebitke....:)
Grind AH to najwieksza kasa :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.