mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:48 
 
@Dwutlenek bardzo dobry pomysł z 20 sekundami, albo nawet 30. Jeśli ktoś walczy w równych szansach to 20-30 w zupełności wystarcza. I nie będzie samobójców. Druga sprawa brak HK za zabicie kogoś, kto walczy z mobem. Ja nie wiem czemu Blizz nie wpadł na tak oczywiste rzeczy :)

@Goatus bardzo dobra wypowiedz. Większość ludzi którzy uprawiają ganking to ludzie mocno zakompleksieni, którzy chcą być podziwiani w tabelach rankingu :) Znam już parę osób które od wowa odeszły właśnie po tym patchu z PvP Honor, mieli iść na RP/PvE ale ostatecznie przeszli na inne gry.

@Deshroom - to jest nakręcanie przemocy. Bicie szarych uniemożliwia im granie i czasem może dojść do wyjścia tych ludzi z serwera, a w mmorpg liczy się ile ludzi gra, bo co to za gra jak nie ma z kim grać.

@roball - napisałem godność, bo po postaciach z gry, a szczególnie Przymierza oczekuje się ludzkiego myślenia :) Co do trenowania, to dużo się nie nauczysz na AFK :) A potem będzie taki pogrom jak ne serwerze Marka. Skyfang pewnie powiedział, że mili laga :) Ogólnie jeśli Cię podnieca bicie bezbronnych to okey, myślę jednak ze satysfakcja z tego żadna.

Acha -11 lvl to kosmos. Myśle ze stosunek -3 lvl w zupełności by wystarczył. A i walki byłby bardziej honorowe.

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:51 
 
roball napisał(a):
Czemu wszyscy sa wszystko utrudniac, nie rozumiem tego naprawde. Ciekawy jestem czy dalej by ci sie ta zmiana podobala gdyby kilku osobnikow by cie przykampilo przez 30 minut i bys stracil 3g [albo wiecej] na naprawy.


Przeczytaj jeszcze raz ;] Napisałem jak aktywnie uczestniczysz, tzn oddajesz, wiec jak by cię gankowali po prostu byś ich olewał. Zawsze tak robię, po co dawać maluczkim satysfakcje, w końcu oni lubią męczyć "biedaczka" a jak się nie bronie to im od razu mina rzednie i nudzi się po 5minutach. Swoja droga raz rezowalem się 13 razy jak horda zajęła ss, rez /laugh spam, die potem forum dwie minuty znowu rez /laugh die (swoją drogą mało z krzesła raz nie spadłem jak po rezie podbiegł do mnie szaman i warek. Warek zaczął nawalać a szaman postawił kilka totemów (a byłem sam w środku grupy ok. 15 hordziaków), mwahahaha musze byc naprawdę porażająco groźny nawet jak się nie bronie ;] W końcu musieli się noobki znudzić a ja sobie w spokoju poszedłem poduelowac nieco inteligentniejsza horde :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:54 
 
i to jest męskie i rzeczowe podejście do sprawy!
tak trzymać roball!

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 17:58 
 
Hehe - jak napisalem ze taki sytsem mi sie nie podoba to zaraz wielcy "gracze" pisali ze to nie gra dla mnie itp. A tu widze placz ze ktos zginol AFK hahah - zrywam boki. Ja sobie jezdze po felwood w ta i z powrotem i albo kogos walne jak jedzie sam, lub on mnie, albo w padne w grupe i zdolam uciec lub nie ;) takie sa zasady tej gry i jak sie komus nie podoba to zrobic tak jak ja - zawiesic konto albo za przeproszeniem morda w kubel i grac jak blizard kaze ;)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 18:00 
 
"Punkty to punkty", tak mógł by powiedzieć np cyborg ;] Ludzie natomiast posiadają wyższa inteligencje po to by odróżniać rzeczy pozornie podobne. Dla mnie np 160cp na kimś kto nie oddaje w ogóle i jest ewidentnie afk (np w karczmie wrogiego miasta) != 160cp na przeciwniku który aktywnie sie broni i robi wszystko by mnie zabić

Btw wiem, że nie uwierzysz, ale można nawet duelowac się z przeciwna nacja nawet bez zabijania (tak wiem taaaaka pokusa żeby zabić kogoś wysokiego rangą a jednak się nie zabijaliśmy... uwierzysz? Pewnie nie...)


Posty: 6
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 18:10 
 
Z gory mowie ze Text ktory tu napisze moze byc obrazliwy ale nie pisze go by obrazic kogos lub zranic tyczy sie to do osob ktore uwazaja ze WoW to cale ich zycie i uwazaja sie za ludzi Lepszych od innych
Jesli ktos zrozumie ten text jakoby byl sikierowany do niego z gory przepraszam nie mialem zamiaru urazic Ciebie !

Lecz jesli jestes czlowiekiem ktory ma taki sposob na zycie lub wprowadza taka atmosfere celowo do Gry na Forum to wlasnie mowie do ciebie :)

dziekuje

@RobaK

"Naucz sie pisac po polsku to moze ktos przeczyta co napisales, bo analfabetyzm bije z twojego postu taki ze az strach na niego patrzec. A no i dzial flames jest gdzie indziej, nawet huragan ma tam swoj watek wiec mozesz wyzywac sie tam. A porownywanie playera do moba , to nie single palyer game tylko mmo ... "

Po piersze Wolny kraj moge pisac jak chce moge robic bledy jak chce a jak ci sie nie podoba to nie czytaj :)

mam prawo poruwnywac innych graczy do czego che np do Mobow poniewaz nie ejstem zwiazany z nimi i nie moge z nimi ani porozmawiac ani wymienic sie swoimi doswiadczeniami doznanymi na polu walki mianowicie nie mkoge mu powiedzec co onim mysle tak jak Mobkowi ktory mnie zabija

@Robak

Nie wytykaj mi moich bledow poniewaz jest to dziecinne i pokazuje tylko ze masz jakis kompleks i chesz mi udowodnic ze jestes odemnie lepszy albo cos i podbudowac sie tym co nie robi na mnie zadnego wrazenia a co do moich bledow to nie musze sie tobie tlumaczyc czemu tak pisze i czemu je robie nie mam 5 lat

alni 14 czy 18 jak wiekszosc z was
nie raz slyszalem takie Texty jak tu leca i daze z duzym szacunkiem ludzi ktorzy przyjmuja to co pisze lub inni z usmiechem poniewaz nie napisalem tego posta nzeby komus dogrysc czy obrazic ale nbapisalem moje zdanie i moj sposob na gre
poniewaz :

a) Gram wiecej niz kazdy zwas watpie zeby ktos mogl nawet grac prawie 18h dzienie jak mu sie nudzi
b) Nie jestem zamkniety w tym swiecie emocjonalnie jak wiekszosc z was co sami pokazujecie swoim zachowaniem

A moze to poprostu przyzwyczajenie ze stadionu co ?
podejzewam ze wiele graczy to mali mlodzi ludzie ktorzy traktuja Granie jak pole do popisu tylko nie stac ich na to zeby pujsc ze starszymi kolegami na stadion i dostac w miske za Barwy swojego Klubu tylko robia to tu uzywajac zamiast palek i nozy glupich i ordynarnych slow

nie nawidze tego typu podejscia do zycia WoW to tylko Glupia gra ktora staje sie nudna a Te wszystkie Fora to Prostactwo tworzone pzrez wlasnie takich ludzi ktorzy traktuja 2 rasy jak jakis preteks do wyskoczenia z kijami palkami i innymi takimi nazedziami i spuszczenie komus wpier... ze sie tak wyraze to sprtawia wam frajde te klutnie wjezdzanie na inne gildie obrazanie ich bo sobie graja ?

uwazam ze to ze se zabijam to moja sprawa jak tez moja sprawa podobnie w Hordze sa tacy ludzie ja ich nie potepiam anie nie obsmarowuje Gildi aa bo oni to stali wczoraj w 5 i 3 godziny nie pozwolili mi zrobic Q znam wiele osob z Hordy i wiem ze laza jak ja i pekuja wszystko co sie rusza Nithilum TSA

u nich podbnie ludzie sobie Pekuja i nie patrza czy walczyl czy nie poprostu mial Zginac !

narazie zauwazylem taka tendence na Polskich Forach ze obsmarowuje sie Gildie z pzreciwnej Frakcji czemu zachodni nasi ruwiesnicy czy ytez ich mlodsi gracze nie robia tak czy szybciej wyrastaja z takich glupot ?
Czy moze sa bardziej Tolerancyjni nisz My polacy ?
zastanowci sie nad tym co piszecie i w jakim celu wiezdzacie na innych

Tak samo jak u was sa i unas ludzie ktorzy robia sobie q
i nie graja PvP

tak samo sa i ludzie ktorzy zabijaja wszystkich poto zeby dostac CP
wiec watpie zebysmy byli wyjatkiem poprostu sa ludzie ktorzy nie maja o czym pisac i chca sie wykazac swoim Boiskowym zachowaniem i Pokazac Swoja chora spaczona nienawiesc i utorowac ja w innych

Nie mam ochoty tu pisac kto mi sie nie podoba jaka Gildia jest do dupy kazdy ma jakis system kazdy ma jakis plan i go realizuje a tak naprawde jestyesmy tacy sami mamy chec byc dobzi pokazac sie i cos sobie udowodnic ale uwazam ze Jechanie na kogos i pokazywanie mu ze jest idiota czy wytykanie mu bledow jak nasz pan Robak jest dziecinne i bardzo proste bo kazdy robi bledy ale nie znaczy to ze jest mniej czy inteligentny od innych
wiec prosze nie wypowiadajcie sie na temat innych spojzcie na siebie i pomyslcie czy ma to sens

Pozdrawiam wszystkich

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 18:16 
 
Tu jest problem w tym, ze bliz glupio nazwal ten system. Powinien sie nazywac kill frenzy system albo cos podobnie, to ludzie przestali by toczyc akademickie dyskusje, typu czy zabijanie afk jest etyczne czy nie.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 18:17 
 
Viper se moze pisac co chce a i tak dune bedzie Be, a jak 60tki z nithilium napierdalaja calymi dniami noobow 30 lvl pod Darkshire (za to nie ma nawet CP co jest naprawde zajebiscie zalosne) to jest ok. Wychodzi na to ze aliance sie przystosowalo do warunkow panujacych na BL a horda jakos nie moze tego przebolec i ma ból w odbycie....

jak siadasz z dupskiem na ziemii i jestes afk to jakbys usiadl w srodku miasta na chodniku i nalepil sobie kartke na plecach "kopnij mnie w dupe"... sorry ale nie ma sentymentow dla latwych celow. CP to CP. Nie mowie ze to jest super ale ja tego nie wymyslilem.

Ostatnio zbieralem sobie rudy w BadLands i widze ze rogue horde atakuje jakiegos warriora (warrior stal i nic nie robil). Przejechalem i olalem sprawe. Po chwili koles warrior mnie bluzga na msg czemu mu nie pomoglem. to mu odpisalem ze jak jest pipa i nie umie grac 1 v 1 to jego problem, jak mi napisal ze byl afk to mu napisalem ze w takim razie jest jeszcze wieksza pipa ;)


Ostatnio edytowano 13 maja 2005, 18:23 przez BiGi, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 18:21 
 
roball jest roball, roozter jest roozter, a Robak to ksiadz z "Pana Tadeusza" chyba :lol:

GZ DUNEmaster :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 18:54 
 
całą to rozmowa sprowadza sie do tytułu filmiku "pwn or be pwned" <LOL> z serii pure pwnage ... <LOL >


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 19:03 
 
Raczej gank or be ganked.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 20:27 
 
Myślę, że nie ma o czym gadać. Ta dyskusja do niczego nie prowadzi, bo na 1 człowieka z IQ przypada 10 baranów i ludzi z pryszczami na ryju, których nikt nie kocha poza komputerem, ewentualnie psem który kochać musi bo inaczej zostanie uśpiony :)

Możecie skasować ten topik :)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 20:35 
 
Ej no sorry ja nie wiem o co Ci chodzi, najpierw placzesz ze zabila cie zla i brzydka glidia jak byles afk a teraz chcesz zamykac topic bo w dodatku ma 10 iq i pryszcze na ryju? :) nie wiem czy zrozumialem dobrze merytoryczny sens Twojej wypowiedzi ale tak mniej wiecej wyglada to uogolnienie :)

o ile sie nie myle wlasnie przed chwila Cie stuknolem w felwood - please dont cry again :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 23:21 
 
" narazie zauwazylem taka tendence na Polskich Forach ze obsmarowuje sie Gildie z pzreciwnej Frakcji czemu zachodni nasi ruwiesnicy czy ytez ich mlodsi gracze nie robia tak czy szybciej wyrastaja z takich glupot ?
Czy moze sa bardziej Tolerancyjni nisz My polacy ?
zastanowci sie nad tym co piszecie i w jakim celu wiezdzacie na innych "

To moze ja odp z wlasnego doswiadczenia jak to wyglada na BL, bedac "afk" ginalem tylko z reki dune, pierwsza osoba z jaka mnie zaatakowala byla z dune ( na 20lvl kiedys - moje 1 zwyciestwo rouge wojtas albo cos takiego, do dzis pamietam jak w ashen mnie zaszedl i padl ), w kargath jak widuje rouge-kamikaze to jest z dune. Jak widze kogos z dune nad lbem to juz wiem ze nie odpusci, pomimo tego ze np wokol jest kilkoro ally i sobie spokojnie obok nich gram ( to sceny sprzed wejscia hs ). itd itp...

Ja ogolnie nie latam i nie bije wszystkiego co sie rusza, w przeciwienstwie do innych dla mnie gracz przeciwnej frakcji to "gracz" a nie cp.. zdaje sie ze jeszcze 200hk nie mam. Wedlug mnie na bl po stronie ally sa 3 "rzeczy" ktore dostaja slinotoku na widok wara z hordy - czlonkowie dune, paladyni wszelkiej masci i rouge ( chociaz tu musi wystepowac czynnik w postaci moba, od tak jeszcze zaden nie zaatakowal ) Nom to tyle, ale nie narzekam.. nie gram tam gdzie lataja psychole po prostu.

PS. Zamiast siedzies 18h dziennie w grze bys poswiecil kilka min na wklejenie swojego posta do worda i sprawdzenie bledow, to by wszystkim ulatwilo komunikacje.. ale widze, ze na forum masz takie same podejscie do innych jak w grze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 23:52 
 
roball napisał(a):
O stary, rozbawiles mnie. Tobie przeklejanie posta do worda nie wystarczy, powinienes go przeczytac kilka razy i jakos poprawic jego budowe zeby byl latwiejszy do przeczytania i zrozumienia.


O stary, jedno "z" za duzo i i mozliwosc przestawienia kilku slow.. a blad ort na bledzie + dziwne konstrukcje.... moze tobie narysowac - bedzie latwiej?

Ps. to "bys" rzeczywiscie razi w oczy, moja wina.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 01:13 
 
@Bigi ja nie wiem, ale Ty się wykazujesz jakimś skrajnym niezrozumieniem tego co ja pisze. Nie piszę, że mnie boli bo ktoś mnie gankuje, czy bije jak jestem AFK. Bo mnie nikt nie bije i nigdy nie jestem AFK (prawie), bo wychodzę z gry. To, że mnie zabiłeś to chyba nie powód do radości jak mam 7 lvl mniej od Ciebie i sprzęt nie end game. Zresztą jak Ci zostaje po walce 30% życia to bez komentarza. Grasz dobrze, ale twoje wypowiedzi co raz bardziej są zastanawiające. I powoli tracę o Tobie dobre zdanie, a miałem bo jesteś dobrym przeciwnikiem. To że walczysz to normalka, że zabijasz to normalka, ale że nie umiesz zrozumieć co pisze to już raczej normalne NIE JEST. Ja nikogo nie będę obsmarowywał, bo niby po co i za co. Tylko kilkanaście dni temu uważałem, że Huragan przesadza trochę z jechaniem po Dune...

Jeśli nadal nie zrozumiałeś to topik NIEDOTYCZY tego, że Dune kogoś gankuje i że mnie to boli ale tego, że gildia Dune chce dawać porady o dobrej grze, a jej gra sprowadza się do latania w parach, atakowania w plecy i bicia AFK. Jak na razie to tych co spotkałem z Dune to reprezentuje poziom gry zerowy i zero honorowy. Jakby był w takiej gildii to bym w ogóle się nie wypowiadał o taktyce grania. Zresztą bym nie był w takiej gildii, bo wstyd by mi było za niektórych jej członków.

Ja na to zawsze patrzyłem z pewnego dystansu, inni po prostu się z was śmieją, a Ci co nie wiedzą to zapraszają na wykłady z strategii. W 5 to faktycznie 1 pobić to nie problem. A Ci dwaj rogue z Badlands to najwięksi idioci jakich miałem przyjemność spotkać w Wowie. To nie jest flame na was to po prostu moje spostrzeżenia. Topik się zaczął tym że to śmieszne, a skończył się, że ja płacze że mnie biją. Statystyka z ostatniego tygodnia 108 HK i 9 dead to chyba nie jest złe i nie musze płakać. Ciekawe co twoi koledzy rogue powiedzą 5000 HK i 6000 dead :) Wojownicy LOL

Edit: Napisałem, aby zamknąć topik bo, ręce mi opadały jak czytałem to co piszecie nie rozumiejąc tego o czym ja mówie myśle.


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 06:40 
 
To byla mala prowokacja, nie bierz tego do siebie. Pojezdzilem troche za Toba jak na ogolnym polecialo ze warrior i rogue gankuja w jadenar ;) BTW oswiadczam ze teraz odpowiadam tylko za siebie. Nie jestem juz w DUNE i nie zamierzam byc w zadnej glidii ;) Pokazna friendlista mi wystarcza.

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 06:56 
 
BiGi napisał(a):
To byla mala prowokacja, nie bierz tego do siebie. Pojezdzilem troche za Toba jak na ogolnym polecialo ze warrior i rogue gankuja w jadenar ;) BTW oswiadczam ze teraz odpowiadam tylko za siebie. Nie jestem juz w DUNE i nie zamierzam byc w zadnej glidii ;) Pokazna friendlista mi wystarcza.


No to odswiez profil na Alku bo tam jeszcze jestes w DUNE :wink:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 09:15 
 
@Bigi :) Dobrze zrobiłeś bo nie uktywam, że jesteś jedynym z Dune (byłego) przed krórym miałem repekt i uważałem, że walka będzie ciekawa. A umiejętność gry 1 vr 2,3 świadczyły o tym, że trudny z Ciebie przeciwnik.

Pozdrawiam

Dobrze ze napisałeś o prowokacji bo już myślalem, że i Tobie palma odbiła :)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 13:15 
 
Alekde napisał(a):
kilkanaście dni temu uważałem, że Huragan przesadza trochę z jechaniem po Dune...
....
Jak na razie to tych co spotkałem z Dune to reprezentuje poziom gry zerowy i zero honorowy. Jakby był w takiej gildii to bym w ogóle się nie wypowiadał o taktyce grania. Zresztą bym nie był w takiej gildii, bo wstyd by mi było za niektórych jej członków.


Alek, i to wlasnie mialem na mysli :) Wypowiadanie sie o taktyce gry i robienie warsztatow, przez gildie, ktora jedyne co robi to 18h/dobe gankuje ludzi jest co najmniej smieszne :)

Ale niech sobie robia, ich sprawa...... mnie i tak tam nie bedzie bo wole sobie pograc w WoW niz jechac pol Polski by sie napic piwa i wysluchiwac prelekcji na temat jak w 20 osob gankowac "szarych" graczy :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.